Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 22 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, no niezły tu u nas rollercoster. Od załamki kilka dni temu, po euforie dzisiaj, jak w prawdziwym brazylijskim serialu.
    Ja się zgłaszam do wykonania zadania pt " jeździec zbiorowy" w piątek lub sobotę, zależy jak szybko ciotka się uwinie. Niech już małżonek drży ; )

    madzikk lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w temacie testowania, to właśnie chce mi się siusiu i powstrzymuję się gapiąc się na test: zrobić nie zrobić :-P
    No i powiedzcie, czy ja mam równo pod sufitem hahaha

    madzikk, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Mój czasami podczytuje np teraz przytulił się i czyta bo ja ciągle się śmieję

    nie pokazuj mu bo się wstydzę :P

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 września 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminowa wrote:
    Dziewczyny, no niezły tu u nas rollercoster. Od załamki kilka dni temu, po euforie dzisiaj, jak w prawdziwym brazylijskim serialu.
    Ja się zgłaszam do wykonania zadania pt " jeździec zbiorowy" w piątek lub sobotę, zależy jak szybko ciotka się uwinie. Niech już małżonek drży ; )

    Kochana jeszcze trochę i brazylijskie seriale będą wymiękać przy nas, a my będziemy rozchwytywane, bo każdy będzie chciał kupić nasz scenariusz :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    A tak w temacie testowania, to właśnie chce mi się siusiu i powstrzymuję się gapiąc się na test: zrobić nie zrobić :-P
    No i powiedzcie, czy ja mam równo pod sufitem hahaha

    pffff jak masz dwa to właściwie czemu nie?:P a nóż widelec się uda i będziemy miały co opijać! :D

  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 22 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza, nastawiamy się na " good time" w tym miesiącu, ma być wesoło i przyjemnie, to na razie będzie nagroda, a jak jeszcze bonus się trafi na koniec miesiąca, to super : )

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminowa wrote:
    Dziewczyny, no niezły tu u nas rollercoster. Od załamki kilka dni temu, po euforie dzisiaj, jak w prawdziwym brazylijskim serialu.
    Ja się zgłaszam do wykonania zadania pt " jeździec zbiorowy" w piątek lub sobotę, zależy jak szybko ciotka się uwinie. Niech już małżonek drży ; )


    Hormony nam świrują, huśtawka hormonów etc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmuje jeźdźca i melduję, że zadanie zostanie wykonane jutro ;)

    Marietta, luna91 lubią tę wiadomość

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile małpiszon nie przylezie to w sobotę urządzę mojemu lubemu takie rodeo, że mu kopara opadnie ;)

    Jasminowa, madzikk, nick nieaktualny, luna91 lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie nadążam już :D może niech któraś na koniec dnia robi podsumowanie co było pisane? :D odświeżam co chwilę stronę i mam parę wiadomości do czytania, szaleństwo :D

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    pffff jak masz dwa to właściwie czemu nie?:P a nóż widelec się uda i będziemy miały co opijać! :D

    Ruby ale tak nie z porannego siurkania to się opłaca?

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co ja dziś ;) w końcu dni płodne więc i tak miałam go dorwać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 20:55

    cinnamon cookie, luna91 lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez melduję, że zadanie wykonam w terminie czwartek/piątek :D złapię mego na lasso i jazda bez trzymanki :D

    Jasminowa, nick nieaktualny, luna91 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Ja nie nadążam już :D może niech któraś na koniec dnia robi podsumowanie co było pisane? :D odświeżam co chwilę stronę i mam parę wiadomości do czytania, szaleństwo :D

    To wyobraź sobie co to będzie jak wszystkie zaciążymy? Wtedy to dopiero rozpętamy istna burzę na fioletowej ;)

    nick nieaktualny, Natalii00, cinnamon cookie, Jasminowa lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę się do roboty;-) miłego wieczoru wszystkim.

    cinnamon cookie, Jasminowa, nick nieaktualny, Edycik lubią tę wiadomość

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 22 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    a co ja dziś ;) w końcu dni płodne więc i tak miałam go dorwać
    Katiusza widzę że mamy tak samo cykl rozpoczęty. To do dzieła:-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Ruby ale tak nie z porannego siurkania to się opłaca?

    Ja nie jestem obiektywna bo ci powiem, że z każdego siurania się opłaca:P

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem strasznie zdeterminowana bo to ja muszę nową grupę na fioletowej założyć :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 22 września 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    A tak w temacie testowania, to właśnie chce mi się siusiu i powstrzymuję się gapiąc się na test: zrobić nie zrobić :-P
    No i powiedzcie, czy ja mam równo pod sufitem hahaha

    Ja po owulacji sikam prawie wyłącznie do kubka i zanurzam w nim test, więc ze mną chyba jest gorzej ; ) to tak na pocieszenie.

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 22 września 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Jestem strasznie zdeterminowana bo to ja muszę nową grupę na fioletowej założyć :D

    Życzę Ci tego z całego serducha <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ