X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka u nas ponadczasowym prezentem który młoda dostała kiedyś od mojego taty są klocki drewniane - wtedy 100 sztuk w biedrze za ok 40- 50 zł w wiaderku z przykryciem gdzie można poszczególne klocki wrzucać według kształtów. Młoda ma teraz 6 lat - klocki od jakiś 5 i cały czas są w użyciu, buduje różne budowle, tunele , domki itp. super sprawa , bardzo kreatywne, ja polecam zwłaszcza że za 50 zł kupisz taki zestaw i to ci w zupełności wystarczy jako prezent :)
    takie o:
    http://tugazetka.pl/biedronka/2012.11.19.supergazetka/3043,klocki,drewniane,dla,dzieci

    Najlepiej szukaj na allegro: http://allegro.pl/klocki-drewniane-z-sortownikiem-100-szt-wiaderko-i6329684961.html#thumb/2 najtaniej wychodzi chyba :)
    wiadomo, że są też droższe - firmówki - ale drewno to drewno, klocek to klocek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 19:23

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • Marcysiem Przyjaciółka
    Postów: 81 32

    Wysłany: 22 września 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmureczka - pomacał mi szyję, powiedział, że trochę TSH za wysokie i koniec :)


    7b63c91cb5.png
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 września 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już nie przesadzajcie że aż tak :) chociaż zmiany są i to na lepsze i na zewnątrz i w środku :P

    Róza daj znac jak po wizycie!

    Chmurka to ja trzymam kciuki by do Ciebie @ nie dotarła!! co do prezentu to chyba tak jak Ruby-klocki to klocki-czy drewniane czy plastikowe nawet-młoda też się najczęściej bawi...reszta zabawek to tylko na chwilę. poza panem misiem oczywiście ale on był z nią od samego początku :P

    chmurreczkaa, Imię_Róży lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 22 września 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcysiem, a żadnego usg, nic nic nic? Tylko pomacał? Bo jak tak to trochę dooopa, a nie lekarz. Jeszcze jak znam życie prywatnie, bo jak kiedyś sprawdzałam kolejkę do endo na NFZ to u mnie w mieście ponad 800 dni (tak, tak, to nie żart ani pomyłka).

    Dziewczyny chyba macie rację, klocki fajna sprawa.
    Jeszcze myślałam o czymś takim : http://allegro.pl/drewniany-sorter-ciezarowka-zwierzatka-bigjigs-24h-i6211584609.html czy serio serio lepiej zwykłe klocki kupić? Jeszcze chcę dokupić jakąś książeczkę dla dzieci bo dostał już dwie ode mnie i je uwielbia. Siedzi i cały czas się gapi w obrazki, a książeczki są fajne kolorowe i z rymowankami to mu też można poczytać :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurka fajne , ale z klockami więcej porobi, masz tam i sorter w wiaderku i 100 elementów, różne czary można układać, to co wysłałaś fajne ale na chwilę - klocki z własnego doświadczenia wiem że dłużej posłużą, jak pisałam u nas już kilka lat są , im dziecko starsze tym bardziej kreatywne i na pewno wykorzysta :) a książeczki owszem także zawsze w cenie :)

    edek: mam na myśli drewniane klocki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 20:43

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 22 września 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klocki są o tyle fajne,ze nawet jak ktoś powieli pomysł to po prostu będzie ich więcej :)

    chmurreczkaa, Ruby lubią tę wiadomość

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 22 września 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to dzięki za pomysł. Masz rację, klocki posłużą na dużo dłużej i chyba muszę tylko poszukać na allegro czy są jeszcze inne opcje no i zamawiam, bo czasu nie ma już dużo :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 22 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Klocki są o tyle fajne,ze nawet jak ktoś powieli pomysł to po prostu będzie ich więcej :)

    Fakt :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 września 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik! :)))) no hej, miło Cię znów "widzieć" ;) pięknie wyglądałaś na ślubie siostry :) powodzenia w nowym cyklu :*

    Madzikk zazdroszczę kondychy, serio... ja sapię jak tylko po schodach wejdę :/ ogólnie czuję się dobrze, nie mam na co narzekać :) czasami tylko brzuch boli i zaczyna mi się zgaga, a tak to jest Ok :)

    Mid dołączam się do opinii dziewczyn - wyglądasz świetnie :)

    Ruby mówisz, że u mnie szybciej mija ;) a pomyśl że za 7-8 tygodni będziesz miała Antka na rękach :))) to dopiero już niedługo! :)

    Edycik, midnight lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 22 września 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko w porządku Kropunia rośnie ma już ciałko żółte i coś na kształt echa zarodka ☺
    Podglądamy Kropeczkę 7 października ☺

    No nie wstawię se tego suwaczka kopiuje mi tekst

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 21:57

    chmurreczkaa, Edycik, madzikk, Milka1991, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 22 września 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różyczko skopiowałam linka i wrzuciłam w przeglądarkę :) Ładny ten suwaczek :)

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 22 września 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko ja ogólnie polecam każdego rodzaju zabawki Fisher Price,są niezniszczalne. Młody miał aparat fotograficzny,skrzynkę pocztową :-P, telefon a hitem były garnuszek na klocuszek i krzesełko ale to ostatnie drogie. Nie wiem jak teraz ceny ale byś coś znalazła w tym przedziale co chcesz. No i u nas też auta się sprawdzały,garaże dla takich maluchów. Wszystko ma do dziś i czeka na następców ;-) Widzę,że dziewczyny poleciły klocki. O tak zawsze ich mało ;-) A książeczka też super. Synek dostał na roczek i do dziś bardzo lubi żeby ją czytać jego najlepsza i puzzle drewniane 9 elementów :-)

    Mid na prawdę super fryzurka. Piękna zmiana.

    Edycik witamy,witamy :-D

    Marcysiem hmmm... mało powiedział.

    IR pewnie masz za dużo w podpisie dlatego nie chce się suwaczek ustawić. Spróbuj coś wykasować i czy to pomoże. Super,że wszystko ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 23:30

    Edycik, Imię_Róży, midnight lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 22 września 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IR kopiowałaś nie ten link co trzeba :-)
    Wciśnij "cytuj" w tym poście moim i skopiuj link pod spodem:

    8599pc0zm62yxbk5.png


    I wklej w ustawieniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 23:37

    Imię_Róży lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 23 września 2016, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry

    6.06 a ja już w pracy kawe piję, jak jadę do pracy to ciemno i zimno za oknem fuuuj.
    Całkiem możliwe,że teścia dziś wypiszą ze szpitala i wróci do domu.

    Mid to prawda wyglądasz pięknie,super zmiana.
    Różyczko dobrze,że masz wizyty co tydzien, bynajmniej śpisz spokojnie :)
    A Paryzetka zagląda tu jeszcze czasem?

    Dziś orzekłam rano M.że rozpoczynam sezon kominkowy wieczorem wraz z grzanym winkiem :)

    madzikk, chmurreczkaa, midnight, Imię_Róży, Kjopa3, cinnamon cookie, Bratek lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 23 września 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik, ale Ci zazdroszczę kominka. Byliśmy w ubiegły weekend w górach na Słowacji, pogoda nie zachwycała, ale mieliśmy ze znajomymi wynajęty piękny domek z kominkiem. Zakochałam się. Ten zapach palonego drewna, niezapomniany. Marzę o tym, by kiedyś wymienić moje mieszkanie na 5tym piętrze na mały parterowy domek z kominkiem.

    Edycik lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również witam z kawką :)

    Edycik
    ja już wczoraj, ale grzane piwo zapodałam :D mniam :D

    w ogole to za tydzień wyjeżdzam z córą na kilka dni do siostry, centralnie w owulkę , więc pozostaje mi liczyć, że albo sie przesunie, albo na ... kolejny cykl. no zobaczymy.

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 23 września 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa dzięki przesiądę się zaraz na lapka to ogarnę suwaka☺

    Katiuszka przypominam o teście ☺
    Edycik tak masz rację trochę mnie to uspokaja, teraz wizyta za 2 tygodnie.

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • zjblog Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 września 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc prowadzę 2 wykres na of a staram sie od kwietnia. chyba zaczne sie częściej udzielać bo nie mam z kim pogadac. Rodziny nie chce mieszac, kazdy ma swoje zycie. Opisze co u mnie bo swira zaraz dostane :( cykle mam 31-32 dniowe. Wykres pokazał mi że dopiero w 27 dc byla owulacja. Dzis jest 10 dpo i mam skok temp do 37,40 i zaczął sie bol w krzyzu. Testy negatywne wychadza. Na bete nie mam kurde jak bo praca. Ciągle bole jajników i podbrzusze boli. Piersi bardzo lekko. Przed @ nie raz bolały duuuzo bardziej. Od 3 dni jeszcze przeziębiona jestem:( czuje sie fatalnie psychicznie i fizycznie. Nie pamietam zeby tyle @ sie spozniala. W pn mam endo bo jakis problem z tarczyca i chyba pco. W kazdym badz razie wolalabym wiedziec. Taka nieświadomość jest dobijajaca. A testy nie byly z porannego moczu. Kiedy robic nastepny?

    https://www.facebook.com/zuzannajanosz.photography/
  • zjblog Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 września 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/11a38de46d70343db6807e1f9e772a88

    https://www.facebook.com/zuzannajanosz.photography/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Edycik jak miło Cię zobaczyć. Brakowało mi toich porannych postów ;). Wino grzana mniam muszę sobie dzisij też zapodać. W końcu już jesień.
    Lucc to trzymam kciuki żeby się przesuneło.
    Imię Róży test odbębniony. tak na mnie patrzył, mówię do niego "no stary przecież i tak za wcześnie nic nie wyjdzie" a on dalej paczy i paczy. Zlitowałam się. ;) negatywny

    Edycik, Luccecita, Imię_Róży, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

‹‹ 1840 1841 1842 1843 1844 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ