X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Lucc ja cały czas mówiłam że ja też niskotemp jestem i w ciąży tak samo ;-)

    Macie wszystkie rację jeśli za 2tygodnie sytuacja się nie zmieni to wezmę l4, nie kasa jest tutaj ważna, a tymczasem jeszcze postaram się bardziej oszczędzać ;-)

    Chmurko mówił że leżenie tu raczej nic nie da, ale jak czytam fora to jednak warto ;-) co mi szkodzi. Mój mi tylko chyba z 10x powiedział że mam na siebie uważać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 09:03

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Edycik trzeba było pisać wcześniej, mój M też jest szczęśliwym posiadaczem audi a3 :P na pewno fajna taka imprezka, ludzie z całej Polski, może na przyszły rok ;)

    Rubiku brzmi strasznie, ale od tego są lekarze żeby nas straszyć :)
    Wszystko będzie dobrze ;)

    A ja jestem w kropce, dziś 29 dc a @ nie ma i tempka jakoś dziwnie w górze, co tu robić? nie podoba mi się to...
    Ciąża to raczej na pewno nie bo nic na to nie wskazuje, ale będę musiała zrobić test, żeby wiedzieć co dalej. Jeśli do piątku rano @ nie przyjdzie to zrobię test :/ chociaż bardzo bardzo tego nie chcę. Tak naprawdę wolę @ dostać, niż poczuć znajome rozczarowanie i ból...
    Co myślicie ?

    Edycik lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka bądź odważna zrób test to przynajmniej nie będziesz żyła zludna nadzieją no chyba żeby ;-)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby uwazaj na siebie i brzuszek! Duzo odpoczywaj. Pieniadze nie sa az tak wazne. Szczerze jakby mi tak lekarz powiedzial i mialabym mozliwosc to bym juz dzisiaj na l4 uciekla. Pieniadze nie uciekna. Z glodu nie umrzecie.

    Milka jezeli twoje cykle sa regularne i @ powinna byc juz wczoraj i nie masz zadnych boli menstruacyjnych to siurkaj jutro rano :) ja bym raczej na ciaze nie liczyla, ale jak ja tak mysle to przewaznie jest odwrotnie:) tak mialam chyba z Bratkiem i Ciastkiem :)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik dobrze że mnie sprowadzasz na ziemię :P też na to nie liczę.
    Teścior w piątek bo i tak dopiero jutro będę mieć możliwość zakupu...:D

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka
    a nie bierzesz dupka w tym cyklu?

    jesli faktycznie był bezowulacyjny to bez dupka cykl się moze przedłużyć :/

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka powiedz M.by się zapisał na www.a3-club.net/forum/
    co jakiś czas są wspólne wypady :)

    A co do testu dziewczyny mają rację, zrób.Lepiej wiedziec na czym stoisz.

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie biorę dupka bo nie było sensu. Ale jak w piątek będzie biało to muszę zadzwonić do gina i zapytać co robić ☺

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Bratku padłam ;) no u mojego M to Gwiezdne Wojny odpadają ;) ale kolejka jak najbardziej :D i samochody ;) sam był dzieckiem, które gdy tylko wzięło patyk do ręki to było BRUUUUUMMMMMMMMM BRRRRRUUUUUUUMMMMM i tak mu zostało do tej pory ;) znaczy się, pasja do motoryzacji, bo nie biega już z patykiem po podwórku ;)

    Milka no ciekawie, nie powiem, czekamy na testa mimo wszystko ;)

    Co do Waszych przepowiedni to zgadzam się z Wami w 100%! Będzie albo chłopczyk albo dziewczynka ;) hahahaha :) przeczucia nie mam KOMPLETNIE żadnego :)

    Milka1991, Bratek, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamon
    ja w 1 ciąży miałam caly czas przeczucie na chłopca :D

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciacho a jak patrzysz w lustetko to podobasz sie sobie czy raczej nie? A moze pamietasz jak bylo jak sie staraliscie, staranka byly sporo przrd owulka a moze codziennie?:) ja mowie ze bedzie chlopczyk. A masz juz wykluczone blizniaki bo pamietam ze twoj prog byl bardzo wysoki:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk pewnie ze mną też miałaś takie przeczucia :D u mnie zawsze były te testy dla świętego spokoju, zawsze od 6 dnia po owu i zawsze śnieżno białe :D
    Co do podobania się sobie, ja z młodą to mi się wydawało że spoko wygladam, teraz czuję się jakby mnie stado os pogryzło taka jakaś opuchnieta :D

    Cynamon ja też nie miałam, jak jak Lucc w pierwszej miałam na syna,niemal 100 % a była córa :P

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciacho - ja czułam, że będzie dziewczynka - i dlatego będzie chłopiec :P :P :P ;)

    A tak w ogóle, to meldujemy ciotkom, że:
    1. od wczoraj jesteśmy w 8. miesiącu (choć to też różnie liczą)
    2. Można zwariować z tymi pomiarami USG... Dopiero było, że Mały będzie raczej nieduży... a tu dziś wyszło, że waży już prawie 2kg :-O (1993g, wg drugiej osoby mierzącej - dosłownie kilkadziesiąt gram mniej). Obwód brzuszka, że hoho, w ogóle wszystko, jak w I trymestrze, wyprzedza termin zdziwko.gif
    Aha, poprosiłam o zmierzenie stóp, ponieważ dostaję ostatnio regularnie kopniaki, po których "coś" sterczy potem z brzucha... Tylko to coś się jakieś duże wydaje...
    No i dobrze, że się duże wydaje - jego stopy mają 6,5cm... B-)
    Ratunkuuuuu.........
    No nic, zostaje ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, masować, rozluźniać.... i modlić się, by pamiętał, że rosnąć można też po TEJ stronie brzucha... ;] prosi.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 14:17

    Luccecita, madzikk, Milka1991, chmurreczkaa, cinnamon cookie, luna91 lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby ja zawsze brzydne i puchne po owulacji, przed wygladam bardzo promiennie. Chociaz w tym cyklu moj P dosc dlugo nie mogl sie na mnie napatrzec i mowil mi ze jestem taka piekna, haha, pewnie owulka byla w innym terminie, jezeli byla. W kazdym badz razie z kazdym cyklem sie zblizam do odpowiedniej fazy ksiezycowej. Jak przy odpowiednim ksiezycu nie zajde to dopiero bedzie zonk:)

    Czy u was tez tak goraco? Ja sie chlodze w pracy przy klimie, a dzisiaj na plazy bym nie dala rady wysiedziec. Kupilam wczoraj parasol na plaze izamowilam namiocik, mam nadzieje ze w weekend sie przyda:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 20 lipca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Lucc ja raczej nie będę sikać, boję się testów jak ognia. Im więcej razy je w życiu robię tym bardziej się ich boję. Wiem, jestem nienormalna, ale raczej cierpliwie poczekam na @, bo przeczucie mam, że będzie jutro lub pojutrze. Podobnie jak Milka wolę po prostu dostać @ niż czekać jak na szpilkach na wynik testu. Rozczarowanie gdy na teście biel jest dla mnie dużo gorsze. Jeśli @ nie pojawi się do soboty, to będę musiała o tym pomyśleć, bo w niedzielę wybieramy się na wyczerpujący wypad w Tatry. Gdyby jednak stał się cud, to musiałabym nieco zmienić plany, ale raczej się na to nie nastawiam.

    Madzik u nas też dzisiaj poprawa pogody, dużo słoneczka, czasem zza chmurki, ale wygląda. Ostatnie dni były paskudne, ale dziś dużo ładniej i cieplej. Ale ja już tęsknię za morzem, a urlop zaplanowany dopiero na wrzesień. Czuję już takie zmęczenie i spadek formy, jak zawsze w połowie roku. Czuję już zmęczenie i wypalenie materiału, mam nadzieję, że jakoś jeszcze ten sierpień pociągnę.

    Bratku to sobie chłopina pięknie rośnie :) Podjęliście już decyzję odnośnie imienia?

    Milka Ty jeśli @ nie przyjdzie zatestuj, żeby wiedzieć na czym stoisz, jakby co, to uderz do gina po dupka lub lutkę. Sama jestem ciekawa jak to u Ciebie, wiesz, nigdy nie wiadomo. Gorsze wykresy widziałam, a na końcu zielona kropka :)

    Milka1991, Bratek lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomniałam wam powiedzieć że kupiłam tego kenwooda do robienia smothie w ko ncu i od kilku dni serwuje sobie i m soczki, jestem super zadowolona ;)
    dzisiaj mango, pomarancza i arbuz + troche nektaru z banana , mniam :)

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 21 lipca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Ruby tak moja wysrasta ze 104, nosi już 110-116 :) Z łożyskiem słabo...ale mocno trzymam kciuki żeby nic się nie działo..może jeszcze się podniesie ? Leż duzo, wypoczywaj. :*

    Kjopa dobrze że odzysaliście te częsci

    Lucc no szkoda że nia ma leku..

    Cinnamon to życzę dziewczynki

    Edycik udanego wypadu

    Bratku pięknie chłopak rosnie :)

    Milka, trzymam kciuki że to jednak to, ale nawet jakby nie, to mam nadzieję ze tak sie wyjaśni byś nie musiała niepotrzebnie sie stresować, i smucić

    Lecę zaraz po resztę wyników

    cinnamon cookie, Milka1991, Bratek lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Jak tam dziewczyny? Jakieś nowinki? Milka??? :>

    Madzikk u mnie <3 był w 18dc, po tym jak rano było apogeum śluzu ;) ale ciąża jest też tydzień młodsza wg usg, więc nie wiem czy ta owu była trochę później, czy tak późno się zagnieździło czy jak... Pojęcia nie mam ;) co do urody to nie jest tak źle, nie lubię tylko siebie gdy jestem blada a teraz nie mam wyjścia :P trochę gorszą cerę mam niż zwykle... Ale ja nie wierzę w to, że dziewczynka zabiera urodę a chłopiec dodaje :P za dużo słyszałam przeciwnych opinii ;)

    Chmureczko ja mam tak samo, zawsze w połowie roku mam dość i czekam na urlop jak na zbawienie ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie szefo napisał, że w zasadzie to mogę cały czas z domu robić także teraz jak pojadę do biura to tylko dla rozrywki, fajnie że nie muszę tym sobie już zawracać głowy ;)


    Cynamon Milka mówiła że jutro zatestuje więc ja też czekam niecierpliwie ;)

    Mid napisz jak tam wyszły wyniki i czy coś wniosło nowego do sprawy :)

    Chmurko to ja z tobą czekam niecierpliwie na wrzesień, wtedy też zaczynam urlop i od razu macierzyński po urlopie :)

    Ja wstrętna zjadłam ciastko krówkę ale wcale nie miałam ochoty tylko m kupił i tak stała i patrzyła na mnie z lodówki ta krówka że w końcu ją zjadłam :D

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk, u nas w ogóle pogoda ostatnio jest dziwna ;/ Nie tak źle, jak pod koniec czerwca, ale... dziwacznie. W dzień coraz częściej mocno ciepławo, chociaż poranki bywają chłodne ;/


    Ruby, super, że tak szef nastawiony :)

    chmurreczko - tak, imię zostało to, które było wybrane zanim jeszcze zaczęliśmy się starać :) Wybraliśmy wtedy i dla chłopca, i dla dziewczynki :)
    Tak więc - będzie Szymon :)


    Milka1991 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 1768 1769 1770 1771 1772 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ