X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka nie zalamuj sie jeszcze, moze to tylko plamienia "oby" mocno zaciskam kciuki

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Witam,

    Ale się tu działo, byłam poza domem i pracą cały dzień...

    Patutka trzymaj się, czekamy na dobre wieści, a ta krew to czasem w dniu @ się pojawia symbolicznie w czasie ciąży, ale testy negatywne rzeczywiście mogą niepokoić... trzymamy kciuki!!!
    Testy negatywne, plamienie bylo raz Ale wątpie ze na miesiaczke, bo cykle nieregularne. Sama juz nie wiem co mam myslec Ale pozytywnie Nie umiem, odpuszczam juz chyba.... skoro lekarz mi na Nic odpowiedziec nie umie...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Patutka nie zalamuj sie jeszcze, moze to tylko plamienia "oby" mocno zaciskam kciuki
    Dzieki kochanie:( Ale skoro te testy wszystkie wychodza negatywne, to nie wierze, ze jutro stanie sie cud i beda pozytywy...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrob z pierwszego moczu jutro rano

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka przepraszam czytałam, że temperatura spadła ale nie widziałam, że pisałaś, że @ się rozkręca. Spojrzałam na Twój wykres i zobaczyłam dopiero 10dpo i plamienia i pomyślałam, że to może plamienie implantacyjne i że jeszcze czas do 14 dpo. Zawsze masz taką krótką fazę lutealną?

    Patutka trzymam mocno kciuki. Leć jutro na betę będziesz miała pewność. Ja byłam z plamieniem w 8-9 tyg. na SOR to mi nic nie chciała dać bo zarodek miał 4mm i brak akcji serduszka, więc ciężko uzyskać czasem pomoc. Choć w 7 tyg. zarodek też był za mały to lekarka prywatnie też nic nie dała i tylko powiedziała, "że z tej ciąży raczej nic nie będzie". :-(

    Katiusza trzymam też za Ciebie kciuki aby wyprowadził lekarz na prostą jeśli się da bo ja akurat na tym się nie znam ale tak jak pisała luna różnie to bywa. Czasem lekarze mówią, że nie ma szans na dziecko a kobieta rodzi zdrowe dziecko.

    Bratek trzymam kciuki za wizytę!!! A mieliście już jakieś leki na nasienie czy jak bo nie pamiętam.


    katiuszaa lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Smerfelinka przepraszam czytałam, że temperatura spadła ale nie widziałam, że pisałaś, że @ się rozkręca. Spojrzałam na Twój wykres i zobaczyłam dopiero 10dpo i plamienia i pomyślałam, że to może plamienie implantacyjne i że jeszcze czas do 14 dpo. Zawsze masz taką krótką fazę lutealną?

    Patutka trzymam mocno kciuki. Leć jutro na betę będziesz miała pewność. Ja byłam z plamieniem w 8-9 tyg. na SOR to mi nic nie chciała dać bo zarodek miał 4mm i brak akcji serduszka, więc ciężko uzyskać czasem pomoc. Choć w 7 tyg. zarodek też był za mały to lekarka prywatnie też nic nie dała i tylko powiedziała, "że z tej ciąży raczej nic nie będzie". :-(

    Katiusza trzymam też za Ciebie kciuki aby wyprowadził lekarz na prostą jeśli się da bo ja akurat na tym się nie znam ale tak jak pisała luna różnie to bywa. Czasem lekarze mówią, że nie ma szans na dziecko a kobieta rodzi zdrowe dziecko.

    Bratek trzymam kciuki za wizytę!!! A mieliście już jakieś leki na nasienie czy jak bo nie pamiętam.
    Myslisz, ze jest jakas szansa jeszcze?
    Jutro mam gina....

    Ruda- dzisiaj robilam z porannego i Nic...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie beta coś Ci powie. Ja akurat to co opisałam to poroniłam bo zarodek zatrzymał się na tych 4mm. A beta przyrastała mi prawidłowo. Nawet w 7 tyg. jak zarodek był za mały to była prawidłowa jak dla tego tygodnia i miała ponad 12000 a później po wszystkim znalazłam kalkulator i przyrost w tym. 7 tyg. był już za mały co do poprzedniego wyniku. No i moja lekarka mówiła, że to nie ma znaczenia bo liczy się obraz USG a beta wskazuje tylko czy pęcherzyk rośnie a nie czy zarodek się prawidłowo rozwija. Dlatego ja nie będę sprawdzać przyrostu. Poza tym nawet jeśli będzie nie prawidłowa to raczej nic na to nie poradzisz. Ale w Twoim przypadku bym sprawdziła żeby wiedzieć co się dzieje.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 03:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam 'okresu' ...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka tak mi ogromnie przykro , przytulam mocno ,

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak w maju miałam , że miałam test pozytywny skakalam ze szczęścia , a kilka dni później negatywny i zaraz @ przyszła :-C więc wiem co czujesz jeszcze raz mocno przytulam mocno

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • ruda69742 Ekspertka
    Postów: 233 100

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak mocno kciuki za ciebie trzymalam aby u ciebie tak nie było że wstalam rano i pierwsze co to na forum , biedna moja, ale bądź silna teraz jest ciężko ale z czasem będzie lepiej

    cykl staran- 10
    w4sqskjodb3llxis.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka :( przykro mi... :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    dziewczyny pilne, potrzebuję wsparcia wróciłam od Gina. Ryczę i przestać nie mogę. maicica super ale owulacji nie było i nie będzie. Moje jajniki nie wytworzyły pęcherzyków brak estradiolu. kolejne 2 cykle badania które mają dać decyzję czy w ogóle cokolwiek można z tym zrobić.
    Katiuszaa mnie też ostatnio gin wystraszył.. I czekam do kolejnej wizyty by coś wyjaśnić.. Ale powiem Ci, że tak często bywa, a natura i tak robi swoje :) Moja szwagierka ma ogromne problemy z 'damskimi sprawami', wszystkie pcosy srosy przewężenia i co nie tylko... @ miała do tej pory raz na pół roku albo i rzadziej :/ zaszła w ciążę 3 miesiące po ślubie, a w drugą niespodziewanie gdy córeczka miała ok 9 miesięcy... A lekarze mówili Jej, że nie sądzą by w ogóle kiedykolwiek miała dzieci... :) także wiara czyni cuda :) nie ma co się poddawać :* ja też jeszcze nie wiem jaka diagnoza mnie czeka... ale marzę i modlę się, by moje marzenia się spełniły :) Tobie polecam to samo :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) jak myślicie czy starania dzień przed owulacją mogą być owocne ? :)

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1511 1865

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!

    Katiuszaa ja też bym skonsultowała się z innym lekarzem. Mój poprzedni też mnie bardzo nastraszył, a po weryfikacji u innego gina okazało się, że nie miał racji i na szczęście pochopnie wyciągnął wnioski. Jednak chyba i tak szkód narobił, bo ja już przywykłam do myśli, że coś ze mną nie tak i być może to też będzie problem. Wiadomo, wszystko siedzi w głowie, dlatego na razie spróbuj się tak nie przejmować i idź do innego lekarza. Trzymam kciuki!

    Ruby mam nadzieję, że masz rację Kochana! :) Teraz badania i inne przygotowania, więc jeśli macie jakieś naturalne sposoby na kobiecą i męską płodność, to bardzo chętnie dowiem się o każdym sposobie.

    Patutka ja też byłąm w takiej sytuacji w październiku 2014. Też bardzo to przeżyłąm, ale dzięki temu przynajmniej wiem, że w ogóle mogę w ciążę zajść. Bardzo mi przykro, że spotkało to i Ciebie, ale jesteśmy tu dla Ciebie i możesz nam wyrzucić wszystkie swoje żale.

    Kjopa nic się nie przejmuj. Ja to napisałam tak pół żartem, pół serio i nic się nie stało. Niestety ja mam takie plamienia przed @ i wiem, że to mogło zmylić. Jednak tych plamień lekarz nie kazał mi wliczać do okresu, więc moja faza lutealna to zwykle 11 dni. I tym razem chyba też tak jest, bo według mnie owulacja była dzień wcześniej, niż wyznaczyło OF, a podejrzewam, że małpa przyjdzie już dzisiaj. A Ty Kochana w którym momencie cyklu jesteś? Co tam w trawie piszczy?

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa - u mnie się zatrzymał zarodek w 8tc, ale też pęcherzyk rósł prawidłowo.

    Patutka - ściskam. Nie poddawaj się. Wypłacz co swoje, musisz to przetrwać <3

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane!!!

    Patutka przykro mi :-( . Wiem, że ciężko ale lepiej, że teraz a nie za miesiąc czy dwa. Naprawdę im ciąża wyższa tym większy ból.

    Smerfelinka ja mam dziś 5 dpo. W tym miesiącu owulacja przesunęła mi się na 20dc. Więc wszystko się okaże 7.09.



    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka ściskam mocno

    Dziewczyny dzięki za wsparcie. Ja już chyba mam dość tyle lat starań i nic. Śniło mi się dziś że z mężem osiągnęliśmy wszystko że firma się tak rozrosła że sama się już kręciła a my mieszkaliśmy sami w ogromnym domu. I to było przerażające bo jak niema dla kogo tego wszystkiego robić to po co to robić.

    z drugą konsultacją to taki mały problem że do Warszawy musiałabym jechać. To daleko. Ja mieszkam w małym mieście a inni lekarze z tego co wiem są gorsi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komórka mi świruje przepraszam za spam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 09:46

  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochane.... Nie wiem co mam ze soba zrobic... spac nie moge bo zamiast spac to rycze.....

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ