X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 15 września 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USG mam na 12.40 a potem wizyta u ginki. Nie wiem o której do niej wejdę bo to jest wizyta dodatkowa bo nie było miejsca.

    Katiusza hej <3

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 września 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR - wiesz, ja się nie boję cc w kontekście bólu etc.
    Mam na koncie laparotomię z powodu rozlanego zapalenia wyrostka i rozległego zapalenia otrzewnej - spruta byłam od mostka do samego dołu.... :(. Przed operacją ledwo zipiałam. Przeżyłam, więc przypuszczam, że cesarkę też bym przeżyła.
    To chodziło bardziej.... no wieeeeeeesz. Tyle się mówi o zaletach sn itd.
    Teraz bardziej boję się tego, że jakiś czas temu zaczęłam miec mocne obawy, lęki etc. przed porodem sn. Mogłabym dostać zaświadczenie o wskazaniu do cc z tego powodu, ale po rozmowach z M.zadecydowaliśmy, że próbujemy sn.
    I martwi mnie, że ta wizja się oddala, a coraz bardziej realna jest wizja porodu długiego i być może bardziej skomplikowanego.
    Więc tak jakoś... ;/
    Mam nadzieję po prostu, że za tydzień-dwa nie złapię się na myśli, iż decyzja o sn była jednym z największych błędów, jakie mogłam popełnić....

    katiuszka - ooooooo, i jak wystawa? :) To debiut czy już wcześniej przetarliście szlaki? :-D
    Jak nad morzem? Odpoczęłaś? :)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Kjopa powodzenia na wizycie.
    Bratku nad morzem byłam 3 dni ale było super. dużo spacerów i wydychania jodu. Ateny to pierwsza wystawa. I ocena bardzo dobra. Na razie dajemy spokój z nimi polatamy po wybiegu jak osiągnie wiek wystawowy. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z kawką :)

    katiuszka
    witaj kochana :*

    Kjopka
    powodzenia na wizycie :)

    Milka
    dobrze, że już cie wypuścili, wypoczywaj :)


    Siknęłam. wydaje mi się, że widzę jakiś cień cienia, ale z serii wytrzeszcz-pod-oknem, więc na razie uznaję za negatyw. jutro powtórka :)

    Kjopa3, Imię_Róży, Milka1991, cinnamon cookie, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 16 września 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luc trzymam kciuki żeby jutro druga kreska była ciemniejsza :-)

    Luccecita, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 września 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja witam z herbatą z cytryną i sokiem z czarnego bzu, kawa jest beee☺...no chyba że inka☺.
    Kjopa jeszcze raz kciuki za dzisiejszą wizytę ☺
    Lucc ja też w 10dpo miałam kreskę widmo i to po czasie, ojej to trzymam kciuki za to żeby sciemniała jutro albo pojutrze ☺

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR
    a powiedz mi jeszcze, odstawiłaś po 2 kreskach Ovarin ? bo nie zapytałam gina co w razie ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc oj dobrze że byłam kciuki trzymać. Ktoś wie może dzięki temu że tyle kciuków to cień zobaczyłaś kciuków nie puszczam. Oby z dnia na dzień była ta kreska coraz bardziej widoczna

    Luccecita, Milka1991 lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 września 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc brałam jeszcze ze dwa trzy dni jak kreska była już w miarę widoczna, bo też nie dopytałam ginki co w razie ciąży, oczywiście w necie sprzeczne info jedne brały inne od razu odstawiały. Kupiłam w superpharmie pregna plus dla staraczek i w ciąży i łyka, ginka potwierdziła że póki co mogę .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 09:02

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 16 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc:) kciuki nadal zacisniete.

    Bratku te twoje obawy to chyba normalka, pierwsza ciaza, doswiadczenia mamy, strach czy dam rade, ja sie juz teraz czasem zastanawiam. Ja wiem jedno wszystko bedziedobrze, a nawet jak troszke poboli to jak zobaczysz maluszka to o bolu zapomnisz:)

    Katiuszka gratulacje dla Atenki:)

    Kjopka kciuki za wizyte!

    Kjopa3, Bratek lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 16 września 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja ;)

    IR możemy sobie przybić piątkę, ja od wczoraj mam ciągle świeczki w oczach, zupełnie bez powodu, łzy same mi płyną. Wczoraj mąż się wystraszył co się stało, a ja mówię że nic, dzisiaj znowu ryczę, przyszła szwagierka i w ryk ze mną, o nic :P no po prostu kosmos :D

    Bratku nie jestem tak zaawansowana jak Ty ale wyobrażam sobie co czujesz. Ja też chciałabym sn ale wizja kilkunastu czy kilkudziesięciu godzin pobytu w szpitalu(jak w przypadku mojej koleżanki)po prostu mnie przeraża. Dobrze zrobiona cesarka nie jest niczym złym a może być zbawienna. Nie wiem jak to będzie u mnie, ale całym serduchem jestem teraz z Tobą i wierzę, że szybko się uda załatwić sprawę. Podobno ten żel prost. jest dobry...;)

    Lucc ja też 10 dpo widziałam widmo, i w sumie tylko ja, haha :P tak więc kciukamy dalej :D

    Kjopa czekamy na relacje ;)

    Kjopa3, Luccecita, Bratek, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 września 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc dalej trzymam kciuki i nie puszczam ;)

    Luccecita lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Marcysiem Przyjaciółka
    Postów: 81 32

    Wysłany: 16 września 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luc trzymam kciuki :)

    Odebrałam wczoraj wyniki morfologii i glukozy i... okazało się, że są niekompletne, bo brakuje wyniku glukozy po obciążeniu. Poradnia każe dzwonić do laboratorium, a laboratorium do poradni... :( Spychologia stosowana.


    7b63c91cb5.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 16 września 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszka - hihi, no fakt, że Wy jeszcze w którejś z tych pierwszych klasach - a tam jest czesto dużo wesołego hopsania i ogólnie zabawnie ;)
    Ale morza zazdraszczam <3 :-D ;)

    Lucc, kciuki za ściemnienie kreski :)

    Milka - mam tylko nadzieję, że ten żel mają, bo na razie nic nie wspominała ginka, a to jest jedyna nadzieja :((((((((( Jak trzeba, mogę go nawet sama wykupić ;((((((


    A tak w ogóle, to M.sprezentował mi wczoraj dwie flaszeczki bezalkoholowego wina, ściągniętego z jakiegoś sklepu w Gdańsku - ło Boziu, trzeba było widzieć moją minę.... Jakby ktoś dziecku wagon cukierków zapewnił :-D :P ;)
    Szykuje się dziś dobry dzień <3 :-D ;)

    Milka1991, cinnamon cookie, katiuszaa lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 16 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Madzik fajnie że bratu tak się układa, jeszcze niech go wyleczą i trzymam za to kciuki!

    Imię Róży to już naprawdę dobrze :) zobaczysz teraz będzie tylko lepiej :) trzymam mocno kciuki za Was, i za to żebys szybko serduszko zobaczyła

    Bratku ale nawet na oxy...oby tylko urodziło się całe i zdrowe, a w jaki sposób to już los zadecyduje..najważniejsze by wszystko skończyło się pomyślnie :*
    W dzisiejszych czasach, nawet jak zaczniesz sn, to myślę że mamy na tyle rozwinięta medycynę, że nawet gdyby tfutfutfu coś się działo to nie pozwolą żeby ani Tobie ani małemu coś się stało!!! a my tu jesteśmy z Tobą!!

    Kjopa baaaardzo mocno kciuki zaciskam!!!

    Katiuszka witaj :) gratulacje dla Atenki

    Lucc kciuki za jutrzejszy test!!! oby była krecha wyraźniejsza!

    Imię_Róży, madzikk, Bratek, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 16 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza teraz doczytałam medalistka rośnie☺
    Bartku jak to winko się nazywa, bo mi ochoty narobiłaś ☺
    Miduś działaliście?☺praca pracą a życie pisze fajne scenariusze ☺

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 16 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczko nie mam odwagi działać ze staraniami na bezrobociu...martwi mnie ciagły brak kasy...spróbuję najpierw pracy poszukać..

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 września 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię Róży jak masz u siebie Piotra i Pawła to sprawdź czy nie mają wina bezalko - mi w sobotę Teście przywieźli - niebo w gębie! :P

    Katiuszka fiuu fiuu, to Atena pokazała klasę! :)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 16 września 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po USG. Dziodziol ma 2,5 cm. Lekarz mierzył kilka razy i widziałam, że wybrał najbliżej terminuOM bobyło też 4 dni dalej.

    madzikk, Milka1991, Bratek, cinnamon cookie, Imię_Róży, Ejrene, Smerfelinka, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 16 września 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mid, dzięki, Słońce!!!!!!!!!! :-*

    IR, zasadniczo w swojej ofercie takie wino ma Piotr i Paweł, ale nam nie udało się w W-wie upolować :( I ekpedientka powiedziała, że od jakiegoś czasu jest problem z jego dostępnością :((( Chyba faktycznie coś jest na rzeczy, bo poprzez e-zakupy też nie można u nas tego dorwać :(

    Więc niezawodny M. wynalazł taki oto sklep.... :-D
    http://www.winabezalkoholowe.pl/

    Tu krótki opis dla ciekawych:

    " WinaBezalkoholowe.pl to sklep oferujący wysokiej jakości wina poddane procesowi dealkoholizacji. Jest to opatentowana metoda, która pozwala wyeliminować z tradycyjnego wina alkohol wraz z jego niekorzystnymi właściwościami, zachowując jednocześnie wszystkie pozostałe cechy trunku, w szczególności jego smak i aromat.

    Dzięki temu wina bezalkoholowe mogą być spożywane przez kobiety w ciąży i karmiące, osoby będące na diecie, kierowców, oraz wszystkich, którzy chcą lub powinni unikać alkoholu*, a cenią sobie kulturę wina. Dodatkowo, eliminacja alkoholu znacznie obniża kaloryczność wina (o ok. 70%), wpływa korzystnie na układ nerwowy, mięśniowy oraz przeciwdziała starzeniu się komórek. Wino bezalkoholu to bezpieczne wino w ciąży.

    * Żadne z oferowanych w naszym sklepie win nie zawiera więcej niż 0,4% alkoholu (za napój alkoholowy uznaje się trunek zawierający więcej niż 0,5% alkoholu), czyli mniej niż choćby kefiry, soki owocowe czy chleb razowy. "

    P.S> Moje winka mają 0,09% :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2016, 15:08

    Milka1991, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 1832 1833 1834 1835 1836 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ