X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczko
    przykro mi bardzo :(
    no, ale dobrze, że coś ruszyło, następnym razem się uda! :)

    Ruby
    trzymam kciuki za wózek!

    Chmurka
    to chyba zatestujemy razem, ja mam 3 dpo, a musze zatestować jak skończę dupka
    chociaż też tego nie lubię, zwłaszcza, że zawsze mam okres jak w zegarku ,nigdy się nie spóźnia :D

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RÓŻYCZKO tulę bardzo mocno i jak pisała chmureczka jesteśmy z tobą!
    Ruby w pełnej krasie wrzucę zdjęcie w niedzielę to i fryzura będzie. Na razie macie paznokcie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 10:09

    Imię_Róży, Ejrene lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita ale wredny ten twój okres mógłby się zatrzymać na rok ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no :D
    serio, raz w zyciu mi sie spóżnił, w 1 ciąży, a tak to raczej ma tendencje przychodzić wcześniej niż później :D

    a Ty, zaczęłaś już nowy cykl ?
    to teraz rozumiem wyciągasz ciężką artylerię! monitoring, sumiennie mierzenie tempki, testy owu, suplementy i <3 of kors. tak ?? mieliście przerwę, to teraz trzeba ruszyć pełną parą :D

    gdzie Edycik, ja sie pytam ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak pomyślałam nowy cykl to pełną parą ruszymy. Ja na razie czekam na @ i zazdroszczę że masz zawsze regularną. Ja nigdy nie wiem kiedy mnie ona zastanie. Tylko mam nadzieję że nie tak jak w zeszłym roku dostałam w dniu wesela

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR bardzo mi przykro :-* Następny cykl jest Twój. Zbadaj tą tarczycę, najlepiej zrób sobie od razu cały zestaw: TSH, Ft3, Ft4, Anty.-Tpo, Anty.-TG. Robiłaś kiedyś po owulacji ten progesteron? Trzymaj się kochana. A to prawda,że faceci mają inaczej. Jak powiedziałam mojemu P ,że jestem w ciąży. Ja ryczałam :-P a on się cieszył i powiedział "mówiłem,że jak przyjdzie czas to będzie". Faceci.

    No właśnie co z Edycik? Przyzwyczaiłam się że wchodzę na forum a tu już czeka na mnie post od niej :-).

    Luc, Chmurka kciuki <3

    Luccecita, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiusza
    a ktory masz dc? może trzeba @ wywołać luteiną?

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR tulę Cię z całego serca, 3 maj się cieplutko :-*

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Ir mnie również bardzo smutno i przykro z tego powodu :(
    My kobity zawsze się zdążymy odpowiednio nakręcić, a później cierpimy z tego powodu...

    Katiuszka to czekamy na fotkę :) ale wesele jutro czy w niedzielę?

    No to Lucc, Chmurka pośpieszcie się bo Katiusza już depcze Wam po piętach :P



    Imię_Róży, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR masz prawo byc smutna. To jak cios w serduszko. Ale jedno jest pewne, w ciazy bedziesz i urodzisz pieknego zdrowego dzidzie. Wyplacz sie i zbieraj sily na kolejny cykl bo cos mi sie wydaje ze bedzie owocny.

    Edycik pewnie na detoxie.

    U mnie albo owulka albo torbiel, ostatnim razem tak bolalo prawie dwa lata temu. Jutro koncze klimuszke, wezme acard bo boje sie skrzepow, wtedy @ bardziej boli a od 5 wrzesnia lekarz:) juz sie nie moge doczekac jak mi zagladna do brzucha:)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się od razu też usprawiedliwiam, bo dziś ostatni dzień w pracy i 2 tyg urlopu, więc będzie mnie mało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    katiusza
    a ktory masz dc? może trzeba @ wywołać luteiną?
    już o tym myślę tylko nie chce trafić z @ na ślub albo potem na chrzciny bratanka.
    Milka1991 wrote:
    Katiuszka to czekamy na fotkę :) ale wesele jutro czy w niedzielę?
    No to Lucc, Chmurka pośpieszcie się bo Katiusza już depcze Wam po piętach :P
    Ślub w niedzielę. Ale jak to depcze po piętach ja jeszcze @ nie dostałam no a poza tym po 8 latach na niewiele liczę
    madzikk wrote:
    U mnie albo owulka albo torbiel, ostatnim razem tak bolalo prawie dwa lata temu. Jutro koncze klimuszke, wezme acard bo boje sie skrzepow, wtedy @ bardziej boli a od 5 wrzesnia lekarz:) juz sie nie moge doczekac jak mi zagladna do brzucha:)
    Mam nadzieję że owulka i taka silna że do lekarza to z ciążą będziesz jechała ;)

    madzikk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    IR strasznie mi przykro :( jak dziewczyny radzą, TSH i Prog musisz zbadać bo szkoda kolejnego cyklu...jakby nie patrząc coś się zadziało i to w cyklu , który miał być stracony więc główka do góry i walczymy dalej :* ale prawdą jest , że człowiekowi przykro na maksa.

    Kjopa i co postanowiłaś z wolnym?

    Madzikk uwielbiam twoje podejście do zabiegów itp. powinnaś być lekarzem, albo chociaż pracować w szpitalu - lubisz diagnozowanie, dociekanie co gdzie, czemu , masz do tego smykałkę ;)

    Edycik na detoksie zdaje się...

    Katiusza o to właśnie mi chodziło, z fryzurą już tak na cacy :)
    oby a wesele nie przyszła @ żebyś się nie musiała stresować nią.

    Lucc, chmurka kciuki trzymamy i czekamy na pierwsze sikanka :)

    Ja dzisiaj odwiedzam koleżankę, która urodziła 3 tyg temu jakoś :)

    madzikk lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj Katiusza miałam na myśli, że wracasz do owocnych starań :P
    tymczasem trzymam kciuki żeby @ szybko przyszła, coby te starania można było szybciej zacząć ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róza jeszcze raz tulę mocno :* i może z ode mnie zabrzmi to niewłaściwie lub głupio-ale ''lepiej'' że teraz, niż później...masz szansę zacząć sie od razu strarać...chociaz na każdym etapie to boli i musi minąć czas żalu i żałoby :*

    Lucc też tak kiedyś miałam, zawsze dizeń wcześniej @ nigdy dzień później-chyba że ciąża :P tylko ostatnio mi sie rozregulowało, no ale nie tak długo...zwykle max 28 dni..
    Udanego wypoczynku!

    Katiuszka czekam na foto w niedzielę !!! :) i oby nie na wesele @, a po weselu niech przychodzi i zaczynaj pełną parą!! będę trzymać kciuki za owocne staranka!

    Za Edycik i reszta nieobecnych dziewcząt trochę tęskno już...

    Madzik no niech by to owulka była!! :)

    madzikk lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny oby @ zaraz po weselu była.

    Ktoś wie co u Agi strasznie dawno tu nie zaglądała

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby dziś rano sprawdziłam i zwolniło się miejsce w Lux medzie na 25 sierpnia. Będę miała urlop to zobaczę co lekarka powie. Będę jeszcze zaglądać żeby trafić na 1-2 września bo za te dwa tyg. to wydaje mi się za szybko.

    Ruby lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczynki..jak nic sie nie zadzieje jeszcze przez ok godzinę, to spadam na betę...mam już dosć czekania i niepewności i doszukiwania się cieni.. i tak już wydałam na testy a tak przy okazji zrobię tsh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 11:33

    Ruby, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Dobra dziewczynki..jak nic sie nie zadzieje jeszcze przez ok godzinę, to spadam na betę...mam już dosć czekania i niepewności i doszukiwania się cieni.. i tak już wydałam na testy a tak przy okazji zrobię tsh
    zaciskam kciuki

    midnight lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid dobry pomysł. Lepiej wiedzieć na czym się stoi. Też trzymam kciuki!:)

    midnight lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
‹‹ 1802 1803 1804 1805 1806 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ