X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i biorę od dzisiaj ovarin a m. Ma brać fertilman plus, powiedziała że co prawda płodni jesteśmy ale te preparaty są rewelacyjne i podbiją jakość jajeczek i chłopaków ☺także zakupiłam i bierzemy ☺
    Mid a ty jak tam?
    Kasia suszone śliwki i woda przegotowana na mnie działa ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 21:36

    midnight lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc tule. Niektore zachodza w pierwszym cyklu a niektore musza troszke poczekac. Kciuki za kolejny cykl, oby ta kreska widmo przerodzila sie w tlusciutka kreche przy nastepnym sikancu ;)

    Kasia, Dla ciebie siemie lniane, grapfruity, gruszki, kawa (ale naturalna), i kiedys na mnie papieros dzialal, wystarczylo zebym raz sie zaciagnela (ale tej metody juz nie stosuje - palenie jest bardzo szkodliwe!). A tak wogole to dwa tygodnie to zdecydowanoe za dlugo, ja bym juz byla u lekarza.

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu
    Na mnie najlepiej dziala kawa z mlekiem na czczo :)

    IR
    Super wiesci,tez biore ovarin,gin mi polecil

    Kasia1407, Milka1991 lubią tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR super wiesci :-) No to zapowiada sie udany weekendzik :-) A co to ten ovarin? I to drugie dla M? Moze ja bym swojemu kupila ;)

    Ja właśnie na jadłam sie sliwek jutro kawka na czczo może cos ruszy ;-) A jak nie to do apteki jutro pójdę na cos przeczyszczajacego ;-)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia tanie te preparaty nie są ale, bez recepty i ponoć efekty niezłe, ten dla m. to Fertilman plus i pisze że pozytywnie wpływa na jakość nasienia podczas starań o dziecko, a ovarin dla kobiet podbija ładnie hormony i jajeczka, powiedziała że nie zaszkodzi a napewno pomoże i ja na to liczę☺

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Madzik mam nadzieję że w końcu sie odezwą..bo zaliczka wpłacona, a czas mieli do końca sierpnia..U mnie odwrotnie, m chciałby wszystko po swojemu i złośći się jak coś neguję :P
    Najchętniej już by coś robił. tylko działki brak..:( bo na początku chcemy postawić cokolwiek, żeby można było chociaż na weekend przyjechać.

    Lucc tulę :* nie poddawaj się!

    Kasiu udało sie dorwać m? dawno już nie miałam problemów z zaparciami, śliwki jak najbardziej-suszone, jak młoda ma coś z brzuchem to każa dawać siemię lniane-wg jednej lekarki siemię na wszystko :P, jabłek możesz więcej jeść, zapomnij o czekoladzie, i nie wiem co jeszcze...u mnie czyściło-ale to czyściło fest jak jadłam dużo płatków owsianych i otręb...
    I potwierdzam słowa Madzik- 2 tyg to długo, szczególnie że skarżysz sie na ból...a to już źle świadczy..żeby Ci się coś nie popsuło, dawno dawno miałam takie problemy, dwa tyg zaparcie potem dwa dni sraczki...na szczęście jakoś to wyregulowałam, ale namęczyłam sie...
    może stresu za dużo? bo u mnie to był prawdopodobnie zespół jelita drażliwego, a pomógł mi wtedy portagen, to piszę ku przestrodze- z tym nie ma żartów, jak coś to leć do lekarza, bo różne rzeczy mogą sie dziać..

    Imię Roży to super wieści, a tak się martwiłaś, a tu pracowity weekend przed Tobą :)

    A o wizycie już pisałam, tylko chyba zapomniałam dodać że to po wizycie :) dalej wiem tyle ze szanse są, kwas foliowy, acard, clexane...tyle że refundowany, i ta mutacja V-Leiden wg niego była przyczyną...

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Ech,
    przez rok czasu udało mi się wysikać jedną marną kreskę widmo- cień !

    ile przez rok zmarnowałam, zasikałam testów ciążowych, owulacyjnych, potajemnie wyrzucanych gdzieś w koszach poza domem, żeby mąż nie widział...
    ile zeżartych suplementów, wypitych ziół, 3 rozwalone termometry, nie licząc kasy na wizyty u gina,
    ile kombinacji żeby w płodne dni było <3
    ile odmówionych sobie drinków, herbat- bo za 2 h robię test owu :P


    i ku*wa jedna marna kreska widmo-cień!

    SORRY
    wku**łam się!


    Lucc sorry:-* ale ubawiło mnie to,tak jakbym o sobie czytała z tą różnicą ze już testów poza dom nie wynoszę tylko sikam oficjalnie na setki testów...nie chcę wiedzieć co mój m. o mnie myśli w takich chwilach|:-PPP

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z kawką :)

    IR
    do tego ovarinu już kwasu foliowego brać nie musisz, bo tam jest akurat 400 j.,
    a i warto pochodzić po aptekach, bo w pierwszej lepszej zapłaciłam 66! zł, a potem popytałam i znalazłam za 44 zł :)

    dobra dziewczyny, nie smęce już :D
    zastanawiam sie tylko jaki plan obrac na ten nowy cykl, ale chyba na luzie jeszcze podejdę, bez mierzenia tempki itp., bo na urlopie jeszcze tydzień jestem i różnie wstaję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety,

    Kasiu zawsze miałam problem z zaparciami, teraz jest znacznie lepiej, ale czesto właśnie jem sliwki, owoce i piję duzo wody. Może tez duże ilosci magnezu sprawiaja że jest lżej....

    A ja obudziłam się o 5.30 rano z myslą , że idę dzisiaj do fryzjera! zamówiłam wizytę i właśnie wróciłam z long bobem na głowie :D

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc myślę ze to dobry pomysł zeby jeszcze na luzie..odetchnij puki masz urlop, kochajcie się ile wlezie i nie myśl o termometrach :)

    Ruby pochwal się :)

    Luccecita lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby
    Wrzuc fotke na fb:)

  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1507 1864

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...

    Lucce doskonale Cię rozumiem. Ja od jakiegoś czasu mam to samo :/ Wk*rw i deprecha na zmianę i już brak mi sił :( Ściskam mocno!

    PS W domu nie mam komputera, a w pracy czasu na forum :( Zresztą nic ciekawego nie mam do napisania... Ale poczytuję Was na bieżąco w telefonie.

    Buziaki dla wszystkich :***

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczynki chyba jakiś taki czas trochę depresyjny. Ja mam zanik energii i zaczyna mi się pms, dałam dzisiaj próbkę pms-a w pracy, trochę za wcześnie bo owulki jeszcze nie było. I właśnie ciekawa sprawa bo nic tej owulki nie zapowiada, susza jak na Saharze nie wiem gdzie ona wczoraj te jajeczka widziała:-(( przecież nawet jak działamy, to prędzej się zatrę niż zaciążę bez śluzu;-(
    ...już mi się w łeb coś robi, nie mogę sie skupić na niczym tylko myślę kiedy zaciążę, i kiedy będę mogła zrobić test, co z tarczycą czemu poroniłam koszmar...
    Nie umiem się tak fajnie wyluzować jak w lipcu, a bardzo bym chciała. Chyba muszę odciąć forum na jakiś tydzień to mi sie łeb przewietrzy;-((

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 13:38

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR przywoluje ciebie do porzadku! Pamietaj ze stres podnosi prolaktyne co moze opoznic lub spowodowac ze owulki nie bedzie. Nie szukaj sluzu i nie czekaj az cie jajniki zaczna bolec (bo nie zawsze musza) tylko dzialaj. Na sluz jest dobry wiesiolek i siemie lniane i do roboty z m;) daje tobie max 3 miesiace ale pamietaj na luzie!

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk żrę siemie, olej z wiesiołka witaminę b6 i d..pa blada...dobrze że w weekend mamy imprezę wyjazdową z noclegiem poza domem bo bym w necie przesiedziała, juto w robocie też dużo zajęć to może przestanę obsesyjnie o tym wszystkim myśleć;-P
    Chcę mieć LWD ale a mam maxi wku...w:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 15:09

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiesz co IR ? wstydź się ! Ty wieczna optymistka powiewasz tu takim pesymizmem? Byłaś zawsze numer 1 w pocieszaniu nas :) jak Ty zwątpisz to kto będzie tak dobrze wspierał dziewczyny i napawał tu dobrym nastrojem hmm? Musisz się zająć czymś, żeby choć na chwilę odciążyć umysł ;)
    avatars-love-252891.gif

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam o plemnikach, jajkach, tarczycy ..aaaaaa...zaraz zwariuję...dzisiaj się już żegnam dziewczynki odcinam się od neta żeby nie zgłupieć i obrobić wreszcie papierologię w robocie:-)
    Właśnie umówiłam się na depilację całych nóg z bikini włącznie także sado maso mnie czeka, to mi sie głupot odechce;-)
    Milka:-* MadziKk macie rację wietrze głowicę i wracam z lepszym nastawieniem Miłego dnia dziewczynki:-)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Marcysiem Przyjaciółka
    Postów: 81 32

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam się zapisać do endokrynologa na NFZ. W końcu za coś płacę te 300 zł miesięcznie... Pierwszy wolny termin do endokrynologa: 19.04.2017 ... I weź się człowieku lecz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 16:14


    7b63c91cb5.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysiem u mnie na NFZ czeka się rok :-/

    Imię R super,że rośnie a jak nie pobolewają to dobrze. Mi ostatnimi czasy też owulacja mniej bolała. Trzymam kciuki <3

    Ruby pokazałaś tą fryzurkę już?

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa teraz na fb wrzuciłam ;)

    IR winko , dobry seksik i zapas testów, z tego dzieci być muszą:) nie patrz na śluz tylko uwierz gince na słowo w końcu to konkretna i fajna babka jest podobno :)

    Marcysiem szkoda gadać :/

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

‹‹ 1816 1817 1818 1819 1820 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ