X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari Ty się nie przejmuj...U mnie też cyrki z tym cyklem. Na jednej aplikacji pokazuje że ma być jutro. Na innej że już była i akurat wtedy było <3, a na innej pokazuje że była akurat wtedy gdy mieliśmy 4 dni przerwy od <3. Temperatury nie mierze. A patrząc na sluz to albo była wtedy gdy <3 albo może dopiero będzie bo może sluz się jeszcze zmienić. Do tego korci mnie zrobić test chociaż na razie to bez sensu bo za wcześnie i jakoś coś czuję że się nie udało. Muszę się powstrzymać do 3 marca :p
    Najlepiej chyba serduszkować co drugi dzień i nic nie mierzyć:p

    Nie będę dziękować z tym prawkiem żeby nie zapeszyc :p jak zdam to się pochwalę:)

    Jejku a ja nigdy pączków ani faworytów nie robiłam, zawsze do teściowej jeździmy

    Aria40 mi też Nikoś się podoba tylko tak dziwnie będzie jak dwójka dzieci na W a trzecie na N

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 12:18

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    hej dziewczynki :)

    ja prawko mam .. ale i tak gdybam na wykupieniem paru lekcji jazdy albo raczej parkowania najbardziej :P .. bo u mnie tylko kurs dom - praca - dom... gdzie mam szeroko do parkowania .. praca poza strefą miasta więc luzik... do miasta to się nawet nie pcham :P

    Hilary powodzenia na egzaminie :)

    u mnie dziś dół lekki ... temp. fisiuje ..i wychodzi na to, że owulacji jeszcze nie było :( obstawiam cykl bezowulacyjny no chyba, że jakimś cudem aż tak mi się przesunęła wrr ... może przez ten duphaston co mi lekarz przypisał i akurat się udało w tym cyklu z zaleconym terminem zażywania echhh...

    i gdybam co smażyć faworki czy pączki ... zdania cór podzielone ..
    może dziś faworki (tylko czy mi się chce :P) a jutro przed pracą pączki hmm
    Poki co mam tak samo, tylko trasa praca-dom. Ale prawko mam od grudnia, wiec jeszcze daje sobie czas :)

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary no ja pączki raz robiłam ale nie wyszły takie jak chciałam... dostałam ostatnio frytkownice w spadku od mamy .. a że się okazało, że działa to miałam ochotę w niej spróbować smażyć te pączki bo tam temperaturę ona sama utrzymuje i nie trzeba się martwić, że za niska czy za wysoka :)
    Pączki jednak kupiłam w biedronce haha - żal nie skorzystać z takiej promocji.
    a za faworki wnet się biorę :)

    .. mi właśnie temperatura nieziemsko skacze ... odczucie śluzu niby było ... ale co z tego jak to się nie łączyło z temp.
    Mi lekarz radził aby celować w owulacje i aby serduszkownie (jakie fajne to określenie) było po jakiejś przerwie a nie dzień po dniu... choć nie określił jaka to przerwa ma być.


    lithe123 to ja prawko już mam kupę lat... ale większośc czasu nie jeździłam bo takiego grata mieliśmy, że nie potrafiłam nim jeździć a po paru akcjach wręcz się bałam.

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari ooo a to ciekawe z tą teorią. Gorzej jak się dokładnie nie określi kiedy są dni płodne. Ja to myślę że jak się w tym miesiącu nie udało to w następnym kupię testu owulacjne.

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari, moje cykle udane, to właśnie takie sporadyczne serduszkowanie i gdzieś w okolicy owulacji. A jak jechalismy co dwa dni, to nic z tego nie było.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia no to może coś w tym jest ... chociaż u nas teraz serduszkowanie było przy podejrzeniu ovu ..której po kolejnych temp. okazało się nie być.

    Lekarz dał nam jeszcze 3-4 m-ce starań potem dokładniejsza diagnostyka.

    Hilary mi lekarz też zalecił testy owulacyjne .. ale w tym ciągle neg. :/
    a w którymś z wcześniejszych cykli jak mi wyszedł pozytywny to nie zgrało się to nijak z temp. o i weź tu w nie wierz.

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paru, a dobrze mierzysz tempke? Masz dobry termometr?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu tez sporadyczne... ale jak owulka w 31dc, to musialby moj miec supermenowe plemniki hahaha.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 24 lutego 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wydaje mi się, że dobrze .. (dziś mi się przysnęło z termometrem i ocknęłam się po godzinie więc nie wiem czy ją brać pod uwagę czy nie <????> hmm

    termometr mam zwykły .. ale raczej dobrze mierzy w każdym razie były wcześniej cykle jak to mówię książkowe... raz był też taki rozwalony ...chociaż bez takich wahań bardziej ciągle niskie temp. a teraz strasznie mi skaczą .. obstawiam, że przez ten duphaston bo od czasu przyjmowania temp. tak bardzo skaczą ...
    wczoraj mnie brzuchol bolał jak na @ ..już myślałam, że może wcześniej przyjdzie .. ale tylko znów odczucie mokrości ... może jeszcze ten cykl nie stracony ... oby

    ble przejadłam się pączkami

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @. W koncu koniec dlugasnego cyklu. Mam nadzieje, ze teraz ten drugi bedzie juz bardziej normalny.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari mnie to co jakiś czas od gdzieś tygodnia trochę boli brzuch jak na okres. Ale tak bardzo leciutko, myślę że jakbym się tak sobie nie obserwowałam to bym tego nie dostrzegła...ale jakoś jeszcze za wcześnie na okres więc nie wiem co to :/ Jeszcze 11 dni i się okaże:p

    Majamia no to oby był już normalny :)

    Jak tam u Was weekend ? Jakieś plany na Ostatki? My może jak się uda to się wybierzemy jutro na dyskotekę bo jakoś chce mi się potańczyć:p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Właśnie urlop zaczełam :):)
    Ostatki spędzamy na weselu u znajomych :):)

    Ja nie mierze temp, nie sprawdzam szyjki idziemy na żywioł. Zresztą pracuje na zmiany, nie mam możliwości mierzyć temp o stałej porze...

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorien często taki żywioł ułatwia sprawę :)

    coraz mocniej ten brzuch czuję :/ ... w sumie jak na @ to niech przychodzi ... szybciej by się skończył ten cykl

    moje plany weekendowe to się wyspać i ogarnąć porządnie dom :P
    a za chwilę do pracy .. a takie spanie mnie bierze echh a do tego nudna robota mnie dziś w pracy raczej czeka chyba, że szefowej się coś odmieni w rozporządzeniu.
    u Was też tak wieje? masakra ..normalnie mam wrażenie, że mi zaraz tuje połamie.

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 24 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari u nas strasznie pizga... i głowe mi chce rozwalić.

    W poprzednich ciążach w 1 cyklach nam się udawało, teraz jakoś nie możemy zaskoczyć...

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorien fajnie macie z tym weselem wybaczcie się:)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari u nas wieje ale ni mocno

    A w ogóle z jakich miast/regionów jesteście?

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam:) uwaga mam troje dzieci 11,9 i 2 latka :) pasowałoby zeby najmlodsza miała kompana do zabawy :) zaczynam od nastepnego cyklu bo koniec roku jakos mi nie pasuje :) a styczeń jak najbardziej :)

    Basik83 lubi tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Pari u nas wieje ale ni mocno

    A w ogóle z jakich miast/regionów jesteście?
    Mazowieckie, a pochodzę z Mazur

    Hilary lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 24 lutego 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Majzu:) rozgośc się u nas :)

    Jaspis ja mieszkam na mazurach ! Z jakiego miasta dokładnie? Bo ja to z Olecka niedaleko Ełku i Podlasia czyli Suwałk :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Witaj Majzu:) rozgośc się u nas :)

    Jaspis ja mieszkam na mazurach ! Z jakiego miasta dokładnie? Bo ja to z Olecka niedaleko Ełku i Podlasia czyli Suwałk :)
    Ja pochodzę z okolic Kętrzyna

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ