X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 23 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie i ja dzis o zgrozo zaspalam rano .tzn budzik mnie zbudzil ale po wylanczeniu przysnelo mi sie dalej i dobrze ze dziewczynki wstaly po 7 i mnie zbudzily bo by sie spoznily do szkoly :D.wszystko w biegu nie lubie tak dopiero sniadanko zjadlam bo trzeba bylo nakarmic malego potem sie wydoic ogarnac kuchnie i wstawic pranie i se tak mysle co na obiad zrobic a przydaloby sie isc do sklepu bo nic za b ardzo na ten obiad nie ma ..nic poczekam ąz maly niuniek sie zbudzi nakarmimy sie i pojdziemy troche tam spawa ale wyjsc musimy chociaz na chwillke,zeby szkolniaki mialy co jesc i mąż jak wróci z pracy .Narazie ogarnieta chata.i chwila na kawke .Dzis mamy usg bioderek.Milego dnia dziewczynki kkochane

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przycisnelam gina i już wszystko wiem :-) starają się nie planować cc żeby nie wyciągać bobasa tak znienacka na świat!czekają aż poród sam się zacznie i wtedy jak kobieta chce to robią cc!więc czekamy aż Ania będzie gotowa i już :-) trochę mi ulzylo bo tak to bym ciągle o tym myślała :-)

    PodwojnaMamaWdwupaku, anecz_kaa, Basik83 lubią tę wiadomość

  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 23 lutego 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Podwojna -alez masz z tym cukrem przerabane zwlaszcza teraz.Oswiec mnie jak to wyglada w praktyce,kiedy masz taki spadek co robisz?
    Czy te pompy insulinowe co o nich glosno ostatnio w Pl tez mogloby Ci pomoc?

    Szkoda ze nie udalo Ci sie z USG ale przeciez za tydzien to tez juz szybko.Wazne zebys sie dobrze czula.

    Co do wywiadowek to sa te sootkania indywidualne.Moje dzieci jeszcze w przedszkolu,syn juz Vorschulkind a corcia dopiero zaczela od sierpnia przedszkole.
    A jak to jest wlasnie potem? W szkole tez sa takie indywidualne wywiadowki czy na forum ogolnym?

    Basik -hehe dobrze ze dziewczynki Cie obudzily ;)wysypiasz sie w gole ostatnio?
    Co dzis na obiad wymyslilas?

    Mnie natchnelo na pizze,ale nie bardzo sie dzis czuje i maz mi pomagal we wszystkim.
    Te jazdy z cisnieniem denerwuja mnie.Przy takim niskim jak dzis 88/50 czuje sie jak pijany zajac.

    Simon -no to juz wiesz wszystko :)Swoja droga jak porod sie zacznie a Ty chcesz Cc to nie ma ryzyka ze moze dziecko juz byc za nisko w tym kanale rodnym i nie bedzie dalo sie zrobic Cc?
    Jak to wlasnie wyglada?

    Hilary halo??? Co u Was???

    Buziaki Laseczki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 13:47

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie,odnośnie szyjki?
    Czy kobiety które już rodziły(2,3 razy),to u nich szyjka się nie zamyka?

    ignite
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia ja przy Franiu miałam robione cc przy skurczach partych i przy rozwarciu na 10 cm więc to chyba nie ma znaczenia :-) Ale mimo wszystko mam być w szpitalu przy pierwszych skurczach :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Mam takie pytanie,odnośnie szyjki?
    Czy kobiety które już rodziły(2,3 razy),to u nich szyjka się nie zamyka?

    Zamyka ale nie do końca bynajmniej nie tak bardzo jak przed pierwszą ciążą ;)

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 23 lutego 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsu wrote:
    Zamyka ale nie do końca bynajmniej nie tak bardzo jak przed pierwszą ciążą ;)
    Chodzi mi że jak jest zamknięta ale tak nie do końca to jak się bada to koniuszkiem palca można wymacać otwór? To wtedy zaliczamy do otwartej czy zamkniętej?

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Chodzi mi że jak jest zamknięta ale tak nie do końca to jak się bada to koniuszkiem palca można wymacać otwór? To wtedy zaliczamy do otwartej czy zamkniętej?
    Ja zaliczam do zamkniętej ponieważ otwarta jest dużo większa ;)

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 23 lutego 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Mam takie pytanie,odnośnie szyjki?
    Czy kobiety które już rodziły(2,3 razy),to u nich szyjka się nie zamyka?
    Szyjkę taka miałam przez cały cykl. Teraz jest zamknięta.

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kobietki ♥

    Kiedy ta Wiosna przyjdzie ;) w nocy przymrozek ale za to w dzien pieknie sloneczko swieci i czuje sie jakby wiosna byla, ale za to slyszalam ze w Pl jeszcze snieg sypie?

    Simon kurcze szkoda jakby na koncowce Twoja ginka juz w tym szpitalu nie pracowala, ale na nie ktore sprawy nie mamy wplywu, ale dobrze ze juz wiesz co z porodem :) teraz tylko czekac na kiedy Ania wyznaczy sobie termin porodu ;)

    Z ta cc przy porodzie sn to chyba od szpitala zalezy tak mi sie wydaje bo kiedys tu na forum czytalam ze dziecko bylo juz w kanale rodnym ale akcja nie postepowala i dziewczynie nie chcieli zrobic cc bo mowili ze za pozno a u Ciebie jednak zrobili bez problemu.

    Karolcia powiem Ci ze bylam pewna ze tak swietnie zniesiesz cc i czas po niej :) swietnie sie czyta i czuc ze bije od Ciebie pozytywna energia :)

    A Natalcia dlugo na cycku wisi podczas jedzenia?

    No powiem Ci ze najgorszemu wrogowi nie zycze cukrzycy. Ciezka to choroba bo jeszcze zeby to tylko insuline podac i z glowy a to wieczne zycie z zegarkiem w reku, najesc sie byle czego nie mozesz i duzo innych rzeczy musisz podpasowac pod nia.

    Basiu i jak usg bioderek wyszlo?

    Ha ha jak to dobrze miec juz starsze dzieci ;) ja ostatnio pojechalam do diabetologa i maz tez po wylaczeniu budzika przysnal i corcia go obudzila ha ha takze wieksze dzieci to tez same plusy :)

    A na obiad co w koncu wymysllilas? Odwieczny problem kobiet ha ha

    Ja wczoraj dorwalam polski zakwas i wlasnie gotuje zurek. Jeju jaka mam ochote na taki kwasny ;) ogolnie zup nie lubie ale jak o zurku pomyslalam to mi slinka leci ha ha a dzieciom oczywiscie inny obiad bo zurku nie tkna ;)

    Pysiu no mam sie z tymi cukrami :/ wczoraj tez 2 spadki zaliczylam i do niczego caly dzien mialam bo moglabym tylko spac.

    Wiesz ja od razu czuje ze cukier mi spadl bo zaczynam miec drgawki, serce mi wali. Czuje sie bardzo slabo jakbym miala zaraz zemdlec albo umrzec. Dla mnie straszne uczucie. Ciezko mi je opisac i w takim wypadku najlepiej miec glukoze w takich cukierkach zeby szybko sie rozeszla, jakis cukier, sok lub cos slodkiego ale tez nie jest tak ze to wezmiesz, cukier podskoczy i od razu swietnie sie czuje. skutkie czuje przez kilka nastepnych godzin. Najgorzej boje sie noca bo jak czlowiek spi to wiadomo ze moze nie czuc tego spadku i stracic przytomnosc np. ale ja zazwyczaj mam w nocy wysoki cukier, wiec spokojniejsza jestem.

    Co do wywiadowek to w szkole tez sa indywidualne :) klasowych takich jak w Pl nie ma. Jakas wycieszka np. czy inne wydarzenia sa wkladane do specjalnej teczki dla rodzicow i w ten sposo zalatwiane :) baaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi sie to podoba bo w szkole jestesmy 2 razy w roku po 15 min. na polrocza i tyle. Nie ma zawracania tylka niepotrzebnie i sluchania ktory to uczen jak sie uczy i jak zachowuje. Spotkanie w cztery oczy konkretnie i na temat :)

    No to pierwszy dzien szkoly i stres sie Wam szykuje co ;) moj syn idzie teraz do nowej szkoly, wiec tez sie stresujemy, bo wiadomo kilka lat juz mial swoich przyjaciol itp. a teraz trzeba isc dalej i do nowego sie przyzwyczaic.

    Pizza na obiad byla? A z tym cisnieniem to tez sie masz :/ a kawke lubisz pic? Co mozesz zrobic zeby je troszke podniesc?

    Tez sie zastanawiam co u Hilary, kiedys non stop pisala a teraz cisza :( moze na FB z dziewczynami wiecej pisze?

    Ja dzisiaj z corcia w domu jestem bo maz z synem pojechali na caly dzien w odwiedziny do syna przyjaciela ktory jest w domu dziecka. Mama mu zachorowala i kilka miesiecy w szpitalu bedzie a on z bratem ojca ma we Francji i zanim ojciec zalatwil im szkoly itp. to kilka miesiecy w domu dziecka sa, ale w Srode juz wyjezdzaja do Francji i syn moj bardzo to przezywa. Placze jeden i drugi bo zycia sobie bez siebie nie wyobrazaja. Ciezki czas na czeka ech....

    Simon i Pysia czy Wy macie bolesne skurcze przepowiadajace? Maz jak dzisiaj wyszedl z domu to juz numer po karetke wybieralam bo takie mnie skurcze zlapaly ze ruszyc sie nie moglam ale na spokojnie polozylam sie i po 20 min. minely i mysle czy to te co sie pisza na ktg czy przepowiadajace takie bolsene?

    Milego weekendu kobietki :)

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny przepraszam że się nie odzywałam ale sporo się u mnie działo i nie miałam czasu. Teraz już jestem wolniejsza i postaram się częściej odzywać :)
    Więc tak pomagałam mężowi w pisaniu pracy. Potem zajelam się firmą, kupiłam kilka rzeczy na ali. Byłam w biurze rachunkowym i super księgowa poradziła mi gdzie sie udac po dofinansowanie i jest szansa ze dostanę. Wypisalam wszystko co chce kupić, wypełniłam wniosek i juz złożyłam teraz tylko czekać na wyniki. Trzymajcie mocno kciuki proszę! Jeszcze zrobiłam kurs na animatora. No i miałam 2 tygodnie chorutkow w domu. Werkę i Wiktora wzięło dopiero w poniedziałek do przedszkola wraca. Ja tez sie męczyłam z bolem gardła tydzień. A od paru dni malutka coś pokasluje ale na razie robie inhalacje jak sie nic nie poprawi to do lekarza polece. Teraz jeszcze zostało najgorsze bo musze uczyc sie do prawka i za 2 mieisace isc na testy a potem jazdy...to dla mnie w tym wszystkim jest najgirsze ale prawko zrobic musze koniecznie.

    Jeju dziewczyny przez ten czas z tej całej roboty i ze stresu schudłam 3 kg
    Juz mam 49. Stresuje sie bardzo zeby wszystko sie udało bo to teraz moje najwieksze marzenie. W sumie odkąd skończyłam liceum nie wiedzialam co chce tak na prawdę robic w zyciu...ciagle sie zastanawialam, myslalam ze jestem do niczego bo nic nie umialam i.nic mi nie dawalo satysfakcji. Pracowałam w sklepie ale to bardziej z przymusu bo nie bylo innej roboty i w sądzie troche bylo fajnie ale jednak nie bylo to to. Tak na prawde dopiero teraz po tym jak zrobilam urodziny dla dzieci, potem dla siostrzenca, jak zrobilam halowen i w wakacje siedzialam z 5 dzieci to doszlo do mnie ze to jest to. Szczególnie te wszystkie komantarze na forum ze super i ze wow! Nawet dzisiaj robilam z dziecmi zavawy takie dla 2 latkow bardziej pod werke i caly dzien tak spędziłam i jeszcze mi mało. Kolezanka zapowiedziala zebym zrobila urodziny jej corce w kwietniu a ja juz siedze i rozmyslam co zrobic i nie moge sie doczekac. To bylo jedno z glownych moivh marzeń oprócz rodziny zebym miala prace jaka lubie. Chociaż wiadomo ze ta firma to bardziej jednak dodatkowo i o ile teraz dzieci male i bede siedziec w domu tak potem jak pojda do szkoly pewnie w tygodniu bede chciala gdzies sie zaczepic a w weekendy bedzie dzialac firma to i tak super. A moze by sie udalo w tygodniu zaczepic sie do przedszkola i bedzie podwójnie super!

    Nie nadrob juz tak was. Coś tam podczytalam ale nie pamietam co komu odpisac wybaczcie.
    Podwojna lipa masz z tym vukrem oby sie unormowal vhoviaz troche
    Super z wizyt simon chyba ty mialas :)
    Witam nowe osoby na forum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 10:09

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 25 lutego 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Hilary no witaj ;)wreszcie :*
    Alez masz urwanie glowy!nie nudzisz sie wcale widze.
    Plany piekne i bede Ci dopingowac zeby wszystko udalo Ci sie.

    Podwojna - tak juz mam te bolesne skurcze.Serce wali wtedy mocno a brzuch jak kamien...Pewnie wszystko przygotowywuje sie. Mimo ze dwa porody za mna to czuje sie jakbym pierwszy raz tego doswiadczala a sam porod wydaje sie abstrakcja.
    Na tym KTG ostatnio mialam kilka skurczy,mnie bolalo a na wykresie dochodzilo tylko do jakis 15%.

    Z tym kolega Syna...ciezko okropnie.Mam nadzieje ze oboje nie odczuja tego bardzo zle.
    Wiesz ja to okropnie przezywam wszystkich kolegow i kolezanki dzieci.Non stop im sie zmienia kto jest ich Freund ;)A mimo to jak ostatnio niby ten najlepszy Syna powiedzial ze nie bedzie sie z nim bawil bo jest Polakiem to mnie zabolalo dobitnie...wiem ze to pewnie od rodzicow jego wyszlo ale okrutnie:(

    Cisnienie zawsze mialam niskie ale nie az takie zeby mdlec.Pije jedna dziennie kawe i Coca Cola ok szklanki czasem dwoch.Szalu poprawy nie ma ale licze ze po porodzie unormuje sie i bedzie znosnie ;)

    Fajnie ze te wywiadowki dalej indywidualne,tez podoba sie mi to.
    Pierwszy dzien szkoly hehe jak to juz powaznie brzmi.
    U Was tez jest moda na te ogromniaste plecaki sztywne??
    Ciezkie to jakies takie i jak przymierzylam niedawno synowi w sklepie to mialam wrazenie ze zginal pod nim.Niestety widze ze tu takie tylko i te dzieci nosza je krzywiac bardzo sie :/

    Zurek??? Hmmm pychota ;) dawno nie robilam.U nas dzis krolowala grochowa i.. faworki.Tak mi jakos zatesknilo sie za tym smakiem :)

    Jak dzis Twoj cukier? Bardzo Ci wspolczuje ze tak Ci to komplikuje zycie.Ale odnosze wrazenie ze jestes mega w tym dzielna :*

    Pisalam Wam Ost ze wozek ma byc pod koniec marca a tu niespodzianka,przyszedl w sobote i stoi w sypialni zlozony.Jest swietny,mam nadzieje ze w praktyce sie sprawdzi.

    Podwojna na jak dlugo myslalas isc na Eltern Zeit? Czas juz nagli zeby podjac decyzje a ja wciaz sie waham...Rok czy dwa?

    Dobrej nocki Kochane :****

    PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie laseczki wczesnym rankiem :)
    Moja córcia dała w nocy popalić.. nie wiem co jej było jak tylko zdążyłam zamknąc oczy nagle zaczeła płakać, co chwilę się budziła i nie mam pojecia co jej było a nie śpi juz od 4.30 . Teraz leży sobie na podłodze i bawi się samochodem braciszka który spi w sypialni rodziców bo o 4 rano się przebudził i wzieliśmy go do siebie i zasnął dalej. Na 9 idzie do przedszkola wiec dla jego dobra lepiej jak się wyspi.
    Mi wczoraj pod wieczór @ jakby zanikła wiec serduszkowaliśmy w tej luce krwawienia a dzisiaj póki co delikatne plamienie tylko wiec chyba @ już koniec. Można uznać że starania rozpoczynamy ;)

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 26 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny po weekendzie. Miłego dnia. :-*

    PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary lubią tę wiadomość

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :)

    Hilary bardzo sie ciesze ze do nas zajrzalas :) :* i na wstepie napisze ze baaaaaaaaaaaaardzo mocno trzymam kciuki za realizacje wszystkich Twoich planow :) tylko zmartwilam sie troszke czy nie za duzo w jednym czasie tego wszystkiego ;) prosze uwazaj kochana na siebie i znajdz w tym wszystkim czas na zadbanie o siebie bo chudzinka z Ciebie jest a waga jeszcze spada to wiesz..... powolutku do celu, nie kosztem zdrowia ok :*

    Widzisz i potrzeba bylo troszke czasu zebys doszla do tego co lubisz a nie od razu wmawiam sobie ze sie do niczego nie nadajesz. Mysle ze z Twoimi pomyslami zlecen Ci nie zabraknie ;)

    A jak dzieci? Wiki juz pewnie sporo urosla?

    Pysiu ha ha chyba kazda z nas tak ma ze mimo ze 3 dziecko to czujemy sie jakby to byl pierwszy porod ;) ja mimo ze wiem co i jak z cc to kazdej nocy o niej mysle.

    No to ja ostatnio na ktg mialam skurcze 47%

    Ale faktycznie przykro z tym kolego Twojego synka. A to niemiec rodowity? Ze tez sa jeszcze tacy rodzice ze tak nastawiaja dzieci na jakas narodowosc :/ U nas syn ma przyjaciol murzynow, turkow i niemcow i wszyscy super sie dogaduja. Kazdy kazdego uczy swojego ojczystego jezyka ;) wiec usmiac sie idzie jak powtarzaja dane slowa.

    Co do plecakow to tak te ciezkie tornistry kroluja, ale ja Ci polecam swietne plecaki na kolkach :) u nas sprawdzaja sie idealnie. Dziecko wyciaga sobie raczke i ciagnie plecak bez obciazania plecow :)

    Ale mila niespodzianke macie z tym wozkiem :) i powiedz sama ze jak juz wozek stoi zlozony i czeka to juz takie realne sie wydaje ze lada chwila i nasze dzieci beda na swiecie :)

    Cukry moje wczoraj nawet dobre :) i tak nieraz mam zlosc na to wszystko, plakac mi sie chce jak nie moge sie wkluc zeby podac insuline bo wszedzie wszystko poklute i boli, ale szybko sie podnosze bo jakie mam wyjscie ;) a jak malutka jeszcze kopie w chwili mojego smutku to w ogole jestem taka szczesliwa ze ja mam i ze zdrowa jest ♥

    Co do Elternzeit to nie mam takiego problemu, bo przed ciaza nie pracowalam i szybko do pracy nie zamierzam isc, jak dzieci podrosna to tylko otworze cos swojego, takze nie mam tego dylematu, ale jakbym miala to wzielabym najdluzszy okres czasu jaki jest :)

    Katsu ale mialas nocke. Mam nadzieje ze dzisiejszy dzien lepszy od nocki jest :)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 13:07

    Hilary, Pysia89 lubią tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 26 lutego 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwojna ja mialam bolesne skurcze przepowiadające

    usg wyszlo ok na szczescie kontrola za 7 tyg.

    tylko Jasio mi scene wywalil jak sie ubieralismy i nie umialam go uspoic pewnie mu goraco juz bylo.

    obecnie moj kochany chlopczyk jest grzeczny i malo placze ale tez staram sie zeby nie plakal przez ta przepukline.

    Pysiu czy sie wysypiam nie bardzo ale trudno

    nie pamietam co wtedy robilam na obiad a dzis byl rosol i nalesniki kto z czym woli nutella dżem i pieczarki z serem dowyoru :)

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 26 lutego 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna u mnie cisza...... nic sie nie dzieje!!!brzuch mi twardnieje już od dłuższego czasu ale żadnego bólu przy tym nie odczuwam! skurcze-brak!!! Pozostaje mi tylko czekać :-)
    Hilary trzymam mocno kciuki!!!!

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia fajnie że wózek już doszedł :) o nie martw się ja też sie bałam mimo ze trzeci poród:p

    Katsu współczuję nocki

    Podwojna...no właśnie żebyś wiedziała teraz mogę każdemu mówić ze nie ma czegoś takiego jak nie nadaje się po prostu tyrzeba znaleźć coś swojego coś co się umie robić i lubi :)
    Wika już zaraz skończy 4 miesiące. Fajnie już gada, śmieje się i chwyta grzechotki.
    Dobrze ze cukru spadł ale kurcze masz się z tą cukrzycą :/

    Basik super ze usg wyszło dobrze na kontroli też prwnie bedzie wszystko ok

    Simon spokojnie masz jeszcze trochę czasu :)

    Pysia89, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 lutego 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moja wesoła krówka :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff25f3dd0126.jpg

    Pysia89, anecz_kaa, Basik83, PodwojnaMamaWdwupaku, MamaNl lubią tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 lutego 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J
    Hilary prawko zdasz! Dla mnie tez był to pvromny stres.

    Simon ja chce sn po 2cc i tez czelam na skurcze. A 1 cc miałam przy partych wiec luzik :)

    Marysia wazy juz 340g! Wszystko u Nas ok :)

    Hilary, Pysia89, Enii, PodwojnaMamaWdwupaku lubią tę wiadomość



‹‹ 459 460 461 462 463 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ