X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 lutego 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to troche dalej ale znajome okolice :)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 25 lutego 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny robicie testy owu? Ja nie dość że miałam pozytywa już w 6 dc to trrzeci dzień z rzędu pozytyw.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 25 lutego 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Majzu, my nie odkładamy starań, niezabezpieczamy się już rok, ale tak naprawde staramy się od tego roku, cieszyliśmy się pozytywną betą 3 dni potem przyszła @... Więc nie ma co odkładać bo nigdy nie wiadomo kiedy się uda...

    Fryz zrobiony, obiad ugotowany, zaraz make up i się zbieramy. Musimy na drugi koniec miasta dojechać.

    Miłego weekendu i udanych ostatek.

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 25 lutego 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria40 jak nigdy nie robiłam. Jak teraz się nie udało to w przyszłym cyklu mam zamiar kupić i zobaczyć:)

    Lorien udanej imprezy :)
    Ja też już po malutka się szykuje bo muszę jeszcze dzieci spakować bo odstawiamy je o moich rodziców i się wykopać muszę i jakaś kiecke wybrać:p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 25 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak szczerze ,że już nie planowaliśmy więcej dzieci ,ale wyszło samo i w grudniu zaszłam w czwarta ciążę . Pierwszego i drugiego dnia po teście był płacz,żal ale już czwartego i piątego zaczynałam się odswajac i cieszyć . Niestety szóstego dnia po spodziewanej @ dostałam plamienia które z każdą godziną przeistaczalo się w krwawienie

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 25 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego ucina mi posty

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 25 lutego 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ,że możemy starać się bardzo długo baa możemy się nawet nie doczekać nigdy maluszkaale póki mam wybór kiedy mogę zacząć to skorzystam chociaż z tego .

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 25 lutego 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary a ty ile czasu się już starasz??

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 25 lutego 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu wrote:
    Powiem tak szczerze ,że już nie planowaliśmy więcej dzieci ,ale wyszło samo i w grudniu zaszłam w czwarta ciążę . Pierwszego i drugiego dnia po teście był płacz,żal ale już czwartego i piątego zaczynałam się odswajac i cieszyć . Niestety szóstego dnia po spodziewanej @ dostałam plamienia które z każdą godziną przeistaczalo się w krwawienie


    To jest własnie ta chwila, kiedy nie planujący stają się starającymi się :). Ja trochę dłużej byłam w czwartej nieplanowanej ciąży, ale finał niestety był tragiczny. Od tej pory nie przestaję myśleć o czwartym.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 26 lutego 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria to możemy sobie podać rękę

    aria40 lubi tę wiadomość

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • Majzu Ekspertka
    Postów: 175 83

    Wysłany: 26 lutego 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam szczerze że u mnie jeszcze trzeba trochę nad mężem popracować

    II cykl starań... Zielony :)
    xnw4ugpjwghcrvs8.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nad moim też :(, są burzliwe dyskusje

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 26 lutego 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu u mnie to dopiero pierwszy cykl. W poprzednich ciałach zaszłam w 1 cyklu. Teraz coś czuję że się nie udało ale biorę to na spokojnie bo to jeszcze nie tragedia. Testy tylko owulacje chce kupić tak nawet dla własnej ciekawości bo nigdy nie robiłam

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 lutego 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to mnie testy zaskakują od 6 dnia kreski takie same a dzis testowa ciemniejsza od kontrolnej, czyli owu pewnie jutro lub pojutrze

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 27 lutego 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 ja robię testy... w tym cyklu mi neg. wychodziły.. u mnie na którym pisało w ulotce, aby robić do pierwszego pozytywnego potem już nie .. choć z ciekawości u siebie zrobiłam i następnego dnia ale już krecha nie była taka sama jak testowa tylko słabsza

    Majzu witaj :)

    wiosna za oknem :D

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 27 lutego 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)
    Można dołączyć?
    U nas 2 córy 27 i 7 mcy. Zawsze chciałam dziewczynkę, są dwie i marzy mi się synuś ;-) Męża udało mi się przekonać do trzeciego szkraba (choć chyba jeszcze nie na 100%, przynajmniej jeśli chodzi o to kiedy), ja bym chciała niewielką różnicę wieku, tak jak mamy teraz, ale u mnie 2 razy cc i nie umiem znaleźć lekarza, który podszedłby do tematu indywidualnie a nie powtarzał w kółko magiczne "2 lata". W każdym razie u nas może jeszcze nie regularne starania ale nie patrzymy na dni cyklu, a wiadomo kiedy chce się najbardziej ;-P
    Pozdrawiam wszystkie staraczki :-)

    P.S. aha no i u nas obie ciąże planowane, pierwsza pół godziny przed majstrowaniem :-P i "złoty strzał" a druga w 5 cyklu po porodzie, a 3 starań.

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaka hej witaj :)

    Dziewczyny a ja mam jakiś kryzys...wiem że to dopiero pierwszy cykl i nie ma tragedii ale czuję że się nie udało i jestem trochę zła:/ za tydzień okres i codziennie lekko pobolewa mnie brzuch jak na @. Pamiętam że jak zaszłam z córką to przed okresem bolał mnie trochę brzuch i że mocno bolały mnie plecy. I do tego cycku mi strasznie urosły i bardzo często chodziłam siku. To były pierwsze objawy które wylapalam jeszcze przed terminem @. A teraz nic takiego nie ma więc myślę że się nie udało... wiem wiem marudze...ale humor też mi się popsuł pewnie dlatego że przed okresem...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybaa u mojej kuzynki lekarz pozwolil po 6 miesiacach sie starac, tyle ze Ona pierwsze dziecko stracila w 9 miesiacu... a po 6 miesiacach byla w ciazy. Wiem ze teraz pozwalaja sie już szybciej starac.

    Ja melduje że powrocilam do swiata zywych, wybawilam sie na weselu tak że szok, dawno takiej imprezy nie widzialam.

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 27 lutego 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorien, no mi po 1 ciąży powtarzano właśnie owe 2 lata. Ale jak pojawiłam się u lekarza po roczku córki w 6 tc to nawet na ten temat nic nie powiedział, a od razu powiedział, kiedy będziemy ustalać termin cc ;-P
    po 2 porodzie, już jakby w żartach mówił o 2 latach przerwy. Chyba nie wierząc w to, że ktoś może mieć 3 i więcej dzieci inaczej niż z wpadki :-o
    podobnie z małą różnicą wieku. poza najbliższą rodziną, która wiedziała, że szybko chcemy kolejne dziecko wszyscy inni na widok mojego brzucha mieli wyraz twarzy jakby chcieli mi współczuć. Ale, że mnie guzik obchodzi co inni o mnie myślą, to nawet nie wyprowadzałam ich z błędu ;-)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 27 lutego 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do testów owu, u mnie w ogóle się nie sprawdziły, owu była a testy negatywne..

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ