X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błęknitna - gratulacje!! :D

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szynszyl wrote:
    luteinę mi przepisywał jak już miałam bardzo długi cykl, żeby wywołać @. Czasem dziewczyny biorą każdego miesiąca od np 15 dnia cyklu przez kilka dni w celu uregulowania okresu. Generalnie trzeba ją brać jak się ma niski progesteron

    Dobrze wiedzieć :) być może sama będę musiała brać - zobaczymy po wynikach.

    a jaki wpływ ma luteina na samą ciążę? Tzn biorąc ją i stabilizując cykle rozumiem, że należy ją przyjmować przez dłuższy czas i nie ma konieczności przekładać starań?:)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna brac luteine w ciazy,nawet czasem to wskazane :).tylko trzeba uwazac zeby nie brac przed owulacja bo moze zablokowac owulacje.z reszta luteina to wlasciwie to samo co duphaston

    ex2banlianb8bcf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Hahaha, mam to samo. Czekam z utęsknieniem, aż minie ból menstruacyjny (chociaż, ODPUKAC, na razie jest i tak lepiej, niż przez ostatnie 2 cykle, kiedy budziłam się w nocy i leciałam na Tramalu...) i lecę na wielkieeeeeeego, ohydnie i wściekle kolorowego drinka z palemką :P :)

    haha wielki, kolorowy drink ananasowy z palemką i wielkim ananasem do dekoracji :D

    Dziewczyny a można brać luteinę bez konsultacji z lekarzem?

    Bratek lubi tę wiadomość

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdaje relacje:
    Bylam we wtorek u gina, pokazalam mu wynik bety. Usg nie zrobil, nie kazal zrobic bety za 48h. Mowil ze za 2tyg zrobi usg, bo jak na 4tydzien to jeszcze moze nie byc nic widac.
    Troche sie martwie, moze niepotrzebnie. Mam bole podbrzusza jak na @, wrazliwe piersi i powiekszone sutki, tempka ok 37 i bialy sluz.
    Myslicie ze niema podstaw do niepokoju?
    Pozdrowki

  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudzialka stres jest teraz nie wskazany wszystko co wymieniłaś to z tego co sie orientuje wczesne oznaki ciąży także spokojnie wyluzuj i odpoczywaj :) będzie dobrze

    Rudzialka lubi tę wiadomość

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za wsparcie:) odpoczywam na l4, nie schylam sie, nie przemeczam sie. Bardzo mi zalezy zeby fasolka rozwijala sie zdrowo. Tyle sie naczytalam o wczesnych poronieniach - niepotrzebnie. Jak dla mnie to mogliby zablokowac internet:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,

    Rudziala ja nie widzę tam nic niepokojącego, dla świętego spokoju możesz za tydzień betę powtórzyć, a jak nie to czekać na wizytę.

    Bratek zazdroszczę drinków z palemką ale jak w niedz zatestuję i znowu ani cienia cienia nie będzie to zrobię sobie drina choćby bez palemki :P
    A gdzie wyruszacie na wczasy?

    My planujemy w tym roku nad PL morze w sierpniu o ile będzie pogoda, jak nie to coś innego się wymyśli...

    Wygasł mi abonament darmowy i wszystko mam takie brzydkie i szare...

    Rudzialka, renate lubią tę wiadomość

  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w przyszlym tygodniu ruszamy na Krakow ;)

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Natka czyli moje miasto :):) zapraszamy hihi :):)

    my w tym roku póki co nie mamy żadnych planów troche ciezko z urlopami i może dopiero gdzies w październiku sie uda...chociaz wtedy zmieniam prace a raczej przechodze na wyższy lewel :D:D i tez nie wiadomo jak to bedzie.najwyżej bedą grudniowe wczasy :) ale tak naprawde to wakacje teraz baaaardzo by mi się przydały...

    ex2banlianb8bcf2.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluś27 wrote:
    Mundek a ktory masz dzien cyklu? I ilu dniowe masz cykle?
    A moze nie polegaj tak na 100% na mierzeniu tempki, tylko staraj sie nawet teraz :) ja osobiscie czuje fizycznie ze mam owulke, bo jajniki mnie napierdzielaja :) no i wieksza chec na przytulanie jest ;)

    Ja też czuje, że mam owulke a temperatura o stałej porze 36,3 a jak wstawałam o 8.00 to była 36,7.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 16 lipca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam przed chwilą u ginekolog... jest mi trochę smutno bo powiedziała że na USG za wcześnie że jeszcze nic nie może potwierdzić i żebym sobie przyszła za 3 tygodnie a nie teraz. 4 tydzień to podobno za wcześnie żeby stwierdzić ciążę i że to że test wyszedł to nic nie znaczy... :( nie wiem co mam myśleć czy ja w końcu jestem w tej ciąży czy nie jestem? Myślałam że dostanę dzisiaj zwolnienie z pracy ale już nawet jej o to nie pytałam jak tak do mnie wyjechała, będę się dalej stresować w tej robocie...:(

    178158129f.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 16 lipca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna - po prostu może lekarka miała "zły dzień" tak jak moja jak przyszłam po skierowanie.

    Jesteś w bardzo wczesnej ciąży i to, że na USG nie będzie widać to chyba prawda jest (przynajmniej moje znajome musiały poczekać na USG trochę dłużej).

    Ale jeśli test wyszedł pozytywny, i beta również to teraz trzeba na spokojnie odczekać 3 tygodnie, starać się nie przemęczać i wszystko powinno być ok:)

    Bratek lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 16 lipca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    Byłam przed chwilą u ginekolog... jest mi trochę smutno bo powiedziała że na USG za wcześnie że jeszcze nic nie może potwierdzić i żebym sobie przyszła za 3 tygodnie a nie teraz. 4 tydzień to podobno za wcześnie żeby stwierdzić ciążę i że to że test wyszedł to nic nie znaczy... :( nie wiem co mam myśleć czy ja w końcu jestem w tej ciąży czy nie jestem? Myślałam że dostanę dzisiaj zwolnienie z pracy ale już nawet jej o to nie pytałam jak tak do mnie wyjechała, będę się dalej stresować w tej robocie...:(


    Blekitna a nie mozesz wziasc L4 od lekarza rodzinnego?
    Wiesz jakby nie patrzec to miala racje, bo faktycznie w 4 tyg nic noe widac, i dopiero bys sie stresowala jak by nic nie bylo na usg. Mi lekarz usg tez robil dopiero ok 6 tc. A tak to mialam tylko test ciazowy i hcg na potwierdzenie i mega duzo progesteronu na podtrzymanie.
    Spojrz na to z drugiej strony :) pojdziesz za 2 tyg i pewnie juz uslyszysz bijace serduszko! A poki co odpoczywaj i sie zdrowo odzywiaj i sie nie stresuj tylko biegnij do lekarza rodzinnego po zwolnienie! :)
    Bedzie dobrze, zobaczysz :*

    dqpranli960fzv6r.png
  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 16 lipca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarz rodzinny mi nie da chyba zwolnienia na dwa tygodnie jeszcze bo już w tym tygodniu mi dała. Kurcze mam mega stresującą pracę i boję się że jak tam wrócę to będzie po fasolce

    178158129f.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blekitna, tak jak czytalas moj post czy nie, jestesmy w takiej samej sytuacji. Ja o l4 sama poprosilam, bo z wlasnej woli by mi nie wypisal.
    Musimy czekac 2tyg. Chociaz nie jest latwo, bo jak poczuje tylko wilgotno, to boje sie ze to plamienie.
    Jak sobie wybic z glowy takie mysli..
    Blekitna, trzymamy sie. Rocznik 89 jest silny:*

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprosiłaś ginekologa o L4?

    178158129f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a wy możecie widzieć mój wykres czy już nie można go udostępniać jak się nie ma premium? a jak go widzicie to też w szarych barwach?

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :( zrobilam ta cholerna bete dzisiaj i zaluje bo teraz sie denerwuje jeszcze bardziej bo nie wiem czy to jeszcze pozostalosci po pregnylu czy cos moze jednak zaskoczylo...
    beta 2,230
    normy dla tego lab. kobiety nie bedace w ciazy =< 1 mIU/ml
    wiec moze jednak?

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    dziewczyny a wy możecie widzieć mój wykres czy już nie można go udostępniać jak się nie ma premium? a jak go widzicie to też w szarych barwach?
    jest wykres i jest kolorowy :)

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ