X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    katiusza czemu leniwie? :D

    U mnie dziś taki fajny dzień, chłodno ale ze słonkiem, super, aż się chyba przejdę na spacer ;)
    smileys-sunbathing-960614.gif
    Leniwie bo mi się strasznie nie chciało wstawać, tak przyjemnie pod kołdrą było. Pomimo że to była godzina kiedy powinnam już do pracy iść to jeszcze w łóżeczku się przeciągałam.
    Miłego spacerku u mnie słońca brak i zimno

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszka
    piękny cytat :)

    Madzik tulę mocno :*

    chmurka
    trzymam kciuki żeby nowy cykl nie przyszedł :)


    a u mnie nowy, 8 cykl starań
    i w tym miejscu pragnę wyrazić swoje rozgoryczenie :P

    zostałam oszukana. tak- dokładnie tak. oszukała mnie moja własna temperatura- która nigdy tak długo nie trzymała się tak wysoko!
    oszukały mnie moje własne, osobiste cycki- które nigdy po owulce tak nie bolały!
    oszukał mnie mój własny śluz, który nigdy w 2 fazie nie był tak obfity, mlecznobiały.
    oszukał mnie ten je***y test facelle, który znowu pokazał kreskę widmo-cień!
    a najgorsze jest to, że oszukała mnie moja własna osobista intuicja, która podpowiadała, że sie udało!
    te starania mnie wykończą!

    sorry, musiałam się wyżalić :P

    Marti..., katiuszaa, madzikk, Kasia1407, chmurreczkaa, Imię_Róży, midnight, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucc :( a to oszustka wstrętna...
    tulam jak kot tego misia ;)
    2952897p2hqzkggrx.gif

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc 50przytula.gif ty też pięknie to opisałaś. Coś czuję że też będę się tak czuła za kilka dni Bo skoro przez 8 lat nic się nie udało to co się zmieniło żebym tym razem zaciążyła.

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 20 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc coz moge powiedziec - powodzenia w nowym cyklu.

    Milka fajny ten kociak:)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 20 września 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :-)

    Bratku czekamy na wieści. Bede sie modlic zebys za bardzo nie cierpiala i zeby maleństwo urodzilo sie cale i zdrowe. Kciuki kochana :-*

    Mid powodzenia na jutrzejszej rozmowie. Bede kciuki trzymac a o której godzinie ja masz?

    Lucc ty tez trafnie to opisalas. Ja od jakis trzech miesiecy przestalam wierzyc w sluz, szyjkę i objawy w drugiej fazie cyklu i tego juz kapletnie nie sprawdzam bo juz tyle objaw mialam i nigdy nic nie zalapalo. Tule mocno i powodzenia w tym cyklu :*

    Katiusza ja powiem ci ze wlasnie mam przyjaciółkę z ktora moglam o wszystkich moich odczuciach mowic ale teraz nie gadam i ona sama to zauwazyla ze unikam na ten temat rozmów. Kurcze na prawdę pierwszy raz czuje sie zrezynowana w tej kwestii, no mam nadzieje ze mi to przejdzie. I kciukam u ciebie zebys nie czula sie tak oszukana tym razem jak Lucc.



    Bratek, katiuszaa lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 września 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucc, tulę za oszustwo...

    A ja... piszę do Was z domu :P Miejsc nie mają. Jutro z rana robimy drugie podejście ;)
    Powiedzieli, że mamy dwie opcje - albo na własną odpowiedzialność wracamy do domu, albo szukają nam miejsca w innym szpitalu. Byłam 6. pacjentką, której dziś odmówili przyjęcia :P
    Przy czym uprzedzają, że wczoraj pacjentki z ciążą bliźniaczą ok.33tc nie przyjął żaden warszawski szpital, ani ościenny :P

    No... Tak więc... Popijam kawkę i idę odsypiać poranne stresy..... B-) :P

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Bratku no to jutro będę mocno kciukać

    Bratek lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 września 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-*
    Uznaliśmy, że dzieciak kalendarza w tyłku nie ma, więc dajmy sobie jeszcze dzień-dwa, o ile zapisy KTG będą dobre.
    Tutaj i tak nic nie zrobią, dopóki wszystko jest ok (w sensie KTG dobre, nie rodzę jeszcze itd.).
    Doktor sam powiedział, że nawet, gdyby położyć mnie na korytarzu, to.... po co? Trzeba mnie podpiąć pod aparaturę - a nie mają takowej wolnej.
    Więc uznałam, że wolę czekać w domku ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i w sumie dobrze leżenie na korytarzu to porażka a stres dobrze by nie wpłynął na rodzenie. Poród w terminie to nawet poród po 2 tygodniach od terminu. tzn. Macie czas ;)

    Bratek lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 20 września 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku spokojnie bez stresu, na dniach urodzisz:) moze walneli sie w obliczeniach I tak jak Katiuszka pisze 2 tygodnie to normalne a zwlaszcza slyszalam ze pierwsza ciaza w wielu przypadkach sie przedluza ;) jedno jest pewne jestes juz prawie na mecie, jeszcze chwilka I dzidzia bedzie z toba :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 20 września 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to wiem wiem, ale 2 tygodni nam nie pozwolą czekać ze względu na cukrzycę oraz MTHFR. Już dzisiaj musieliśmy podpisać papiery, że to na własną odpowiedzialność.
    Zobaczymy - spróbujemy jutro/pojutrze, a jak nie, będziemy się zastanawiać, co dalej ;)
    W każdym razie wróciliśmy do domu z taką głupawką, że hej :-D ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć baby :P

    Jako, że któraś pytała co u mnie to melduję się że Ja po wizycie dzisiaj łożysko przodujace bez zmian, młody wazy 1682 , przepływy dobre, wody w normie generalnie nie ma sie do czego doczepic, za ~ 7 może max 8 tygodni cięcie ;-)

    Któraś odważy się na testowanie na dniach? :)

    Imię_Róży, midnight, Milka1991 lubią tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 20 września 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam o testowaniu, ale bardzo tego nie lubię i sama nie wiem... Dziś przepłakałam pół dnia, bez powodu w sumie, odbija mi pewnie, to żaden objaw. Zresztą nawet nie wiem na pewno kiedy była owulka, bo tym razem było bez mierzenia tempki. Obstawiam, że mam 12dpo dzisiaj, ale pewna nie jestem.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Ja myślałam o testowaniu, ale bardzo tego nie lubię i sama nie wiem... Dziś przepłakałam pół dnia, bez powodu w sumie, odbija mi pewnie, to żaden objaw. Zresztą nawet nie wiem na pewno kiedy była owulka, bo tym razem było bez mierzenia tempki. Obstawiam, że mam 12dpo dzisiaj, ale pewna nie jestem.
    nic ni nie zostaje tylko zatestować ;) najwyżej powiemy że to za wczesnie było.
    Ja już szykują armatę do testowania bo nie wiem czy wytrzymam do 29 tak dawno nie sikałam na patyki (no z wyjątkiem owulacyjnych raz mi się zdarzyło)

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 20 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczorowo kobitki ☺
    Chmurka sikaj kciukasy za dwie kreseczki ☺
    Katiusza ty też niebawem teścik kciuki wiadomo...i dawaj dwie krechy ☺
    Kasiula ja tam w ciebie wierzę i w twoje dwie krechy ☺
    Ruby no to niezłe chłopiszcze już uhodowałaś rany 7, 8 tygodni i już niuniek się urodzi wow☺
    Bratek, bratek ja juz myślałam że tu wieści będą a ten twój maminsynek jeszcze w brzuszku siedzi ☺
    Ja w domku na zwolnieniu z małym siedzę bo ma teraz jęczmień na oku

    katiuszaa, Bratek lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 20 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję sie...rozmowa jutro 13:00 boję by n ie trafić z deszczu pod rynnę...a praca potrzebna...

    Milka jak tam spacerek, udany?

    Lucc :* w następnym cyklu liczę na radość a nie rozgoryczenie :)

    Bratku kurczę :) a coś ostatnio słyszałam że chłopakom ogólnie za bardzo sie nie spieszy...trzymam mocno kciuki za nabliższe dni :)

    Ja normalnie gdyby nie to że miałam @ to bym zatestowała...masakra...dopiero owu a objawy jak w 6-8 tc...

    Bratek lubi tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid wszystko będzie dobrze a cokolwiek się jutro wydarzy to najwyraźniej tak musiało być. Jestem przekonana że wszystko się ułoży.
    A jesteś pewna że to była @?

    Imię nie wiedziałam że teraz na zwolnienie z jęczmieniem dzieci wysyłąją. Mam nadzieję że sobie odpoczniesz na zwolnieniu

    Ruby jezu jak ten czas leci już za 2 miesiące będziesz miała kolejne dziecko w domciu.

    midnight lubi tę wiadomość

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid w końcu nie było spaceru bo koleżanka przyjechała a zaraz po niej znajomi prosić na wesele ;) haha :D
    I tak jakoś zlecialo.
    Już kciuki zaciśnięte :*

    midnight lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Mid, Bratek mocno zaciągnięte kciuki i czekam na relacje

    midnight lubi tę wiadomość

‹‹ 1836 1837 1838 1839 1840 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ