X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 14 marca 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary Ty to masz pomysły!!!!super :-)
    Podwójna no faktycznie ciężka ta Twoja końcówka!ja się kulam cały czas :-) dzisiaj zaliczyłam wypad do galerii,kupiłam kurtkę dla Młodego na wiosnę,bezrękawnik i ciepłą bluzę :-) sobie kupiłam tylko okulary przeciwsłoneczne ale przynajmniej F obkupiony :-)
    Pysia na mnie też prasowanie czeka :-(

    Hilary lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/831776421b63.jpg

    No niestety kochane ja juz do porodu zostaje w szpitalu :( a kiedy bedzie cc to nie wiem bo malutka tak rosnie ze waga i wymiary sa juz o miesiac do przodu :( pokluli mnie wszedzie i ani kropli krwi takze obolala jestem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2018, 18:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna trzymaj się tam.
    Życzę szybkiego i szczęśliwego rozwiązania.
    Powodzenia <3
    To tak na zaś pamiętaj bo jak cie wezmą z nienacka to nie zdążę ci słać życzeń.
    Mam nadzieję że się pochwalisz swoją córeczka jak już się ogarniesz :-)
    Będzie wszystko dobrze masz super opiekę więc nie ma co się martwić.
    Starszaki z tatą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2018, 19:01

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary piękne menu.
    Ty naprawdę trafiłaś z tą działalnością.
    Masz dar kochana to jest raczej to.
    Życzę samych sukcesów zawodowych :-)

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna o jacie :O
    Szkoda że bedziesz tak leżeć w szpitalu bez męża i dzieci ale wiadomo wszytsko dla maleństwa a tam masz pewność że jesteś pod fobrą opieką :) Ciekawe kiedy będą chcieli zrobić te cc

    Simon super że się wyrwałaś na zakupy :)

    Dzięki dziewczyny to jest na prawdę coś co uwielbiam robić :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Spac nie moge bo kolezanka obok tak chrapie ze szkoda slow ;) a trafila mi sie polka i to taka meczaca ze juz mam dosyc. Ja jestem gadula ale jej sie buzia nie zamyka. Gada non stop a mi sie np. Ksiazke chce poczytac i widzi ze chce czytac to i tak gada i gada. Cala rodzine i znajomych jej juz znam.

    Powiem Wam ze jest to moj najgorszy pobyt w szpitalu bo dzieci strasznie placza za mna. Boja sie ze cos sie stanie i nie wroce. A mi serce peka :( jednak mniejsze dzieci lepiej znosza ta rozlake. Ech ale musimy dac rade.

    Corcia mi wczoraj przywiozla gang swiezakow i wisza sobie na gorze na podciagaczu to wesolo mam :)

    Hilary rewelacyjne urodziny bedzie mial Twoj maz :) i same smakowite dania. Ciesze sie ze znowu jestes z nami :)

    Pysia i jak prasowanie? Kochana dajesz rade w ziemi grzebac w ogrodku?

    Szkoda ze znowu od weekendu ochlodzenie idzie :/

    Jak sie czujesz?

    Simon chodz, chodz kochana moze to przyspieszy porod :) a jak masz jeszcze sily na zakupy to super.

    Zabka dziekuje :*

    A jak Wasze zdrowko?

    Basiu widze ze grzecznego masz synka :) i fajnie sie czyta Twoje posty. Czuc taka pozytywna energie od Ciebie :)

    żabka04, Hilary lubią tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 15 marca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwójna kochana oj to się przytrafiło z tym szpitalem ,ale może tak lepiej jestes pod okiem lekarzy wrazie w..

    a ja też jak leżałam w szpitalach to rózne babsztylki się trafiały też jedna taka miałąm co ciągle gadała..:)

    Pysiu ja cię podziwiam jeszcze masz siłę w ogródku grzebać

    Simon sama chętnie bym się wyrwała na zakupy ale póki co po galeriach z Jasiulkiem sie nie wybrałam.

    Hilary ty to taka bestia w tym temacie imprezowym no poprostu chylę czoło :)


    Żabka jak tam u twoich dzieciaczków zdrowe?

    co d o prasowania ja wręcz tego nie nawidzę prasuje tylko to co juz naprawdę musze :)

    wczoraj byłam u księdza chrzcimy Pana Tulisia 2 kwietnia więc w drugi dzień świąt ..z imprezą chrzcinowa bedzie tak że rozdzieliliśmy ją na dwa dni bo to sa i tak święta a rodzice doszli do wniosków że skoro za miesiąc z hakiem komunia to żebyśy się nie wykosztowywali jeszcze na chrzciny .Więc w jeden dzień u jednych w drugi u drugich a przy okazji chrzciny i swięta razem.Wiec do kościólka wszyscy razem a potem tak jak się ugadaliśmy

    Jasiulek czyt Pan "Kuleczka" zaczyna przesypiać nawet po 6 h w nocy w zależności od tego ile spał w dzień.Kąpieli się już nie boi zaczyna się śmiać już tak na "żywo" :)


    mamusia zakochana..dalej męcze cycki laktatorem mimo że nie raz wyniki marne ,a se myśle a co tam zawsze synciowi coś tam skapnie niech ma. :)

    Pysia89, żabka04, Hilary lubią tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 15 marca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Podwojna -co to za wczasy sobie zrobilas?
    Slonko wspolczuje mocno.Co lekarze mowia?
    To ile ma teraz Zojeczka?

    Zmartwilam sie...ale z drugiej strony jestes w szpitalu pod opieka wiec bezpieczna!
    Tez nie moglam dzis spac i od 2 do 5 czytalam:/ teraz oczy na zapalki.
    Wiesz brzuszek mam maly wiec nie jest mi ciezko w ziemi robic.Ale robie przerwy zeby tak dlugo nie kucac.
    Tak ma przyjsc ochlodzenie....buu nie zgadzam sie hehe ;) stanowczo protestuje.
    A z prasowania gucio mi wyszlo...zrobilam ciasto wzamian hehe i umylam podlogi.
    Nie lubie prasowac :/ ale zabiore sie wkoncu.Np dzieciom raz na 2 tyg prasuje i wszystko im starcza bo maja mase ciuchow.

    Zabko -co u Ciebie u??

    Hilary - jestem pod wrazeniem :) te nazwy za...te;)))
    Buziaki Laseczki i duuuzo Slonca na dzis :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2018, 08:17

    żabka04, Hilary lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna współczuję koleżanki:-(
    Oby szybko uciekła z tej sali twojej.

    Basik super ze tak szybko się udało zaplanować chrzciny i tak ugodowo.
    Super.
    Z tulisia się uśmiałam hahahah
    Ps bo mój mąż ostatnio chciał się tulic i mówi do mnie oj choć potulisz się do tulisia hahahah
    Wierzę że się zakochalas w synku bo mam to samo schrupalabym go na żywca.

    Pysia no uważaj na siebie z tym grzebaniem.
    Odpoczynek wskazany.
    To ile ty przytylas że taki malutki brzuszek masz?

    Co u mnie.
    No więc córka idzie od września do szkoły pierwszej klasy wniosek już zanioslam zdjęcie do legitymacji zrobione.
    W czerwcu muszę zanieść wniosek żeby do świetlicy ja przyjęli.
    Tak w razie w gdybym Roberta miała wozić rano do żłobka czy zmieniła pracę.
    Lepiej niech będzie ta świetlica bo różnie to bywa.
    Robert ma rekrutację do żłobka 15.04-30.04
    Więc cioteczki prosimy o kciuki!!!
    Ciężko niby się dostać dla takiego dwulatka bo z roku na rok przechodzą dzieci więc rzadko kto rezygnuje.
    Ale mamy tu punkt rechabilitacyjno-opiekunczy i tam zrobili jedna grupę zlobkowa (na zasadzie żłobka czyli kuchnia sale WC etc) i tam tylko przyjmują dwulatkow.
    Dzieci jest 5 pan na gr i 25os dzieci z czego 5 os może być nie pełnoprawnym np z downem ale nie musi bo np nikt taki nie skladal wniosku o przyjęcie.
    Więc tu jest szansa że go przyjmą.
    Będę go wozić autem bo autobusem jedzie się 20min przez całe miasto muszę się przebic i dojście z 10min.
    Niech się chłopak rozwija z dziećmi tam się szybciej czegoś nauczy bo w domu to on len.

    5.02 Robert mi zrobił niespodziankę na imieniny to było na zajęciach u córki złapał mnie za ręce i tak sobie chodziliśmy i zwiedziliśmy.
    Od jakiegoś czasu chodzi bez trzymanki jak kaczuszka ale chodzi co mnie bardzo raduje bo się bałam że nie pójdzie.
    Zdarza mu się na czworaka no ale wiadomo szybko chce to zasuwa.

    Byłam chora z Robertem skończyliśmy na antybiotyku.
    W maju mamy impregnacje ząbków Roberta szkliwo mu odpadlo mam Meksyk jak myjemy zęby nie dość że na siłę to płacze i wyrywa się strasznie.

    Tak więc widzicie żyje jeszcze kwietniem bo naprawdę bym chciała żeby dostał się do żłobka.
    Co do starań odpuscilismy już dawno ale od paru dni mąż mi znowu głowę pierze o naszym wymarzonym Heniu :-)
    Sam się zakochał w Robercie i cały czas gada jaki on duży nie dawno był taki malutki leżał teraz chodzi, robi kuku mi i bije mnie i się wyglupiamy zaraz pójdzie do żłobka zacznie się bunt a potem będę mu pokazywał motory auta ojjjjojjjj mówię wam.
    Ale ja sobie nie wyobrażam jak to ogarnąć pierwsza klasę u nas mają duże wymagania wg programu, nauki jest rygorystyczne trzeba pilnować żeby dzieci się uczyły.
    Choć moja córka teraz robi dużo zadań ja jej drukuje i sobie ćwiczy to sąsiadka była ostatnio u nas na kawie i mówi że jej córka właśnie ma identyczne zadania na sprawdzianach i bardzo ją to cieszy ze werce tak sprawnie idzie.
    Czyta sama co jestem też w szoku.
    Do tego żłobek, lekarze potem poród i te trzecie wysokie piętro.
    Może tylko stracha wielkie oczy nie wiem
    Wolałabym wpadkę zaliczyć i inaczej bym myślała.
    Mówię do męża niech robi ale nic nie mówi to mówi że nie ot facet hihi


    Dużo zdrówka brzuchatki.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 15 marca 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie u gina!rozwarcie na 4 cm a ja nic nie czułam!!!!Szyjka zgladzona i gotowa do porodu!no cóż chyba wygląda na to ze jadę po Anię :-)

    żabka04, PodwojnaMamaWdwupaku, Hilary, Enii, Basik83, anecz_kaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon co za wieści!
    Życzę i tobie szybkiego i szczęśliwego rozwiązania.
    Pochwal się nam Anulka jak już się ogarniesz.
    Powodzenia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon kochana ale wiesci :D kciuki ogromne za Was i dawaj nam tutaj znac co i jak. Ale emocje znowu!!! I zycze Ci jak najmniej bolesnego porodu i szybkiego przede wszystkim.

    Basiu no i super rozwiazanie z tymi chrzcinami :) zawsze to oszczednosc duza jest.

    A Jasiu naprawde daje czadu z tym spaniem :) to nie umeczysz sie nocami ;) a mleczko pewnie jak chociaz troszke leci to odciagaj :) i nie dziwie Ci sie ze zakochana w synusiu jestes bo powiem Ci ze patrze na te wszystkie obce noworodki i sama nie moge sie na nie napatrzec mimo ze to nie moje dzieci ;)

    Pysia kochana Ty sie wez za prasowanie, mowie Ci ;) a jakby Cie teraz cos zlapalo to stres ze masz nie porobione a tak spokojnie mozesz isc do szpitala. Ja przynajmniej w tej kwestii spokojnie tu siedze ze w domu wszystko gotowe juz czeka a reszte maz ogarnia na biezaco.

    No ja dzisiaj mialam juz USG i malutka moze wagi nie ma tak duze bo 2300g ale glowka i brzuszek wychodza na 37 i 5 dni, wiec duzo i mam malo wod plodowych. Lekarka od razu wiedziala ze tak bedzie jak zobaczyla moj maly brzuch.

    Ale dzisiaj zawolali ortopede bo malutka ma stopki wykrzywione do srodka i prawdopodobnie jest to wada :( bo wczesniej mysleli ze moze z braku miejsca. Niestety nie da sie ocenic jak duza jest i dopiero po porodzie ortopeda ja zobaczy. I kolejne zmartwienie. Ech.

    Z cesarka nie powiedza poki co kiedy bo moze byc nagle a moze byc w 37tc. Wszystko zalezy jaki stan malutkiej bedzie. Poki co oprocz duzych pomiarow wszyszkie przeplywy itp. Sa dobre.

    Zabka trzymam kciuki zeby synus dostal sie do zlobka :) i juz corcia do pierwszej klasy. Takze emocje bedziecie miec.

    A z trzecim malenstwem to moze dzialajcie bez niczego, nie myslcie i czekajcie na efekty ;)

    Syn w nocy moj goraczkowal mocno i chyba tak przezywa moj pobyt tutaj bo nic innego mu nie jest od tej goraczki. Zaraz maz mi laptopa przywiezie to chociaz filmy poogladam to czas szybciej zleci. Ale wiecie moze to podle ale chcialabym zeby lokatorka juz urodzila bo przyszla na wywolanie bo ona nawet gada do mnie jak przez telefon z kims rozmawiam. No meczace to jest :/ a najgorzej ze wszystko jej nie pasuje tutaj. Ona nie ma czasu lezec w szpitalu i chce w Poniedzialek juz wyjsc do domu z dzieckiem. No niestety troszke cierpliwosci zeby maluszek zechcial wyjsc.

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 15 marca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna o jeju współczuję Ci tej lokatorki :o Fajnie jest mieć z kim pogadac ale zeby tak non stop :O
    Szkoda że dzieci tak przeżywają ale co zrobić trzeba to przetrwać :/
    A z tą wadą trzymam kciuki zeby jedbak nie było nic powaznego...i trzymaj się tam :* posz do nas to czas Ci szybciej minie :)

    Basik widzę że Twój synek spokojny tak jak moja wiki :) u nas od kilku dni zasypia o 22 i wstaje na jedzenje ok 7 a potem jeszcze śpi do 8:30/9 az ja wstanę i idziemy wszyscy do salonu. A i tam potrafi w dzień jescze z 3/4 razy spać.
    Dobrze mamy jak tak mozemy się wyspać :)

    Simon powodzenia ! Czekamy na wieści :)

    Pysia hehe ja ti w ogóle prasowania nienawidze :p juz wolę szorowanie kibla albo zmywanie naczyn :p ale radze Ci tak jak Podwojna żebyś sie zabrala bo im później tym ciężej. Ja tez mialam maly brzuszek ale pamietam jak mi bylo ciężko na końcówce prasowac te ciuszki i jak wam tutaj sie żaliłam ze nie dam rady :p

    Zabka trzymam kciuki za przedszkole
    Ja Wijtora musze isc zapisac jutro albo w poniedzialek do zerowki bo jednak sie zdecydowalisny na tą tutaj pod domem anie tam gdzie teraz jezdzi. Zastanawiam sie nad Werką...do zlobka nie oplaca sie jej teraz zapisywać bo i tak bede siedziec w domu z wiką ale moze do przedszkola ją dac
    ..tam przyjnuja od 2.5 lat. Ona we wrześniu bedzie miala 2 lata i 5 miesięcy tylko cos mi sie wudaje ze jeszze nie bedzie sie nadawac. Poki co w ogole nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych a tam jest wymóg ze musi być bez pampersa. Wiadomo przez wakacje moze to sie zmienic ale jakos wydaje mi sie ze lepiej ją pościć za rok...
    A co do 3 dziecka to tak na prawde prawie nigdy nie jest idealny moment. Zawsze beda jakies ale i jakieś przeszkody tak mi sie wydaje...najlepiej chyba isc na żywioł:p
    A z doswiadczenia nas tutaj widac ze wszystko da sie pogodzic i da sie radę :)
    Popatrz na mnie dzieci prawie rok po roku, 4 pietro, tatuś który bardzo dużo pracuje a jeszcze firme chce zalozyc i to wszystko ogarnac :p ale wiadomo musisz poczuc ze chcesz :)

    My dzisiaj bez tv bo wypowiedzielisny umowe cyfrowego polsatu...placilismy 60 zl a i tak nic w tej tv nie ma. Ja to tylko ogladam tv rano bo ddtvn lubie albo muzyke wlaczam wiec zalozyly zwykla antene na podstawowe kanaly. M jak milosc, przyjaciolki i na wspolnej wtedy bedzie a jak nie to sa aplikacje jak ipla itd. Maz oglada duzo na youtube vlogow wiec dalej bedzie mogl. Za netfixa placiny 30 zl ale przynajmniej jest co ogladac :) ostatnio sie wkrecilismy w serial the 100 super jest :) noo tylko dzisiaj kanaly zabrali a antena jeszcze nie ustawiona wiec tak cicho dziwnie ale radio włączyłam i gra na caly dom :)
    Dzisian zaczynam przygotowania na imprezę. Właśnie drukuje banery i robie liste zakopow. Maz ma dzisiaj podleciec kupic kilka rzeczy to usiade i zrobie ozdoby. I dzisiaj zaczniemy sprzątać.

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to sie dzieje :)

    Simon trzymam kciuki i czekamy na Anusie <3 Życzę szybiego porodu


    Podwójna bidulko jak nie urok to.. Dobrze ze z Zoe. I czekamy na kolejna laleczke <3. Mam nadzieje ze ze stopkami będzie ok. Kochana odpoczywaj i noe stresuj sie

    Pysia hihi pewnie zostawisz prasowanie dla meza :D

    Nie pamiętam ktora sie pytała o ten lek co biorę. Lekki antyfepresant Servenon z grupy esci.

    Hilary my mieliśmy ta antene ale zrezygnowaliśmy i mamy polsat. Byla jalas promo to wzięliśmy 2x. Maz jedno do de. Za jedno 20zl. Filmy oglądamy na Zalukaj :D


    U mnie dopiero 3 dzień w miarę normalny z czego sie cieszę. Wiadomo myślę a raczej mysli same przychodzą ale poprawa bardzo duża.
    Mloda mi daje czadu wiec soe nie nudzę. Wczoraj byłam o weta i ma grudki na 3 powiece. U labkow to częste ma tabsy i jak to nie zejdzie tp skrobanie. Jak usłyszałam o narkozie to od razu miala przed ocz a mi ten piątek i mój zabieg.

    Okazało się że na wrześniówkach 2018 kolejny podstawiony trol. I znow to zalozycielka watku. Ha od samego początku ta Antonina byla dla mnie dziwna.

    W sobotę ide na kontrole do ordynatora. Czekam na pierwsza @ i nic na bia nie wskazuje. Piersi miękkie, jajnik mnie tylko dwa dni temu pobolal..chyba zw to ovu (????).
    Czekamy dalej na oznaczenie płci Maluszkow. Chciałabym to mieć za sobą..
    Co do staran. Na razie nie czuje sie na silach, zresztą leki biorę a och przed planowana ciaza nie powinno się brać.Wiadomoze chcielibyśmy ale lek jest na razie silniejszy. Na razie musze sie ogarnąć i dojść psychicznie ..wiecie co mam na mysli

    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 marca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni to zrozumiale ze nie czujesz sie na silach sloneczko dojdziesz do ładu składu wtedy pomyslicie <3

    Zabko o to chorowaliscie dobrze ze juz lepiej ,a Robercik zrobił piękny prezent mamusi :)

    Hilary no póki co odpukać nawet zaczał zasypiać sam w łozeczku jedynie to w srodku nocy to biore do siebie dla własnej wygody :)

    potem czekamy na efekty twojej pracy i fotorelacje oczywiscie :)

    podwojna waga piekna jak na ten tydzien ciązy :) i trafiła ci sie współlokatorka nie ma co :)
    a synek moze faktycznie zagoraczkował z przejecia tak czy siak zdrowka.

    Simon kciukaski i czekamy na wiesci <3

    Pysiu a jak u cb samopoczucie .widze ze i ty nie próznujesz ale ja w ostatnich tygodniach ciazy chyba mialam wiecej sily niz w pierwszym trymestrze :)

    i znowu zimno szaro i mokro wrr nie lubie takiej pogody ale se mysle w duchu jeszcze troche a wiosna że się wszystko zazieleni i bedzie jakos tak lepiej na serduchu..

    Zabko Pan tuliś albo Pan kuleczka bo on uwielbia się tulić a jak się tuli brzuszekiem do mnie to sie robi taką kuleczką heheheh

    Podwójna co do chrzcin oszczedność a czeka nas malowanie pokoi zzrobienie przedpokoju i komunia w restauracji wiec tak naprawdę każdyu grosz się teraz liczy :) więc tym bardziej się ciesze że tak wyszło/



    PodwojnaMamaWdwupaku lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 16 marca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Ostatni raz tak patrzę w czerwcu. Widzę, że tu tyle zmian u Was :-) Niektóre z Was już urodziły, inne są na terminie :-) Super :-)
    Ja też zaszłam w upragnioną ciąże, jednak w 16 tyg okazało się, ze serduszko nie bije. 05.01.to był okropny dzień, pełen bólu i rozpaczy.
    Jednak podniosłam się już, wróciłam do pracy i pełna nadziei idę dalej do przodu :-)

    Dziewczynki, dużo zdrówka życzę Wam i Waszym maluszkom :-)*


    O matko Eni przykro mi że Ciebie też spotkała taka strata :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 14:20

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :*

    I co juz po Wiosnie co :/ u nas tez buro, ponuro i leje ech.

    Hilary jak tam przygotowania do urodzin? Wyobrazam sobie ze swietna zabawe bedzieci miec :)

    Antene macie juz zamontowana?

    Co do corci to sama widzisz czy jest gotowa by isc do przedszkola czy nie. Moja w wieku 2 lat latala juz bez pampersow, ale u nas w pezedszkolu nie bylo wymogu ze musiala byc bez pampersow bo oni sami tam ucza odpieluchowac dzieci.

    A syna fajnie ze tak blisko dacie do zerowki :)

    Enii kochana ciesze sie ze ciut lepiej u Ciebie:* i ze chociaz masz psinke ktora mozesz sie zajac i mysli zajac. I kciuki za nia zeby nie trzeba bylo robic zabiegu.

    A co do staran to przyjdzie dzien ze bedziesz czula ze jestes gotowa :*

    Basiu no to macie troszke pracy przed komunia ale na wiosne bedziecie miec domek odswiezony to od razu inaczej :)

    No a Jasiu bardzo spokojny chlopczyk :)

    Marti przykro mi bardzo :( jeju ze juz tak pozno taka tragedia Was spotkala. Strasznie mi przykro. A czy znacie powod dlaczego tak sie stalo?

    U mnie byla rodzinka, takze naprzytulalam sie z dziecmi i mezem i do jutra starczy :) jedzonko mi przywiezli to troszke dojesc moge bo z tych nudow to ciagle o jedzeniu mysle ;)

    A moja lokatorka. Jeju no brak taktu. Nie zna jezyka wiec wszystko ja tlumacze ale to nie problem. Najgorzej ze przychodza lekarze i pielegniarki a ona przy nich do mnie po polsku na nich gada. No jak tak mozna. Zwrocilam jej uwage bo sie zle z tym czuje bo swietna opieke ma i niech sobie mysli w.glowie co chce ale niech nie gada na nich przy nich gdzie wszyscy sie patrza i pytaja mnie o co chodzi. Czy cos ja boli. Ale kiedys trafi na lekarza ktory nie daj boze bedzie znal polski i co w tedy? Maz jak widzi ta dziewczyne to mowi ze strasznie nie wychowana. 24 lata. Kazde dziecko to wpadka po kilku miesiacach od porodu. Ech i pozniej sie nie dziwie ze maja taki obraz polaka :/ a zebow w ogole nie myje i tak od niej smierdzi. No przerazona jestem tym.

    A mnie byly odwiedzic 3 pielegniarki z oddzialu na przeciwko z tego po porodzie juz ktore mnie pamietaja z przed 5 lat :) i sie smieja bo 5 lat temu na do widzenia jak dawalam im kwiaty w podziekowaniu za opieke to mowily ze do zobaczenia przy 3 dziecku a ja mowilam ze na tej dwojce juz zakoncze i prosze jak to sie w zyciu wszystko potrafi zmienic :)


  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójna no czasem trafiają sie takie baby ehhh. Malutka śliczna waga a synek może wlasnie ze stresu mi3c gorączkę.

    Basiu ale super mały ci śpi. Mi Dawid w dzień może z godzine w nocy od 21 do 1 śpi a później juz 1 ,4 ,6 wstaje. W dzień je średnio co 1,5 godziny. Ale ogólnie mało płacze i jest grzeczny :)

    ja lubie prasowac al3 szkoda mi czasu haha

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti bardzo mi przykro

    Simon super to pójdzie raz dwa czekamy na twoją laleczke

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 16:57

  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 16 marca 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczynki :-*niestety nie znamy powodu, byc moze moja tarczyca. Bo mi tsh skczylo na ponad 10. Ginekolog mówił ze nie bedziemy robic zadnych badan. W lipcu juz miałam odezwac sie do Was-mialam wypadek, auto poszlo na zlom. Bogu dziekuje ze jestem dalej z moja rodzina. Takze zycie troche nas doswiadczylo. Ale juz wszystko jest dobrze:-) Mam dla kogo żyć:-)
    PodwójnaMama doczytałam, że Ty już w szpitalu jesteś, trzymaj się tam dzielnie, choć wiem,że to trudne jak w domu dzieciaczki sa:-)

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
‹‹ 465 466 467 468 469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ