X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 23 września 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa Milka do poniedziałku ☺

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza to skuście się na biokominek, my mamy taki i bardzo sobie chwalę, zero smrodu, dymu, a ogień prawdziwy z najprawdziwszych ;)

    Cynamon kominek jak ta lala, a to na tym kominku hmmm siadło by jak złoto :D

    cinnamon cookie, zjblog lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 23 września 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby a powiedz mi czy ten płyn do biokominka nie daje smrodu? Bo tak mówiła kuzynka mojego M :/ że śmierdzi spirytusem i później muszą wietrzyć mieszkanie

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Ruby a powiedz mi czy ten płyn do biokominka nie daje smrodu? Bo tak mówiła kuzynka mojego M :/ że śmierdzi spirytusem i później muszą wietrzyć mieszkanie
    to jak śmierdzi spirytem to pewnie małż się zgodzi ;)
    a ten kominek można postawić wszędzie? tzn nie trzeba przy kompinie?

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza można wszędzie, my mamy mały w ścianie zabudowany :) można kupić też stojący, na ścianę jaki wam się marzy :)

    Cynamon nie śmierdzi chyba, że kupisz jakiś byle jaki najtańszy, raz miałam tańszy i śmierdział ale tylko przy podpalaniu przez może 3 minuty, a potem kupiłam jakiś eco niewiele droższy i nic a nic nie śmierdziało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 17:14

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 23 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naskrobałyście dzisiaj :) Brakowało mi tego w ostatnim czasie.

    Smerfelinka na pewno wróci, coś tam z nią pisałam na fb bo wysyłała mi forumową książkę.

    Na szczęście Edycik już jest. Ty się nam nie dziw, bo Twoje posty o 6tej rano to niemal tradycja :)

    Cynamonek jaki piękny kominek... Zazdraszczam na serio.

    Lucc - owulka zawsze może się poprzesuwać. <3 dla przyjemności, a nóż widelec :)

    Milka miłego wyjazdu. Wstyd się przyznać, ale byłam w Paryżu, Barcelonie, Berlinie, Pradze, Wiedniu, Bratysławie... a w Warszawie nie :) Choć byłam w Jankach pod Warszawą w centrum handlowym - liczy się? :)

    Katiuszka toć to oczywiste, że to był falstart, ale jak lubisz ten sport to sikaj, aż wysikasz. A nadzieję mam, że tak się stanie już za kilka dni ;)

    Różyczko zmajstrowałaś tego suwaka, aż miło popatrzeć :) Ja też już chcę swojego ;)

    BRATKU - hop hop !!! Wszystko ok?

    Ja mam dziś chyba 15dpo, tzn tak myślę, ale nie wiem czy mam rację bo się nie mierzyłam w tym cyklu. W każdym razie jutro powinna być @ a jak nie to kupię jakiś test i w niedzielę nasikam. Choć na nic nie liczę, bo właśnie prawa strona podbrzusza zaczęła mnie boleć iście okresowo, więc tak jak mówiłam - nie w tym cyklu, ale w następnym zaciążam :)
    Klocki dla młodego zamówiłam i książeczkę, wyszło mnie to z przesyłką coś ponad 80zł. Myślę, że starczy :) Dzięki za rady dziewczyny :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 18:40

    cinnamon cookie, Imię_Róży, madzikk, Edycik lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek o czym mogą świadczyć takie wyniki badań jak moje : TSH 2,37 , progesteron 0, 20 ng/ml oraz prolaktyna 29,80 ng/ml były wykonane w 6 dniu cyklu. Staram się od 5 miesięcy o maluszka. Proszę o pomoc w interpretacji wizytę mam dopiero we wtorek. Dziękuję

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 23 września 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik dużo zdrowia dla teścia. Niech szybciutko wraca do zdrowia.

    Katiusza sikaj,sikaj na pewno wysikasz ;-) Trzymam kciuki :-)

    Chmurko kciuki za Ciebie też zaciśnięte :-)

    Uwielbiam komiki ale u nas też w planie bio kominek :-)

    katiuszaa, chmurreczkaa, Edycik lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Katiusza sikaj,sikaj na pewno wysikasz ;-) Trzymam kciuki :-)
    Dziewczyny bardzo mi się podoba wasze podejście mam nadzieję że się sprawdzi.

    Bratek, Kjopa3, Edycik lubią tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 23 września 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, chmurreczko :-* Dzięki za troskę. Indukcja odłożona do środy/czwartku. Jeśli zacznę rodzić... to będę rodzić ;) i samo pójdzie. Ale jeśli przed środą, to bez zzo.
    Więc zostaję na oddziale... i czekamy ;)


    Edycik - miło Cię widzieć :-*
    Protestuję, jakoby wino bez alko było profanacją :-P

    Paryzetka też mi ostatnio chodziła po głowie...

    chmurreczkaa, Kjopa3, Edycik lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek co u Ciebie?
    Edit: Napisałaś więc czytam

    Nie przestaje trzymać kciuków. a co wolisz czekać czy rodzić w weekend samopas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 22:42

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 23 września 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki przepraszam ale dzis tylko na moment, nie jestem w stanie dzis was nadrobic.
    Wpadam tylko powiedziec ze dzis mialam wizytę i ogólnie owulka byla i mamy nowy plan dzialania, nowe leki ale to dopiero jak przyjdzie @. Dostalam skierowanie na kilka badan. Ogólnie tak duzo dzisiaj mi mowil ze za duzo by bylo pisania. Jest plan to najważniejsze :-) A będę was powiadamiac na bieżąco ponieważ on mi plan dal na najblizsze pół roku, jeżeli oczywiście w miedzy czasie nie znajdę w ciążę ;-) Ja chwilowo podchodzę do wszystkiego z pewnym dystansem ale czas pokaże.

    Pozdrawiam was wszystkie i przepraszam ze tak tylko o sobie ale przez weekend może uda mi sie was troszkę nadrobic ;)

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1407 wrote:
    Witam dziewczynki przepraszam ale dzis tylko na moment, nie jestem w stanie dzis was nadrobic.
    Wpadam tylko powiedziec ze dzis mialam wizytę i ogólnie owulka byla i mamy nowy plan dzialania, nowe leki ale to dopiero jak przyjdzie @. Dostalam skierowanie na kilka badan. Ogólnie tak duzo dzisiaj mi mowil ze za duzo by bylo pisania. Jest plan to najważniejsze :-) A będę was powiadamiac na bieżąco ponieważ on mi plan dal na najblizsze pół roku, jeżeli oczywiście w miedzy czasie nie znajdę w ciążę ;-) Ja chwilowo podchodzę do wszystkiego z pewnym dystansem ale czas pokaże.

    Pozdrawiam was wszystkie i przepraszam ze tak tylko o sobie ale przez weekend może uda mi sie was troszkę nadrobic ;)
    jej super że nowy plan. a kiedy była owulka? czyli jest szansa jeszcze w tym cyku ;)

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 23 września 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to sie nie zapytalam ale ciałko bylo widać ;-) no niby jest szansa kazal przestac brać jakiekolwiek leki tylko dupka bo go o to poprosilam bo powiedzialam ze będę czuc sie pewniej ;-)

    Powodzenia dla ciebie kochana w kolejnym testowaniu <3 Trzymam za ciebie mocno kciuki <3

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1407 wrote:
    Ogólnie to sie nie zapytalam ale ciałko bylo widać ;-) no niby jest szansa kazal przestac brać jakiekolwiek leki tylko dupka bo go o to poprosilam bo powiedzialam ze będę czuc sie pewniej ;-)

    Powodzenia dla ciebie kochana w kolejnym testowaniu <3 Trzymam za ciebie mocno kciuki <3
    thanks.
    ciałko żólte cacuś. czyli masz max 12 dni na testowanie. Będzie się działo

    Kasia1407 lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 24 września 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że zaczyna się u mnie plamienie, więc @ w kilka godzin się rozkręci na amen. Miałam rację z terminem owulki, miałam rację, że to nie mój cykl. Choć jak zawsze przykro i szkoda, to w końcu nastawiałam się, że uda się dopiero w następnym :) Tym razem będę sikać na testy owu, żeby trafić jak najbliżej owulki. Nadzieja w Katiuszce i Kasieńce, może one coś nam wysikają tym razem :)
    Bratku cały czas czekamy na wieści od Ciebie, może uda się urodzić wcześniej :)
    Po śniadaniu zbieram się na zakupy, muszę odebrać paczkę z kiosku ruchu i trochę ogarnąć mieszkanie. Miłej soboty życzę :*

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 24 września 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Katiusza oj z tym testowaniem to ja jednak będę w tym miesiacu ostrozna bynajmniej będę sie starac chyba ze tepmka pokaże ze jakieś szanse sa to wtedy ;-) Fajnie ze cos sie zaczęło dziać ale jak zawsze boje się tego rozczarowania pod koniec cyklu :/

    Milego weekendziku wam wszystkim życzę :-)
    Ja zmykam do pracy :(

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 24 września 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    a my dziś z M.pospaliśmy do 9.15 jak nigdy :)
    wczoraj było palenie w kominku i grzaniec no i film oglądaliśmy dopiero tą Planetę Singli :)

    Cinnamonku śliczny masz kominek :) bardzo mi się podoba.

    Chmureczka może kolejny cykl będzie szczęsliwy ;) to tradycja postów porannych w ciągu tygodnia powróciła na forum hiihih.

    Milka baw się dobrze :*




    chmurreczkaa, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema ;)
    Chmurko kciukasy za kolejny cykl. Będzie twój.
    Kasiu kazdy testuje kiedy chce. Dla mnie jest to sposób do przełamania. Od poczatku sa białasy wiec jak na koniec cyklu znow bedzie bialo to lepiej to przezyje niz ciagle myslac udalo sie czy nie. Bardzo nie lubie nie miec kontroli a te 2 tygodnie dla mnie to najwiekszy koszmar

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Edycik

    Edycik lubi tę wiadomość

‹‹ 1843 1844 1845 1846 1847 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ