X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 2 marca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy mogę dołączyć- ja też patolka ;)
    Mam 37 lat- jeszcze i 3 córki 19,13,6 lat.No i jeszcze synusia byśmy chcieli :)
    Szpieguję na forum arię - czy przepis na chłopaka znalazła ;)

    Jaspis lubi tę wiadomość

  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 2 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    A czy ktoras z Was jest moze po 3 cesarkach?
    Niestety kochana ja 2 x rodziłam naturalnie,a ostatnia cesarka

  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 2 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech i dzisiaj spadek znów o stopień .. no zgłupieje normalnie..
    nie wiem już czy ta owulka była czy nie :/


    Hilary mi z parę dni temu jakieś morderstwo śniło o zgrozo

    Swan witaj.. ja same naturalne porody

    ana79 nam by się też przepis na chłopaka marzył hihi

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 marca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ja mam dwoch chlopcow i przytulanie bylo w dniu owulacji i dzien przed. Corcia za to 3 lub 4 dni przed owu.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 2 marca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Swan, tak niestety, latka lecą, a ja się ciągle łudzę.

    Ana79, czytam tyle o tych przepisach różnych, że już sama głupieję. 2 lata temu byłam w ciąży, którą poroniłam. To był chłopiec, nie mogłam uwierzyć, myślałam, że są pary, które są w stanie spłodzić tylko jedną płeć. Ale niestety nie wiem co zadecydowało. Kochaliśmy się w tamtym szczęśliwym cyklu tylko dwa razy. Raz 8 dnia cyklu (ale przerywany) i raz 14 dnia cyklu. Wtedy miałam cykle średnio 26 dni. 8 dnia miałam mega płodny obfity śluz, ale nie pasuje mi to, bo byłoby to sporo przed owulacją i raczej powinna być dziewczynka wg powszechnej teorii. Natomiast 14 dnia cyklu nie było żadnego śluzu, byłam pewna, że już po płodnych.
    24 dnia cyklu wieczorem wyszła blada kreska na teście, a 25go beta 115. Więc pojawia się zadanie matematyczne. Skoro beta przyrasta o 66 % w ciągu doby, a zaczyna przyrastać po implantacji 23go dnia cyklu wynosiła ok. 70, a 21 dnia cyklu (czyli 7 dni po domniemanym zapłodnieniu) 40. Idźmy dalej 2 dni wstecz, czyli 19 dnia cyklu beta ok. 23. Nasuwa mi się wniosek, że musiałam zajść z tego stosunku 8 dnia cyklu, czyli obalałoby to powszechną teorię, że chlopca można począć tylko w samą owulację. Powiem więcej. Starając się o trzecie w dzień owulacji byłam na monitoringu. Pęcherzyk miał 22 mm. Lekarz twierdził, że pęknie w ciągu kilku godzin. Parę godzin później przytulanie i ......dziewczynka. Byłam w ciężkim szoku.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 marca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana79 wrote:
    Witam, czy mogę dołączyć- ja też patolka ;)
    Mam 37 lat- jeszcze i 3 córki 19,13,6 lat.No i jeszcze synusia byśmy chcieli :)
    Szpieguję na forum arię - czy przepis na chłopaka znalazła ;)
    Witaj ja w tym roku 34 wiec nie wiele mniej ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aria no widzisz, nie ma przepisu na płeć. Mi w sumie wszystko jedno, ale tak po cichutku bym chciała dziewczynkę. O ile uda się wogóle...

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 marca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik tak czytam i śmieję się z tej patolki. Ja w rodzinie nawet nie wspominam, że staramy się o jeszcze jedno, bo by nas zlinczowali zaraz! Mimo, że od lat mówiłam, że chcę 4 dzieci.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 2 marca 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swan u nas druga córcia była celowana w ovu ...wyszło chyba dzień wcześniej .. ja się śmieję, że ona taka pół na pół ;) urocza chłopczyca hihi

    no ale w sumie to tylko zwiększa szanse a nie daje 100% pewności na daną płeć

    Basik83 ja rok więcej niż Ty w tym roku :)

    Ja to się chyba obawiam reakcji mojej mamy :P ... w rodzinie męża trójka a nawet ostatnio usłyszeliśmy, że dwójka to nie rodzina ;)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to widze kilka z nas po 30-tce ;-)

    Ja nie wiem jak zareaguje rodzina mojego P ale w sumie tym sie nie przejmuje za bardzo.
    To bedzie moje dziecko nie ich.

    Dziewczyny moje juz duze Madzia skonczy 11 lat Zuzia 9 juz coraz bardziej samowystarczalne potrzebny bobas w domku ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam troszkę bardziej wymagające dzieci. Najstarszy co prawda jest już bardzo pomocny, ale średni ma autyzm...

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 9 i 7 choć boje się reakcji tej starszej ..młodsza to typ opiekuńczy .. starsza ma etap pt. malutkie dzieci są blee...tylko płaczą i jedzą echhh
    ale jak już się uda będzie ok .. mimo pewnie buntu jakiegoś ;)

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Mam pytanie. Czy któraś zaszła w ciążę karmiąc i nie mając jeszcze @? Jeśli tak to jak się dowiedziała że jest w ciąży? Jakie objawy ?

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan wrote:
    To ja mam troszkę bardziej wymagające dzieci. Najstarszy co prawda jest już bardzo pomocny, ale średni ma autyzm...

    Swan, wy mieliście przerwę w staraniach? Wiem, że zwątpiłaś w któryms momencie.

    Tak, ja jestem dość grubo po trzedziestce

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje córy bardzo chca malego dzidziolka obydwie sa bardzo opiekuncze nieraz matkuja mlodszej kuzynce ;-)

    Dziewczyny dlugo sie staracie?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny ja karmię nadal córkę, ale okres dostałam 8 mies po porodzie. Zaszłam w sierpniu 2016, ale poronilam.
    Aria jako takiej przerwy nie było, ale też nie bardzo trafiliśmy z przytulaniem. Albo byłam zbyt zmęczona, albo nie miałam humoru...

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Moje córy bardzo chca malego dzidziolka obydwie sa bardzo opiekuncze nieraz matkuja mlodszej kuzynce ;-)

    Dziewczyny dlugo sie staracie?

    ja czwarty cykl..wnet zapewne zacznę 5..
    u mnie młodsza by chciała tyle, że siostrę haha

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 9 ty ale mieliśmy dwa miesiace przerwy ze wzgledow zdrowotnych tak to by byl 11

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale napisałyście jak mnie nie było:p

    Oj my też nic nikomu nie mówimy że się staramy o trzecie...w mojej rodzinie każdy ma po dwójce a u męża na razie po jednym chociaż siostra jego n8by chce 7demkę dzieci :)

    To wychodzi ze ja w ogóle najmłodsza i najbardziej patologiczna bo we wrześniu dopiero 25 lat skończę a trójkę dzieci może zaraz będę mieć hehehe

    U nas to z chłopcem była taka dość wpadka więc sama nie wiem kiedy to wyszło:o Za to z córką wydaje mi się że zaskoczyło przed dniem owulacji. Ale szczerze to ja się średnio znam na cyklach i na tym wszystkim bo zawsze w pierwszym miesiącu kilka razy serduszkowalismy bez mierzenia temperatury czy badania śluzu i wychodziła ciąża....
    Chociaż tym razem nie wiem mam jakieś przeczucie ze nic nie wyszło...

    A anie dzisiaj doszły do mnie zamówione testy w szoku jestem że tak szybko :p więc chyba jutro nie wytrzymam i zrobię ten test przynajmniej jak wyjdzie 1 kreska to nie będę doszukiwać się objawów:p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary, ja miałam 27 kiedy urodziła się Julcia :-).

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ