X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mogę chciec, to blizniaczki chce haha. Zeby sie w domu sily wyrownaly :D no i byleby urodzic sn :D chociaz przy blizniaczej czesto cc jest...

    Ja zawsze chcialam corke. A nawet dwie i syna. O trojce dzieci zawsze marzylam. Ale wszyscy w kolo pukaja sie po glowie, ze jak to trójka... ze to za duzo...

    Hilary lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja to bym nie dała radę...bo synek niedługo skończy dopiero 5 lat a córka rok więc przy niej jest jeszcze dużo roboty...do tego mąż długo pracuje bo zima to po 8 godzin ale wiosna już wraca pod wieczór a latem to w ogóle bywa że wraca o 12 w nocy i na 7 znowu do pracy...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    A w ogóle nie uważacie że jak ktoś ma więcej niż dwójkę dzieci to ludzie się na niego dziwnie patrzą? Jak na jakąś patologie...
    Oj tak. Sama myślę, że jestem nienormalna. Ledwo sobie radzę z dwójką. Teraz siedziałam 2 tygodnie na zwolnieniu (kolejno zapalenie oskrzeli u obu lasek) i do pracy lecę jak na skrzydłach. Chyba coś mi na mózg padło, że chcę jeszcze dokładać jedno... a jednak :P

    Hilary lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 20 lutego 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Majamia noo dokładnie tak jest :p ale u mnie od wczoraj na razie spokój:p Mam trochę spraw do ogarnięcia więc mam czym zabić te myśli o sprawdzaniu i doszukiwać się objawów:p

    Aria40 witaj :) W jakim wieku masz córy? Może 4 będzie chłopiec! :)

    A w ogóle nie uważacie że jak ktoś ma więcej niż dwójkę dzieci to ludzie się na niego dziwnie patrzą? Jak na jakąś patologie...

    moje córy mają 14, 11 i prawie 6

    Szkoda mi najmłodszej jak się żali, że tez chciałaby siostrę :) , chodzi jej oczywiście o rówieśniczkę.

    Niektórzy patrzą dziwnie, ale ja nie zwracam na nich uwagi. Moje dzieciaki są tak cudne, ze mogą mi tylko zazdrościć

    Hilary, Jaspis lubią tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 20 lutego 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary mi się wydaje, że to takie patrzenie na wielodzietną rodzinę jak na patologię to zwiększyło się tym bardziej odkąd jest 500 + bo większość patrząc przelicza ile to biorą kasy ...

    Ja w pierwszej ciąży ten nie miałabym nic przeciwko bliźniakom ..teraz już bym też nie chciała

    Hilary lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 20 lutego 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja to się najbardziej tego boję bo jestem z tych osób które się przejmują opiniami innych chociaż wiem że nie powinnam bo to moja sprawa i skoro mnie stać i chce się zajmować to nikt mi nie zabroni mieć gromadki dzieci

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak... ile razy usłyszałam, ze mam drugie dziecko, bo polecialam na 500+... i jakos zrozumiec nie potrafia, ze to chciane i zaplanowane dziecko... ogolnie sie nie przejmuje opinia, ale jak mnie w drzwiach w sklepie facet zbierajacy makulature ocenil: patrz pani (do jakiejs baby), se nie pracuje, bachorow narobila. Tu 500+, drugi 500+.
    Agh! Pominmy, ze mlodszy mial 5mcy, a my do przychodni szlismy, bo sie rozchorowali.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja urodziłam troje zanim 500+ weszło i jakoś dawaliśmy radę, pieniądze te bardzo się nam przydają, ale mamy świadomość, że kiedyś się skończą, a dzieci trzeba będzie wychować. Mimo tego chcemy mieć czwarte, bo skoro dla trójki jest, to i dla kolejnego się znajdzie. Najwyżej urlop za granicą zamienimy na urlop w Polsce :D

    olka30, aria40, Tosia80 lubią tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak tam co słychać?
    Mój starszak się rozchorował i od poniedziałku w domu siedzi zamiast w przedszkolu. Temperaturę ma i kaszel. Chociaż on jest z tych którzy chorować nie umiał i nie marudzi tylko się bawi grzecznie. Gorzej ze pewnie młodą też pewnie zaraz złapie a ona wtedy marudna jest strasznie.

    W ogóle mysleliście nad imionami ? Ja mam problem bo syn ma Wiktor a cora Weronika i te trzecie też bym chciała na W ale jedynie Waleria mi się podoba ale dla męża niekoniecznie no i Wojtek mógłby być ale mąż też protestuje :/ on chce Nikodema :p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam imiona dla corki hahaha. W sumie dla syna tez by było. Ale wpierw ciaza. Bo co z tego, ze imiona sa, jak nie bedzie mieć kto ich nosic.
    U mnie cora na S bedzie - bo ja mam na S imie i tak sobie wymyslilam.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 21 lutego 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za chłopakiem jedno imię krąży po głowie ... no ale tak jak majamia pisze wpierw ciąża :)

    Hilary zdrówka dla synka. U mnie starsza też coś niewyraźna ... ale może zdusimy w zarodku - oby.

    Ja wczoraj dentystę zaliczyłam... ale dziś cierpię coś mi dziąsło napuchło tam i boli.. chyba, że to skutek uboczny założonej trutki ... sama nie wiem.

    śpiąca dziś jestem na maksa i chyba się legnę na chwile przed pracą ..tylko wpierw muszę włosy wysuszyć bo ich potem nie naprostuję haha

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas imiona dla chłopców się skończyły :D już przy trzecim mieliśmy kłopot
    dziewczynka będzie na pewno Magdalena :D

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi syn dobe bez imienia byl, bo sie dogadac nie moglismy. Mielismy dwa do wyboru. Wiec jak trzrci bedzie, wiec juz mamy imie. Dla dziewczynki mam swoje typy. Ale niech wpierw w btzuszku bedzie, a pozniej moge przekonywac do swoich typow ojca mych dzieci hahaha.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 lutego 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z dwójka byliśmy zgodni co do imion teraz pewnie będziemy się kłócić:p No ale właśnie najpierw trzeba w tą ciążę zajść...

    Ja za to dzisiaj byłam w urzędzie i złożyłam wniosek o profil kierowcy bo idę się zapisać niedługo na egzamin. No i od dzisiaj zaczynam siedzieć nad testami. Starszak już lepiej bo nie gorączkuje

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 21 lutego 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    U nas z dwójka byliśmy zgodni co do imion teraz pewnie będziemy się kłócić:p No ale właśnie najpierw trzeba w tą ciążę zajść...

    Ja za to dzisiaj byłam w urzędzie i złożyłam wniosek o profil kierowcy bo idę się zapisać niedługo na egzamin. No i od dzisiaj zaczynam siedzieć nad testami. Starszak już lepiej bo nie gorączkuje
    Powodzenia! Ja sobie postanowiłam ze o kolejnym dziecku nawet nie mysle poki nie zrobię prawka, ado tej pory jakos sie nie mogłam zmotywować. I zrobiłam kurs będąc jeszcze na macierzyńskim, w zeszłym roku. Zdałam za pierwszym podejściem! :D

    Hilary, coffee2 lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe123 no właśnie ja się w końcu też zmotywowałam i chciałabym zdać przed urodzeniem trzeciego dziecka. Ogólnie to już raz nie zdałam bo robiłam kurs jak skończyłam 18 i stwierdziłam że to nie dla mnie i kolejny raz nie pochodziłam...głupia ja :/ Dobrze że teraz kursu nie muszę robić tylko sobie kilka godzin dokupie i spróbuję zdać:p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)

    ja prawko mam .. ale i tak gdybam na wykupieniem paru lekcji jazdy albo raczej parkowania najbardziej :P .. bo u mnie tylko kurs dom - praca - dom... gdzie mam szeroko do parkowania .. praca poza strefą miasta więc luzik... do miasta to się nawet nie pcham :P

    Hilary powodzenia na egzaminie :)

    u mnie dziś dół lekki ... temp. fisiuje ..i wychodzi na to, że owulacji jeszcze nie było :( obstawiam cykl bezowulacyjny no chyba, że jakimś cudem aż tak mi się przesunęła wrr ... może przez ten duphaston co mi lekarz przypisał i akurat się udało w tym cyklu z zaleconym terminem zażywania echhh...

    i gdybam co smażyć faworki czy pączki ... zdania cór podzielone ..
    może dziś faworki (tylko czy mi się chce :P) a jutro przed pracą pączki hmm

    Hilary lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam w aucie jak ryba w wodzie sie czuje :D w dniu porodu kierowalam autem sama, trasy mi nie straszne. Jedynie nie lubie parkowac rownolegle... milion poprawek zawsze.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    hej dziewczynki :)

    ja prawko mam .. ale i tak gdybam na wykupieniem paru lekcji jazdy albo raczej parkowania najbardziej :P .. bo u mnie tylko kurs dom - praca - dom... gdzie mam szeroko do parkowania .. praca poza strefą miasta więc luzik... do miasta to się nawet nie pcham :P

    Hilary powodzenia na egzaminie :)

    u mnie dziś dół lekki ... temp. fisiuje ..i wychodzi na to, że owulacji jeszcze nie było :( obstawiam cykl bezowulacyjny no chyba, że jakimś cudem aż tak mi się przesunęła wrr ... może przez ten duphaston co mi lekarz przypisał i akurat się udało w tym cyklu z zaleconym terminem zażywania echhh...

    i gdybam co smażyć faworki czy pączki ... zdania cór podzielone ..
    może dziś faworki (tylko czy mi się chce :P) a jutro przed pracą pączki hmm
    Poki co mam tak samo, tylko trasa praca-dom. Ale prawko mam od grudnia, wiec jeszcze daje sobie czas :)

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Hej jak tam co słychać?
    Mój starszak się rozchorował i od poniedziałku w domu siedzi zamiast w przedszkolu. Temperaturę ma i kaszel. Chociaż on jest z tych którzy chorować nie umiał i nie marudzi tylko się bawi grzecznie. Gorzej ze pewnie młodą też pewnie zaraz złapie a ona wtedy marudna jest strasznie.

    W ogóle mysleliście nad imionami ? Ja mam problem bo syn ma Wiktor a cora Weronika i te trzecie też bym chciała na W ale jedynie Waleria mi się podoba ale dla męża niekoniecznie no i Wojtek mógłby być ale mąż też protestuje :/ on chce Nikodema :p

    Nikodem ślicznie, ja myślałam własnie Wiktor, Maksymilian albo Nikodem ew. Dominik

    Hilary lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ