X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka jak tam w pracy było?

    Imię Róży trzymam kciuki za owocną owulkę !!!

    Majju witam Cię kochana z powrotem. Mam nadzieję, że ten lekarz doprowadzi Cię do upragnionego celu. Skoro dał Bromka to już daje nadzieję, że jest dobrym lekarzem. Trzymam mocno kciuki <3

    Dziewczyny mam nadzieję, że wygrzebiecie się z dołków a przynajmniej nie będzie się pogłębiał :-*

    Ja wczoraj byłam u przyjaciółki jest w 7 miesiącu. Oj miło było <3

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie :) bardzo cicho na forum, pewnie zmeczone po goracym weekendzie.

    Smerfelinka jak bylo w lesie?

    Chmureczka jak przygotowania do laparo? No stress!

    Kjopka 7 miesiac to juz prawie finisz:)

    Melduje ze wczoraj rozpoczelam nowy cykl. Tym razem wzielam ibuprofen 400, cos pieknego, bylam nawet poza domem, a na paracetamolu tylko lezalam caly dzien. Ciesze sie ze zadzialalo:)

    Milego!

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Majju!!!!!!!! Witaj :) :) :) trzymam kciuki za pozytywne efekty kuracji :* nie ma co się dziwić, że trochę się boisz że aż tyle hormonów, ale spróbować warto.. a nawet trzeba :*

    Marcysiem z czym pierogi? Uwielbiam w każdej postaci! Zjadłabym nawet teraz na śniadanie :D

    Imię Róży fiuu fiuuu, ja tak samo działałam niedługo po "białku" ;)

    Dziś mam wizytę, kciuki poproszę, nie mam zamiaru wyjść bez informacji o płci mojego lokatora!!! ;)

    Imię_Róży, madzikk, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień ;)
    U mnie znów gorąco, rany nie da się żyć
    Chyba sobie zaraz na poprawę humoru usmażę naleśniki :) jej przypomniał mi się mój sen: kuchnia mi się paliła bo była opetana przez jakąś demonke. To było straszne. Na koniec ja zadzgalam nożem i spalilam, sorry za brutalność. Kuchnia mimo to nie przetrwała więc zaraz ide sprawdzić czy jest na swoim miejscu ;)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopka przeżyłam w pracy ale 8h to zdecydowanie za dużo po takiej przerwie. Padłam na twarz po powrocie ;)

    madzikk kciukasy za nowy cykl, jakiś plan ?

    Cookie wow ale fajnie. Czekamy na rewelacje :)

    cinnamon cookie, madzikk lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Marcysiem Przyjaciółka
    Postów: 81 32

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:

    Marcysiem z czym pierogi? Uwielbiam w każdej postaci! Zjadłabym nawet teraz na śniadanie :D
    jedne z ziemniakami i boczkiem wędzonym, a drugie z soczewicą :) Ja też uwielbiam je w każdej postaci, ale ponieważ potrafię wciągnąć ich całe tony to robię rzadko :) Muszę poszukać jakiegoś przepisu na dietetyczne pierogi :P

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość


    7b63c91cb5.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1517 1867

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej!

    Madzik wypad do lasu super! Chociaż grzybów nie było za dużo, to zawsze wyjazd poza miasto i pełen relaks z rodzicami i siostrą, która dopiero wróciła z dwumiesięcznych wakacji w Australii. Wracając z lasu zahaczyliśmy o zamek w Inowłodzu, a później zjedliśmy u mnie moją pyszną lazanię :) Dzień jak najbardziej udany!
    Na koniec wyprawy wyciągnęłam z włosów kleszcza, więc trzeba bardzo uważać. Na szczęście więcej ich się nie przyplątało, a sprawdzałam dokładnie :)
    Ja wczoraj zaczęłam plamić, więc @ już za rogiem... U mnie niestety zawsze kończy się takim ibuprofenem, bo nic innego nie pomaga, a w pracy jakoś przetrzymać trzeba.

    Cynamonku to czekamy z niecierpliwością na wiadomość :)

    Milka ale sen! Jakich horrorów żeś się naoglądała? ;)

    Marcysiem pycha! Ja ostatnio miałam fazę na jagodowe :D
    Dietetyczne pierogi mówisz? Mąka razowa - już będzie zdrowiej! A do środka szpinak z ricottą albo farsz z dyni jak w ravioli. Albo z owocami. Obiad i deser w jednym :) Typowo dietetyczne raczej nigdy nie będą, bo ciasto to zawsze ciasto, ale warto popróbować.

    Uch! Humor u mnie dalej nie ten, a jeszcze dzisiaj usypiam :/ Wczorajsza pobudka przed 6 to było stanowczo za wcześnie, ale za to jutro będziemy mieli sosik grzybowy :)

    Miłego dnia!

    cinnamon cookie, Milka1991 lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobiety:-))
    Ja już po weekendzie, po owulacji, po staraniach, teraz odliczanie;-)
    Wyjazd jak najbardziej udany trochę głowę przewietrzyłam:-)i wypoczęliśmy we trójeczkę poza domem:-))

    Smerfku zazdroszczę sosu grzybowego ja uwielbiam:-))...jak nie ten cykl to kciukasy za następny:-))
    Marcysiem dam ci adres podeślij mi tych pierogów z ziemniakami i boczkiem:-)) mniaaam...
    Madzikk właśnie jakie plany na ten cykl?;-)
    Ciaaaachao woooow daj znać co tam podpatrzyłaś na usg w brzucholku... o której wizyta będę sprawdzać bo ciekawa jestem bardzo:-)))....
    Jak mnie się uda to nie ważne czy drugi synek czy córcia będę kochać jak własne:-)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 12:17

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR mam nadzieje ze mocno zaszaleliscir i ze beda efekty:)

    Smerfelinka to kciukasy za nowy cykl! Masakra z tymi kleszczami.

    Ciacho kciuki za wizyte ale ja i tak wiem ze bedzie chlopak :)

    Znowu smaka robicie, pirogi, lasagna, ja dopiero co zjadlam i znowu glodna ;-p

    W planach tylko lekarz 8 wrzesnia, wszyskie pomysly sie juz wyczerpaly wiec nie pozostaje nic innego jak relax i laparoskopia ale na to trzeba poczekac do kilku miesiecy wiec chyba najpierw zaplanuje wakacje :)

    Imię_Róży, cinnamon cookie, Smerfelinka, Milka1991 lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja z łóżka w piżamie z mdłościami :-P Przyjaciółka poleciła mi tabletki na mdłości https://www.doz.pl/apteka/p110347-Prevomit_tabletki_powlekane_28_szt
    chyba będę musiała je wypróbować.

    Imię R trzymam mocno kciuki. Kiedy pierwszy test?

    Madzikk powodzenia w nowym cyklu. Lekarz już nie długo.

    Smerfku uważaj na kleszcze. Dowiedziałam się że teraz kleszcze nie wgryzają się w skórę tylko właśnie można je znaleźć na ubraniu ale zostawiają larwy w skórze i spadają z ciała. Też uwielbiam sos grzybowy ale nie ukrywam , że robię tylko pieczarkowo- śmietanowy :-P

    Cinnamonku no mam nadzieję, że będziesz mogła nam powiedzieć kto tam mieszka. Trzymam kciuki.

    Milk naleśniki miałam wczoraj z twarogiem :-)

    Imię_Róży, madzikk, cinnamon cookie, Smerfelinka, Milka1991 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, Kjopa ciąża pełną gębą:-))że tak powiem:-)) Trzymam kciuki 2 września:-*
    Znając mnie pewnie w ten weekend będę obsikiwać pierwsze testy...a miało być tak pięknie... że poczekam do @:-))
    Ja jutro podglądam tarczycę na usg i mam konsultację z endo:-)
    Madzikk super plan:-) My z m. mamy w planach kłady we wrześniu. mały idzie do babci a my szalejemy:-)) trzeba żyć, czasu nie cofnę ani nie wyprzedzę, a powtórek nie będzie;-)

    madzikk lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię Róży wizytę mam dopiero o 18:45, obsuwa bardzo możliwa... więc wieczorem napiszę :)

    Kjopa spróbuj może najpierw naturalne metody? Imbir lubisz?:>

    Smerfelinko ja wczoraj miałam na obiad polędwiczki z sosem kurkowym.... <3 kurki zebrane przez Tatę, muszę Go pomolestować by jeszcze poszukał ;)

    Imię_Róży, Smerfelinka, Kjopa3, madzikk lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1517 1867

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik to udanych wakacji życzę! :) Ja planuję wyjazd w jakieś góry koniec września i początek listopada, ale to tylko jeśli Mąż będzie już mógł...

    Kjopa ja również polecam imbir. U mojej przyjaciółki działał lepiej niż apteczne specyfiki, a co naturalne, to naturalne.

    IR kciuki za wizytę!

    Cynamonku kurek też trochę mamy :) Polędwiczki z kurkami bardzo lubię, a ostatnio robiłam zapiekankę z dorszem, ziemniakami i kurkami - pycha! Trzeba korzystać, póki grzybki są. Ja muszę koniecznie zapasy zrobić.

    Odliczam już tylko minuty do 16... Później zakupy i do domku! Czekam na to, jak na zbawienie i niewiele dziś zrobiłam, ale trudno. Marzę tylko o łóżku i książce lub filmie i koniecznie muszę wcześniej iść spać ;)

    madzikk, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nienawidzę imbiru i większości metod domowych czyli np. czosnku,mleka z nim czy cebulą itp. :-P

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa mnie w pierwszym trymestrze odrzucało od czosnku ;) i inne dziewczyny z lutówek też :) ale on na mdłości nie pomaga a imbir tak... a kandyzowany próbowałaś kiedyś? Można sobie ssać/podgryzać, dobry jest też przy bólu gardła :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja juz wykapana, zaraz wskakuje do lozka :)

    Kupilam dzis w aptece testy owu Vitam za 11 zl,super cena :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero wróciłam.... Chłopak! :)

    madzikk, Imię_Róży, Kjopa3, Milka1991, Luccecita, Smerfelinka, Kasia1407, chmurreczkaa, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, ciacho wiedzialam:) gratki!

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje☺ Ciastku ☺ synunie są przekochane☺ moje scęście właśnie usnęło a ja zaraz wskakuje pod prysznic jakiś filmik i lulu bo jutro mam ciężki dzień w pracy.
    Lucc super cena ja właśnie skończyłam obsikiwać faccelle owu☺ powodzenia ☺i owocnej owulki

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Kasiu dobrze ze udało sie dorwac :) najważniejsze ze było miło ;) a jak tam problemy z ęśęś?

    Milka to nie daj się już namawiać na takie pomoce, musisz myśleć tylko o Was

    IR no widzisz :) a jednak warto poczekać czasami :P niecierpliwcu. kciuki za wizytę!

    Majju ja jak najbardziej jestem za Twoim powrotem :) wpadaj częściej

    Smerfelinka cieszę się ze relaksik udany! lasanię uwielbiam :) na kleszcze uważaj

    Madzik w tym roku to lato takie dziwne...na mnie za czasów boleści tylko ibuprofen działał.

    Kjopa oj mdłości współczuje...ale za to wiesz że wszystko ok, podobno mdłości to znak ze duzo hormonu hcg :) może bliźniaki :P na leki uważaj, sprubój siemienia lnianego

    Ciacho gratuluję synusia :)

    cinnamon cookie, Milka1991, Kasia1407, Smerfelinka, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
‹‹ 1818 1819 1820 1821 1822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ