X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś sobie domową siłownię. Ale mam zakwasy. kto chce zapraszam jeszcze sporo do koszenia i grabienia zostało

    Edycik lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 27 października 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszka inseminację owszem mogłabym zrobić wcześniej, ale moja gin twierdzi, że jeszcze może się udać naturalnie. Mówiła, ze po laparoskopii możemy się do pół roku starać naturalnie, ale ja nie chcę zbyt długo zwlekać. Najważniejsza sprawa to, że przed inseminacją muszę zrobić kontrolnie histeroskopię, by sprawdzić, czy ta przegroda na macicy została w pełni usunięta. Termin mam na 6.12 więc siłą rzeczy wcześniej tego wszystkiego nie ogarnę. Poza tym mam trochę badań do zrobienia, bo w cyklu poprzedzającym inseminację musi odbyć się wizyta kwalifikująca, podczas której sprawdza się wyniki i podpisuje zgody wymagane ustawowo. Tą wizytę ustaliłam już na 13.12.
    Badania to HIV, HCV, VDRL(tj. chyba kiła),różyczka, toxoplazmoza, cytologia, wymaz na chlamydię, biocenoza pochwy i grupa krwi moja i męża. Cytologia i moja grupa krwi mam aktualne, resztę trzeba zrobić.
    Jasne, że się nie poddaję. Czasem mam ciężkie dni, ale jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa, nie ma szans!
    Milka - dziewczynka <3 Słodko :) Ja marzę, o córeczce, ale w tej sytuacji, co Bóg da to biorę i będę szczęśliwa ;)
    Katiuszka, jak owulka była, to widać leki działają. Teraz czekamy do testowania :*
    Paryzetko kciukam mocno :*

    Paryzetka83, Milka1991 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 28 października 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki :* Póki co biel vizira na teście. Odstawiam luteinę i czekam na @. Ale przynajmniej wykres wygląda przyzwoicie ;)

    Miłego piątku <3

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko
    no wykres masz piękny, siknij koniecznie jeszcze jutro :)

    ja już w pracy, kawa wypita, czas brać się za robotę :D

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 28 października 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Paryzetko
    no wykres masz piękny, siknij koniecznie jeszcze jutro :)

    ja już w pracy, kawa wypita, czas brać się za robotę :D
    Lucce ja jestem cierpliwa i do poniedziałku wytrzymam. Chyba ;)

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 28 października 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka wow dziewczyna gratulacje kochana :)
    Paryzetko a mnie się ten wykres nie podoba tfu tfu :P
    Katiuszkaa ja chętnie Ci pomogę w koszeniu trawy bo lubię :P

    Biorę się za sprzątanie domku, zła jestem trochę bo wczoraj pożarłam się z M.także wyładuję się na sprzątaniu

    Milka1991, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello
    Edycik zapraszam tylko u mnie koszenie kosą a nie kosiarką bo trawa za długa.
    Paryzetka ja nadal trzymam kciuki
    Hej lucc jak sikanie na owulacyjny?

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 28 października 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetko wpadlam na chwilke z nadzieja na Twoje dwie kreski. Jeszcze nic straconego, czekamy dalej na dobre wiesci i trzymamy kciuki

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszka
    no na razie negatywy, ale kupiłam tym razem inne, o takie: http://allegro.pl/50x-testy-owulacyjne-owulacyjny-5x-test-ciazowy-i4724293992.html
    i one chyba bardziej czułe są, bo jest cały czas druga bladziutka kreska
    a jak inne miałam z allegro- takie w jasnoróżowym opakowaniu- to tam długo była czysta biel, a potem ciężko było pozytyw wyłapać...

  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 28 października 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie I ja po dluzszej przerwie.

    Milka gratulacje bedzie dziewczynka:)

    Edycik spokojnie,nie przemeczaj sie sprzataniem, powinnas odpoczywac.

    Katiuszka tyle koszenia przy domku?

    Tak wogole to dla budujacych lub planujacych budowe polecam bloga www.mihata.pl

    Partyzerka, jak nie w tym to moze w nastepnym.

    Chmureczka ja tez od nastepnego roku ruszam z inseminacja:)

    Udanego weekendu wszystkim:)

    Milka1991, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Lucc tych nie próbowałam, Powodzenia. Oststnio natknęłam się na testy które owulacje wykrywają po poziomie LH i estrogenów. gdyby nie ich cena pewnie bym je kupiła.
    Madzik no niestety dużo do koszenia bo prawie 1000 m z mega wysoką trawą plus kamieniami na ziemi więc od tak kosiarką nie można wjechać. Pogoda się popsuła to i moje prace w ogródku się skończyły ale może uda mi się jeszcze szybko jabłoń wkopać i kilka tui.
    Edycik jak się czujesz?
    Paryzetka jak test? Ja już wytrzymać nie mogę weź że siknij porządnie.
    A jak nasze zaciążone się czują? Ruby, Kjopa, Cinnamon, Mid, Kas, IR, Milka?

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 29 października 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się sobotnio :)

    Katiuszka widzę że ovu Ci wyznaczyło owulkę, no ciekawe :P
    Ja w zaciążonym cyklu też miałam koło 25 dc :D

    Paryżetko delikatny spadek, jak jutro się utrzyma tempka to drugi teścik ?

    Edycik zdrowa już ? od poniedziałku do pracy ?

    chmurka, madzikk no to jeszcze co najmniej dwa cykle przed IUI, do boju ! :D

    Katiuszka ja się czuję w końcu dobrze :D wszystkie bóle tfu tfu odeszły i na szczęście libido wróciło do normalnego poziomu, z czego mążek jest mega rad :P

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)

    Paryzetka kciuki za poniedziałkowy test :)

    Katiusz a dziękuję jakoś się turlam, jest ciężko na końcówce, humorki, waga itp ale już jakoś dam radę. Wczoraj miałam wizytę i mały ma 3kg także spory będzie cięcie mam mieć 21 albo 22 listopad i po przeczytaniu opisów znaków zodiaku i tym jak bardzo to się przekłada na rzeczywistość w moim otoczeniu będę walczyć o strzelca ile sił czyli 22 listopada będę chciała urodzić :P chyba że mały sam zdecyduje wcześniej to już nie będzie wyjścia :)

    Milka piękny różowy suwaczek <3 a o seksie to mi nie wspominaj, serio już zapomniałam co do czego służy, a jeszcze przede mną trochę czasu zanim cokolwiek posmakujemy z m :D

    Katiusza kiedy się wprowadzacie?

    Milka1991 lubi tę wiadomość

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 30 października 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    A co u Was dziewczyny? troche tu cicho.

    Katiuszka dzięki, ogólnie ok, tylko brzuch pobolewa wiec od razu panika...głowa wariuje..
    A jak u Ciebie? póki co wykresik tfu tfu paskudny ;)

    Ruby skorpionki są od cholery ;) u mojej się sprawdziło :)

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielną wieczorową porą.
    Ruby jak to już blisko łojoj 21/22 moja mama jest 23 ;) Strzelce są super. Jeśli chodzi o przeprowadzkę to ja planuje przed świętami ale moi budowlańcy mogą zmienić moje plany. Nigdy nic nie wiadomo. M rozmawiał wczoraj z klientem o tej firmie co u nas ma robić no i podobno są bardzo dokładni ale niestety też powolni. Mi wszyscy mówią że na święta sie nie wyrobię.
    Mid rozumiem że głowa wariuję, mam nadzieję że teraz wszystko już będzie w porządku. a co mówią lekarze? A może dzięki temu że pracę zmieniłaś będzie lepiej bo nie będziesz się tak denerwować atmosferą. Bo ile dobrze pamiętam mówiłaś że właśnie w tamtej atmosfera była do niczego. Jeśli coś nie pomajtałam.
    Milka cieszę się że bóle odeszły a libido .. Mąż na bank bardzo szczęśliwy tylko ostrożnie bo twoje dziecie zacznie opowiadać, że "stwórca go odwiedza" ;)
    Ja tym wykresem też jestem pod jarana ( taki owulacyjny bez luteiny ani dupka) ale z drugiej strony jakoś nie wierzę w owulację w tym cyklu. Mam wrażenie że to jakieś nie prawdopodobne. W tym cyklu wolę myśleć że okres dostanę niż sikać na patyki. Jakoś w głowie mam już co będę robiła w kolejnym cyklu.

    midnight lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 31 października 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry w poniedziałek

    Ja już w pracy po dwóch tygodniach L4 , zaległości co nie miara :( odkopuję się z @ i korespondencji papierowej.

    Mam ciężki dzionek dziś bo z pracy do pracy i na 19 wizyta u Szamanka jeszcze.

    W sobote na 9.00 rano miałam wizytę i w lewym jajniku piękny pęcherzyk 17mm był.Także przez weekend ostro działaliśmy.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 31 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po weekendzie ;)

    Paryżetko przykro mi za @ i od razu życzę powodzenia w nowym cyklu ! :)

    Edycik, Kaatiuszka to kciuki za owocną owulkę :)

    Midek bóle brzucha to rzecz zupełnie normalna, jeszcze Cię trochę poboli, nie martw się ;)



    Edycik, midnight lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 31 października 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Ja mam jeszcze długi weekend, więc odpoczywam :)
    Edycik jak tam po wizycie?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Paryzteka jak tam u Ciebie? Widziałam że plamienie się zaczęło 50przytula.gif

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 2 listopada 2016, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry

    ja już w pracy z kawką jestem

    Katiuszka co u Ciebie?
    Majciu jak koteczka się miewa?
    Cinnamonku jak Ty się czujesz?
    Paryzetka tulę kochana :*


    Chmurko na wizycie byłam w poniedziałek wieczorem i Szamanek obstawił,że owulkę miałam albo w niedzielę, albo w nocy z niedzieli na poniedziałek bo widać było bardzo dużo płynu w zatoce.
    Pęcherzyk ponoć wypluł komórkę jajową i powoli pękał bo zatracał ładny kształt.Od dziś startuje z dupkiem.
    Ale to wszystko kupy się nie trzyma z moją temperaturą na wykresie, ale ponoć organizm czasem płata figle i na temkę mam nie patrzeć.

    Biorę się do pracy miłego dzionka.

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
‹‹ 1865 1866 1867 1868 1869 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ