X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia a Ty wiesz juz kiedy idziesz sie meldowac do szpitala?

    Ja mam jutro wizyte u gina to zapytam bo w poprzednich ciazach bylam w 33-34tc i juz mialam termin cc ustalony. To juz nie dlugo :)

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Podwojna -rany julek jak on skrecil te noge?? Bardzo mu wspolczuje tego bolu.
    A Tobie stresu i tego braku odpoczynku.
    Co mu zalecili na te noge? musi byc w domu?

    Wiesz co dzis bylam u poloznej i pytalam ja czy musze sie meldowac,powiedziala ze raczej nie chyba ze moja gin tak powie ze wzgledu np ze Mala za mala jest czy cos.
    Fajna ta polozna -Polka ktora od 30 lat tu jest.KTG zrobila zwazyla i po wszystkim.Mam juz 7,3 kg na plusie i mowi ze Mala prawdopodobnie bedzie miala te 3 kg.

    Jesli zacznie sie szybciej to nie wiem sama...chyba wezme Taxi a maz w tym czasie zawiezie dzieci do znajomych.Chyba ze akurat urodze jak moje pociechy beda w przedszkolu o czym po cichu marze :)))
    Bardzo bym chciala rodzic po swietach wtedy mialabym juz tesciowa ale wiadomo roznie moze byc.

    Troche zazdroszcze Ci Cc,nie odbierz tego zle :*Ale wiesz termin ustalamy i lekarze obok co wszystko kontroluja.Tu ponoc polozna odbiera porod a dopiero po dzwoni po lek zeby wszystko sprawdzil.

    Ja bardzo lubie wuelkanoc,chyba nawet bardziej niz Bożego Narodzenie.Bedziemy je spedzac sami,chodz pewnie jacys znajomi nie pojada do Pl to w ktorys dzien sie spotkamy.Chcialabym pojechac do Pl Kosciola to tak godz drogi od nas...dawno nie bylam u spowiedzi i meczy mnie to.Zobaxzymy bo planowac to ja moge ;)
    Dzis tylko bylam u poloznej w miescie,Syna odebralam z gitary i tak mi te spacery daly w kosc ze ciezko bylo mi dzis dzieci umyc a przeciez generalnie to zaden wysilek straszny.

    W sobote bedzie stolaz montowal konandora i i wtedy rusze z praniem dla Baby.Hehe bo co prawda komoda jej jest zlozona ale ja sie tam wprowadzilam ze swoimi ciuchami,bo wiadomo stara szafa musiala byc rozebrana.

    Podwojna i jak zdecydowalas sie na jakies poleczki?
    Ja dzis znalazlam takie domki w kolorze drewna -3 sztuki za tylko 8 Euro i pomaluje je na bialo,moze jedna na mietowo.Jak chcesz moge podac Ci linka.

    Jak dzis Twoj cukier? Od kiedy maz ma urlop?
    Moj dopiero jak zaczne rodzic,bedzie mial 3 tygodnie ;))

    Hilary -hehe juz wiem co nas laczy:))
    To planowanie,rozmyslanie co do czego i komu jak ;)) hihi tez juz sobie mysle ze dziewczynki beda kiedys mialy wspolny pokoj.Zastanawiam sie tylko czy roznica 4 lat miedzy nimi nie jest za duza na wspolny pokoj.

    Buziaki Skarby :****

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 7 marca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwojna wozek boski i tak waze mniej niz przed ciąza

    Pysiu buziak podany dalej

    juz i wy zaraz bedziecie rodzic

    Hilary dzieki za dobre slowo o karmieniu


    Mamabyc ja jem wszystko ale tez odciagam wiec niewiem...

    wpt idziemy na szczepienie i juz sie boje

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89 lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia pewnie daj mi linka do tych poleczek :) jeszcze jak pomalowac je mozna to lepiej. Sama bym np. 2 pomalowala na bialo a jedna pudrowy roz czy na odwrot.

    Wiesz co syn biegl do klasy i posliznal sie i zrobik taki jakby szpagat, z tym ze ta jedna noga przekrecila sie w odwrotna strone w kolanie. Strasznie spuchla ale na szczescie nie zlamana a sciegna ma naciagniete. Ma masci na noge i do tego usztywniona na kilka dni i odpoczynek. A jeszcze pare dni temu maz wspominal jak za dziecka mial noge polamana i ja powiedzialam ze cale szczescie odpukac nasze dzieci nie mialy. I prosze jak to o wypadek szybko.

    O to super ze masz ta polozna polke :) szkoda ze nie bedzie z Toba przy porodzie. No wlasnie a co do meldunku to jeszcze 5 lat temu u mnie w szpitalu nawet jak ciaza byla wzorowa i porod sn to byl obowiazek meldunku a teraz juz go nie ma.

    Tak kochana. Ja Cie bardzo dobrze rozumiem z tym porodem. To jest duzy plus cc ze znasz date i mozesz sprowadzic na ten czas kogos z rodziny z Pl a przy sn nie wiesz kiedy on nastapi i ciezko zeby ktos siedzial i czekal kilka tygodni na niego. I wiadomo daleko od rodziny jest to stres co zrobic jaj sie nagle zacznie :/

    A z ta kondycja to nie wiem czy to ze ktoras ciaza z kolei czy to ze czlowiek starszy bo ja teraz mimo o wiele mniejszego brzucha mam takie bole po chodzeniu ze szok a w poprzedniej ciazy to na 4 pietro do konca z zakupami latalam ;) takze i Tobie sie nie dziwie ze nie mialas juz dzisiaj sil.

    Wiesz co moj maz ostatni raz w pracy byl przed Swietami Bozego Narodzenia i wraca do pracy miesiac po porodzie lub 2. Jeszcze zobaczymy. Poki stac nas na taki urlop to chce sobie posiedziec i nacieszyc sie malutka po porodzie :) ale fakt ze ciezki byloby mi ogarnac bez niego teraz to wszystko. Nawet jak jedziemy na wizyte jakas to chociaz za reke go zlapie i jak slabo sie poczuje to wiem ze jest obok i bezpiecznie sie czuje.

    Ha ha smieje sie ze my to dlugie posty piszemy ;)

    Teraz przejde do wieku i pokoju.

    Mojego syna i corke dzieli 3,5 roku. Od malutkiego mieli osobne pokoje. Jednak syn zaczal sie bac sam spac u siebie w pokoju i przychodzil spac do siostry i w koncu zapytalismy czy chca miec wspolny pokoj. I mimo tej roznicy i roznej plci to byl strzal w dziesiatke. I mimo ze sa coraz starsi to poki co nie wyobrazaja sobie osobnych pokoi ;) a miedzy moimi dziewczynami bedzie 5 lat roznicy i corcia juz sie nie moze doczekac wspolnego pokoju z siostra i tego zeby wszystkiego ja uczyc tak jak uczyl ja brat :) takze nie martw sie bo jak na poczatku widac bardzo ta roznice wiekowa tak pozniej ona sie gubi i tego sie nie dostrzega.

    A cukry moje dzisiaj nawet ok bo znowu od dzisiaj mam zwiekszona insuline, wiec ze 2 dni spokoju bedzie ale wczoraj akurat u diabetologa mialam straszne niedocukrzenie i upadlam akurat jak mi krew pobierali na zbadanie cukru i szybko glukoza. Nic nie dala cukier nadal spadal. Pol litra soku jablkowego i nic. Myslalam ze schodze z tego swiata i dopiero czekolada zaczela mi cukier podnosic. Masakra. Nigdy takich naglych soadkow nie mialam a teraz takie cyrki i wez idz sama gdziekokwiek.

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu to nie dosc ze masz slicznego synka to jeszcze ciaza swietnie na wage podzialala :) czego chciec wiecej ;)

    Ach te szczepienia. Trzymam kciuki zeby Jasio dlugo nie plakal :*

    Pysia89, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 8 marca 2018, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna wiem ze to na pewno od cukru bo wystatczy, ze zjem nalesnik ciasto czy co kolejek co ma cukier i tak po dobie śluz. Im wiecej zjem tym gorzej. Jak narazie odstawiłam całkowicie więc jest ok. Pediatrze powiem na szczepieniu mamy 27 akurat kiedy mały skończy 4 miesiące. I tam jestem na diecie hehe wiec dobrze sie w sumie sklada, ze nie mogę jeść. Chociaz zastanawiam sie czy to właśnie jakąś nietolerancja pokarmowa. A mój to juz by chciał jeść normalne jedzenie gdy widzi obiad tzn zjedzony przez kogos. Zaraz smoczek wypluwa i wygląda jakby sam jadł

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 8 marca 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik oby nie miał odczytów poszczepoennych to bedzie dobrze

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 marca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambyc no to powiedz dla lekarza na tej kontroli zobaczysz co na to powie.

    Podwojna jak tam wizyta ?

    O tak super jest takie planowanie i urządzanie pokoi szczególnie dla dziewczynek bo tez rzeczy dla nich są takie słodkie:)

    Pysia myślę że wszystko zależy od dzieci i od tego jak bedą się dogadywać. Na pocxatku moze być ciężko bo np starsza chce układać klocki a mlodsza moze kek rozwalac ale potem im starsze tym lepiej

    Do mnie dzisiaj przyszły rolety do kuchni :D Czekam aż mąż wróci z pracy i zamontuje . Jutro albo w poniedzialek zamówimy w koncu szybę i będzie cała kuchnia skończona. W następna niedziele przychodzą goscie bo wyprawiamy urodziny dla męża to bede mogła się pochwalić remontem :)

    A jak u was dzień kobiet ?
    Hehe ja się śmieje bo wczoraj maz poleciał do sklepu i wrócił z 3 bukietami. Ucieszyłam się ze to dla mnie o dla dziewczyn. Ale potem sobie prypomnialam ze maja w pracy ksiegowe i ze to pewnie dla nich ale ze 1 dla mnie. Ale rano wszystkie znikły więc ciekawe co ja dostanę:p
    A przed chwilą dzwonił teść z życzeniami milo sie zrobiło:) ciekawe czy moj tata zadzwoni...
    I najlepszego od mnie dla Was dziewczyny:) zeby nas faceci nie denerwowali i wiosna szybko przyszła:)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero do domu dotarlam. Takie gin opoznnienia mial ze 2 godziny tam spedzilam.

    Ktg nie wyszlo zbyt dobrze. Skurcze i malutkiej tetno 180.

    Dostalam juz wszystkie papiery do szpitala i jutro z samego rana jedziemy i oni juz beda kontrolowac moj stan bo gin juz sie boi ze cos sie moze stac i w pore nie zareagujemy. Takze zobaczymy jaka decyzja jutro w szpitalu. Czy juz termin na ciecie ustala itp.

    Zajrze pozniej bo standardowo insuline musze zapodac i zjesc.

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 8 marca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! My po zapaleniu oskrzeli i grypie. W sobote mamy duza impreze bo ur dziewczynek i mpjego meza.

    Podwójnamama mi soe wozek nie podoba :( grunt ze Ty jestes zadowolona a szpitala wspolczuje.

    Eni dobrze ze idziesz przepracowac strate

    Gdzie byl wątek o udawaniu ciąży?!

    Hilary widze ze reixujesz marzenia to super :)

    Ja teraz będę bardzoej aktywna

    Hilary lubi tę wiadomość



  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 8 marca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    Podwójna- w szoku jestem lekko. Wczoraj miałam KTG i kilka razy Mala miała cos ok 180 ale polozna mowila ze to norma jak dziecko się porusza. Mam nadzieję ze wszystko się wyklaruje u Ciebie.Bardzo Ci wspolczuje tego stresu...bo nie dosc ze ten cukier skacze jak chce to teraz jeszcze ten strach.Ale najwazniejsze ze jestes pod opieka.

    Duzo zdrówka dla syna:*

    Fajnie ze masz meza przy sobie tak długo.Takie troche miodowe miesiace macie,pomijajac te przygody,ktore dostarczaja tylko stresu nie potrzebnie.
    Nie wyobrazam sobie jak z tym cukrem do kitu,w sumie musisz ze wzgledow bezpieczenstwa kogos miec na prawde blisko.


    Hilary-:*
    to mialas niespodzianke;)
    my z córą dostałysmy bukiety róz i czekoladki:) Corka bardzo sie cieszyla,widac bylo w niej taka dume,hehe.kwiatki sobie postawila w swoim pokoju i szczesliwa:)


    Podwójna tu link: https://www.ebay.de/itm/3-teiliges-Set-Holzbox-Regalbox-Hausform-Wandregal-Wanddekoration-Holz-unbeh/401503518569?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

    ale widze ze gosciu podniosl troche cene,mimio to wychodzi ogolnie niezle.

    aneczka-to bylo na kwietniowkach 2018
    jak sie czujesz?


    Spokojnego wieczoru wszystkim:*

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 8 marca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka dobrze że już po chorobach :)

    Pysia ja też dostałam kwiaty o Werka też bukiet a Wika skarpetki :) jak wrócił z pracy to dał nam i jak mu powiedziałam o tym co myślałam to powiedział ze specjalnej kupił teraz żeby świeże były :)

    Basik83, PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwojna kciuki tam za cb i daj znac czy cos ustalili


    Hilary my dostalysmy czekolady i rafaello :)


    Pysiu masz racje z tymi ruchami wtedy tetno moze byc wyzsze

    Mmamabyc powiedz na wizyci e koniecznie o tym sluzie i obserwuj

    Aneczka dobrze ze juz w koncu po chorubkach


    PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary, Pysia89 lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia tak to prawda ze tetno przy ruchach moze byc wyzsze jednak przy patologicznej ciazy jaka jest moja patrzy sie na to zupelnie inaczej i zawsze tetno malutkiej w ruchu bylo max 140 a dzisiaj akurat spala przy ktg a tetno nie spadalo.

    Wszystkiego dobrego babeczki :*

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 9 marca 2018, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna no to trzymamy kciuki za pomyslne wiesci. Co do cc to mi się tylko tym razem udało "załatwić" opiekę do dzieci. Choćni tak cc nie odbyło się planowo tylko w trybie nagłym.

    Noo, to już terminy porodów kolejnych. Ale to zleciało.

    My dostałyśmy po kwiatku i ja dodatkowo rafaello ale dziewczyny od razu się dosiadły. To też ich święto to dostały.

    U nas 3x antybiotyk i już było światełko w tunelu... no to od wczoraj ospa.. :-o
    Dzisoejsza noc masakra... Młoda jęczy płacze, drapie się.
    A jitro kontrola z malutkim.

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89 lubią tę wiadomość

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 marca 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka do końca nie byłam pewna czy chce ale ostatecznie poszłam. Psycholog jest tez po stracie z 1 grudnia 2017 i to mnie uwierdzilo ze dobrze wybrałam.
    Chce zamknąć ten rozdział i zaakceptować sytuacje.


    Co do tetna. Qrcze mnie sie wydaje ze jeden maluszek miał za wysokie jak na 7+4 bo 185 a drugi 165. Na tym etapie przecież nawet mój niepokój nie ma wpływu na nic hmmm

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 9 marca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zaliczylam IP bo Eliza usiadla mi na brzuch :/ xle wymierzyla i calym impetem... a mam lozysko z przodu brzuch bolal i pojechaliśmy mala sie nie ruszala :( na usg ok wazy 460g chcieli mnie na oddziale zostawic :/ i uwaga: chlopak... tylko ja nifty robilam i to praktycznie niemozliwe.

    Poszukam tego wątku ;p

    U nas ja dostałam kwiatli a dziewczyny kolorowanki


    Co do tetna to 1 pomiar z tej ciazy to 174 a teraz ostatnio 144 i tak kilka razy. Z Jula pamietam ze bylo wysokie.

    Ryba wspilczuje :( teraz ospa krazy... wogole jakas poraKa wszyscy chorzy.

    Podwojna beda Ci rozwiązywać ciążę?

    Eni moim zdaniem warto. Ja panicznie sie balam pironiemia bo gdzie nie spojrzysz tu kuos stracil ciaze. Niby tal sie zdarza ale strach zawsze ogtomny ;(



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Czekam na meza bo poszedl core do przedszkola zaprowadzic i bedziemy jechac do szpitala.

    Ryba kurcze ale Was trzymaja te choroby :( zdrowka dla Was :* wierze ze umeczona jestes tak caly dzien sama z dziecmi. Trzymam kciuki za Wasze zdrowko!!!

    Enii mam nadzieje kochana ze te spotkania Ci pomoga przejsc przez ten trudny okres :*

    Basiu kciuki za szczepienie. Daj znac jak Jasiu je zniosl:*

    Aneczka dobrze ze u Was choroby sie skonczyly i oby do Wiosny juz sie nic nie wyklulo!

    Ale strachu sie najadlas ale dobrze ze byliscie sprawdzic.

    Ha ha ha ale mnie zagielas ta wiadomoscia o plci ;) kiedys na jakims blogu czytalam podobna historie ale jednak sie nie sprawdzila i test z krwi okazal sie prawidlowy co do plci. Ciekawe jak u Was bedzie? Szkida tylko ze w glowie Wam to namiesza. A kiedy masz wizyte u swojego gina?

    Co do mnie to jak ktg bedzie prawidlowe to nie beda ciazy rozwiazywac bo na usg jest wszystko dobrze, wiec mysle ze do 37 tygodnia beda czekac. Ale w De jest tak ze juz wczesniej termin na cc ustalaja. Zobaczymy co dzisiejszy dzien przyniesie.

    Milego dnia. Odezwe sie jak bede miala chwile.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia jeszcze co do polek to w koncu na te sie zdecydowalam ;)

    https://m.ebay.de/itm/Wandregal-3er-Set-Bucheregal-Hangeregal-CD-Regal-Holz-Hochglanz-Weiss-RG9271gws/382095050667?hash=item58f6a3c7ab:g:f98AAOSwhzRacFNY

    A co do dnia kobiet to my wczoraj z mezem kupilismy bukiety tulipaniw i Rafaello i dalismy u gina 2 kobieta ktore tam pracuja. Jeju jak sie cieszyly a dziekowaly 6 razy. Tak niewiele trzeba by komus sprawic radosc i by temu komus milej sie pracowalo przez reazte dnia :)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna no mi tez bardzo miło się zrobiło jak teść zadzwonił. Mój tata oczywiście nie pomyślał i nie zadzwonił :/ Jeszcze wczoraj maż pojechał z wiktorem dac kwiatki dla szwagierek to przywiózł mi od szwagrów bombonierki i teraz wcianm na deser po śniadaniu :)
    A wiecie ze 10 jest dzien mężczyzn? Obchodzicie? Ja chce coś wymyślić o dać w niedziele jak będziemy na imieninach u wojka i bedzie cała rodzina męża. Tylko nie wiem co zeby bylo ode mnie i od dziewczyn ale tez nie kosztowało majątek. Myślałam nad cukierkami zeby je jakos fajnie zapakować i kazdemu dać po 1.
    Dla męża i wiktora kupiłam muchy w talich samych wzorach to bedą mieli od razu na święta :) Zamawiałam na allegro u tego samego co na wigilie czerwone zamówiłam bo jakoś super i cena też.

    Podwojna ciekawe co Ci w szpitalu powiedzą czekamy na wieści

    Aneczka doobrze że nic się nie stało

    Ryba oby to już była ostatnia choroba u was i juz tyllo zdrówko by było

    Enii na pewno ci to pomoże i będzie trochę lzej..

    Kurcze babka z tego oddziału mowila ze 7/8 mogą być juz na stronie wyniki a dzisiaj 9 i nic nie ma :/ a człowiek siedzi i się denerwuje. Z resztą czas też nie jest mi na rękę bo juz zaraz sezon rusza i dobrze by bylo żebym wtedy zaczęła już działać

    Ostatnio strasznie dużo zamówiłam na alie chyba sie uzależniłam :o zamowilam tamie śliczne sukienki dla dziewczyn kroliki i do tego rajstopli pasujace tylko ciekawe czy dojdą do świąt:/ mąż w ogole stwierdzil ze mam jakiegos pierdolca że ciągle bym je tak samo ubierała hahaha ale co tam :p

    Śniegu sporo zniknęło więc chyba wiosna idzie :)

    Wika dalej nie chce jeść z butli chociaż kupiłam ta za 100 mjmiui czy jakoś tak (faktycznie w wygladzie i dotyku bradzo piers przypomina) na razie odpuscilam bo nawet nie wiem czy z doginansowaniem sie uda, jak sie okaze ze tak to wtedy bede musiala ją chyba przeglodzić i się pomeczyć trochę...

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ