X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej dziewczyny tyle piszecie o tych badaniach, że czuję się po prostu zielona... Nie mogę się doczekać wizyty u gina :/ a co z tymi zębami? O co dokładnie chodzi? Jak mnie jeden pobolewa, bo dentystka robiła mi go dwa razy i dalej czuję, że nie jest ok, to on może mi blokować zajście w ciążę?! Błagam nie załamujcie mnie :>

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomóżcie... martwie sie strasznie.... ostatnie testy pozytywne, wczorajsza beta 24.3 dzis z rana test innej firmy praktycznie niewidoczna kreska, na dzis wieczor tej firmy co w ostatnie dni Nic...
    Czy moglo stac sie najgorsze? ... :( Nic mnie nie bolało, Nawet kropelki krwi...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leć jutro rano na betę... :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, ja z badań przygotowawczych to na razie zrobiłam cytologię.. W ogóle dopiero po porodzie zdałam sobie sprawę, że w ciąży lekarz w ogóle o tym badaniu nie wspomniał, a ja zielona przekonana byłam, że w ciąży się jej już nie robi. Myślę o zbadaniu tsh, bo kilka lat temu miałam coś ponad 3. Ale w sumie w ciążę zaszłam bez problemu... Więc nie wiem :/

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka wrote:
    Dziewczyny, pomóżcie... martwie sie strasznie.... ostatnie testy pozytywne, wczorajsza beta 24.3 dzis z rana test innej firmy praktycznie niewidoczna kreska, na dzis wieczor tej firmy co w ostatnie dni Nic...
    Czy moglo stac sie najgorsze? ... :( Nic mnie nie bolało, Nawet kropelki krwi...

    Patutka testy są różne, inna partia i może mniejszą czułość miał. Poza tym test wieczorem zrobiłaś, w tak wczesnej ciąży mógł wyjść negatyw. Jutro zrób betę, będziesz wiedzieć wszystko i się uspokoisz. Będzie dobrze! :-*

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka nie martw sie na zapas, zrob jutro bete, mysl pozytywnie.
    Co cie kochana sklonilo do testowania?

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinamon cookie - jeśli chodzi o zęby - trzeba je poleczyć, bo w ciąży zęby wielu kobietom się psują, ciąża zabiera wszystkie ważne minerały i witaminy od nas dla fasolki :) Ale w ciąży zęby trudno leczyć, bo nie podadzą Ci znieczulenia, więc lepiej to załatwić przed ciążą, ale niepoleczone zęby w żaden sposób nie zmniejszają szans na poczęcie :)

    Patutka - zrób betę dla pewności i nie rób już tych testów. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

    Ja też jestem zielona jeśli chodzi o badania. Mi pewnie gin zleci we wrześniu, ale zaszłam w sumie bez problemu tylko nie donosiłam więc może coś jest nie tak. Zobaczymy.

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Patutka nie martw sie na zapas, zrob jutro bete, mysl pozytywnie.
    Co cie kochana sklonilo do testowania?
    Mialam zly sen i tak wyszlo... zreszta chyba i sen sie sprawdzil i test mial racje... wlasnie polecialo pare kropel krwi...

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luna91 wrote:
    Cinamon cookie - jeśli chodzi o zęby - trzeba je poleczyć, bo w ciąży zęby wielu kobietom się psują, ciąża zabiera wszystkie ważne minerały i witaminy od nas dla fasolki :) Ale w ciąży zęby trudno leczyć, bo nie podadzą Ci znieczulenia, więc lepiej to załatwić przed ciążą, ale niepoleczone zęby w żaden sposób nie zmniejszają szans na poczęcie :)

    Patutka - zrób betę dla pewności i nie rób już tych testów. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

    Ja też jestem zielona jeśli chodzi o badania. Mi pewnie gin zleci we wrześniu, ale zaszłam w sumie bez problemu tylko nie donosiłam więc może coś jest nie tak. Zobaczymy.
    Dziękuję za odpowiedź :* już się bałam, że przez tego zęba mogę właśnie mieć problemy :D co by było tym śmieszniejsze, że leczyła mnie dentystka w ciąży... :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka - trzymaj się z całych sił, jeśli to najgorsze to wiedz, że przetrwasz wszystko :( do końca nie trać nadziei. Jeśli mogę Ci cokolwiek poradzić to jedź na szpital.

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka, nie wiem co napisać :/ chyba Luna91 ma rację, jedź do szpitala...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja leżałam na szpitalu to przy mnie przywieźli dziewczynę, która była w 5 tc i krwawiła, podjęli próby ratowania ciąży. Jedź na szpital.

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo sie uratowac?

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie wiem, ta dziewczyna leżała w innej sali. Jedź szybko i trzymaj się mocno. Wiem przez co przechodzisz (sama to przeszła). Wierzę, że się uda Jeśli będziesz miała siłę to napisz co powiedzieli.

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patutka jedziesz do szpitala?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie pojechała i nie odpisuje dlatego. Miejmy nadzieję, że nie będzie najgorzej. Pewnie dadzą jej luteinę na podtrzymanie, chyba, że to ciąża biochemiczna to już nic się nie zrobi :(

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1502 1855

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna oczywiście, że zostaję :) Gdzie indziej znalazłabym taką grupę wsparcia? Poza tym mój biedny mąż by chyba zwariował, jakbym wszystko na jego głowę zrzucała, a tak mogę się tu wyżalić, a i czas szybciej minie :)

    Kjopa ja tu właśnie rozpaczam że mi temperatura spadła i @ się zaczyna :/ Testować więc nie mam po co...
    Jeśli chodzi o wyniki, to pewnie lekarz znów mi zaleci luteinę, ale to tylko tak na wszelki wypadek, bo tak naprawdę, to i ten 14,7 w 7dpo podobno jest całkiem ok. Zobaczymy, ale póki co gin na urlopie, więc muszę czekać.
    Mnie piersi ostatnio po owu pobolewają, w tym cyklu nawet mocno. Wcześniej tak nie miałąm, ale z drugiej strony rok temu przestałam brać anty, a podczas ich brania przecież nie ma się takich objawów. Chociaż jeśli teraz dopiero po roku od odstawienia dzieją się takie historie, to może i co innego też dopiero się normuje. Łapię się każdej nadziei.

    Patutka trzymam kciuki! Może to nic takiego. Plamienia w ciąży mogą się przytrafić. Na razie postaraj się nie panikować, ale na wszelki wypadek rzeczywiście możesz odwiedzić sor. Trzymaj się. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

    Miłego wieczoru dziewczyny!

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Patutka Autorytet
    Postów: 2537 1072

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na taksowke, jeszcze z 8 minut. Wpadlam w oslupienie... No Ale to chyba Nic innego skoro testy negatywne wychodzily....

    dxomj48afe4g6r21.png


    [*] 27.08.2016r [*]
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna91 faktycznie, może pojechała... Czekamy na info..
    Smerfelinka, ja też rok temu odstawiłam anty i od tej pory obserwuję swój organizm, po ok 7 miesiącach miałam taki wysyp pryszczy, że myślałam że już nigdy tego nie ogarnę :O i to na ok 3 miesiące przed ślubem... Ojj działo się wtedy ze mną :/ ale już spokojniej... Teraz pytanie jak tam moje jajeczka, czy się obudziły po paru latach drzemki czy nie...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz być gotowa na każdą ewentualność...

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ