X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyto na NFZ po 25 r.ż chyba co 3 lata sie należy, tak mi się wydaje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 14:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Cyto na NFZ po 25 r.ż chyba co 3 lata sie należy, tak mi się wydaje
    byc moze, ale wiem, ze pierwsze dostalam po ukończeniu 25 rż...potem jeszcze kojarzę dwa zaproszenia to może co 2 lata?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w kazdym badz razie za rzadko i tak trzeba prywatnie robic :/
    ja przez nadżerkę co pół roku muszę robic :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    w kazdym badz razie za rzadko i tak trzeba prywatnie robic :/
    ja przez nadżerkę co pół roku muszę robic :/
    No to fakt, powinno być raz w roku za free.

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 15 lipca 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie jezeli chodzi o nadzerke to ja mialam leczona chemicznie ale nie zadzialalo i potem mialam zamrazana, myslicie ze po takim zabiegu moga sie zrobic zrosty?

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik
    Ponoc moga,ale to na szyjce,wiec raczej w zajsciu nie przeszkodzi :)

    Ja po wizycie,tak jak przypuszczalam,jestem tuz po owulce,prawdpodobnie wczoraj byla :)
    Od dzis duphaston i odliczanie :)

    Edycik lubi tę wiadomość

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 15 lipca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane. Czy jest jakaś dziewczyna z okolic Kłodzka? Poszukuję jakiegoś dobrego, godnego zaufania ginekologa... Kobieta ginekolog nie wchodzi w grę:*


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 15 lipca 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Lucc gratulations :P możecie sobie przybić piątkę z Edycikiem :)

    A ja właśnie obejrzałam "Zanim się pojawiłeś" bo polecałyście i faktycznie warto obejrzeć, ale nie godzę się na takie zakończenie...:(

    Luccecita, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon no w końcu masz pełne prawo pospać sobie :)

    Ruby mam nadzieję że siostra uchowa się od chorób..skoro i tak nie da się jej zaciągnąć..

    Lucc to teraz kciuki za testowanie ;)

    A ja zaczęłam dzis nowy cykl..

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 15 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Kjopa piękny spadek, zazdroszczę ;)
    cinnamon cookie wrote:
    Kjopa uuuuuu waga leci, pięknie :)

    Dzięki dziewczyny. Jeszcze się pochwalę,że w pasie z 96cm mam 88cm :-P.

    Ruby aj ta siostra :-/

    Edycik kciuki za następny pęcherzyk i owulkę.

    Luc jak dla mnie 14dc owulka i trzymam kciuki aby owocna.

    Ja na 12.30 miałam gina ale przez pozalewane ulice w Gdańsku dojechałam 30min, później i gin już nie było. Straciłam 2,5h przez korki :-/

    Edit: Mid powodzenia w nowym cyklu <3 Działacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 21:20

    Bratek, midnight, Edycik, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid
    powodzenia kochana :*


    Kjopa
    Wymiary masz normalnie modelki! :D

    Zmykam spac,jutro idziemy na wesele kuzynki,wiec od rana prasowanie,fryzjer itp:)
    Milego weekendu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2016, 21:58

    midnight lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid to kciuki za nowy cykl.

    Kjopka u ciebie juz prawie polowa. Waga leci w dol i klaniam sie, z 96 do 88 to ogromna roznica :) tak trzymaj!
    Normalnie powiedzialabym powoli do celu ale u ciebie idzie to naprawde ekspresowo.

    Lucc wlasnie na szyjce tez moga byc zrosty a co za tym idzie armia nie przedostaje sie do srodka. Popytam lekarza we wrzesniu.

    Zmykam spac, dobrej nocki!

    midnight lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 16 lipca 2016, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Kjopa szacuun ! Ogromny i gratulacje,pieknie! Waga piekna,ale centymetry super!

    Lucc udanej zabawy!


    Kobitki z jednej stro.y ciesze sie ze sie zaczal,bo dwa cykle,a juz napewno jeden pelny za mna, na pewno nie zamierzam.sie zabezpieczac,chop siup i tak nie bedzie, ale wykres bede byle jak ale bede prowadziac,nie chce w. Sama owulacje trafiac,sprobuje wycelowac dziewczynke....a nuz wtedy sie uda...w koncu jedna core mam,a synow mam tez. Jestem podekscytowana- przede mna znow mile staranka,ale i zestresowana co bedzie.

    Milego dnia :* i milego weekendu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2016, 05:22

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 lipca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc miłej zabawy na weselichu ;) Ja też odliczam dni po owulce, nie mam pewności kiedy była, czekam na efekty i jak co miesiąc liczę na cud, ale tym razem szanse jakby większe, bo wyniki męża się poprawiły, więc nadzieja rośnie. Jak tempka spadnie to koniec złudzeń, póki co trzyma się dość wysoko.

    Mid. trzymam kciukasy za nowy cykl :* Teraz już wiesz co i jak, jak masz zielone światło od lekarza, mnie więcej wiecie co jest nie tak i jak się zabezpieczać przed kolejnymi stratami, to musi być dobrze. Mocno Ci kibicuję.

    Kjopa, chudniesz w oczach ;)
    Ja mam -8kg na wadze dzięki diecie od dietetyka, BMI nadal za wysokie, ale tkanka tłuszczowa z początków otyłości najpierw doszła do nadwagi, a teraz jest w normie. Więc chociaż nadal nie jest idealnie, to już nie czuję się tak źle w swojej skórze. W pasie również mam -8cm :)

    Madzik, Twój były coś odpisał? Zestresowałaś mnie trochę tymi wpisami o zrostach, sama bardzo się tego boję, bo kiedyś tak o siebie nie dbałam jak teraz i wiele rzeczy bagatelizowałam, mogą być jakieś ślady w organizmie. Mam nadzieję, że laparo-histero, za miesiąc wszystko wyjaśni i nie pozbawi mnie złudzeń :/ W każdym razie oba te zabiegi będę mieć wykonywane za jednym zamachem, więc i jajowody zostaną sprawdzone i macica.

    Ruby - wiedziałam, że będzie chłopisko :) Gratuluję jeszcze raz :)


    midnight lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 16 lipca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś nowy cykl. Kiedy robić wymaz najlepiej? Jeśli będzie 4-5 dc i lekkie plamienie to chyba za szybko co? Pytam bo chciałabym to jak najszybciej sprawdzić. No i można przed wymazem rano się umyć? Bo chyba Ruby kiedyś pisała, że lekarz nie kazał bo może zaburzyć wynik.

    Chmurko ja też z dietetyczką schudłam i to dzięki Wam się zdecydowałam.

    Luc udanej zabawy :-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ale będą emocje za kilka dni bo dużo z was po owulce , trzymam kciuki za was mocno :-*

    Kjopa mi nie kazała się rano podmywac i bez plamien bo to nie jest wiarygodny wynik. Więc poczekaj na koniec @...

    Dziewczyn ściskam wszystkie w nowych cyklach i powodzenia życzę :-*

    midnight, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 16 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)

    Przepraszam, że się nie odzywałam, ale dopiero teraz mam trochę więcej czasu. We wtorek przywiozłam Męża do domu, ale miałam mnóstwo rzeczy do załatwienia. Mąż wraca do siebie, a ja muszę się wziąć za siebie, bo okazało się, że w wymazie wyszedł mi paciorkowiec :/ Jestem załamana, że jeszcze z tym musimy walczyć. Co dziwne, Mąż miał robiony posiew dwa dni przed moim wymazem i nic nie wyszło, ale pewnie i tak obydwoje będziemy musieli przejść kurację...

    Chmureczko czy to nie Wy walczyliście z jakąś bakterią? Jak udało się ją w końcu pokonać?

    Kjopa, Chmureczka super wyniki diety! My z Mężem obydwoje musimy w końcu zacząć się lepiej odżywiać. Czy któraś z Was mogłaby mi podesłać przykładowy jadłospis? Tak, żeby tylko się zorientować, jak komponować posiłki w kolejne dni? Nie mam teraz kasy, żeby iść do dietetyka, a chcielibyśmy się już za to zabrać.

    Madzik po zamrażaniu nadżerki nie powinno być żadnych problemów, podobno.

    Mid trzymam kciuki! :*

    Ruby a Ty jak się czujesz?

    Czytałam Was trochę, ale dopiero dziś wieczorem może uda mi się nadrobić ten tydzień. Teraz biorę się za obiad, pranie, zmywanie, sprzątanie... Trochę mi się tego nazbierało.

    PS W środę wybrałam się na rowerową wycieczkę do lasu i coś mnie okropnie pogryzło. Dziś już trochę lepiej, ale wczoraj jedno z ugryzień napuchło mi na całą szerokość uda! Ja wiem, że jestem uczulona, ale tak jeszcze nigdy nie było. Trzeba bardzo uważać, jak się jedzie do lasu. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Jakieś preparaty, które rzeczywiście działają? Bo ja się niby psikałam takim czymś odstraszającym robactwo, ale jak widać nie zadziałało.

    midnight, madzikk lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 16 lipca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wpadam tylko na moment bo siedzę z mojej przyjaciolki dwumiesiecznym synkiem dzis i jutro :-)

    Ruby gratuluję synka :-) No to będzie parka :-) Tak sie cieszę :-) A co do siostry to gdzie ona sie uchowala? ;) Kurcze w takim wieku nie byc nigdy u gina to az jestem w szoku. No ale to jej wybór.

    Milka ja polecalam ten film i również nie godzilam sie z zakończeniem i przez druga połowę filmu modlilam sie żeby nie zakonczyl sie tak jak sie zakonczyl bo wstydu sobie tylko narobie płaczem ;-)

    Smerfi ciesze sie ze Mąż wraca do zdrowka a tobie życzę zebys jak najszybciej pozbyla sie tego paciorkowca. I glowa do gory będzie dobrze ;)

    Edycik swietna wiadomość :-) Oby pecherzyk pięknie urósł i owulka byla owocna :-)Trzymam kciuki

    Ja niestety zaczelam wczoraj nowy cykl. Wiedzialam ze przyjdzie ponieważ tempka ppszla ksiazkowo w dół. Bylo ciężko ale juz sie troszkę podnosze z dołka. Duzo sobie staram sie przetłumaczyć i to mi pomaga a po za tym moj M mnie bardzo wspiera i nie pozwala mi sie smucic. W tym miesiacu nie biorę clo wiec ten cykl idzie na straty ale z tym tez sie chyba pogodzilam ;-)

    Udanego weekendu życzę :-*

    Milka1991, Edycik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 17 lipca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry

    ja weekend miałam wolny ale same wiecie jak jest wczoraj sprzątanie itp, a zaraz lecę na cmentarz do Taty

    Ruby nie CLO nie brałam od dawana, chyba organizm na wczasach się tak wyluzował :)

    Mid, Kasiu powodzenia w nowym cyklu :*


    Powiem Wam,że jestem w szoku, dowiedziałam się,że zmarła moja koleżanka z liceum, zostawiła męża i 2 dzieci.Miała 32 lata, w zeszłym roku miała biopsję głowy.Szczegółów nie znam, ale jak tylko slyszę o czymś w głowie odrazu myślę o moim Tacie :(

    midnight lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 17 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień :P

    Lucc, Edycik, Chmurka nie zawiedźcie nas, proszę zachodzić w ciążę :)

    Mid, Kasia powodzenia w nowym cyklu <3

    Edcyik przykre bardzo, nawet nie chcę sobie tego wyobrażać...

    Kasia przerwa od Clo? to ile cykli brałaś?
    Ja teraz będę brać drugi cykl jak @ przyjdzie, ale 7 dni a nie pięć ;)

    Smerfik zdrowia dla męża :) ja do lasu się boję chodzić, za dużo niebezpieczeństw tam czyha :P

    midnight, Edycik, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 1765 1766 1767 1768 1769 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ