X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie Chmurka ze zabieg tak szybko, ja bede musiala troche poczekac, i zobaczysz po zabiegu szybciutko zajdziesz:)

    Milka ladny Twoj domek, parterowka:), fajny uklad podoba mi sie ze wchodzisz od razu do salonu, ale prosze nie maluj go na taki kolor, szara dachowka, szare okna i drzwi, kolor blizej bialego, cos w stylu ral 9010, troszke drewnianej elewacji (najlepiej elastyczna deska).kiedy rozpoczynacie budowe?
    Ja mialam zrobic jedno pomieszczenie w stylu retro palacowym, strasznie mi sie to podoba ale nie bedzie pasowalo do reszty. Ale uwielbiam tez prostote wiec raczej bedzie styl minimalistyczny nowoczesny.

    Kjopka kciuki za braciszka:)

    Kjopa3, Milka1991 lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk to tylko przykład jak ktoś zbudował, u nas będzie inaczej :) fundament mamy i będziemy robić wylewke, moze jutro wrzuce fotke, a w przyszłym roku ściany i strop ;)

    madzikk lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Imię Róży trzymam kciuki za owulację!

    Ruby trzymam kciuki za dimerki, żeby były jak się należy

    Madzik ten domek ładny, a resztę już na fb napisałam, bo myślałam że forum nie działa.
    A tą działkę macie uzbrojoną?

    Lucc to nie był facelle..tylko bobotest.. zdrówka dla Twojej małej, przechodziłam w dzieciństwie ospę, okropieństwo, niech sie nie drapie za bardzo, bo dzioby zostają, ja swoją szczepiłam na ospę i na razie tfu tfu nie łapie dziadostwa.

    Milka zazdroszczę ze zaczęliście już budowę..u mnie cisza z działką...mam nadzieję ze gostek nas nie wyru**ał.. domek ładny, my raczej piętrowe patrzymy, bo działka nie taka wielka, a terenu bym oszczędziła, a ile metrów domku będziecie miec?

    Bratku kurczę 37 tydzień? zaraz przywitamy kolejną forumową dzidzię!

    Chmurka to dobrze że tsh się trzyma, ja brałam euthyrox na własną rękę i mam 0,4...czy to nie za mało? żeby tam nic nie wykryli...chyba że coś co od razu naprawią :*

    Wczoraj oglądałam w końcu miasto44, nie mogę takich filmów oglądać..
    Trzymajcie kciuki...dziś idę do tej poradni patologii ciąży...a potem..na rozmowę z diablem.

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello:-)
    Mid dzięki za kciuki chociaż kompletnie nie czuję ze owulka będzie, nic mnie nie boli, śluz praktycznie zerowy, no nic dzisiaj na usg podpatrzę czy coś tam rośnie:-) i spytam o tę tarczycę co z nią robimy;-)
    Chmurka no to teraz trzymamy kciuki żeby wszystko poszło zgodnie z planem.
    Ruby jak wyniki?

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid dzialka ma byc uzbrojona. Dopiero zaczeli wydzielac dzialki i zalatwiac wszystkie formalnosci. We wrzesniu maja wyliczyc dokladny koszt robot i w sumie juz zaczeli prace. Tam jest sporo nowych dzialek, w okolicy same nowe domki, ale tak naprawde to ja nigdy tam nie bylam, moich dwoch sasiadow sie tam wybudowalo, i sa zadowoleni, tato ma tam pojechac na zwiady jak juz nabija paliki. Ale ja wiem ze to bedzie moje miejsce i tam sie zestarzeje:) Umowe bede podpisywala dopiero w grudniu lub styczniu, prace na dzialkach maja sie zakonczyc do wrzesnia 2017, a w pazdzierniku 2017 chce posadzic drzewka, czeresnia, jablko, gruszka, sliwka i kilka krzewow z borowkami, winogronem, malinami i jerzynami. Juz wybralam odmiany. Zanim sie wybuduje i wprowadze to chyba po jednym owocku urosnie:) Bede musiala sie nauczyc robic drzemiki i inne przetwory bez niespodziankowych wybuchow, ale bede miala najlepszego nauczyciela - moja ciocia jest ekspertka w tej dziedzinie:)

    Kjopa3, midnight, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Madzikk to trzymaj się planów :)

    IR na moje laickie oko wyniki można powiedzieć ładne, dimery troche spadły, inne parametry lekko odstają od norm ale nie za duzo więc chyba dobre wyniki :)
    Powodzenia na pogladzie :)

    madzikk, Imię_Róży lubią tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello ;)

    Mid powierzchni użytkowej koło 110m, z garażem 130 m ;) z tym że my trochę ten projekt przerobiliśmy, podniesiemy dach, żeby w przyszłości jeśli będzie potrzeba, zagospodarować poddasze na mieszkalne ;)
    Mid to ja też obejrzę ten film, bo się zbieram i zebrac nie mogę :P
    Kciuki za wizytę i żeby diabeł nie był taki straszny...:)

    IR kciuki za pęcherzole :)

    madzikk urosną Ci takie owocki że hej, my wsadziliśmy dwa lata temu owocowe drzewka i owoców w brud :P

    Ruby no to dobrze, że Jesteś zadowolona z wyników :) kiedy kolejna wizyta?

    A ja dziś chyba znowu się przejdę do lasu, no boję się tych kleszczy ale potrzebuję trochę powietrza złapać...

    madzikk, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka bardzo dobry pomysl z podwyzszeniem :

    Ani mi sie waz do lasu, jak najbardziej swieze powietrze ale od lasu z daleka, pomysl sobie o konsekwencjach, co bybylo gdyby! Trzeba dmuchac na zimne.

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Mid
    a Twoja córa chodzi do pkola ?
    szczepienie niestety nie gwarantuje, ze nie zachoruje, u mojej młodej w sierpniu byla epidemia ospy i szczepione dzieci tez zachorowały :/
    ale nie ma się czego bać, moja łagodnie przechodzi, bez goraczki, nie drapie się i gdyby nie wymalowane fioletem kropki, nie powiedziałabyś, że chora :D

    IR
    kciuki za podgląd, moze się owulka przesunela?
    a mialam Cie pytac, w ktorym dniu cyklu dostalas ostatnio @ ?
    zastanawiam sie gdybys nie poszła na bete i nic nie widziała, ile dni spóźnienia było ?

    chmurka
    trzymam mocno kciuki za laparo :)

    Ruby
    no to dobrze :)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja mimo szczepienia tez dostala w pkolu ospę, ale mega łagodną, żadnych strupów, po tygodniu po chorobie było :)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR powodzenia na wizycie.

    Luc super,że tak łagodnie przechodzi ospę. U nas to dawno nie słyszałam żeby ktoś ospę miał. Zastanawiałam się nad szczepionką ale skoro i tak może zachorować... ale z drugiej strony słyszałam,że właśnie łagodniej przechodzi.

    Ruby a Ty w końcu zaszczepiłaś córę na te obowiązkowe 5-cio latka. My jeszcze nie bo ponagleń nie ma a jak był na to czas to chorował a teraz się trochę boję :-/

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa ja też nie , nikt za mną nie dzwonił całe lato, a etraz już jest rok po terminie więc nei wiem czy mozna...pewnie zadzwonią jak będzi eokres jesienno-zimowy i młoda będzie znowu miała ten swój zimowy kaszel :/ ale wtedy nie dam jej zaszczepić.

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj madzikkk :P dobra, trzeba myśleć rozsądnie, zatem do lasu i z powrotem, nie w głąb :)

    Lucc czyli zaczęłaś już oficjalnie kolejny cykl?

    jeju, z tymi szczepieniami to jest siedem światów, szczepić ? nie szczepić? zwolennicy i przeciwnicy, każdy zrobi jak uważa, ale ja raczej będę szczepić swoje dziecko, konsekwencje przy nie szczepieniu mogą być dużo wyższe, niż ewentualne skutki uboczne szczepienia...

    madzikk lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ja moja szczepiłam tradycyjnymi, jedna szczepionke mamy zaległą, trochę chyba źle zrozumiałaś kontekst zdania. Chodziło o jedne zalełe szczepienie nie o wszystkie.
    Ja też szczepić będę ale na traycyjne i nie wiem czy nie ominąć jednej mmr.

    Moja wizyta bo ktos pytał we wtorek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 11:55

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja liczę że owulka się przesunęła;-) mam nadzieję ze mi to dzisiaj usg potwierdzi. Bo wkurzę się jak cykl będzie bezowu.
    Lucc od roku miałam @ co 27 dni, teraz 4 dni później.
    Milka u nas mały jest zaszczepiony bo jednak nie szczepienie wydaje mi się bardziej ryzykowne od szczepienia.
    Choć byłam świadkiem jak matka kategorycznie odmówiła szczepienia dziecka, pielęgniarki ją próbowały przekonać,ale ona szła w zaparte, to musiała podpisać jakiś papier że odmawia, z tym też miała problem ale powiedzieli jej że albo podpisuje albo szczepią i podpisała.

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubiku dobrze zrozumiałam. Nie smiałabym krytykować którejkolwiek z Was :) to była tylko ogólna refleksja :P O wizytę ja pytalam. Zdecydujesz się na 3D czy usg tradycyjne ? :D

    Tak IR, też czytałam że można odmówić i wtedy sa jakieś konsekwencje...

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Rubiku dobrze zrozumiałam. Nie smiałabym krytykować którejkolwiek z Was :) to była tylko ogólna refleksja :P O wizytę ja pytalam. Zdecydujesz się na 3D czy usg tradycyjne ? :D

    Tak IR, też czytałam że można odmówić i wtedy sa jakieś konsekwencje...

    a nie miałam krytyki na mysli myslałam raczej, że masz nas za przeciwników szczepień :) ja mam mieszane uczucia, zwyczajnie się mało znam, w środowisku mam różne osoby szczepiace i tez te które są przeciwnikami, każdy ma swoje argumenty. Tak trzeba podpisać papier że się nie szczepi i podobno czasem trzeba sie do sanepidu zgłosić. Ja jestem ciekawa jak nie szczepione dzieci będą w pkolu funkcjonować- tzn czy będą choroby łapac i z jaką częstotliwością...znajomy nie szczepi dwójki swoich dzieci ale młoda mimo że ma 3 lata to jest w domu z mamą ,nie poszła do pkola.
    Jak dzieci siedza w domu to żaden argument że nie szczepione i nie chorują. Moja była szczepiona i jak siedziała w domu ze mna to też na nic nie chororwała, potem trochę w pkolu ale to normalne...

    Ja mam wizytę normalną u swojego doktorka we wtorek i on mi robi USG zwykłe, często na 3D na chwilę przełączy. Teraz tez mi zrobi żeby zobaczyć łożysko.
    A prenatalne to za jakies 3 tyg mi się zdaje? o ile się na nie zdecyduje bo to chyba ok 350 zł znowu - i to w 2D. Połówkowe miałam za free , może teraz też mi da jakies skierowanie ale watpie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 12:44

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR o której wizyta? kciuki żeby jednak cos było. Po łyżeczkowaniu wiem że może być pierwszy cykl bez owu, u Ciebie mam nadzieję że będzie, może faktycznie ciut sie opóźni.

    Madzik fajnie że macie tak poplanowane, i fanie że uzbrojona, my teraz tez czekamy na już konkretne podpisanie aktu z notariuszem bo miał nam najpierw facet podzielić, i na razie cisza...ale my mamy nieuzbrojoną dlatego tym bardziej się martwię, bo już moglibyśmy zacząć coś działać...też bym chciała już obsadzać :) ale najpierw w tym roku to chcieliśmy pozałatwiać media no i ogrodzic.

    Ruby cieszę się że wyniki lepsze, powodzenia na wizycie, kciuki za podniesienie się łożyska.

    Milka to spory domek, ja myślalam o mniejszym ale chyba jednak ulegnę mężowi na większy :P a filmu w Twoim stanie nie polecam...jak dla mnie zbyt przejmujący, nie dla ciężarnych. Diabła ziś odpuszczam, dziś nie mogę.

    Lucc teraz nie chodzi, wiem że i tak może sie zarazić, ale mam nadzieję że właśnie dzieki szczepieniu w razie co lżej zniesie, dobrze że Twoja łagodnie przechodzi, oby szybko minęło.

    A ja się dowiedziałam tyle co już wiem, jedno na pewno mnie ucieszyło-clexane na refundacji mi sie należy, a brać muszę w razie co 80mg, 2x więcej niż poprzednio, a zasmucił mnie fakt, że wg niego te badania co robiłam te dogie, należały mi się też na nfz... :( ale nic, wazne że je zrobiłam.

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid rozmowa z diabłem? co do badań to co za świnie, bardzo szkoda że musiałaś wydac tyle kasy , tyle dobrego że ci się ta refundacja należy bo to kupa kasy miesięcznie.
    Rozumiem że zielone swiatło już macie?

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby zielone jak najbardziej i powiem szczerze że nawet podniósł mnie trochę na duchu bo jakoś optymistycznie podszedł do przyszłej ciąży, znaczy wg niego teraz się uda- i choć wiem, ze kazdy tak mówi, to jakoś mi lżej, jak najbardziej mam jeszcze próbować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 13:39

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
‹‹ 1814 1815 1816 1817 1818 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ