Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w Medrun beta 37złotych kosztuje.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie sprawdziłam, że u mnie w laboratorium beta 20 zł kosztuje, bardziej się opłaca raz betę zrobić niż kupować 3 testy :)

    Edycik lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) wstajesz i poniedziałek ;)

    PARYZETKA wooooowwwwww jaki cień! Ło matko, ja o takim marzę :D trzymam kciuki oczywiście, daj znać szybko po wizycie co ciekawego się dowiedziałaś :) :) :)

    Ruby biedulko będzie dobrze :*

    Edycik koszuleczka bardzo fajna, no i masz swoją wymarzoną lokówkę :) co do życzeń... Ehhh :P

    Majju ja zjadłam 7daysa! Niestety podróż mnie zmusiła, jak jadę z pustym żołądkiem to odzywa mi się choroba lokomocyjna... Musiałam, tylko to mieliśmy :/

    Dziewczyny a co do mojej Teściowej to ma dziś operację na "babskie sprawy", chciałabym byście wspomniały w swoich modlitwach Jej intencję... Jakoś wszyscy mocno się denerwujemy, wiadomo, pełna narkoza...

    Ja się zbieram do miasta, parę spraw do załatwienia a wieczorem wizyta u gin... Będę zaglądać :*

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ten luxmed drogi jak cholera, ale najwygodniej mi tam zrobić :) Ze skierowaniem nic nie płacę bo betę mam w pakiecie ;)

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonku to trzymamy kciuki za teściową i za Twoją wizytę :*

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • EwelinaaKa Autorytet
    Postów: 330 341

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko wow wow wow :-)
    Zajęłam okulary i dalej widzę kreseczki :-) trzymam kciuki <3

    Cynamon wspieram modlitwa za szczęśliwa operację

    Paryzetka83, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    2da6343587.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    To niezła przebitka...na razie rekord, w gamecie podobno 45 i wydawało mi się duzo...w Tuszynku robiłąm za 15zł, ale to trochę nie po drodze ;)
    Najlepiej skierowanie jak masz możliwość :)
    to na skierowanie na nfz betę też można zrobić? ja płacę 27zł.:-/ teraz dzwoniłam do labo zapytać o badania na chlamydię i nie wiem czy nie zdecyduję się na badania z krwi pod kątem chlamydii, natomiast ureaplasma i te inne to wymaz. Tak czytam o tej chlamydii i cholera to wie, tylko to choroba weneryczna a ja z mężem tylko baraszkuje to niby skąd by miało być to zakażenie? eh

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonku trzymam kciuki za pomyślą operację Twojej Teściowej.

    Majjusia rzeczywiście 20zł za betę w laboratorium to nie drogo, naprawdę raz a porządnie :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon będę się modlić za tesciową :* i trzymam kciuki za Twoją wizytę :*

    Kas oczywiście że można betę na nfz jeśli tylko lekarz ma podstawy do wydania takiego skiero...

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOBIETYYYY no co tu się dzieje :)

    Paryzetka Kochana widzę kreseczkę drugą :D też chcę! super, trzymam mocno :*

    Cinnamonek wspieram modlitwą :* i powodzonka na wizycie dziś :)

    Ruby przesyłam całusy :*

    Agatia i Ewelinkaa zastanawiałam się wczoraj co u Was Ciężaróweczki :*

    Katiuszka jak u Ciebie dziś ?:*

    Edycik jutro będę Cię wirtualnie ściskać :D

    Nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego i napisać wszystkim co chciałam, więc wybaczcie ;)
    Miłego dnia@!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 09:37

    Paryzetka83, cinnamon cookie, Edycik lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid a jak Ty się czujesz?:* kiedy masz wizytę ??

    midnight lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka a czujesz się jakoś inaczej niż zazwyczaj na dwa dni przed @??
    wiesz ja już chcę u siebie szukać objawów, więc pytam :D

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Paryzetka a czujesz się jakoś inaczej niż zazwyczaj na dwa dni przed @??
    wiesz ja już chcę u siebie szukać objawów, więc pytam :D
    Dzisiaj jestem roztrzęsiona i nie mogę się na pracy skoncentrować ;) A poza tym czuję się dokładnie jak na @ pobolewają mnie jajniki, podbrzusze, czasem kłują piersi. No i jestem przeziębiona od tygodnia. I nadal mam plamienia, więc raczej nastawiam się, że ta wredota przyjdzie.

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka...Paryzetka niech nie przychodzi! Tak chciałabym żeby się udało :) :* Nie dziwię się ze nie możesz się skupić....jak ja nie mogę przez Twoją kreskę ;)
    u mnie jeszcze tydzień do @ więc wszystko jak zazwyczaj, zero specyficznych objawów ;)

    A nie pochwaliłam sie Wam, w ciągu dwóch tygodni sprzedałam stare autko i od soboty jeżdżę citroenem C2 - kolor limonka :D cudo, zakochałam się w nim :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 09:50

    Paryzetka83, majju, midnight, Edycik, cinnamon cookie, Ejrene lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się nim wybiorę na Mazury - Sisterko oczekuj mnie :D

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 22 lutego 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko niech ta @ nie przychodzi, bardzo bardzo Ci tego życzę!

    Cinnamonku zapewniam o modlitwie, będzie dobrze :) Daj znać jak po wizycie.

    Aguś gratuluję, to masz prawdziwą cytrynkę :D

    A ja się boję znów monitoringu. Żeby chociaż endo ciutek urosło, 2,9 mm to tragedia, nic mi się tam nie zagnieździ :(

    AgaL, Paryzetka83, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga dziękuję, czuję się całkiem nieźle, tylko mam codzienne dylematy typu-wziąść się za robotę czy iść spać i często spanie wygrywa :)
    Wizyta 1.03, a dziś wieczorem do endo

    Paryzetko te plamienia dziwne...ale test wyszedł dość wyraźnie..o tych plamieniach koniecznie lekarzowi powiedz.

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju trzymam kciuki żeby wszystko odpowiednio urosło!

    majju lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Aga dziękuję, czuję się całkiem nieźle, tylko mam codzienne dylematy typu-wziąść się za robotę czy iść spać i często spanie wygrywa :)
    Wizyta 1.03, a dziś wieczorem do endo

    Paryzetko te plamienia dziwne...ale test wyszedł dość wyraźnie..o tych plamieniach koniecznie lekarzowi powiedz.
    Mid gdyby nie to plamienie to bym w ogóle nie szła dzisiaj.

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś daj foto cytrynki :) fajnie że poprzednie autko udało się sprzedać.

    AgaL lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 1297 1298 1299 1300 1301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ