X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestescie kochane:))
    Do okresu jeszcze troche(teoretycznie 3 maja),ale moja temp zachowuje sie klasycznie i pare dni przed zaczyna spadac-zawsze tak mam.Moje cykle sa bardzo podobne i samopoczucie takze.
    Jak zachodzilam w ciaze to zawsze wiedzialam wczesniej,ze sie udalo.
    Nigdy nie byla to niespodzianka:)
    Wiem,ze chcecie mnie pocieszyc,ale musze sama sobie dac z tym rade.
    Wiecie pare dni minie i znowu do boju.oby tylko nie okazalo sie,ze ten jajowod jest niedrozny,bo dopiero wtedy bede rozpaczac:(((
    Milego dnia!!!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    Ja w ciaży właśnie lipa się ratowalam i stropem z cebuli plus herbatka z miodem i cytryna. Napewno można większość tych psikaczy na gardło typu tatum verde
    W pierwszej ciazy syrop z cebuli mnie odrzucal. Mega sie boje zrobić, zeby powtórki nie bylo...
    Tantum verde mam. I pastylki. Szczerze gardlo lepsze niz wczoraj, jednak lamanie czuje w kosciach. Do tego śnieg za oknem paralizuje. Dobrze, ze dzis obiad poza domem, bo jeszcze z lozka nie wyszlam...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik rozumiem , trzymać będziemy kciuki w nowym cyklu, niech się szybko zaczyna. U mnie za każdym razem niespodzianka, nie było @ robiłam testy wychodziły negatywne szłam do lekarza po tabsy na wywołanie , a tam fasolka :) ale ja nigdy wcześniej nie mierzyłam temperatury, dopiero od roku zaczęłam mierzyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 14:33

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyn w kazdej ciazy zawsze na poczatku mialam zapalenie pluc i antybiotyk. I tez majamia mam tak ze jak gardlo zaczyna bolec to od razu zapalenie i juz wiem ze bez antybiotyku nie minie. Ale dopoki dajesz rade to super ze leczysz sie jak najbardziej naturalnie :)

    Basik ta sennosc najgorsza co, zwala z nog w ciazy he he

    Madzik rozumiem ze nie chcesz sie nakrecac ale ja jednak potrzymam te kciuki do konca :)

    Karolina ale fajne mialas niespodzianki ciazowe :D

    Hilary i co ze zmywarka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia juz jestes ktoras osoba z kolei ktora mi mowi ze udalo sie zajsc w ciazy po antybiotyku ;) czy to przez to ze w tedy organizm jest oslabiony?

    Hilary ale masz corcie spioszka super:) to spokojnie bez stresu mozesz sobie odpoczac do tej godziny :)

    Karolina nie nudzi Ci sie jeszcze mierzenie tempki? Jednak jest to klopotliwe jak ma sie weekend i trzeba budzik nastawiac na dana godz. Ha ha

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama przy takiej pogodzie jak u Nas to nie trudno zasnać na stojąco hahah :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia macie jeszcze śnieg ? :O

    Podwójnamama patrzyłam tam w tych wiatraczkach ale nic nie widziałam żeby coś zalegało :/ Zaraz puszcze ją tak bez naczyń ale do biedry idę najpierw z dzieciakami jakieś zakupy zrobimy

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupy zajęły nam 2 godziny:p ale po zaszlismy na lody :D Już w domu jesteśmy ale padnięta jestem przez te schody...a muszę ogarnąć tą zmywarkę i jeszcze buleczki drozdzowe chce zrobić na kolacje...ale kanapka z pomidorem i +10 siły i Energi:D

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hhahah no napewno kanapka doda sily

    zjadlabym lody smaka narobilas

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • P_aulinaaa29 Przyjaciółka
    Postów: 119 37

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zasypiam dzisiaj na stojąco ehhhh
    Hilary współczuje mnie też się zepsuła zmywarka i to jeszcze na same święta i dio tej pory nie działa :( :(

    35ada33ff20cdd3a5f969b0c165da935.png
    18.03.2009 Oliwier
    13.08.2012 Jakub
    3/4cs
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam zmywarki a reczna poki co dziala tylko nie raz kregusłup wysiada :D

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik jak ktoś się już przyzwyczaić do zmywarki to strasznie ciężko potem się przyzwyczaić do ręcznego mycia...
    Paulinaaa Ta moja to już star jest więc długo pewnie nie pociągnie ale takie córki już mi kulka razy robiła i jakoś samo się naprawiało więc mam nadzieję że niedługo znowu ruszy. Póki co zabieram się za tych kilka naczyń:/

    A mój lód był za słodki...wzięłam gałka malinową licząc że będzie kwaśna...za to synek zadowolony z sheika i córa z wafelka :D

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozmywane :D brawo ja :D
    A to jeszcze zrobię wam smaka bo kupiliśmy arbuza :) Tali malutki kawałek bo więcej bym nie przyniosła ale niestety jeszcze nie jest taki slodziutki jak latem

    Lece robić bułki, wykąpać dzieci i powiesić pranie

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra Hilary litosci hahaha ARbuzzzzzzzzzzzz

    Hilary lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przeczytalam o tym arbuzie to sie w glos zasmialam ha ha bo z synem w ciazy codziennie sama zjadalam calego arbuza na kolacje;) i moj syn od malutkiego tylko arbuzy by jadl ha ha

    Hilary aktywnie dzisiaj dzien spedzilas ;) a na ktorym pietrze mieszkasz?

    My kiedys mieszkalismy na 4 pietrze bez windy ale jak corcia sie urodzila to zmienilismy mieszkanie na parterze z ogrodkiem. Jeju jak ja w tedy bylam szczesliwa ze nie musze dzieci i zakupow na gore targac ;)

    Dobra kobietki. Kladziemy dzieci spac. Pod prysznic i do sypialni dzialac trzeba ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc a Ty dlugo w De mieszkalas?

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kocham arbuza i ogórki małosolne. W biedrze arbuz za 4zl byliśmy kupiliśmy pół zjedli my w 10min heh :) zostało 2 pół na jutro ;D

    Podwójnamama moj mieszkał prawie 5lat ja mieszkałam 2 jakoś roku temu powiedzialan, że się nadaje do życia poza Polską i wróciliśmy do kraju. Jakoś nie potrafiłam się zaklimatyzowac mimo że próbowałam ale nie to nie dla mnie
    To powodzenia w staraniach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 20:38

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:

    Karolina nie nudzi Ci sie jeszcze mierzenie tempki? Jednak jest to klopotliwe jak ma sie weekend i trzeba budzik nastawiac na dana godz. Ha ha
    od 10 lat wstaje do pracy o 5.30 więc organizm juz sie przyzwyczaiil i budzę sie tak nawet w weekend. :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojnamama no właśnie na 4 bez windy :O :( I raczej przez jeszcze ni3cale 4 lata się nie wprowadzimy bo mamy kredyt z mdmu i tam jest zapis że nie można przez 5 lat sprzedać. Trochę tego nie przemyslelismy pod względem dzieci :/ ale w sumie okazja była bo mieszkanie po wujku który się wyprowadził do Anglii to i cena była niższa

    Ja dzieci umylam i Werką już zaraz idzie spać a Wiktor kończy bułkę przy bajce i też leci. No dzisiaj mi się udało coś zrobić:p Za to teraz padnięta jestem i leżę i czekam na męża

    Podwojnamama no to powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 20:49

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary arbuz mniam

    Bez zmywarki człowiek jak sie przyzwyczai do dobrego to ciężko.

    Ja czekam na serial Przyjaciółki dzieci leza ale jeszcze spac nie będą :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ