Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby trzymam kciuki za jutro! Btw.Miałaś już kiedyś narkozę ?

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Ruby trzymam kciuki za jutro! Btw.Miałaś już kiedyś narkozę ?
    nie miałam :( dlatego tak się boję

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko daj znać po wizycie. Jeśli lekarz Cię zbada to myślę,że będzie mógł już potwierdzić w razie co czy to ciąża po szyjce. Może na plamienia każe zwiększyć lutkę? Trzymam kciuki.

    AgaL super, że zmieniłaś autko. Życzę aby się dobrze sprawowało :-).

    Ruby powodzenia jutro. Dobrze, że udało się trochę przyśpieszyć.

    Majju kciuki za monitoring. Na pewno pęcherzyki urosły. A endo to wiesz i w takich się zagnieżdża. Ja mam po 12mm i dupa.

    Ciężaróweczki nasze oby mdłości Was szybko opuściły. Agatia współczuję tej poradni diabetologicznej oby w Wawie się Tobą odpowiednio zajęli.

    Dziękuję kochane za wsparcie. Nie mam za bardzo doła ale ile jeszcze mam czekać!?!?!?! Wrrr. Sama nie wiem czy olać wszystko i żyć normalnie czy na razie chodzić do lekarza, porobić badania. Oj. Wydaje mi się że progesteron kuleje był na poziomie 13 a do 27 norma. Lekarze mówią, że powyżej 10 jest zadowalający :-/.

    AgaL, EwelinaaKa lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    nie miałam :( dlatego tak się boję

    Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze! nie bój się. Ja miałam dwa razy...Będzie dobrze :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby na pocieszenie powiem Ci, że ja przed narkozą (wycinanie wyrostka) dostałam coś na rozluźnienie i miałam taką fazę jak nigdy, do tej pory wspominam ten odlot :D

    AgaL, Paryzetka83, nick nieaktualny, Ejrene lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby kochanie trzymam kciuki! Narkoza nie jest taka straszna :)

    Edycik ja też nie mogę - zerkam na test co chwila i biegam do wc, żeby zobaczyć co z tym plamieniem.

    Kjopa przytulam mocno :*

    majju, Edycik lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa mam te same dylematy co miesiąc jak @ przychodzi... teraz dałam nam czas na starania, ale za tydzień jak @ przyjdzie..to pewnie znowu przyjdą myśli żeby iść do gin, zbadać się...sprawdzić raz jeszcze tą prl, tsh itp...

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Aga no właśnie. Tylko,że mija rok od ostatniej ciąży i chyba pochodzę do gina trochę. Jak będzie ok to trudno ale może coś wynajdzie i pomoże zajść. Kazała przyjść w marcu na monitoring. Więc chyba się zarejestruję. Najdogodniejszy termin wypada 16dc więc nie wiem czy nie za późno.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w czasie @ można robić glukoze i insulinę z obciążeniem czy źle wyjdzie?

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, Kjopa każda z nas tak ma, zwłaszcza na początku cyklu :* A wiadomo, że odpuścić i nie myśleć się nie da, bo za bardzo pragniemy.

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    http://static.pokazywarka.pl/i/6353762/496107/img-20160222-082200.jpg

    Lepszego nie udało mi się zrobić :)

    Paryzetko, toż to normalna druga kreska. Taka bordo to wychodzi ze 2 tyg po terminie @. Trzymam kciuki!

    Dziewczynki, podczytuję Was i oczywiście zbieram się do pisania, ale ciągle coś.
    Ruby trzymaj się i jak się uda- odpocznij przy okazji, choćby z nudów.

    Dziś byłam na pobraniu krwi. Czekam na wyniki. W moczu na bank coś siedzi, ale póki co urosept z żurawiną wystarcza. Na wizytę idę w środę z wynikami badań. Buziaki.

  • madka Autorytet
    Postów: 794 725

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby będzie dobrze, nie denerwuj się! Jesteśmy z Tobą :)

    Paryzetka koniecznie dawaj znać po wizycie :) Teścik wygląda imponująco :) Czekam z niecierpliwością :)

    Zbieram się do pracy. Miłego :)

    29 l. - podejście nr 11. Ciekawe czy przyniesie szczęście...
    "Nadzieja cichut­ko przy­siadła w kącie, gdy spoj­rzała w oczy rzeczywistości..." 

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A! I najlepcze sikańce moim zdaniem ma Rossmann. Tesco pokazywał duuużo później.

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaTuśka bo to jest zrobione jak już było ją widać na zdjęciu, tej co wyszła od razu aparat nie łapał :) A jak Ty się czujesz?

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby. Z narkozą dasz radę. Mój kolega po wybudzeniu na pytanie "Jak się pan nazywa?" odpowiedział "James Bond" ;)

    AgaL lubi tę wiadomość

  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    MamaTuśka bo to jest zrobione jak już było ją widać na zdjęciu, tej co wyszła od razu aparat nie łapał :) A jak Ty się czujesz?

    Nie no. Kreska jest.
    Czuję się dobrze, dziękuję. Spać mi się chce ;) i kocham cytrusy ;).

    midnight lubi tę wiadomość

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wybudzeniu usłyszałam, że dziecko obok mnie miało wycinane jąderko - to spytałam czy to chłopiec czy dziewczynka :)

    AgaL, majju, MamaTuśka, midnight, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo!
    Ja dziś niestety musiałam w końcu wrócić do pracy i od razu zostałam zasypana robotą. Dopiero śniadanie wcinam i postanowiłam sobie przerwę zrobić i zajrzeć do Was, a tu takie nowiny!

    Paryzetka toż to prawdziwa druga krecha! Super, super, super :) Niech ciemnieje!

    Ruby współczuję Ci, ale jak będziesz musiała dłużej zostać, to poproś Męża o seriale lub książki i pisz do nas ;) My Cię tak zagadamy, że nawet się nie obejrzysz, a już będziesz w domku :P

    Midnight właśnie z tą ochotą u nas ostatnio różnie bywa, ale śluz mam dziś taki piękny, że spróbuję jeszcze Męża wieczorkiem zmolestować i liczę na cud ;)

    Kasiu ja się tak zastanawiam, bo u nas nasienie kiepskie i w związku z tym nie wiem, czy lepiej co drugi dzień, czy może codziennie… No nic, jeszcze dzisiaj spróbujemy i zobaczymy, czy coś z tego będzie, ale dziękuję za miłe słowa! :)

    Majuś ja też bardzo bym chciała zobaczyć te efekty ;)

    W ogóle jesteście Kochane, bo jak Wasze ciepłe słowa poczytałam, to znów wiara we mnie odżyła :) :* Tylko żebym za bardzo się nie nakręciła…

    Cynamonku trzymam kciuki za Teściową! :*

    Buziaki Kochane! Oby ten nadchodzący tydzień okazał się obfitujący w kolejne dobre wieści :)

    Paryzetka83, majju, midnight, AgaL, cinnamon cookie, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam już po wizycie. Gin po badaniu wziernikiem zapalenia nie stwierdził, wydzielina skąpa, zaczerwienienia brak, natomiast gdy zbadał PH to wyniosło 7 :( tylko wczoraj wieczorkiem ok.22 był sexik, dziś badania ok.11 czy to może mieć jakiś wpływ na to PH ? dał mi globulki Macmiror 500 za miesiąc do kontroli i jak PH będzie też wysokie to wtedy pobierze wymaz na wszystkie bakterie.
    już mnie o wiele mniej piecze i troche mniej biegam do wc pomimo iż tak samo piję hmmm martwi mnie to moje ph...doooppaaaa

    edit: doczytałam że każdy stosunek podnosi ph pochwy a w okolicach owulacji jest ono zasadowe, czyli chyba wysokie jak u mnie...hm...

    Ruby trzymaj się tam dzielnie!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 12:25

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas widziałam kiedyś w Rossmanie takie testy z domowego laboratorium do wykrywania infekcji dróg moczowych. Nie wiem dokładnie na czym one polegają ale jak masz gdzieś blisko Rossmana to może poczytaj ulotkę i może warto by coś takiego zrobić i sprawdzić czy tam nic się nie dzieje skoro odczuwasz dyskomfort.

    qdkkqps67blqh0e0.png
‹‹ 1299 1300 1301 1302 1303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ