X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    IR u mnie z objawów to w sumie chyba nic :P może tylko takie dziwne samopoczucie, no i rano mnie trochę muli, ale jak coś zjem to mam spokój, tak więc na razie jest oki i niech tak zostanie :D

    Dziewczyny odpoczęły trochę po święcie?

    Katiuszka no wydaje mi się, że takie pytania po jakimś czasie już powinny zniknąć z tapety, ale ludzie niestety są podli...
    Odpoczywaj po weselu ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Katiusza ważne że impreza udana, komentarza puść między uszami , szkoda nerwów :)

    Imię róży jesteś super dzielna, cieszę się że nastąpiła szybka reaktywacja, organizm widocznie był słaby po HSG, ale następnym razem będzie inaczej, powodzenia w nowym cyklu!!! ściskam kciuki z całych sił :)

    Milka mnie też po zjedzeniu przechodziło i tak do końca I trymestru jakoś przebębniłam więc może i tobie się uda ;)

    Pani od wózka od dwóch dni się nie odzywa:( ale sądzę, że może nie miała jak bo nawet nie są moje wiadomości odczytane więc liczę, że jutro się odezwie i wreszcie sfinalizujemy transakcję ;) ogłoszenie już zdjęte więc albo mi sprzedała albo mnie zrobiła w wała, jutro się okaże ;)

    Na grupie grudniówek jedna dziewczyna dzisiaj urodziła w 25 tygodniu, jestem przerażona, mam nadzieję że z małym wszystko będzie ok. Ja się tam nie udzielam ale czasem podczytuję bo na początku coś tam pisałam, ale za dużo było dziewczyn i zrezygnowałam- nie mogłam się połapać kto jest kto :P

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby oby się odezwała. Ło mamo 25tc. Mam nadzieję,że będzie wszystko ok. Ja się udzielam na kwietniówkach ale też ciężko się wkręcić. Milka chyba naliczyła koło 100 dziewczyn :-O

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • MamaTuśka Autorytet
    Postów: 783 784

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. O mamo!25tc. Trzymam kciuki, żeby się udało.
    U mnie koleżanka na tydzień, więc będę w przelocie. Właśnie byłam upuścić krwi i ciekawa jestem jak morfologia wypadnie. Poza tym wczoraj byliśmy na wypadzie poza miastem i powiem Wam, że czuć już wieczorami taki sierpniowy chłodek. Czyżby koniec wakacji się zbliżał:)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 08:20

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie dziewczynki :-)

    Katiusza wiem co czujesz. My z M ostatnio tez mamy dolka ze znowu sie nie udalo. A do tego mam wrażenie że wszyscy ostatnio dookola mówią mu ze ktos tam jest w ciąży, pokazuja mi zdjecia kolezanek malenstw. Nie wiem czy to jakis zbieg okoliczności.

    Ruby kurcze bardzo wcześnie ja tez stracilam dziecko w 26tc. Mam nadzieje ze w porządku wszystko.

    A ja od dzisiaj ponownie zaczynam mierzyć tempke i zaczynamy walkę od nowa bez ginka ale za to z clo ;-) Będę wierzyc w tym cyklu swojej intuicji i bede <3 najwiecej jak sie da bez stresu :-) Zobaczymy jak mi sie to uda :-)

    Imię_Róży, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu jesli rozdrapię stare rany to przepraszam, ale co było powodem strary u ciebie? urodziłaś w 26 czy dziecko zmarło przed porodem? bardzo ci współczuję strarty :(

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj 25 tydzien. Oby przetrwalo.

    Rubek wczoraj bylo wolne w pl wiec moze babeczka sie wybrala gdzies na dluzszy weekend i dzisiaj da znac.

    Katiuszka doskonale cie rozumiem. Ja po tak dlugim czasie bym sie poddala. Wy wciaz walczycie. Podziwiam was.

    W niedziele bylam na rolkach i mialam straszny upadek na tyleczek. Cala prawa strona boli, kostka, kolano, prawy posladek z siniakiem najbardziej, lokiec i nadgarstek. Jezeli nie bylo naturalnej owulki to na bank jajeczko sie wyklulo po upadku. Prawy jajnik jak bolal tak przestal. Organizm szaleje, cyce zaczely bolec bardzo wczesnie w tym cyklu. Ok 12dc, normalnie bola okolo 22dc. Pewnie przez odstawienie castagnusa, borowinki i klimuszki. Zostaly juz tylko trzy tygodnie do wizyty u lekarza :)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Wybaczcie moją nieobecność, ale remont pochłania mnie kompletnie, na szczęście już kuchnia i jadalnia zrobione!!! Następne w kolejności są łazienka która już na szczęście wysprzątana i sypialnia, która niestety jeszcze zagracona nie naszymi rzeczami :/

    Imię Róży ściskam mocno!!! Być może organizm jeszcze był za słaby po zabiegu? Ale coś się zadziało, wierzę że to dobry znak i teraz już z górki :) kolejny cykl jest Twój! ;)

    Mid :* niech ta @ przyjdzie jak już musi i nie męczy czekaniem...

    Milka gratuluję serduszka :) <3

    Kjopa tak mi przypomniałaś, że mój M też na spokojnie stwierdził, że wiedział, że przyjdzie odpowiedni czas ;) i kiedy Bóg zechce to wtedy da. Aaaaaale za moimi plecami w pracy obdzwonił wszystkich najbliższych z Rodziny i swoich kolegów, no nie wytrzymał, ale nie miałam sumienia Go ochrzaniać, to pierwsza ciąża to pewnie dlatego ;)

    Paryzetka życzę szybkiego wyjścia z dołka... nie lubię tego :/

    Edycik chyba odpoczywa od forum...?

    Ruby no mam nadzieję, że babka będzie uczciwa! Ja kupiłam parę rzeczy przez olx, mój M więcej, ale tylko raz na te wszystkie zostałam oszukana... Tylko u mnie 6 dych poszło się... no :/

    A my wczoraj byliśmy prawie cały dzień na rybach, złowiłam najwięcej :D do tego nieźle się opaliłam na dekolcie, rękach i.. nosie :P nabrałam ciuchów bo ruszaliśmy to szaro i kropiło, a po godzinie wyszło słońce i tak do końca... Było super :) ale faktycznie, u nas też już wieczory takie chłodne, jakby jesień była tuż tuż...

    Milka1991, Imię_Róży, Kjopa3, midnight lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyyny ma nadzieje, że się odezwie, jak do 11 nic nie napisze to wymysliłam test dla niej, tzn. napiszę pod inna jej oferta i zobaczę czy czyta inne wiadomości a tylko moich nie czyta specjalnie czy faktycznie nieobecna.
    Trochę się wkurzam bo kilka innych ofert - nei tak dobrych ale tez fajnych juz mi umknęło bo czekam na ten....

    Cynamon ty rybaku no ;) dobrze, że remont idzie do przodu, za niedługo koniec :)
    no 6 dych to jakoś bym przezyła, ale 600 albo i więcej to już gorzej...

    Madzikk beidaku, dobrze że wizyta się bliży, widze że to laparo da ci więcej spokoju, dobrze tak ma być ;) a cykl pewnie inny bo odstawienie wszystkich supli to szok dla organizmu, kto wie może ci to wyjdzie na lepiej ? ;)

    madzikk, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Marcysiem Przyjaciółka
    Postów: 81 32

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki :)

    Mam nadzieję, że mogę dołączyć do waszej grupy :)

    Od wielu, wielu miesięcy staramy się z Lubym zajść w ciążę: pierwszy rok staraliśmy się pełną parą. Kolejny rok wyluzowaliśmy i po prostu się nie zabezpieczaliśmy, ale bez liczenia dni płodnych itp.
    Niestety oba podejścia nie wypaliły.
    Zmagam się z dużą nadwagą i PCOS, więc to jest powodem tak długiego starania. Obecnie jestem na diecie, dużo ćwiczę, więc mam nadzieję, że niedługo mój organizm zwalczy jeden z problemów - nadwagę :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość


    7b63c91cb5.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello, jednak dzisiaj krwi nie upuściłam, okres mi daje popalić, od rana na dopalaczami typu apap, ibuprom więc idę jutro. I się wkurzyłam w moim labie pakiet tarczycowy rozszerzony 128 zł a znalazłam laba za 76 zł czyli 52 zł różnicy ...duuuużoo, tylko czeka się dwa dni a w moim 3 godziny, no ale bez jaj 50 zeta piechotą nie chodzi

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Dziękuję. Mam zestaw leków więc mam nadzieję,że tym razem będzie wszystko dobrze.Jestem przez to spokojna. Ja Tobie też kibicuję i niedługo do mnie dołączysz :-)

    Wszystkim Wam kibicuję <3
    Kjopa grzej mi miejsce na fioletowej zamierzam niedługo tam dołączyć daj Boże ☺

    Kasia trzymam kciuki za ten cykl, ja jak się tylko wygrzebię z tych podpasek też zaczynam starania w kupie będzie nam raźniej☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 10:37

    madzikk, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby mam nadzieję, że będzie tak jak u Ciebie, skoro też tak miałaś na początku ;)a od drugiego trymestru Ci przeszło całkowicie?
    I jak ta kobitka? odezwała się? szkoda by było stracić taką okazję, bo wózek naprawdę super ;)

    MamaTuśka może i końcówka wakacji, zobaczymy czy jeszcze nas pogoda zaskoczy. Ale mogłoby być jeszcze parę ciepłych dni, żeby sukienki wkładać :D potem długo długo nic...

    Kasia trzymam kciuki za ten cykl, to już będzie trzeci taki konkretny i najlepsiejszy ;) :* jak będziesz brać clo?

    oj madzikk no to nawywijałaś na tych rolkach :P też mam nadzieję, że jajo się wykluło, haha :) to który dziś dc?

    Cookie mój mąż, jak kazałam Mu poczekać tydzień do usg to myślałam że jajko zniesie i codziennie pytał dlaczego nie może powiedzieć, przecież na pewno wszystko jest w porządku, haha :P ale rozumiem doskonale dziewczyny po stracie, które czekają bardzo długo na przekazanie nowiny...
    Cookie uwielbiam ryby ! co złowiłaś? podeślij mi jakąś :D

    IR pierwsza próba była, ale niestety falstart :( za to kolejna próba to będzie wejście smoka :* <3

    Marcysiem zatem ja Cię przywitam w imieniu grupy :P
    Przede wszystkim zapraszamy do zapoznania się z pierwszą stroną tego wątku :)


    Imię_Róży, madzikk, Kasia1407 lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciacho wspolczuje trzymania kogos rzeczy a zwlaszczs w sypialni. Tez kiedys przez to przechodzilam i wiem ze juz nigdy sie na takie cos nie zgodze, tylko ze u ciebie to chyba rodzina wiec mozna przymknac oko byle nie za dlugo. Pomaganie jest dobre wiec ta dobroc tez kiedys do was wroci :)

    Rubek testuj babeczke ale chyba musisz stworzyc nowe konto. 600 to dosc sporo ale pamietaj bez nerwow to tylko pieniadze nie warte stresu zwlaszcza u ciebie. Wiem ze latwo mi to mowic bo mnie to nie dotyczy i sama pewnie bym z siebie wychodzila i bardziej sie wkurzala niz ty ale nie warto, to sa tylko papierki. Moze troszke tobie ulzy, moja kolezanka zamowila kiedys tv za 2000 i koles ich oszukal, zatrzymali go. Ale ja mam nadal nadzieje ze babka do Ciebie wroci. Jakis czas temu ktos otworzyl konto na allegro i wogole konto bankowe z danymi mojego brata (podrobiony dowod). Koles sprzedawal jakies ebooki no i oczywiscie nie wysylal. Moj brat byl z 15 razy na policji i wyjasnial ze to nie on, moja siostre tez maglowali, spr jej konto bankowe, musiala podpisywac sie dziwnymi imionami, grafolog sprawdzal te podpisy. Zlapali tych oszustow, albo juz byla albo ma byc sprawa w sadzie, moja siostra wezwana jako swiadek. Dziwna sprawa bo wplatali w to moja siostre i brata. W dzisiejszych czasach trzeba byc naprawde ostroznym, nie podawac swoich danych, nie uzywac komputerow z dziwnych zrodel, stosowac mocne hasla a przy zgubionych dokumentach informowac odpowiednie organy i to jak najszybciej.

    Oj tak laparo mam nadzieje ze jeszcze w tym roku:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk trzymam kciuka za laparo ☺ a po cichu życzę Ci żebyś przed laparo wpadkę zaliczyła.

    Milka:-* oby się twoje słowa sprawdziły.

    Ruby jak z babsztylem??

    Katiusza olej nietaktownych gburów. A propose weselnych opowieści to się dowiedziałam że moja kuzynka starała się o dziecko 7 lat, wkońcu dojrzała do laparo i urodziła syna a za 3 lata córkę. Także cuda się zdarzają i ona też swoje przeszła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 10:49

    Milka1991, katiuszaa, madzikk lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Madzikk jaka historia, ja jeszcze kasy nie wyslalam, dzisiaj miałam to zrobić, no w sumie to wczoraj ale sie nie odezwała więc wstrzymałam i czekam na jej odzew :)

    Dam znac jak cos napisze, ale na inną oferte tez nie odpisuje - ma wystawione łóżeczko- dopóki nie otworzy wiadomości to nie wie że to odemnie więc chyba rzeczywiście za bardzo sie nakręciłam. Spokojnie poczekam, jak sie nie uda to upoluję cos innego :)

    Milka przeszło w II trym całkowicie :)

    Marcysiem witamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 10:46

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Marcysiem Przyjaciółka
    Postów: 81 32

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Marcysiem zatem ja Cię przywitam w imieniu grupy :P
    Przede wszystkim zapraszamy do zapoznania się z pierwszą stroną tego wątku :)

    Przeczytałam pierwszy post :) Będę na pewno stosowała się do zasad.

    Postaram się też jak najszybciej odrobić lekcje z wcześniejszych postów :)

    Milka1991, Milka1991, katiuszaa, Ruby, madzikk, Ejrene, chmurreczkaa, Kjopa3 lubią tę wiadomość


    7b63c91cb5.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie Marcysiem wejście masz dobre witaj☺u nas.

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysiem witaj :)

    Milka zdjęć ryb nie mam, zrobiłam tylko jedno dla mojego M z najmniejszą rybką jaką złowił :D śmiechu było co nie miara bo to taka wielkość akwariowa ;)

    Madzikk ogólnie to cały dom jest zawalony nie naszymi rzeczami... Z tej sypialni akurat nie korzystamy więc nie było takiego ciśnienia do tej pory... Ale już chcemy się za nią brać :) kuchnia i łazienka opróżnione więc duuuuużo już z głowy :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysiem wrote:
    Przeczytałam pierwszy post :) Będę na pewno stosowała się do zasad.

    Postaram się też jak najszybciej odrobić lekcje z wcześniejszych postów :)

    No no ale tysiąć osiemset nie musisz starczy tysiak :D :P

    cinnamon cookie, madzikk, katiuszaa, chmurreczkaa, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

‹‹ 1805 1806 1807 1808 1809 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ