X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 21 września 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa mid super !!! bardzo się cieszę razem z Tobą :D
    teraz już będzie z górki...:)
    graphics-johnny-bravo-455583.gif

    midnight lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 21 września 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid kochana co za optymizm☺super. I po awatarku widać że zmienia się u ciebie na lepsze
    Teraz wiem że i praca i ciąża będzie ci dana ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2016, 18:10

    midnight lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 21 września 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysiem dobrze,że zrobiłaś te wyniki bo do lekarza lepiej iść z wynikami. Bez wyników nic by nie zrobił. Moim zdaniem może jod na razie by się przydał lub malutka dawka Euthyroxu.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 21 września 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid SUUUPEEERRRR! !!! Gratulacje kochana :-) I zo piekny optymizm, super :-) Ja teraz tez tak do tego podchodzę co ma byc to będzie. Owulki chyba nie bylo testy negatywne wychodza no ale coz w piatek sie wszystko okaże ;-)

    midnight lubi tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 21 września 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid - ileż Ty mi uśmiechu przydałaś na twarzy swoim wpisem!!!!! I nie chodzi tylko o rozmowe o pracę (choć przeogromnie gratuluję!!!!!!), ale to, co napisałaś poza tym. Ten optymizm, ta siła, która zaczyna w Tobie kiełkować... SUPER!!!!! Tak trzymaj :-* :))))

    U nas kolejny zwrot akcji...
    Okazuje się, że ten niewinny, maleńki Acardzik bez recepty potrafi bardziej namieszać, niż Clexane/Fraxiparine na receptę...

    W ostatniej chwili wstrzymano procedurę indukcji, gdy w entej rozmowie z entym lekarzem powiedziałam, że oprócz Euthyroxu i Fraxiparyny cały czas biorę jeszcze Acard.
    Dziwna sytuacja, bo ta lekarka, która mnie prowadzi na NFZ, zarzeka się, że kazała go odstawić w 32tc. Nie przypominam sobie, ale ok... I tak nie udowodnie i któraś z nas niewątpliwie ma sklerozę. Natomiast tej drugiej pytałam na 100% i na pewno nie kazała odstawiać... Pamiętam, że pytałam, bo na forum parę razy spotkałam się z info o odstawieniu... I ta prywatna na pewno nie kazała odstawiać...
    Więc szkopuł w tym, że w zależności od opinii lekarskiej, ale mówią o odstawieniu na 8-10 dni przed planowanymi zabiegami...
    A wiadomo, że nawet naturalny poród bez komplikacji wiąże się z wydaleniem łożyska... czyli wieeeelką raną... A jeśli do tego dojdzie np.cesarka z konieczności, to już w ogóle jest cyrk...

    Druga rzecz - nawet jeśli uznamy że pani dr z NFZ dopilnowała sprawy Acardu (chociaż mogła dopytać w trakcie i sie upewnić, że odstawiłam - znam pierdyliard bardziej zakręconych pacjentek, które spokojnie by ze 3 razy zapomniały o odstawieniu), to najchętniej sprałabym ją w tyłek za drugą komplikację...

    Otóż pierwszy paciorkowiec (wzrost skąpy) wyszedł mi ok.20tc.Drugi posiew był odkładany i odkładany, żeby był "jak najświeższy" do terminu. Pytałam czy to można wcześniej zacząć wybijać? Odpowiedź: Nie. Wystarczy, że damy antybiotyk dożylnie przy porodzie...
    A teraz nagle słyszę: "A dlaczego Pani nie miała leczonego tego paciorkowca???".
    Bo teraz wzrost jest już bardziej obfity, a jest problem z moją szyjką... Powinno się założyć cewnik Foleya, żeby ją trochę pobudzić do współpracy przed indukcją... Ale z powodu paciorkowca nie założą...
    Pytałam czy chociaż nie można wykorzystać tego czasu, który mam tu przekwitnąć na oddziale i zacząć go wybijać? Ale ponoć nie zdążą...
    Ano właśnie - bo na oddziale już zostaję - z racji bycia po terminie, a jednocześnie MTHFR i cukrzycy... Ale na razie będą tylko monitorować i czekać, aż się organizm trochę ogarnie po tym Acardzie...
    Tak więc... Czekamy. Mam szanse dowiedzieć się czegoś więcej jutro, na porannym obchodzie...

    Echhhh.... Przepraszam. Musiałam się wyżalić... Tyle nerwów przez te dwa dni... Echhh....

    midnight lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 21 września 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzura zmieniona :) teraz już nie mogę chodzić ulizana, bo...mam krótkie wlosy :P no i kolor..zupełnie inny niż zawsze-blond :D
    Optymizm...? tak chyba tak :D jakoś czuję że teraz wszystko idzie ku dobremu, a może to tylko kwestia nastawienia?
    Utwierdza mnie to tylko że rzucenie pracy było słuszną decyzją. Odżywam psychicznie :)
    Teraz wiem ,ze mogę wszystko!!!, no może prawie wszystko ;) dobra passo trwaj :)

    I zarażam !!! pewnością siebie, optymizmem i pełnią życia!!!! wszystkie , którym tego brakuje, bo u mnie ostatnio w nadmiarze :D

    Ciężaróweczki jak się czujecie?

    Bratku to nieciekawie...oby udało sie wszystko mimo sklerozy lekarek...dobrze że zostawili w szpitalu, przynajmniej będziesz pod kontrolą. Trzymam kciuki by wszystko było dobrze!!! a mocno w to wierze że tak będzie!!

    Kjopa3, Milka1991, Bratek, cinnamon cookie, Imię_Róży, chmurreczkaa, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 22 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku ja cie kręcę tak właśnie mozna zaufać lekarzowi :( Mam nadzieje ze wszystko skończy sie bardzo dobrze i niedlugo będziesz mogla cieszyc sie swoim mmalenstwem. A czy juz cos wiadomo?

    Mid poprostu az milo sie ciebie czyta. Oby cie ta dobra passa nie opuszczala i oby w trakcie tej dobrej passy trafily sie dwie kreseczki :-)

    Życzę wam wszystkim milego dnia a ja zmykam do pracy.

    Milka1991, madzikk, Bratek, midnight lubią tę wiadomość

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 22 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku kochana trzymaj się dzielnie ! A mówili Ci mniej więcej ile czasu musi minąć od tego acardu żeby zacząć działać ?
    Cholerni lekarze, przez ich niedopatrzenie musisz teraz cierpieć, ech...:/

    Mid pokażesz Nowy fryz ? Jestem ciekawa jak ten blond wyszedł ;)
    Ja jako ciężarówka ostatnio czułam się średnio, dziś już czuje poprawę i oby tak zostAło bo jutro jedziemy do Wawy na 3 dni i chciałabym mieć dobre samopoczucie :D
    We wtorek mam prenatalne i odliczam dni...;)
    Jeszcze leżę w łóżku, trzeba by zwlec w końcu dupę bo wstyd ;)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 22 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku to jakas masakra, sama bym zlala taka lekarke. Ale najwazniejsze ze juz wiadomo co I jak I miejmy nadzieje jestes w dobrych rekach. Czyli to znaczy ze acard odstawia sie w 32tc czy kilka dni przed porodem?

    Mid zarazaj:)

    Ja znowu mam pms, zmeczenie I moje niezadowolenie. dobrze ze jutro piatek I bedzie mozna odespac,@ chyba w sobote zawita. Wiem, ide kawke zrobic:)

    Ruby koniec ogladania seriali, melduj sie!

    midnight lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 22 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Kochane :)
    Czekam na łóżeczko, by z Porodówki przejść na Patologię i tam czekać. Podobno normalnie przed zabiegami odstawia się Acard na 10 dni przed zabiegiem. W ciąży ponoć płytki żyją nieco krócej. Będą monitorować, ale wstępnie każą pewnie czekać min.do poniedziałku.

    Wiecie. Może się okazać, że ja nie najgorzej wyjdę na tym zamieszaniu - takie jest też zdanie lekarzy. Bo być może przez tych kilka dni moja szyjka lepiej się przygotuje do indukcji :)
    Albo nawet indukcja nie będzie potrzebna ;)))

    Madzikk - w zależności od lekarza - mówili wersję 32 albo 34tc :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 września 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mid tak trzymaj :) ciekawa jestem Twojej fryzurki, ale zmiana :)

    Madzikk coś relaksującego musisz wymyślić, jakie plany na weekend?

    Ja się witam w 6 miesiącu :) samopoczucie dobre, oby tak dalej ;)

    Milka1991, madzikk, midnight, Bratek, Kjopa3, Imię_Róży, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 22 września 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz ciacho 6?! Ja piernicze:)

    Plany na weekend, duzo odpoczywac I w sobote lezec. Moze braciszek do mnie przyjedzie I w zaleznosci jak @ bedzie bolala moze sie sama do niego wybiore na rowerku. Trzy razy w tygodniu jezdze do pracy rowerkiem, wczoraj mi juz miesnie wysiadaly, ledwo co doszlam do domku z piwnicy ale dzisiaj tez na rowerku przyjechalam. Kondycja coraz lepsza a najwazniejsze ze cellulit znika, po @ zrobie oklady z borowniki ale na uda, bede laska na wakacjach:) ten rower jest meczacy ale psychicznie czuje sie lepiej I bardziej dotleniona.

    A ty jak sie ciastku czujesz?

    Bratku nie ma tego zlego co by na dobrenie wyszlo ;)

    Tak ostatnio sobie myslalam jak sie uda zaciazyc to chyba nie bedzie radosci z mojej strony ale ogromna ulga.

    Bratek, chmurreczkaa, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku ale numer. Mam nadzieję że wyjdzie to wszystko na dobre dla was obojga. nadal trzymam kciuki.
    Mid zarażaj optimizmem to dobrze zrobi nam wszystkim.
    Ciasteczk rośniesz w oczach. nie wiem jak to jest ale ostatnio wszystkie mnie zaskakujecie że to tak szybko sie dzieje u was.
    Madzik mam podobne przemyślenia.

    midnight, Bratek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 września 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry kobity

    wróciłam :)mogę wrócić do Was? :) stęskniłam się za Wami
    nie wiem czy będę aktywna tak jak kiedyś ale postaram się
    raczej Was nie nadrobię ale postaram się być na bieżąco

    Dziś rozpoczęłam nowy cykl kochane ( poprzedni miałam olany i ciągnął się 50 dni).
    Siostra jak wiecie wyszła za mąz ,świadkowa spisała się na medal.
    Teść w piatek miał udar, także nieciekawie.

    Któraś jeszcze zaciążyła? :) jakieś newsy macie dla mnie?

    Bratek, Imię_Róży, chmurreczkaa, Ejrene lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Madzikk serial się skończył więc wracam do świata żywych :D

    Bratku no niezłe cyrki, dobrze że o tym napisałaś bo u nie lada chwila 31 tydz się zaczyna więc muszę na kolejnej wizycie która właśnie będzie w 32 tyg zapytać o ten acard żeby potem nie było problemów skoro u mnie za 7-8 tyg ma być cięcie...

    Mid super się czyta twoje posty, widzę że coś u ciebie pękło, zaczynasz nowy etap i super bo właśnie o to chodziło żeby coś zostawić za sobą, za plecami, teraz już będzie tylko lepiej i lepiej i kciuki za nową pracę!

    Madzikk po takim czasie starania to rzeczywiście masz rację , to będzie ulga ale pamiętam jak nam obiecałaś że do końca roku będzie ciąża , a skoro endometrioza nieaktualna, laparo też nie potrzebne to czekam na spełnienie obietnicy ;)

    Cynamon jedziesz z koksem :) u ciebie to jakoś szybciej leci niż u mnie :D :P

    madzikk, midnight, Bratek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik!!!!! Wróciłaś 0dance3.gif
    A za @ 50przytula.gif i powodzenia w kolejnym cyklu

    Edycik lubi tę wiadomość

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 22 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycikkkkk :) welcome back! Fajnie ze wrocilas:) Imie Rozy zaciazyla, I juz nie wiem kto jeszcze, tloske sie pogubilam:)

    Rubek, jaka ty pamieyliwa :) ja zawsze dotrzymuje obietnic, tym razem nie mam na to wplywu, ale robie co moge:)

    Edycik lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 września 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka, Madzikk chyba musimy podgonić te ciężarówki wreszcie ? :)

    madzikk lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Katiuszka, Madzikk chyba musimy podgonić te ciężarówki wreszcie ? :)
    No ba. Trzeby by na tą fioletową w końcu kiedyś zawitać. Na razie działa tylko reguła forum że od 1 dnia @ jestem w ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Edycik córko marnotrawna, witamy witamy :)
    Powodzenia w tym cyklu :) świadkowo siostry rewelka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 12:10

    Edycik lubi tę wiadomość

‹‹ 1838 1839 1840 1841 1842 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ