X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witaj w klubie, u nie też tarczyca w normach, nawet jak sprawdziłam (bo się dogrzebałam w dokumentach) jak to było przy pierwszej ciąży z synkiem to wyniki tarczycy podobne. Ale czekam na wizytę u ginki w środę i zobaczę co mi powie.

    Coś musiało się zadziać bo faccelle jest bardzo czuły wyłapuje betę na poziomie 8 - 9.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 13:56

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego wniosek, że nie warto robić tak wcześnie testów :]

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to i tak nie odstrasza :-P...ale przynajmniej wiem że coś się u mnie zadziało, tyle że niestety nie na długo. Ta wiedza też na coś przyda się przynajmniej gince.

    Ja dzisiaj zaczynam testy owu;-PP

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucce ściskam mocno!
    A tak a propos testów jeszcze, to mnie nawet poprzedni ginek radził, by test robić dopiero 1-2 dni po terminie @, ale moim zdaniem, tak jak Różyczka pisze, dla lekarza to też powinna być ważna wiadomość. Obecna ginka chce wiedzieć o wszystkich takich wątpliwych sytuacjach. Mnie raz przytrafił się cień na teście, beta 7, a później krwawienie i dostałam "opierdziel", że nic nie powiedziałam. Chyba jednak warto wiedzieć, o ile nie jest to zbyt obciążające psychicznie.

    IR Twój podpis niezmiennie mnie wzrusza :(

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc ściskam. Ale wiesz co jest plus z całej tej sytuacji wiesz że coś się zadziało.

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc ściskam :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc mi też przykro :(
    picgifs-angry-sad-upset-50915.gif

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczko :*

    Katiuszka no obyś mogła w końcu zaczać działać...aż tak długi ten cykl..? i skąd pewność że owulacji nie było?

    Imię Róży dziękuję u mnie nic ciekawego, same smęty.. ;) A u Ciebie? życze udanej owulacji :)

    Ruby dzięki młoda już całkiem jest sobą ;) nie powiem , że za tym ni eteskniłam ale miło było jeden dzień odpocząć, gdy tylko spała ;)

    Smerfelinko złośliwość rzeczy martwych...

    Lucc strasznie mi przykro...tulę :* ja też miałam cienie, tylko słabsze...może z tymi testami coś nie tak...szkoda tylko że sobie nadzieję niepotrzebnie można zrobić, a może u Ciebie się coś zadziało faktycznie? u mni etez jakoś porypane było..32 dni cyklu bez zabiegu to szok dla mnie...

    Dobranoc dziewczynki, dziś już padam...

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Katiuszka no obyś mogła w końcu zaczać działać...aż tak długi ten cykl..? i skąd pewność że owulacji nie było?
    No od czerwca się ciągnie. z kąt pewność? hmm zawsze po owulacji przy wzroście progesteronu bolą mnie piersi a tu nic. Brak śluzu i specyficznego bólu podczas owylacji

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc, przykro mi bardzo :(

    Ja melduję, że zaczynam nowy cykl. Nie pocieszajcie mnie, już mam się dobrze. @ mnie nie załamuje, tylko negatywne testy :) Wiedziałam, że przyjdzie, więc cieszę się, że nie dała na siebie długo czekać :)
    Odebrałam wczoraj wieczorem wyniki, wygląda, że wszystko jest ok. TSH 1,84 co mnie bardzo cieszy :) Dziś o 19tej mam spotkanie z anestezjologiem przed zabiegiem, ciekawe co powie.

    Miłego dnia Kochane :*

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Katiuszka bo nie pamiętam a zawsze masz az tak długie cykle? Przepraszam że tak wypytuje, ale może faktyczni etam się coś dzieje...byle nie coś złego..

    Chmurko to kciuki za wizytę, i obyś szybko doszła do siebie po zabiegu, żebyś mogła szybko zacząć się starać i szybko zajść

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć z rańca dziewczynki:-)
    Smerfku:-* ja też z tych uczuciowych łatwo się wzruszam, a z tego małego okruszka bardzo się cieszyłam i już nawet planowałam...ech.. no ale nie da sie inaczej przecież człowiek nie robot.
    Wczoraj siknęłamm na test owu kreska ciemnoróżowa jeszcze nie taka sama wiec zobaczę dzisiaj jutro wizyta to też podejrzę co tam słychać, bo nie czuję że owulka sie zbliża;-(
    Chmureczka to super że TSH masz takie ładne:-) czekam na info od anestezjologa i kciukasy za tą laparo po niej zaskoczysz w ciążunię:-)

    Smerfelinka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Chmurko ładne TSH, powodzenia w nowym cyklu i trzymam kciuki za laparo! :)

    IR za niedługo dane ci będzie cieszyć się z takiego okruszka- mówię ci to ja wróżka ruby :P

    Katiusza ależ się ciągnie gadzina jedna :/

    Ja upuściłam trochę krwi i miałam okazję siknąć do kubka , dowiem się jak się mają moje dimerki, czy jest jakaś poprawa po zastrzykach...

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.


    Lucc tule x

    Chmureczka z tego co mi wiadomo to tsh dla staraczek najlepsze jest ponizej 1,5.

    Katiuszka a co to u ciebie za tasiemiec. Jakbym miala dostep to bym wziela proga na wywolanie. Od czerwca to dosc dlugo. No chyba ze dostalas jakies zalecenia od lekarza.

    U mnie musiala byc mega owulka, mam mega bolace i spuchniete cyce. Oczywiscie nadzieji nie ma zadnych ale jest wiara na przyszlosc :)
    W zeszlym tygodniu znalazlam pomniejszony projekt domu, gdzie na bazie oryginalnego zrobilam swoj projekt wczesniej no i wszystko sie pozmienialo, bede sie decydowala ma ten nowy znaleziony oczywiscie z malymi zmianami. Do rozpoczecia budowy jeszcze sporo czasu, ba nawet dzialki jeszcze nie mam na pierku (juz zarezerwowana) ale jestem mega podekscytowana, wszystko juz zaplanowane chociaz pewnie kilka rzeczy po drodze sie jeszcze zmieni:)

    Milego dnia!


    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Hej,

    Chmurko ładne TSH, powodzenia w nowym cyklu i trzymam kciuki za laparo! :)

    IR za niedługo dane ci będzie cieszyć się z takiego okruszka- mówię ci to ja wróżka ruby :P

    Katiusza ależ się ciągnie gadzina jedna :/

    Ja upuściłam trochę krwi i miałam okazję siknąć do kubka , dowiem się jak się mają moje dimerki, czy jest jakaś poprawa po zastrzykach...

    Ruby Aj Lowiju:-))) kciuki trzymam za dobre wyniki:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 09:27

    Ruby lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Proszę doradzcie mi coś, zasugerujcie.. Mam cykle 27-28 dni, aktualnie wybił mi 30. dzień. Od tygodnia mam uczucie, że dosłownie za moment dostanę okres. Mleczna wydzielina zamieniła się na dosyć przezroczystą (od 2 dni), nie jest tego bardzo dużo, ale też nie mogę powiedzieć, żeby było sucho. Tydzień temu szyjke miałam dosyć nisko, zamknięta i rozpulchniona, potem wywedrowala do góry, zrobiła się twardsza, ale nie aż tak jak zwykle przed okresem, mocno odgieta w stronę kręgosłupa i zamknięta na amen. W tej chwili już badam ją w różnych porach dnia i nocy i ciągle jest tak samo. Dzisiaj już nawet zrobiłam test ciążowy wczesnym rankiem, ale nie był to mocz nazbierany przez całą noc, tylko świeży, ponieważ pracuję na nocki. Test ciążowy jednoznacznie ujemny, test owulacyjny tak jakby dodatni, ale kreska kontrolna pozostała silniejsza od testowej, czyli jednak ujemny..
    Nie mam absolutnie żadnych objawów.
    Stosunek w tym miesiącu był tylko jeden i to w pierwszej połowie cyklu, gdyż mąż zwyczajnie wyjechał i dlatego odpuscilismy w ogóle starania w tym cyklu.
    Myślałam, żeby mimo wszystko iść na betę, ale hipoteczne szanse wydają mi się zerowe, a i test jest ujemny.. Po tym czasie już chyba powinien coś pokazać prawda? Co tu zrobić, co myśleć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne, co na siłę można podciągnąć pod objawy ciążowe to ciągłe sikanie (od wczoraj). Ale nie, że mało, a często - po prostu jakby mój organizm zaczął produkować więcej moczu :) Ale to chyba zbyt naciągane.. Piersi nic, zero. Podbrzusze tak jak na okres, może nawet słabiej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk chyba do 2 ale wiadomo że poniżej to lepiej, różnie źródła mówią, ja w momencie zajścia miałam 2,1 zwiększyłam z pół tabletki na całą i teraz jakoś 1,5 choć już dawno nie badalam.
    A kiedy chcesz ruszyć z budową?

    IR podziękować ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 09:59

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mignona, ja stawiam ze to "urojona". Wyluzuj dziewczyno ile jeszcze razy bedziesz tam paluchy ladowac zeby sprawdzic polozenie szyjki. Okres jest juz za rogiem, prawdopodobnie sama blokujesz jego przyjscie. A jak masz nadal watpliwosci to idz na bete.

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubek dzialka w grudniu lub w styczniu. Wtedy mam tez sie spotkac z takim panem co jest obeznany w budowie i nowosciach, juz mi troche doradzil i namieszal:), a budowe rozpoczynam chyba fundamenty koniec 2018 a kwiecien - maj 2019 bede budowala z prefabrykatow, czerwiec-wrzesien 2019 tato bedzie wykanczal wiec w pazdziernku 2019 juz chyba zjade:) plan jest a czas szybko leci:)

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
‹‹ 1812 1813 1814 1815 1816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ