X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 5 ciąż za pierwszym razem (2 poronilam). A teraz 2 cykle i jakoś się nie składa. Ale się tym nie przejmuję. Jak sie uda to super, a jak nie to będę się cieszyć tym co mam.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam sobie przed chwilą test owulacyjny tak z ciekawości bo nigdy nie robiłam:p i tą drugą kreska wyszła taka bladziutka ledwo widoczna i czy to oznacza że owulacje była jakiś czas temu i jeszcze trochę jest tego hormonu ?

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kilka dni po owulacji wychodzila jeszczee blada kreska, a przed samym okresem juz nie bylo nic.

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niby za 8 dni mam dostać okres więc dziwnie tak...szczególnie że z moich obserwacji wynikało że owulacje była gdzieś z 2 tygodnie temu...a według owu to tydzień temu więc już jakiś czas po...ale mogła się spóźnić różnie to bywa...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 2 marca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hilary nie sądzę aby ta słabsza krecha mówiła czy była owulacja.. wiem, że u siebie przed owu w poprzednim cyklu miałam kilka dni słabą krechę testową a faktycznie na owulację miała taki sam odcień jak kontrolna.. na następny dzień znów słabsza...
    kiedyś też zrobiłam przed lub po @ i też była blada.. więc to chyba zależy od organizmu

    Hilary lubi tę wiadomość

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari no to jest nadzieja :p

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzę że nieźle swiruje:p jak będę wam pisać co raz ze mam jakieś tam objawy to sory i nie wnikajcie:p Potrafię siedzieć i sprawdzać co godzinę czy mi cycku nie urosły hehe

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Pari Ekspertka
    Postów: 246 83

    Wysłany: 2 marca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko hihi .. ja też zaczynam świrować... to rośnie mi nadzieja to spada i rozpaczam, że znów nic i niech w końcu się @ pojawi i zacznie nowy cykl hehe.
    To co testujesz jutro faktycznie? jak tak to trzymam kciuki :)

    a czytałyście, że testy ovu czasem pokazują wczesną ciążę ...ale wypowiedzi podzielone więc na dwoje babka wróżyła niestety .. szkoda, że szybciej nie da się dowiedzieć czy się udało czy nie

    6 c.s <3
    8uneyx8d91qmcrjz.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 2 marca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam często jasną krechę na owu przed @. Niestety nic to do tej pory nie oznaczało

    Spójrzcie na mój wykres. W tym cyklu 6 dni pod rząd +, teraz nie sprawdzam. Może w niedzielę sprawdzę. Mam albo cykl bez owu albo wczesną owulację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 20:33

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 2 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zatestuje jutro bo i tak mam sporo tych testów a przynajmniej jak zobaczę 1 kreskę to nie będę tak sobie nadziei robić. Stwierdzenie że trudno się nie udało i nie będę szukać objawów xd Szczególnie że w piątek chyba spotkam się z koleżanką na picie i jeśli by coś wyszło to wiadomo że nie będę pić.

    Też słyszałam tą teorie ale średnio w nią wierzę
    I właśnie się dziwię że nikt jeszcze nie wymyślił jakiś ulepszony testów tak żeby wiedzieć od razu...bo tyle się czeka i się o tym myśli że można zwariować...

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 2 marca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pari wrote:
    aria40 nie mam pojęcia kiedy.. teraz coś temp. wzrosła ..mam nadzieję, że późna ovu w końcu była .. więc z 10 dni jeszcze ... bo u mnie faza lutealna 10 dni do tej pory trwała..oprócz ostatniego cyklu ... ale w tedy chyba coś zaskoczyło ale się skończyło :( .. bo test wyszedł z mocno słabą krechą drugą a za jakieś parę dni przyszła @

    Hilary u mnie cykle też nie są jak w zegarku .. u mnie uśrednienie to ok 30 dni.. bo w praktyce jest +/- parę dni.
    mam nadzieję, że w końcu ta ovu była... dzisiejsza temp. rozbudziła nadzieję, bo to co wyznaczyło ovu to wg mnie jest błędne

    Pari a Ty nie miałaś owu w 17 dniu cyklu?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra. Wracam do gry. @ poszla, temp zaczynam mierzyc i zobaczymy jaki ten cyklik bedzie. Teraz tylko sie przemoc i ten pylek dziennie pic...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja robiłam dziś rano test i wyszedł negatywny, nawet cień cienia nie było a patrzyłam na niego pod różnymi katami i z latarką :p Niby może być jeszcze za wcześnie ale czuję że nic z tego i się nie nastawiam. Teraz czekam na okres i zaczynam znowu działać :)

    Majamia oby ten cykl byk szczęśliwy:)

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobitki w ten sloneczny piekny dzien

    A powiedzcie mi co myslicie o cwiczeniach treningach podczas staran szczególnie podczas owulacji?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    A ja robiłam dziś rano test i wyszedł negatywny, nawet cień cienia nie było a patrzyłam na niego pod różnymi katami i z latarką :p Niby może być jeszcze za wcześnie ale czuję że nic z tego i się nie nastawiam. Teraz czekam na okres i zaczynam znowu działać :)

    Majamia oby ten cykl byk szczęśliwy:)
    (Nie)dziękuję :P

    Ja cień cienia cieniowatego miałam teraz dzień przed okresem. Później zniknął... chciałam ponowić na drugi dzień, a tu @ przybyła.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik ja chodzę na fitness od dwóch tygodni ale czy to coś pomaga czy szkodzi to nie wiem, chodzę bo koleżanka mnie namówiła żeby z nią chodzić bo sama nie chciała i mi się spodobało

    Majamia ahh ta wredna małpa...
    No ale teraz masz dobrze bo jesteś po okresie i możecie znowu próbować...ja teraz z tydzień będę czekać na okres potem tydzień będzie okres trwał i więc dopiero za 2 tygodnie i weź tu wytrzymaj :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 10:51

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 3 marca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    No właśnie zatestuje jutro bo i tak mam sporo tych testów a przynajmniej jak zobaczę 1 kreskę to nie będę tak sobie nadziei robić. Stwierdzenie że trudno się nie udało i nie będę szukać objawów xd Szczególnie że w piątek chyba spotkam się z koleżanką na picie i jeśli by coś wyszło to wiadomo że nie będę pić.

    Też słyszałam tą teorie ale średnio w nią wierzę
    I właśnie się dziwię że nikt jeszcze nie wymyślił jakiś ulepszony testów tak żeby wiedzieć od razu...bo tyle się czeka i się o tym myśli że można zwariować...


    Przykro mi Hilary :(, a dlaczego nie mierzysz tempki? Wygląda na to, ze miałaś wczesna owulację i jakiś dość długi cykl prawda?

    Fitnes nie ma znaczenia, może w dniach potencjalnej implantacji aż do testu trochę bym wyluzowała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 11:33

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 3 marca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - jesli owulacje bede miec znowu w 31dc, to dawno zaczniesz nowy cykl,a ja wciaz czekac bede :P

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 3 marca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria ja nie wiem kiedy miałam owulację bo tamta temperatura to mierzona na czole więc nie dobra, już ją nawet usunęłam :P Nie mierzę bo to pierwszy cykl starań czyli tak na luzie a nawet w domu termometru nie mam bo mam tylko ten taki elektryczny do czoła.
    Cykle mam 35 dniowe i niby owu miała być 23 ale jak badałam sobie śluz to wydaje mi się że była wcześniej ok 14 ale mogłam się pomylić.
    Kupiłam sobie testy owulacyjne więc w następnym cyklu sprawdzę, może kupie też termometr i zacznę mierzyć...ale też nie chce się tak mocno nakręcać tylko jeszcze tak na luzie do tego podejść

    majamia o kurde to faktycznie nie masz fajnie jak tak późno owulacja :O

    Kurde katar mnie dopadł:/
    Ale mimo wszystko mam jakoś więcej energii może dlatego że nie zajmuje myśli i czasu żeby co raz sprawdzać i wymyślać jakieś objawy :P

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • ana79 Ekspertka
    Postów: 138 76

    Wysłany: 3 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    hej Swan, tak niestety, latka lecą, a ja się ciągle łudzę.

    Ana79, czytam tyle o tych przepisach różnych, że już sama głupieję. 2 lata temu byłam w ciąży, którą poroniłam. To był chłopiec, nie mogłam uwierzyć, myślałam, że są pary, które są w stanie spłodzić tylko jedną płeć. Ale niestety nie wiem co zadecydowało. Kochaliśmy się w tamtym szczęśliwym cyklu tylko dwa razy. Raz 8 dnia cyklu (ale przerywany) i raz 14 dnia cyklu. Wtedy miałam cykle średnio 26 dni. 8 dnia miałam mega płodny obfity śluz, ale nie pasuje mi to, bo byłoby to sporo przed owulacją i raczej powinna być dziewczynka wg powszechnej teorii. Natomiast 14 dnia cyklu nie było żadnego śluzu, byłam pewna, że już po płodnych.
    24 dnia cyklu wieczorem wyszła blada kreska na teście, a 25go beta 115. Więc pojawia się zadanie matematyczne. Skoro beta przyrasta o 66 % w ciągu doby, a zaczyna przyrastać po implantacji 23go dnia cyklu wynosiła ok. 70, a 21 dnia cyklu (czyli 7 dni po domniemanym zapłodnieniu) 40. Idźmy dalej 2 dni wstecz, czyli 19 dnia cyklu beta ok. 23. Nasuwa mi się wniosek, że musiałam zajść z tego stosunku 8 dnia cyklu, czyli obalałoby to powszechną teorię, że chlopca można począć tylko w samą owulację. Powiem więcej. Starając się o trzecie w dzień owulacji byłam na monitoringu. Pęcherzyk miał 22 mm. Lekarz twierdził, że pęknie w ciągu kilku godzin. Parę godzin później przytulanie i ......dziewczynka. Byłam w ciężkim szoku.
    Aria- o matko co za matma.Teraz to już wiem czemu synka nie mam,bo z matmy kiepska jestem ;)
    A tak serio to najmłodsza wyliczona ,testami w ovu ustrzelona i nima siurka ;)

    Ja tempki nie mierzę ,takie na luzie staranka( gadam tak bo to dopiero 2 cykl-obiecuje że później zeświruje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 15:15

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ