X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)

    Simon oj jak ja Cie dobrze rozumiem bo kiedys tez mieszkalismy przy najwiekszym parku w naszym miescie i dookola same place zabaw i tez bylo ciezko a dziecko nie rozumie ze to nie pogoda na zabawe na placu zabaw :/ takze oby szybko to cieplo przyszlo!!!

    No a jak pasemka odswiezone to juz do porodu gotowa jestes ;)

    Hilary ale u Was mrozy, jeju juz zapomnialam jak za nastolatki takie mrozy byly ;)

    Zawsze sie dziwie jak ktos mi mowi ze musi dokupic kilka rzeczy bo ma np z zeszlego roku. U mnie sie jeszcze nigdy to nie zdazylo bo dzieci doslownie na kazda pore roku wyrastaja ze wszystkiego. Pol piwnicy mam zawalonej znowu ciuchami i trzeba do kontenerow powynosic.

    No widac cycuch z tej Twojej corci ;) i wierze ze masz z tym duzy problem bo jak dziecko do butli przekonac jak ono cycusia chce ech.... nie poradze Ci kochana chociaz bardzo bym chciala, ale nie mialam jeszcze takich problemow.

    A synka masz drobnego :)

    Enii ciesze sie ze masz wsparcie w rodzinie i ze mimo wszystko jestes tutaj z nami ♥ bo najgorsze co moze byc to zamknac sie w sobie i zalamac. A jak widac po naszych historiach na tym watku, szczescie predzej czy pozniej wraca i u Ciebie bedzie tak samo, potrzeba tylko troszke czasu :*

    Pysia no ja w kupowaniu ciuszkow kierowalam sie waga moich starszych dzieci a teraz dokupilam tez troszke wiekszych na 62cm zeby spac spokojnie bo widze ze malutka bedzie wieksza i z tylu glowy liczylam sie tez z tym ze przez cukrzyce moze ladna wage miec. Najwazniejsze ze zdrowiutka a waga to juz nie jest wazna.

    A Ty kochana nie lap dola. Ja sama nieraz wchodze na watek tutaj o martwych porodach i tak bardzo wspolczuje tym dziewczyna :( kilka lat temu moja kolezanka tez urodzila zdrowego martwego synka o czasie i do dzisiaj jak sobie przypomne buzke jej synka to mam lzy w oczach a serce mi sciska :( i nic kochana nie mozemy na to poradzic. Takie nieraz jest to cholerne zycie, ale musismy myslec ze bedzie dobrze i cieszyc sie kazdym kopniaczkiem naszych szkrabow :* ja jakbym miala myslec o cukrzycy i tych powiklaniach to w ogole zalamka, ale nie dopuszczam zlych mysli, koniec kropka!!! I Ty tez tego nie rob.Pomysl ze juz mamy Marzec i w nastepnym miesiacu bedziemy tulic nasze corcie :) juz z gorki kochana ♥

    Basiu ciesze sie ze u Was z Zuzia poprawa jest :)

    A jak widac w ciazy martiwmy sie o dzieciaczki i po porodzie rowniez sa jakies zmartwienia. Tylko kochana nie zamartwiaj sie zbytnio bo Jasiu bedzie tez czul Twoje zdenerwowanie cala ta sytuacja. Dobrze ze obserwujesz to wszystko i poki sie nic nie dzieje to trzeba byc dobrej mysli.

    Ja dzisiaj wzielam sie za prasowanie ciuszkow dla malutkiej i juz z glowy bedzie :) mozna spac spokojnie bo wszystko naszykowane. Jeszcze tylko wozek przyjdzie i z glowy.

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna no problem jest bo ten mój kochany synuś to raczej takie podworkowe dziecko!jak jesteśmy u moich rodziców na wsi latem to nawet spi i je na dworzu,a i u nas w mieście potrafimy całe dnie na placu zabaw,w parku lub w lesie spędzać i potem zimą jest problem.... no ale już niedługo :-)
    Basik ja się czuję całkiem nieźle,chociaż już mi się czas dluzy i bym chciała mieć małą przy sobie :-)
    I chyba czop mi odpadł!Tak mi się przynajmniej wydaje :-) galaretowata kulka to chyba może być to prawda?!

    PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 2 marca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon -noo jak najbardziej moze byc To:))
    Chyba sie zaczyna dziac :) jestem z Toba!

    Podwojna -wiem ze nie mamy wplywu na wiele rzeczy...i to chyba mnie dobija.

    Jutro bedzie lepszy dzien :)

    My jutro tzn maz bedzie malowal sypialnie a za tydzien bedzie komandor.Ciesze sie bo wreszcie ten rozgardiasz caly bedzie Posprzatany;)

    Podwojna -ja jeszcze nic nie popralam...dwie ogromne torby stoja z ciuszkami i pieluchami.Ale kupilam juz proszek dla dzieci ;)

    Basik :* wierze Ci ze chcialabys zeby synek byl juz po zabiegu.Nie mozemy sie nakrecac;) sama dzis od rana walcze z emocjami.Chyba juz nie bede czytac tych steasznych historii.Musze wiecej modlic sie i ufac Bozi.
    Fajnie ze Zuziulek lepiej :) moja chrzesnica tez Zuzia,to taka uparta dziewczynka i strojnicha ze hihi ;)

    Hilary - jak sie masz?

    Ide robic jajecznice,ktos chetny? ;)

    Buziaki Laseczki

    Hilary, PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ty nie czytaj takich rzeczy przynajmniej nie teraz bo się nie potrzebnie nakręcasz !

    Podwójna no wiesz jak ten mój syn jest taki mały i on rośnie tak skokowo. Kurtke na jesień mu nowa kupiłam to była trochę za dużo więc myślę że na wiosnę będzie ok chyba że teraz podrośnie

    Basia pewnie z małym wszystko ok. Moja tez jak była mniejsza zdarzało jej sie wymiotować

    Pysia a dzięki dobrze :) Tzn troche się denerwuje bo teraz czekam na wyniki tego dofinansowania więc staram się czas sobie cały zapelniać ale w nocy ciężko mi zasnąć...
    Jutro jedziemy do siostry M w odwiedziny, w niedziele rocznica ślubu teściów, w poniedziałek widze sie z koleżanką bo przyjezdza na trochę z anglii potem kilka dni musze coś wymyślić żeby nie zwariować.

    Dzisiaj bawiłam sie z dziećmi masą solną i wymyśliłam zabawę w dwntyste gdzie trzeba leczyć i myć ząbki. Zaraz siadamy do kolacji a potem bajka turbo ślimak i na deser galaretki z owocami. Potem film z mężem
    Jajecznice mam zaplanowana na jutro rano :p z pomidorami i groszkiem :p

    A z tą moją mała to widziałam taka butelkę ktora bardzo przypomina pierś. Kosztuje ok 100 ale chyba kupię

    Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon no to już coś sie zaczyna dziac !:)

    Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/617b737e338d.jpg

    Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83 lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama - super ze po usg wszyatko dobrze i malutka ładna wagę już ma :) super . A te skorcze u ciebie na ktg to niezle się już zapisują .
    Ja jeszcze nic nie kupiłam dzieciom na wiosnę u nas w dzień - 9 stopni i śnieg wiec nawet nie chxe się myśleć o wiośnie .
    Moja Malutka wazy już 3520 i skończyła 3 tygodnie jak ten czas leci szok . Pytałaś jak długo przy cycku to tak z dwóch piersi jak spija to łącznie ok godzinny ssie bo trochę odpoczywa i potem dalej ciągnie ale za ro potem 3 godziny śpi . W dzień już coraz bardziej aktywna to na rękach najbardziej jej się podoba :) Spacery jeszcze odpuściłam przez te mrozy byliśmy tylko jeden raz . Ale po niedzieli ma być ładniej to zaczniemy .
    Co do wózka jest rewelacyjny zastanawiałam się nad nim bardzo , wizualnie podoba minso bardzo rozważałam zakup takiego ale rylko spacerówki jak już nie z gondola . Dasz znać jak się sprawuje wozek . :)
    Ja od wczoraj walczę z bólem zęba , ale jutro idę już na wizytę ufff


    Pysia - No to już spokojniejsza będziesz jak wiesz coni jak cię czeka super :)

    Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83 lubią tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój 8 latek nosi 128 rozmiar jest jeden z najmniejszych w klasie :)

    Hilary - rany 49 kg ja tyle w szkole średniej ważyłam :)
    Ja 3 tyg po porodzie i do powrotu do wagi z przed ciąży zostało mi 8 kg ale powinnam łącznie zrzucić 12 kg żeby być z taka najlepsA waga jaka się czuje .

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary świetny pomysl z ta masą solną :-) u nas rządzi ciastolina :-) wstawiłam jeszcze jedno pranie ubranek i dopakowalam torbę jakby co :-)
    Pysia takich histori niestety jest wiele,sama znam kilka,ale staram się o tym nie myśleć!zresztą popatrz na to z tej strony:mojej Madzi mówili że dziecko może nie przeżyć,a nerka jest i wszystko skończyło się dobrze :-)
    Hilary ja nie miałam problemu z butelką,mój F zawsze wolał butelkę niż cycka!Ale może spróbuj najpierw z butelką Tommy tippy,która też udaje pierś a kosztuje ok 20 zł w necie!!!

    Hilary, Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon niestety tą butelkę dalam jako pierwszą bo starszaki też z tomi mialy i sie sprawdzała jednak dla wiki nie przypasowała :/

    Z.tym dentystą to tak.najpier dzieci mają za zadanie powyciagac robaki z dziurek, potem je zaleczyc plasteliną a na koniec wyszorować szczotką :)

    Karolina ale wiesz ja mam tylko 158 cm wiec wcale przy tych 49 nie wyglądam jak szkieletor :p
    Fajnie ze malutka co raz fajniejsza :) współczuję bólu zęba dobrze ze już jutro masz wizytę

    Pysia89 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 2 marca 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestescie przekochane :*

    Hilary -alez fajnie to Ci wyszlo.Moge tez sie w to pobawic z dziecmi? ;)
    Ostatnio mam wyrzuty ze je zaniedbaje z kreatywnymi zabawami.Wiesz wszystko juz znaja i tylko powtarzam.Chodz sa takie zabawy ktore sie nie nudza.

    Apropos dzieci,
    Jak to bylo u Was z tlumaczeniem dzieciom skad sie biora dzieci?

    Mnie z tym tematem molestuja juz od dawno.
    Odpowiadalam ze od Bozi,ze tata dostaje nasionko a potem daje je mamusi.
    Najbardziej interesowalo mojego 5 latka ale jak daje je.Mowilam ze przytyla daje buziaczka w usta.
    Dzis kiedy corka dala mi buziaka na dobranoc skomentowala ze ona teraz ma Nasionko;)Wiadomo zaprzeczylam i spytalam czy chca wiedziec jak to sie dzieje ze nasionko dociera do mamy.
    Dostalam od mojej mamy w spadku fajna ksiazke wlasnie jak dzieciom na obrazkach to wytlumaczyc.
    Cora 3 lata-smiala sie az popuscila...syn byl zamyslony i zdegustowamy ze nie widzial nas kiedy to robilismy.Pytal czy mnie tata nie gniecie jak to robi.Stwierdzil ze dobrze ze jest chlopakiem bo jak sie rodzi dziecko to potem jest duza dziura.

    Hilary Ty sie tam nie odchudzaj przypadkiem,widzialam Cie i jestes zgrabna taka jaka jestes.
    Z butelka masz dylemat.U nas te wlasnie te Co Simon pisze sprawdzaly sie.

    Trzymam kciuki zeby pzyznali Ci dofinansowanie.Kiedy masz miec odpowiedz?
    Jakis biznes Plan musialas napisac?

    Simon - jak sie czujesz??
    Rozkrecilo sie cos?
    Trzymam kciuki zeby wszystko udalo sie :*

    Karolinams -nie mam porownania innych 8 latkow ale chyba wcale taki maly nie jest.Dzieci to tak jakos skokowo rosna,a stopy to juz w gole.Ja nie wiem skad to kopyto takie duze ma moj syn.Na zima kupowalismy mu 33 zimowe buty,juz marudzi ze mu niewygodnie,wiec pewnie teraz bedzie z 34-35.

    Wage zrzucisz ale nie ma co sie spieszyc,przeciez dopiero co urodzilas.
    Ja dzis sie mierzylam centymetrem i uwaga mam w pasie 96cm ;) A przybralam juz 7 kg takze jest lepiej.Zjadanie 2 bananow dziennie i calej czekolady widac golym okiem.
    Chodz oczywiscie nie brakuje takich co patrza na moj brzuch zgadujac czy to 4 czy moze 5 mc.Ostatnio na wywiadowce opiekunka skomentowala ze pewnie dopiero poczatek ciazy.Grrr.Dlatego unikam znajomych zeby tego gadania sobie zaoszczedzic.Pewnie potem bedzie ciezko wbic sie w towarzystwo ale wisi mi to teraz.

    Podwojna jak dzis u Ciebie?

    Wiesz ze jest teraz promocja w Rossmanie na zdjecia,tylko 5 centow za sztuke.
    Wczoraj przekopalam zdj z 3 lat i udalo sie prawie tysiac wyslac do realizacji.Tak sie wciagnelam ze skonczylam o 3 nad ranem.
    Uwuelbiam zdjecia zwlaszcza to ogladanie potem z dziecmi:))

    Ty juz masz kacik Zoi caly urzadzony?
    Ten napis imienia sama szylas?


    Chyba dlugi Post mi wyjdzie wiec koncze i poczytam jeszcze co sie na swiecie dzieje.
    Tymczasem dobranoc :***

    PodwojnaMamaWdwupaku, Basik83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wieczor z mezem spedzam to czasu mi brak ale poki cos do jedzenia sobie robi to poczytalam i jutro odpisze :)

    Pysia to mialas kochana rozmowe powazna no ;) moje dzieci nic a nic o to nie pytaja wiec sami nie mowimy jeszcze.

    Karola powiem Ci ze w szoku jestem jaki rozmiar nosi Twoj 8 latek ;) moj syn ma rowniez 8 lat i na 152cm juz mu ciuchy kupuje a buty na 37 ale fakt jest najwazszy w klasie a nie ktore dzieci przy nim wygladaja jakby byly kilka lat mlodsze ha ha a kiedys byl malym i drobnym chlopcem tak do 5 roku zycia.

    Dobrek nocki babeczki i do jutra :*

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 3 marca 2018, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia u mnie na razie cisza :-) Ale coś czuję że to już niedługo!!! A zdjęcia też uwielbiam,zawsze mam uwieczniona każda ważna chwilę i to obowiązkowo wywołane i w albumie a nie na płytkach!staram się uzupełniać rodzinne albumy na bieżąco ale czasami też mi się uzbiera jak Tobie :-)
    Dobra idę spać!jutro chyba pogotuje i pomroze chłopakom jakieś obiady żeby mi z głodu nie padli jak będę w szpitalu :-)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Simon ale fajnie ze zaczyna sie cos dziac :) to bierz sie kochana za szykowanie obiadow, nie ma na co czekac ;) a bedziesz miala jeszcze na dniach wizyte u gina zeby sprawdzic czy jakies rozwarcie sie robi?

    Pysia super ze juz zaczynacie dzialac w sypialni i w tedy na gotowe zajmiesz sie praniem ciuszkow :) tak popatrzec to duzo czasu juz nie zostalo a lepiej to zrobic teraz poki sie jeszcze sily ma ;)

    Nie wiedzialam o tej promocji na zdjecia, toz to prawie darmo ;) a do kiedy ona trwa? Musze i ja wziac sie dzisiaj wieczorem za fotki bo tez uwielbiam w albumach a juz sporo do wywolania sie nazbieralo.

    Ciesze sie ze przytylas, wiec jak banany i czekolada takie cuda dziala to jedz na zdrowie ;)

    Tak kacik dla malutkiej prawie skonczony, szukam tylko jakis ladnych 2 poleczek na sciane :) ale kolyske zlozylismy jeszcze bo nie chce zeby sie kurzyla przez ten czas oczekiwania a zlozyc ja to chwila ;)

    A ten napis to na ebayu kupilam :) duzo kobiet robi je handmade i zrobia Ci kazde imie jakie tylko chcesz :)

    Hilary super ten dentysta z masy :) swietna robota. My corce kupilismy tego dentyste z playdoh i ciagle zeby robi przy nim ;)

    My u dzieci przerozne smoczki i butelki przerobilismy i kazde moje dziecko tylko i wylacznie z aventa preferowalo i teraz kupilam juz tylko aventa.

    Karola jak wizyta u dentysty?

    Ale Natalcia ladnie rosnie :) jeju i to szok jak Wam dzieci rosna bo dopiero co kciuki za porod trzymalysmy ;)

    A powiedz jak karmienie po tylu latach? Nie masz poranionych sutkow?

    Dam znac jak wozek sie sprawuje :) W ogole to zobacze czy bedziemy gondoli uzywac czy tej drugiej wersji spacerowki bo kupilam specjalny wklad dla noworodka i ona idealnie tez sie nadaje od narodzin.

    Milego weekendu kochane :*

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 3 marca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :-*
    Dawno mnie nie było.. znów... Mały ma już prawie 7 tygodni.
    U nas właściwie bez zmian, ciągle choróbska. Ostatnio nawet malutki podłapał... :-( chrypkę ma straszną, katar i kaszle.. Jednego dnia nawet prawie 38 st. ale na temp spadła. A dziewczyny zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc.. Masakra z tymi chorobami. Nasze wyjścia ostatnio ograniczają się do przychodni i apteki.

    Aneczka pytałaś o 3 cc. Ja dobrze jej nie wspominam. Najtrudniej dochodziło mi się do siebie. No i u nas zakaz kolejnej ciąży, bo macica nie dałaby rady. Ja chciałam próbować sn po 1 cc, ale uległam lekarzowi i mężowi i zgodziłam się na 2 cc. A tym razem gdybym chciała próbować sn (ale na szczęście takiego pomysłu w ogóle nie miałam) to mogłoby się skończyć dla nas tragicznie, skoro blizna na macicy rozeszła się przy skurczach co 10 min, nie mówiąc o tym, że młody był bardzo okręcony pępowiną.

    Podwójna, to się namęczysz z tymi cukrami...
    Trzymam kciuki za szczęśliwe kolejne porody i starania!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2018, 13:23

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 3 marca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna mam teraz wizytę 9 marca!zobaczymy czy jeszcze się na nią wybiorę :-) na razie brzuch mnie pobolewa jak na @!!! Franio ma niecałe 3 lata a ja już nie pamiętam jak to wtedy było....

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 3 marca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u dentysty dalej chodzę z bólem , niestety sama sobie jestem winna , ząb ułamał mi się 2 miesiące temu i teraz już dziąsło narosło na zęba wow założył mi tylko jakiś opatrunek by dziąsło się zaleczylo i zeszło na dół, w ubytek wsadził lekarstwo i mam się zgłosić za dwa tygodnie . Jedno szczęście ze to jedyny ząb do remontu .

    Pysiu - kochana wiem masz racje za szybko u mnie jeszcze na stratę kilogramów i muszę się uzbroić w cierpliwość ale za tydzień siostra bierze ślub cywilny i tez chciałabym jaka wyglądać i taka trochę presja ki się zrobiła ze te zbędne kilogramy jednak wadzą . No nic całe szczęście mam usprawiedliwienie ze nawet miesiąca po porodzie nie jestem .
    On tak ten czas leci bardzo szybko. Ja tez dopiero co brzuch głaskałam a tu już mama ma 3,5 tygodnia szok

    Hilary - ja wiem ze ty niższego wzrostu jesteś a ja mam tylko 8 cm więcej od ciebie a moja waga teraz 24 kg więcej od ciebie wiec sporo :)

    PodwojnaMama - mój 12 latek nosi rozmiar 158 a buty 41 ale oni nie mąka być po kim wysocy, u nas wszyscy średniego lub małego wzrostu .
    Karmienie piersią już super ale początek jak zawsze tragiczny , mam płaskie brodawki i poranione były mono ale dzieku kapturkom i muszla na piersi udało mi się je wyleczyć i ku cycujemy bez silikonów i jest super . :) uwielbiam to .

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 3 marca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak dawno mnie nie było nie mam czasu na nic. jak wy wysoko w ciaxy juz jesteście ahhh jak ten czas leci. nawet nie wiem co pisać bo nie dam rady nadrobić ( jakby to była jakaś nowość) :)

    Pysia89 lubi tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 3 marca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinams -to sie porobilo z tym Zabkiem.wspolczuje Ci.Na sama mysl o dentyscie mam gesia skorke.

    Wiem i rozumiem Cie ze chcesz super wygladac na weselu,ale nie miej zalu do siebie.Wrocisz do formy stopniowo jesli bedziesz tylko tego chciec :*
    A powiedz mi jakich kapturkow uzywalas?
    Cos musze tez o tym Pomyslec.pamietam poczatki jak bolalo..potem faktycznie bylo juz fajnie.
    Duzo zdrowka :*

    Ryba -hej hej ;))

    Oj te paskudne chorobska,wspolczuje Wam.
    Miejmy nadzieje ze z poczatkiem wiosny bedzie juz lepiej.

    Simon -jak sie tam trzymasz? ;)
    Dajesz rade emocjom?
    Logistycznie jak rowiazecie sprawe jak sie zacznie??

    Podwojna -Wiesz co chyba do 11 marca jest ta promocja.
    Fajnie ze masz juz wszystko ogarniete:)
    Hehe wiesz tez jestem na etapie szukania poleczek ;)
    Myslalam juz o chmurkach,domkach...ale chyba proste najlepiej beda pasowac.
    Maz dzis spisal sie na medal i sypialnia odmalowana.Kolor taki brudny rozowy przygaszony jakby delikatnie wypadl w brazowy.Calkiem przytulnie wyglada i mysle ze biale meble beda super wygladaly w tym polaczeniu.
    A Ty jaki masz pomysl na poleczki?
    Ten napis mama mi uszyla i nie moge sie doczekac kiedy mi podesle:)

    Milego wieczoru Dziewczyny :*

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 4 marca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia plan jest taki ze jak zacznie się w nocy to przyjadą do F tesciowie bo mieszkaja niedaleko nas,a jak w dzień to przyjdzie nasza niania,bo tesciowie pracują!najbardziej boję się jak F zniesie rozlake ze mną jak będę w szpitalu,bo on nigdy tak długo beze mnie nie zostawał,ale M będzie miał urlop i mam nadzieję że jakoś z niania to ogarna :-)
    Ale na razie u mnie wszystko się wyciszylo!byliśmy dzisiaj na długim spacerze i nic.... czekamy dalej :-) miłej niedzieli wszystkim!!!!!

    Pysia89 lubi tę wiadomość

‹‹ 461 462 463 464 465 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ