X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia
    Kjopa
    powodzenia w nowym cyklu :*

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Kjopa o ludzieeeee co za chamstwo u Was?! Żeby tak w biały dzień złodzieje kradli spod domu?! Dobrze, że mąż był akurat i wszystko załatwił :)

    Edycik szczerze mówiąc, to nawet nie wiem gdzie to jest :) ale życzę dobrej pogody i udanej zabawy :) sami jedziecie?

    Ruby Ty lepiej poczekaj parę tygodni, wiesz u mnie wszyscy dziewczynkę wróżą ;)

    Madzikk miłego odpoczywania :* opal się na murzynkę ;)

    Edycik, madzikk lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień dziołszki :)

    Kjopa Twój facet to prawdziwy hero...pogratulować ;)

    Edycik czyli wczasy bardzo dobrze nam służą ;D

    Madzikk zazdrosczę plażingu, u Was takie ciepło ? u mnie brzydko i tylko 15 st.

    Cookie dla równowagi ja też obstawiam u Ciebie dziewczynkę :D

    Chmurka trzymaj kciuki, nie zaszkodzi mimo mikrych szans :P

    Edycik, cinnamon cookie, madzikk lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    110026qsida0z6wg.gif

    hihihi

    Luccecita, cinnamon cookie, Bratek, chmurreczkaa, madzikk, midnight lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ja się za dziewczynkę nie obrażę ;) jak patrzę na te sukieneczki, kokardeczki i opaseczki to aż się wzruszyć można ;) zresztą u mnie w rodzinie przewaga kobiet, więc jakoś tak rozumie samo przez się ;) ale z kolei u mojego Męża jest dużo facetów, więc wszystko możliwe :)

    Milka1991, Edycik lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonku w związku z tym,że kobieta nosi dziecko w brzusiu życzę Ci dziewczynki :D
    Na Mazury nie jedziemy sami, to nie będzie wypoczynek tylko kilka nieprzespanych nocy :) ludzie z całej Polski z audi a3 klubu się zjeżdzają więc będziemy przy ognisku pić i bawic się.
    Wrócę bardziej zmęczona niż wyjade, tak jest co roku ;)

    Milka ojj tak wczasy na owulki wskazane :)

    Milka1991, cinnamon cookie, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamon
    oj tak, dla dziewczynek to mozna majątek stracić :D

    Edycik
    czy Ciebie po dupku bolały piersi? miałaś w ogole jakieś "ciażowe" dolegliwości przez dupka ?

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc nie wiem,nie przypominam sobie.Obecnie ostatnie cykle po prostu na nic nie zwracałam uwagi, bo ciążowe dolegliwości zawsze sobie można wmówić :P

    Luccecita lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik to jedna wielka imprezownia się zapowiada! ;) szalej szalej, póki jeszcze możesz :)

    Lucc domyślam się, kupa kasy idzie ;) dla chłopca nie ma tak cudnych rzeczy, aczkolwiek jak czasami widzę takich 4-5 latków wystrojonych to też jestem pod wrażeniem :)

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cynamon a ja dla odmiany stawiam na chłopa u ciebie ;)

    kjopa niezła akcja ze złodziejami.

    Luc jak patrzę na te wszystkie rzeczy po młodej to potwierdzam,dziewuszki mogą puścić mamę z torbami :P

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)
    Ja niby na urlopie, a na nic czasu nie mam i już mnie to wszystko męczy, a niestety do końca jeszcze daleko. Potrzeba nam teraz mnóstwo cierpliwości, i Mężowi, i mnie. Boję się tylko mojego powrotu do pracy. Nie wiem, czy już powinnam Męża zostawić samego...

    Dzięki za wszystkie rady odnośnie ugryzienia. Wczoraj już było lepiej, a dziś już jest dobrze.

    Zaraz Was poczytam, a przynajmniej mam taką nadzieję, że tym razem się uda i znów coś nie wyskoczy...

    Kjopa dziękuję! :* Jeśli mogłabyś mi coś jeszcze na maila podesłać, to będę bardzo wdzięczna, bo z dietetycznymi potrawami to u mnie jest problem, a kasy na dietetyka póki co nie mam i mieć nie będę :/ Wysłałam Ci zaproszenie ;)

    Edycik ale super sprawa taki zlot :) Jak mój wydobrzeje, to też go może wyciągnę na taki, tylko bmw :P

    Cynamonku ja tak jak Ruby, obstawiam chłopaka :)

    Ruby doczytałam dzisiaj, że na pewno chłopak u Ciebie, więc forumowe ciotki-wiedźmy dobrze Ci wywróżyły ;) Super :) A jak tam problem z imieniem, coś już ustaliliście?

    Lecę wstawić szybciutko zmywanie (o jak ja tego nie znoszę!) i wracam poczytać :)

    PS Dziewczyny strasznie Was przepraszam, że tak długo trzymam "naszą" forumową książkę, ale dopiero ostatnio miałam czas, żeby poczytać i doszłam do wniosku, że jednak chcę ją skończyć, bo chyba mi się to przyda... Nie będziecie złe, jak jeszcze trochę ją potrzymam?

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczko widzisz, to u mnie z kolei jest ten paciorkowiec, a u Męża nic nie wyszło. Może w takim razie on nie będzie musiał się leczyć, a tylko ja. Zobaczymy, tak czy tak muszę iść do lekarza...

    A odnośnie diety, to wysłałam Ci zaproszenie, bo naprawdę przydałaby mi się inspiracja. Ostatnio naprawdę brak mi pomysłów, więc każda pomoc się przyda :)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Milka ja się za dziewczynkę nie obrażę ;) jak patrzę na te sukieneczki, kokardeczki i opaseczki to aż się wzruszyć można ;) zresztą u mnie w rodzinie przewaga kobiet, więc jakoś tak rozumie samo przez się ;) ale z kolei u mojego Męża jest dużo facetów, więc wszystko możliwe :)
    Mhmmmm.... A potem trafi Ci się chłopak i Mąż zakrzyknie: "Hurrrraaaaaaaaa, będą Gwiezdne Wojny i model kolejki, zamiast różowych jednorożców!!!!" :P ;)

    chmurreczkaa, Edycik, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku myślę , że mój odetchnął że no more my little pony w naszym domu :D

    Dzisiaj miałam wizytę i wszystko ok ale....
    Lekarz powiedział, że mamy problem z tym łożyskiem...że jeśli zacznę krwawić to od razu na IP i mam zakazać badania na fotelu. Nawet jeśli miała bym podpisywać dokumenty absolutnie nie dać się badać palcami, nawet on mnie nie badał tylko założył wziernik... także wesoło :/ poza tym to wszystko ok, ale czuję się jakbym stąpała po polu minowym :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 20:43

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 19 lipca 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby to więcej się oszczędzaj może co? Dużo leż , może się podniesie. Teraz też miałaś ten remont to trochę się narobiłaś.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 20 lipca 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby rzeczywiście Kjopka ma rację, wypoczywaj i leż kobito. Nie dźwigaj nic i nie forsuj się.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z kawka :)

    Ruby
    pomyśl może jednak o L4 ?

    Smerfku
    zdrówka dla męża :*

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ruby lekarz nie sugerował, żeby zmienić nieco tryb życia? Co właściwie powiedział? Jest jakaś rada?

    Tak jak dziewczyny myślę, że powinnaś jednak trochę zwolnić. Jak najwięcej teraz odpoczywaj, a jeśli nie chcesz rezygnować z pracy, bierz jej jak najwięcej do domu.

    Uciekam do pracy, buziaki :*

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurka
    testujesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie, jakie niskie temp. w 2 fazie i ciąża :D

    https://ovufriend.pl/wykres,1a42cd36b718b208b7c1b0df98a4e684.html

    Edycik lubi tę wiadomość

‹‹ 1767 1768 1769 1770 1771 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ