X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o trzeciego/czwartego malucha
Odpowiedz

Starania o trzeciego/czwartego malucha

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc no dokladnie tak jest wszedzie, wszystko zalezy od lekarza na jakiego sie trafi. W Polsce swietne jest to ze mozna isc do labu i zrobic sobie bete, inne badania kiedy chce a u nas tego nie ma. Wszystko musi przejsc przez lekarza.

    Fajnie ze czujesz sie dobrze :)

    Basik a Ty masz jakies objawy?

    U mnie dzisiaj juz piekne sloneczko :) od razu inaczej sie czuje przy takiej pogodzie.

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Karolina no niestety moje ciaze t jeden wielki stres ..... marzy spokojna ciaza, ktora naprawde moglabym sie cieszyc :)

    Patrze na Twoj wykres, powiedz mi, zawsze masz taka pozna owulacje?

    ..... moze ten antybiotyk mi wszystko zaburzyl :/ oby tylko przesunal owulacje to bedzie ok ;)
    Współczuję naprawdę tych przeżyć i życzę teraz mega nudnej i spokojnej ciąży.
    Tak ja zawsze miałam późne owulacje, cykle mam 35-45 dniowe. W pierwszą i drugą ciąże miałam obniżane prolaktyne, teraz nie badałam, i niewiem jak jest, ale muszę to sprawdzić. Dostałam listę badań do zrobienia od lekarza ale jak mi Pani wyliczyła 510 zł to powiedziałam, że może w następnym miesiącu.

    Madzik zajrzyj na ten wykres
    https://ovufriend.pl/wykres,c628d211dbd2eddca1657d4f85b170de.html
    tam spadek a test pozytywny i takich jest wiele.


    Mamabyc3 super, że tak dobrze się czujesz, i masz rację każda ciąża inna :)



    U nas też słońce wygląda ale ma padać dziś więc zaraz się zmieni aura.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 09:35

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy dzien to masakra... ledwo kontaktowalam z powodu bolu glowy... do tego gardlo boli i katar mam... jeaaaaah...
    Ide Młodszego polozyc - moze z nim drzemke zalicze.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    aria mam nadzieję, że nie czujesz a to się okaże jednak ten cykl :)
    A jak możesz opisać bój implementacyjny? mnie dziś rano tak bolał nie brzuch nawet tylko tak jakby szyjka i ciut wyżej, niewiem dziwne odczucie, ściskanie i kucie tak 30 - 40sek i przeszło.. Może to była implementacja?

    Mnie dopada napięcie przedmiesiączkowe , taka nerwowa wczoraj byłam że szok :)


    Kochana kilkudziesięciosekundowy skurcz macicy, bardziej konkretny niż miesiączkowy i silniejszy ale krótki.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ja to jednak śpioch jestem...dopiero jem śniadanie bo wstałam o 10 a tu już tyle napisane :p

    Dziewczyny nie załamujcie się z tymi objawami to jest różnie. Każda ciąża inaczej przebiega. Ja teraz też myślałam że nic mi się nie udało. Z córką jeszcze przed okresem miałam przeczucie ze się udało raz mnie nawet mega zemdliło, doszło częste sikanie i piersi urosły i bolały a teraz przed sama Wam przecież pisałam że wydaje mi się że się nie udało że nie mam żadnych objawów nawet teraz nie mam piersi powiększonych tylko są bardziej tkliwe. A z drugiej strony ile razy człowiek sam sobie W kręcą objawy i myśli że się udało...

    Ja czuję się w miarę ok. Sporadycznie mam jakieś mdłości albo wymioty ale to np jak jakiś zapach poczuje albo jak jestem głodna. Apetyt dalej mam średni ale coś tam skubne co jakiś czas właśnie żeby mdłości nie było. Senna jestem bardziej. Cera i włosy jakby zaczęły mi się poprawiać. Ale sił i ochoty dalej mam mało na cokolwiek... Zaraz koniec pierwszego trymestru to mam nadzieję będzie lepiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 11:15

    aria40 lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zmywarka mi zbzikowała...znowu. już kilka razy tak miała że zamiast czyścić to tylko dziwnie burczy, nie czyści nawet się nie nagrzewa tam w środku. I zawsze robiła tak z 2 dni i nagle zaczynała normalnie sama działać... teraz też już 2 dni nie działa a naczyń co raz więcej...odzwyczailam się od zmywania ręcznego ale już zaraz talerzy będzie brakować więc będę musiała teraz to wszystko ręcznie myć aaa aa :/ :(

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Kochana kilkudziesięciosekundowy skurcz macicy, bardziej konkretny niż miesiączkowy i silniejszy ale krótki.
    No to mam nadzieję, że to dzisiejsze to było to :)


    Hilary zaraz u ciebie się poprawi, będzie II trymestr z reguły najfajniejszy dla wszystkich mamusiek to odsapniesz. :)

    U nas miało cały dzień padać a tu póki co piękne słońce za oknem, zimne powietrze ale chociaż słońce.

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina dziekuje :) moze bedac z Wami wlasnie taka nudna ciaza mi sie trafi ;)

    Majamia cos bierzesz na to przeziebienie? Zdrowka kochana bo sama dopiero co chora bylam, wiec wiem jak to zwala z nog a Ty jeszcze male dziecko masz ktorym zajac sie trzeba.

    Hilary corcia daje Ci pospac do tej godziny?

    Ze zmywarka bardzo Cie rozumiem ;) ostatnio tez nam sie popsula to jak bez reki. Sprobuj ja sola do zmywrki przeczyscic ale puscic program bez naczyn w srodku.

    Dziewczyny dowalily mi jajniki :) i to tak mocno ze zaraz tabletke wezme i zrobilam test owulacyjny i jest bardzo pozytywny wiec owulka tuz tuz i dzisiaj trzeba podzialac w tym temacie ;)

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwójnamama oby kolejna ciąża była lżejsza;)

    Hilary sproboj właśnie sama zmywarkę nastawić ale najpierw zobacz czy czasem jakiś większy brud nie leży w filtrze, albo w czy tych smiglach gdzie woda leci i są utkniete jakieś psetki. Bo czasem w te otwory wchodzą pestki np. Od cytryny i dupa już nie chodzi

  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom muszę cała zmywarkę wypakować, posprawdzac ale żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :O

    Podwojnamama moja coraz jest śpioch po mamusi. Idzie spać tak przed 21. Wstaje po 7 jak wyprawiam synka do przedszkola ale wypija mleko i biorę ja do siebie i idziemy dalej spać i właśnie to ona mn
    ie budzi czasem o 9/ 9:30 albo jak dzisiaj o 10 :o No to dzisiaj do dzieła :)

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwojna mama, na razie sol morska i halset na gardlo. Nie chce do lekarza isc, bo w moim stanie zlapie cos innego... w druga ciaze zaszlam w cyklu po dlugiej antybiotykoterapii, wiec sie szykuj :D

    2h drzemki, mlodszy jeszcze spi :) starszaka musze uciszac, bo juz by wariowac chcial. Ogarniemy troche mieszkanie... cos zjesc, bo mi zaraz zoladek padnie z glodu... uroki ciazy, ze ciągle chce sie jesc...

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Wczorajszy dzien to masakra... ledwo kontaktowalam z powodu bolu glowy... do tego gardlo boli i katar mam... jeaaaaah...
    Ide Młodszego polozyc - moze z nim drzemke zalicze.
    zdrówka kochana życzę

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwójnaMama owocnego baraszkowania :) seksik z rana, w południe i wieczorem hahah

    Hilary lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia masz może lipę? Dobrze jest sobie zrobić z miodem i cytryną bo rozgrzewa
    I czosnek może też pomóc.
    Dużo osób poleca też Prenalen syrop i pastylki na gardło w aptece bez recepty

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hilary - Prenalen to sama chemia plus naturalne skladniki. Wole herbate z sokiem malin wypoc, niz to. Po Isle pojde do apteki. Albo Septolete, bo te podstawowe jesli sie nie myle, to mozna.
    Martwie sie, bo u mnie bol gardla oznacza, ze stan juz jest mega straszny. Jak to lekarka zawsze mowi: OGIEŃ!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwojna mamato teraz do dziela a ja bym tez spala najchetniej tylko

    PodwojnaMama lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Hilary Autorytet
    Postów: 1485 751

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia też wolę naturalne :) Nawet jak nie jestem w ciąży to ta lipa u nas w domu to podstawa :p Ale niby opinie o Prenalen są dobre. A kiedy masz wizytę u gin ? Ja raz w ciąży miałam mega ból gardła i gin mi przepisał tabletki ale nie pamiętam już nazwy.

    klz9p07wk3z5zdsc.png
    klz9krhmmzw6dq0d.png
    qb3ckqi19gcnrf68.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh te choróbska..

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciaży właśnie lipa się ratowalam i stropem z cebuli plus herbatka z miodem i cytryna. Napewno można większość tych psikaczy na gardło typu tatum verde

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem prenatalen ma dobre opinie ale jeśli jeden zamiennik tylko nie pamiętam nazwy miał lepszy skąd i chyba połowę tańszy po opakowaniu bym poznała ale nazwy YYYY...

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ