X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 4 marca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon uwierz mi ze dzieci lepiej znoszą takkie rozstania niż my matki ☺ 2 razy to przerabialam i starsza ze mną była całe dnie i bardzo dobrze przeszła te kilka dni gdy byłam w szpitalu. tak samo teraz ze średnią a dwie to prawdziwe córeczki mamusi przy dupie ciągle :) ja chyba dużo bardziej teslnilam niż one

    Pysia89, Basik83 lubią tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 4 marca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia - osłonki silikonowe plus muszle które pozwoliły brodawka oddychać nawet gdy miałam biustonosz ubrany

    https://www.ebiton24.com/oslonki-silikonowe-male-2-szt-id-1800?gclid=CjwKCAiAz-7UBRBAEiwAVrz-9R6bzLfUI3p-uvvSEbdFL4SICpAyQ6tXdFWUgJl7wzJVv1qvbyWM8hoCp9QQAvD_BwE

    http://www.empik.com/medela-oslona-formujaca-brodawki-typ-muszla-2-szt-medela,p1044874152,dziecko-p?gclid=CjwKCAiAz-7UBRBAEiwAVrz-9d7vGb4shvkmW5yD9z00rv_Bn2cV7FVixTAlnQgkHGGv9rSfkeepzxoCI0kQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

    Bez tych dwóch rzeczy wiem ze dużo dłużej leczyłam brodawki przy pierwszym synu przy drugim miałam tem zestaw i bajka , półtorej tygodnia i brodawki zdrowe a do pragnienia wystarczyły dwie doby w szpitalu .
    Co do figury to zadowolona jestem z brzucha bo już jest boski płaski nie ma żadnych rozstępów, skóra nie jest sflaczała super się wciągnęła teraz tylko bioderka i nogi. Jak zacznę systematycznie spacerować to waga napewno zleci ale trzeba trochę czasu .

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 4 marca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon -nie martw sie o F.Te kilka dni na pewno da rade :*My chyba zdecydowanie bardziej tesknimy.A dzieci jak maja jakies zajecie fajne to tak nie przezywaja.
    Pamietam jak dzis...gdy pojechalam rodzic corke a syn zostal z tesciowa.Niestety bylam az tydzien w szpitalu i jak wrocilam to tak sie rozplakalam na widok Syna z tej tesknoty ze tesciowa przerazila sie co mi jest ;) sciskalam go i wylam...biedny mial wtedy niecale 2 latka i pewnie nie rozumial czemu mama placze ;))

    Karolinams - super dzieki Ci za namiary.
    Wiesz co,ze wczesniej nie uzywalam nigdy tych muszli.Nie wiedzialam ze cos takiego nawet istnieje.Mowisz ze takie cudo to i ja wyprobuje zwlaszcza ze poczatki sa bolesne zanim te nasze piersi zahartuja sie ;)

    No widzisz masz byc z czego dumna :)) mnie rostepy dziady wyszly w 2 ciazy na biodrach :/ teraz jeszcze nic nowego nie ma,ale nic pewnego bo jeszcze sporo czasu.
    Jest duzo fajnych cwiczen typowo na biodra i nogi.Ale spacery jak najbardziej polecane i na powierzu wiec juz dwa plusy:))


    Maz zlozyl dzis lozeczko i komode z przewijakiem :))) wczoraj skonczyl malowanie i nie kazal mi tam wychodzic zeby na pewno dobrze sie wywietrzylo.Ale jak wstawil tam te mebelki,chodzilam co rusz i patrzylam z tej radosci.A M smial sie ze mnie oczywiscie pozytywnie,pytal czy Mala ladnie spi ;))

    Przyjemnego wieczoru Wszystkim:***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 22:11

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 5 marca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia - ja tak samo chodziłam i uśmiechałam się do łóżeczka :)
    Te kg zejdą ja to wiem tylko ten ślub za szybko :)
    Muszle laktacyjne boskie bo jak poranione brodawki i nałożysz biustonosz i np wkładkę to wszystko się przykleja do brodawki i wtedy się odrywa strupy i lala się krew masakra a tak nie dotykają niczego i są napowietrza a nie trzeba być gołym żeby je wietrzyć :) U mnie jeden minus karmiąc z jednej piersi z drugiej mi się leje i trzeba uważać żeby przy wyciąganiu muszli nie oblać się ale są szczelne wiec mleczko w nich się trzymało :)

    U nas w końcu pępek odpadł :)

    Basik83, Pysia89 lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 marca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia no pewnie że możesz w to się pobawić po to tu wstawiłam że może komuś się przyda :) no i ja się nie odchudzam...sama waga mi spadła przez to że ciągle coś robie i przez stres bo u mnie zawsze to tak działa że mam mniejszy apetyt. A dzieciom jeszcze nie tlumaczyłam skad się biorą dzieci. Ale jak byłam w ciąży z wiką książkę taka dostałam o tam teoche jest wyjasnione to mu czytałam

    Podwojna moze takie póki w kształcie chmurki ostatnio ma ali widziałam.

    Fajnie q ogole że już macie albo robicie kąciki dla maluszków:) ja już nie3 moge sie doczekac jak będziemy sie przenosic do salonu i bedzieny urzadzac pokój dla wiktora i pokoj dla dziewczyn:) tylko ostatnio stwierdziliśmy z mezem ze trzeba się wybudować. Wiec ten remont bedzie taki nie na bogato. Mebli za duzo nowych nie kupimy, przemalujemy ściany i zmienimy panele. Za jakieś 2 lata zacznieny się budować bo działke mamy od teściów. Bedziemy sie budowac pomału bo nie chcemy brać kredytu, najwyzej jakis mały na materiały. Troche maz bedzie budowac ze znajomym, trochę w takich sprawach co sie nie zna wezmiemy ekipę. No i domek bedzie mały. Na dole mała kuchnia, salon z jadalnią i mała sypialnia i łazienka. Na górze 3 pokoje i łazienka. Mieszkania nie chcemy sprzedawać bo to zaraz dobry kapital. A jak sie wynaimie to kasa bedzie na spatę kredytu i jeszcze może coś dla nas zostanie. A w przyszłości może któreś z dzieci bezie chcialo zamieszkac czy coś.

    Simon wiesz w sumie czop moze odejść nawet 2 tygodnie przed porodem. A u cb to dopiero 37tc wiec jeszcze ma czas :)

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 5 marca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary ale Ci zazdroszczę budowy domu!!!my też planujemy,ale tak za ok.3 lata jak się trochę dzieciaki odchowaja :-) no i wtedy już na swoim będziemy działać w sprawie następnych lobuziakow :-) a z tym czopem to wiem że to może potrwać,w piątek mam wizytę więc zobaczymy co tam gin powie!
    Dzięki Dziewczyny za pocieszenie w sprawie rozłąki z F!na pewno ja bardziej będę tęsknić,bo przecież Franio zostanie z Tatą,Babcią,Dziadkiem i jeszcze z niania jakby co.... wiec nawet pewnie nie zauważy że mnie nie ma :-)
    A dzisiaj prasuje od rana!chyba przesadzilam z tymi ubrankami...pół przedszkola bym ubrala a to tylko dla jednej Ani!!!

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon my zaczniemy gdzieś za 2 lata dopiero. A budować się pewnie będziemy z 5 lat wiec pewnie Ty pierwsza sie juz wprowadzisz :p
    A z tymi ubrankami to tak chyba jest zawsze u mnie tez pełną szafa. Z 40% to nawet nie założyłam dla wiki i juz za małe a z 20% założyłam raz :p

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 marca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki co tu duzo pisac chwila na kompie maly sie juz chyba calkowicie obrazil na cycki ..doje sie ile moge ale to juz nie to samo i dokarmiamy mm ..wrr jestem zla jak cholera ...


    a tak to schudlam 8 kg od porodu jak sie wazylam tydzien temu zobaczymy teraz n a dniach zas sie bede wazyc ..poki co u nas w miare ok :)

    my butelki mam y z toomi Jasio je lubi

    Simon tak to czop

    Pysiu no moja Zuza wlaśnie tez taka jest

    Karolcia ale juz kluseczka my na dniach na szczepieni to zobaczymy ile moja kulka szczescia juz waży

    Hilary ale fajnie ze dom bedzie zawsze marzylam o domku i na marzeniach sie skonczy chyba ze wygram w totka :)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 5 marca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    usmiech dla cioć :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/91cd08e4cfba.jpg

    PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary, Pysia89, Monika 9292 lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochaneb:*

    Dopiero mam czas na spokojnie wejsc, poczytac i napisac :) bo caly dzien mielismy maraton po lekarzach i ledwo zipie ale jest ok. A zaczelo sie wczoraj. Moja malutka jest bardzo aktywna. Cale dnie szaleje tak ze mnie wszystko w srodku boli a wczoraj o 6 rano aktywnosc a pozniej caly dzien cisza. Nic. Ani jedego ruchu. Nawet slodkie zjadlam. Dzieci jej spiewaly i nic. Dobrze ze mam detektor i sprawdzalam serduszko ale wieczorwm i ja sie zle poczulam. Jeju ile strachu sie najedlismy. Mi strasznie spadli cisnienie i cukier mocno skoczyl do gory u taki efekt. Na szczescienz z malutka wszystko dobrze i widocznie taki dzien miala ze spala. Ale jezeli bedzie takie akcje robic na koncowce to z siwymi wlosami zostane. Na szczescie dzisiaj wszystko wrocilo do normy i szaleje na calego. A ja jutro mam diabetologa wiec znowu pol dnia w drodze a w Czwartek znowu do gina. I jutro ma wozek przyjsc :)

    Simon no zobaczymy czy dotrwasz do 9 marca ;)

    A Franiem sie nie przejmuj. Dzieci sa dzielne :) ja tez tak kiedys przezywalam idac na porod a syn swietnie sie bawil przez ten czas z babcia ;)

    Ryba zdrowka dla Was :* u nas juz wiosna puka za oknem, wiec lada dzien to cieplo i do Polski przyjdzie :)

    A jak dziewczynki? Grzeczne siostry dla brata?

    Mamabyc szkoda ze tak malo Cue tutaj :*

    Karola mam nadzieje ze zab nie bedzie Ci dokuczal. A kg sie nie martw. Moge sie zalozyc ze nikt nawet nie pomysli ze masz ich za duzo bi dopiero co corcia przyszla na swiat :)

    Ciesze sie ze kp sprawia Ci tyle radosci :)

    A wiesz ze ja tez nigdy nie widzialam tych muszli na piersi ;) i wydawalo mi sie kupienie kapturkow bez sensu bo myslalam ze jak dziecki nauczy sie pic przez nie to pizniej nie bedzie chcialo zlapac sutka a tu prosze. Super sprawa a ja tak sie meczylam przy corci jak sutki bolaly.

    Pysia wlasnie popatrzylam na te poleczki chmurki. Pierwszy raz je widze ale sa sliczne :) musze poszukac czy gdzies na ebayu czy w niemieckim sklepie sa dostepne?

    Zdjecia zamowilam wszystkie jakie mialam na dysku :) i z glowy.

    Super ze juz sypialnia gotowa i nie dziwie sie ze z mebelkow dla corci sie cieszysz bo ja sama patrze na te wszystkie rzeczy i radoche mam ale i cala familia tak samo ;) i juz cora moja na wozek czeka zeby swojego bobasa w domu wozic poki Zojeczka sie nie urodzi hi hi

    Hilary super plany na przyszlosc z tym domem :) takze nudy u Was na blizszy czas nie bedzie ;)

    A z ciuchami to prawda ze duzo sie ich pozniej nie ubiera dkatego ja kupilam duzo ale na pewni mniej niz przy starszej corce.

    Basiu ale Jasio slodki♥️ a Tobie waga pieknie poleciala :) to chyba mniej wazysz niz przed ciaza?

    A kp sie nie przejmuj. Nic na sile. Jasio spokojny i najedzony a to najwazniejsze :)

    Wiecie ze od dzisiaj musze wkladki nosic? Mleko leci ciurkiem. Jestem w totalnym szoku ze juz i to w takich ilosciach.

    Pysia89, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Kinga9009 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 6 marca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Pysia - osłonki silikonowe plus muszle które pozwoliły brodawka oddychać nawet gdy miałam biustonosz ubrany

    https://www.ebiton24.com/oslonki-silikonowe-male-2-szt-id-1800?gclid=CjwKCAiAz-7UBRBAEiwAVrz-9R6bzLfUI3p-uvvSEbdFL4SICpAyQ6tXdFWUgJl7wzJVv1qvbyWM8hoCp9QQAvD_BwE


    Mi też pomogły te osłonki, także polecam

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    Kinga
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik - jaki on slodki :))) Az buzia sama sie usmiecha :))
    Buziaki w czoleczko ode mnie dla Niego :*

    Hilary -podziwiam za plany budowy :)oj bedzie sie u Was dzialo nie ma co :)

    Podwojna - rany julek alez mialas przeboje!! Wspolczuje tego stresu! Wiesz co chyba nasze dziewczyny sie zmowily w ten weekend bo tez byla bardzo bardzo malo akrywna i dopiero wieczorem ja czulam jak zwykle.

    Te polki widzialam na ebay ale jak wpisywalam w Google Wandregal Wolke to sporo w roznych sklepach jest tego.Na dawada sa urocze tez.

    Ja szukam imspiracji na obrazki czarno biale -chce ze 3 powiesic.Podczas odbijania dziecko mialoby na Co popatrzec jakbym je trzymala na ramieniu ;)

    Mnie nic nie leci odpukac mam spokój z tym.

    Dziewczyny niedlugo swieta :)) jak je bedziecie spedzac?

    Buziaki Laseczki

    PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna no to miałaś przeboje :o oby już się nie powtórzyło bo idzie oszaleć ze stresu.
    Ja już patrze na ali co kupić do pokoju Dla dzieqczyn i meble jakie. Bedą mialy łóżko takie wysuwane podwójne. Jakaś duża szafa żeby sie zmieściły we dwie. Do tego jakiś regał na drobne zabawki. Nie wiem tylko bo pofoba mi się białe ale nie wiem czy szybko nie poniszczą i nie popiszą ich. Werka dostanie kuchnie duzą teraz na święta to się ją postawi. Dokupie jej potem taka toaletke to tez się postawi obok. W jednym kącie będzie stał stolik z ikei i 2 krzesełka i na ali zamówię naklejki z imieniem żeby każda miała swój:D na gorze powiesze takie organizatory na kredki i kartki. W drugim kącie bedzie dywan taki puchaty, duży domek dla lalek i takie dqie pufy na ali wyczilam supreraśne 34 cm Plush Śliczne Piękny Nadziewane Zabawki Dla Niemowląt Dzieci dla Dziewczyn Lew Panda Metoo Królik Niedźwiedź Poduszki Poduszki urodziny Prezent Na Boże Narodzenie lalka
    http://s.aliexpress.com/aErY7RVR?fromSns=Copy to Clipboard
    (from AliExpress Android)

    A te półki chmurki to też na ali widziałam i może też kupie.

    Gdzieś jeazcze będę musiała wcisnąć łóżeczko i wózek dla lalek tylko nie wiem gdzie :p Hehe jaram się tym pokojem bardzien niz moim :p Szkoda tylko ze to dopieroza pol roku albo rok jak powstanie ale pomału bede już coś kupować.
    U Wiktora będzie szafa i regał bo ma sporo gier i klocków lego w pudełkach. Biurko. Łóżko. Taką huśtawkę-hamak. Poproszę kolezanki żeby na ścianie namalowała coś z lego ninjago i nie wiem właśnie co jeszcze wymyślić


    Podwojna z mlekiem to ka tak samo mialam z werka w ciąży. Z wiką teraz nic nie leciało dopiero po porodzie.

    Basik nie przejmuj się kp i odciagaj ile mozesz a reszta mm i tyle

    PodwojnaMamaWdwupaku, Pysia89, Basik83 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tym domem to wiecie tak na spokojnie jak nie bedzie kasy albo jakieś problemy to jeszcze dłużej będziemy się budować. Mam nadzieje ze za 10 lat juz na pewno będziemy tam mieszkać, fajnie by było jaoby za 5 :) no i na razie to plany bo zaczniemy dopiero gdzieś za 2 lata jak spłacimy kredyt na samochód qiec cieszyć si3 bede dopiero wtedy :p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju a ja teraz chodzę i znowu się stresuje...moze w tym tygodniu bedą juz wyniki z dotacji :/

    Pysia my w święta u teściów i może jeszcze do rodziców zależy czy pojadą do brata czy nie. Do tego 1 kwietnia są urodziny werki wiec pewnie torta postawimy moze 2 kwietnia zaprosimy rodzinke do nas i zrobiny takie mini urodzinki a ty jak spedzasz ?

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Mam dosc tych wizyt u lekarzy :/ zmeczona jestem i ledwo sie ruszam tak spojenie mnie boli.

    Przyszedl nam dzisiaj wozek i juz wiem ze nie bedziemy montowac gondoli ;) siedzisko z wkladem dla noworodka jest wystarczajace i powiem Wam ze jest to najlepszy, najlzejszy wozek, najbardziej zwrotny jakim mialam okazje jezdzic a wykonanie go po prostu wali na kolana. Wklejam fotki bo duzo dziewczyn zaglada i moze ktos tez sie zdecyduje ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa8c8ef35c6e.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a1ea13a292c1.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5d70c6c204cf.jpg

    Ide cos zjesc bo cukier juz polecial na leb na szyje i zajrze wieczorkiem :*

    Hilary, Pysia89, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna wcale sie nie dziwię że masz już dość tych wizyt...w ciąży w ogóle sporo do lekarza się chodzi a jak Ty masz jeszcze te problemy z cukrem to już w ogóle...a teraz już i ciężko pewnie się chodzi bo brzuch duży. Ale najważniejsze że już bliżej niż dalej :) Za miesiac może już będziesz tulić malutką :) A wózek wydaje się być super :)
    Moj to jest taki masywny i koła ma szerokie co mnie trochę wkurza bo np w biedronce między alejkami jest ciasno ale teraz mało co wychodzę z nią na spacer a za jakies 3 góra 4 miesiace przejdziemy już do spacerówki ale nie z tego zestawu tylko mam oddzielną zwykłą taka parasolkę i przy Werce ona się sprawdziła :)

    Gdzie ta wiosna ja się pytam...u nas nowego śniegu napadało :o

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna ja tobie współczuję ciagle latać... :/ wózek super chociaz ja na mój bebtto nie mogę narzekać

    Hilary u nas tez dziś biało ahh ja chce zielone drzewa...

    Czy któraś z was nie mogła jeść słodkiego podczas karmienia piersią? Gdy ja jem to mały ma zaraz bóle brzucha i kupe z sluzem robi w sumie to sam śluz.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc ja nie miałam takich problemów ale slyszałam ze czekoladę można odstawić jak np dziecko ma kolki. Ja odstawiłam na jakis czas ale nic się nie poprawiło więc wróciłam do jedzenia

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Wczoraj juz nie mialam sily na forum, bo syn w szkole noge skrecil i 5h w szpitalu bylismy plus droga powrotna i noc nastala :/ i jak mi ktos mowi ze ciaza to taki fajny czas bo odpoczac mozna ha ha no u mnie na odwrot ;) ale tak jak Hilary mowisz juz blizej niz dalej.

    Pysia Wy macie kogos w zastepstwie w razie czego jakby cos teraz zaczelo sie dziac, zeby z dziecmi np. zostal?

    My ze znajomymi sie umowilismy ze gdyby cos w nocy lub w dzien to oni sa. Nawet wpisalismy ich w przedszkolu do odbioru corki i super bo wczoraj akcja z synem to odebrali nam corcie i nie musielismy sie martwic.

    A co kochana do Swiat to wiesz jakie tu swieta sa ;) w ogole ich nie czuc. My nigdzie nie jedziemy, wiec taki przedluzony weekend bedzie ;)

    Kiedy kochana za ciuszki i pakowanie torby sie bierzesz?

    Hilary rozmazylam sie ha ha Ty jak ja siedzisz wczesniej i w myslach juz kupujesz i urzadzasz pokoj ;) u mnie jeszcze malutka sie nie urodzila a juz tez mysle jak bede im pokoj wspolny araznowac :) i masz racje kupuj sobie powoli wszystko i tak kasy nie odczujesz ze tyle poszlo, ale pokoiki beda sliczne bo juz sobie je wyobrazilam ;)

    Co do mebli to najlepiej znasz swoje dzieci i to czy biale sie sprawdza to wlasnie na spokojnie sobie przemysl. Moje dzieci nigdy nie malowaly ani po scianie ani po meblach, nie znaja tego, wiec u nas sie sprawdzaly biale. Ale moze tez jakis dobry material tych mebli moga byc ze sie dobrze wytra jakby je pomalowaly.

    Mamabyc to sprobuj odstawic slodycze i zobacz czy cos sie poprawi. A wspominalas o tych kupach sluzowatych pediatrze? U nas takie syn mial, strasznie do tego wymiotowal, plakal, prezyl sie i jak sie pozniej okazalo mial nietolerancje laktozy i jedyne mleko jakie mogl pic to Enfamil O-lac i doslownie wszystkie objawy jak reka odjal.

    Ale Wam wspolczuje juz tego sniegu. Fajne to jest w Grudniu i Styczniu ale teraz juz by mogl odpuscic. U nas w dzien juz po 12-14 stopni a w weekend i 16 ma byc i jak sloneczko swieci to juz czuc wiosne w powietrzu :) i ciesze sie ze urodze akurat na Wiosne i od razu na spacerki bedzie mozna wychodzic :)



‹‹ 462 463 464 465 466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ