X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon spokojnie jeśli to nie ciąża to w końcu przyjdzie @ , i zaczniesz łykać CLO :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie przejmuje sie i wlasnie tak jak mowicie niektore trzepia sie nad tym jak Bog wie co nic sie nie dzieje brzuch mnie nie boli nie plamie nic zlego sie nie dzieje

    Simon kochanie mi bladzioch wyszedl dopiero 5 dni po terminie @ jak jestes ciekawa to moze faktycznie idz na bete ja nie poszlam ale w koncu tez test wyszedl

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Simon kochanie mi bladzioch wyszedl dopiero 5 dni po terminie @ ...
    Faktycznie u Ciebie tyle dni po terminie @ :)
    Basik masz rację ty wiesz co dobre i jak postępować , już ogarnęłaś tę radość psychicznie ?
    To już 6 tydzień skończony w 7 wchodzisz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 09:56

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Karolka ciesze sie bardzo

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, ale potrafisz się opanować i nie chwalić się wszystkim w koło?
    Bo ja się zaczęłam zastanawiać jakby to było jakby mi się tym razem udało, czy udało by mi się to ukryć tak jak planowałam do bynajmniej 12 tyg. czy od razu bym się zdradziła z radości.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm znajomym nie mowie ale moja siostra wygadala mamie .wkurzona bylam.narazie oprocz moich rodzicow i siostr nikt sie nie dowie tak po 12tyg

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też zawsze czekałam do 12 tyg. ale teraz jestem już tak nakręcona i moje przyjaciółki co miesiąc mi kibicują więc im na bank też powiem szybciej, a boję się, że to tak poleci jak sznureczek... :)
    Jak już będę w ciąży oczywiście,,, raju ja tu już się rozmarzam a jeszcze nie ma do czego.
    A siostra Twoja się wygadała z radości zapewne :D

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja Dziewczyny poczekam jeszcze trochę, na betę i tak nie mam dzisiaj jak iść, bo cały dzień w pracy a zaraz po wyjazd na weekend... zrobię teściora jutro rano! jak znowu wyjdzie "-" to 02.05 pójdę na betę i już :-)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simon86 i dobra decyzja , udanego wyjazdu weekendowego :)

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon ja podeszlam do tematu co ma byc to bedzie .i tez nie spieszylam sie potem z testami kazdy kolejny dzien po terminie rosla nadzieja im dalej tym bardziej i w koncu sie udalo

    Karolcia nie wiem czy z radosci bo ona zazdrosna .ale mniejsza z tym

    U was tez pada snieg ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 11:01

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie niektóre to strasznie się nad ciąża trzęsą...a tak na prawdę co ma być to będzie. Może my jesteśmy trochę spokojniejsze bo wiadomo że wiemy już co i jak. Ja mam wizyty co 4 tygodnie, dopiero pod koniec ciąży będzie co 2.

    U nas już wszyscy wiedzą o ciąży. Najpierw powiedziałam trzem koleżankom a mąż dwóm kolegom. Potem się wygadac am dla jego rodziny jak byłam na tym babyshiwer i nie chciałam pić. Potem powiedzielismy mojej rodzinie. A ostatnio wpadła do mnie klientka bo zajmuje się Avonem u mówi do mnie 'słyszałam że w ciąży trzeciej jesteś. Gratuluje" hehe wyszło że babcia mojego M wszystkim wygaduje a ta klientka pracuje z taką kuzynka właśnie od strony babci M. Nooo babcina poczta najlepsza :D

    Simon miłego weekendu i się nie przejmuj :) Może faktycznie się poprzestawiało i test wyjdzie później

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik u nas deszcz pada...lepsze to niż śnieg ale na spacer miałyśmy iść do pepco i nie pójdziemy ale pewnie mąż szybciej wróci to jest plus.
    Straszne zawirowania z tą pogoda...zamiast grila to sanki trzeba wyciągać

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś średnia pogoda wczoraj popołudniu zrobiło się ładnie. A u mnie prawie wszyscy wiedzą hehe jakoś po wizycie w środę nie potrafię siedzieć cicho tak się cieszę:)

    karolinams lubi tę wiadomość

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a ja te ogórki małosolne widziałam na stronie biedronki. Takie w wiaderku. Ogórek małosolny Swojska Chata 1100g w zakładce: w tym tygodniu oferta od 27.04 ale jaki ma skład to nie wiem. Dzisiaj mąż jak wróci wcześniej to go wyśle żeby kupił bo tak mi się tych ogórków chce :D Jeszcze do tego kanapkę z pasztet em bym zjadła ale pasztet nie jest wskazany w ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 12:25

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z utrzymaniem tak radosnej nowiny ciężko :)

    Basik wspominalas ze siostra zazdosna , szkoda ze tak się ulozylo ze jej nie wychidzi.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieg u nas wczoraj padał, dziś spokojniejsza pogoda.

    Hilary ty chudzinko apetyt ci dopisuje, bardzo dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 12:38

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki moje :)

    Weszlam Wam zyczyc milego dnia :) i wejde wieczorkiem bo dzisiaj mam mega dzien zalatany na miescie.

    Poczytalam co pisalyscie i wiecie co Wam powiem. Cieszcie sie ze mozecie rzadziej chodzic do gina. Zazdroszcze Wam serio. Ja przez swoje przejscia od poczatku ciazy mialam wizyty co tydzien az do 13tc. Co tydzien usg. Co tydzien strach czy jest ok. Czy mimo krwawienia fasolka nadal tam jest. Kto tego nie przezyl ten nie wie jak to jest, wiec naprawde majac zdrowa ciaze. Gdzie nic sie nie dzieje zlego, lepiej poczekac. Dac fasolce spokojnie sie rozwijac :) Przeciez to swietne uczucie musi byc idac i widziec na usg cos wiecej niz tylko pecherzyk :)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary wrote:
    Ej a ja te ogórki małosolne widziałam na stronie biedronki. Takie w wiaderku. Ogórek małosolny Swojska Chata 1100g w zakładce: w tym tygodniu oferta od 27.04 ale jaki ma skład to nie wiem. Dzisiaj mąż jak wróci wcześniej to go wyśle żeby kupił bo tak mi się tych ogórków chce :D Jeszcze do tego kanapkę z pasztet em bym zjadła ale pasztet nie jest wskazany w ciąży
    Poważnie mają je to ja chyba też mojego wyślę albo sama pójdę hehe a czemu pasztetu nie można przecież jest pieczony zazwyczaj?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 12:45

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziwczyny. U nas też biało było rano a teraz wszystko się topi. Ale zimno strasznie, brrr...

    Hilary, zazdroszczę spania. U nas jak do 7 dziewczyny pośpią to święto narodowe. Zazwyczaj koło 5 jest pobudka i bardzo często jedna budzi drugą.

    Ja nie wiem czy jak się uda to dam radę nic nie mówić. W 1. ciąży mamie powiedziałam od razu, bo szukałam gina do prowadzenia ciąży. Reszta najbliższych dowiedziała się jak już było serducho. W pracy koleżanka skapnęła się ok. 10 tc, to powiedzieliśmy też reszcie (pracowaliśmy wtedy razem i mąż o mnie "dbał" to się domyśliła :-)). A reszta zawsze z przypadku, albo dopiero jak już brzuch było widać.
    W 2. ciąży rodzice dowiedzieli się już po wizycie serduszkowej, a że było to w grudniu to reszcie postanowiliśmy przekazać w święta. Wypadał wtedy 9tc. Starszej córce zapakowaliśmy prezent pod choinkę - bodziaka z mojego zdjęcia profilowego. Mój brat rozpakowywał prezent i popatrzył na napis i się zawiesił, o co cho? Po chwili dotarło do niego co to oznacza :-)
    A w te święta pochwaliła się bratowa w 5 tc, po pozytywnym teście. pewnie by jeszcze poczekali, ale że akurat święta to powiedzieli. No i niestety po kilku tyg. zaczęła krwawić, lekarz stwierdził puste jajo i miała zabieg. I później było dzwonienia po całej rodzinie, że dzidzi jednak nie będzie. Więc podwójnie ciężko to przeżyła.
    Choć z drugiej strony nie powiedzieć wcześniej i w razie tfu tfu: "wiesz mamo, miałaś być znowu babcią, ale nie będziesz" ? nie wiem co lepsze.
    Szwagierka się pochwaliła po 12 tc dopiero. Po czasie dowiedziałam się dlaczego. Bo 3 poprzednie ciąże poroniła na etapie 6-9 tc. Ale o tym nikomu nie powiedziała, nawet swojej mamie. A ja dowiedziałam się przez przypadek i ona też nie jest świadoma, że ja wiem o jej przejściach.. Wiecie jak ciężko było mi później z nią rozmawiać, bo radziła się mnie wiele razy w ciąży. I wprawdzie to jej sprawa, ale przykro mi było, że rozmawiamy praktycznie o wszystkim, a jak przeżywali te ciężkie chwile to nic najbliższym nie powiedzieli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 12:58

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie przezylam strarty I niewiem jakbym wolala czy jak sie Zachowala. Moja szwagierka nigdy nie mówiłam o swoich stratach a po latach wylalo sie z niej i okazalo się ze 7 razy szok... Nikt nie wiedzial.

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ