X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Super dziękuję :)

    Pozwolicie, że skrobnę kilka słów o sobie.
    Mam 33 lata i staramy się z mężulkiem o potomka już 11 cykl - niestety to już rok.
    Na OF jestem od lutego o ile mnie pamięć nie myli.
    W tym cyklu jestem po raz pierwszy na wspomagaczach tj. Clo i Luteina ( od jutra ) i walczę z prolaktyną z udziałem Dostinexu ;)
    W tym cyklu wyhodowałam 3 piękne pęcherzyki i już miałam dostać Pregnyl, ale endometrium się na mnie obraziło i nie chciało rosnąć ( 4mm ), więc lekarz zadecydował, że zdajemy się na naturę, więc w moim przypadku oznacza to czekanie na kolejny cykl.

    witaj Czekająca
    ja też od nowego cyklu zaczynam clo, a narazie jestem na luteinie tzn byłam na wywołanie @, moje cykle są mega długie co zresztą widac po wykresie, wiec bardzo licze że clo cos zadziała. Miałaś jakieś negatywne objawy po tych tabl., bo czytałam ze dziewczyny różnie reagują, ja mam brac od 5 do 9 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekająca to twój pierwszy cykl na wspomagaczach więc może organizm też potrzebuje czasu żeby to ogarnąć, zobaczysz w następnym cyklu, jeśli twój lekarz po następnym cyklu czegoś nie zmieni to warto jeszcze skonsultować się z innym, wiesz co dwie głowy to nie jedna:)

    A po ilu cyklach zgłosiłaś się na badania? pytam tylko z ciekawości...
    Masz za sobą jakieś poronienia, ciąże biochemiczne?

    pozdrawiam

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz rację, zobaczymy co przyniesie czas. Jak do tej pory nie mam za sobą poronień , czy ciąży biochemicznej. Do lekarza zgłosiłam się w 10 cyklu starań. Najpierw ustaliliśmy z mężem, że dopiero jak po roku nic nie wyjdzie zaczniemy zgłębiać temat, ale ciąża jednej z dziewczyn tutaj z OF, z którą bardzo się zbliżyłam sprawiła, że skoczyłam na wizytę szybciej.

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 15 lipca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc ja brałam inaczej niż w ulotce, bo od 3 do 5 dc po 2 tabletki. skutki uboczne jakie u siebie zauważyłam to uderzenia gorąca, mdłości i niestety trudności w zasypianiu i przespaniu całej nocy spokojnie. Do tego w okresie około owulacyjnym mega ból podbrzusza, bardzo dotkliwe zakuwania jajników i ból pochwy. Lekarz niestety mnie ostrzegał, że tak może być. No i co mnie najbardziej martwi zaczęłam przybierać na wadze - to niestety też skutek uboczny, chociaż ja też zaczęłam brać Dostinex, a on ma podobne skutki uboczne jak Clo, więc pewnie jedno do drugiego i trochę niefajnie się zrobiło :(

    No ale czego się nie robi, by spełnić marzenia ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 15 lipca 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu wielkie gratulacje!!!
    Słuchajcie wczoraj krawcowa z brzuszkiem a dzisiaj koleżanka w pracy mówiła, że chyba w ciąży jest ale nie chce teraz dziecka a okres spóźnia się 3 tyg i boi się zrobić test :-( Będzie brała rozwód z mężem i ma 11 letnią córę. Mam nadzieję, że to jakiś znak :-P
    Jak wróciłam do pracy po poronieniu to byłam w takim miejscu gdzie przeleciał nade mną bociek i przeleciała sarenka.
    Ja mam dni około owulacyjne i owu zbliża się bardzo wielkimi krokami. No i mój P jak zawoziłam go niedawno na nockę pytał czy robiłam już jakiś test?!?!?
    Ach ten mój facet nic nie kumaty :-P
    Witam oczywiście nowe koleżanki!!!!

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania- gratulacje!!! Piękna druga krecha! :)

    Bratek- ja już wiem o co chodzi z tą koszulką :) To jest Sylwester, który goni Tweety'ego, tak jak Wy próbujecie złapać maluszka i cała akcja dzieje się przy ananasie, którego ostatnio ponoć macie pod dostatkiem i jeszcze ten napis... No ewidentnie znak jakiś, że na nią trafiliście :)

    CzekającaMama witamy w naszych skromnych progach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 00:30

    Bratek lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 16 lipca 2015, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia, naszą interpretację rozwikłałaś w 100procentach :) Ale wyobraźnia projektanta nas rozbroiła :-D

    nusia. lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 16 lipca 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    JoanaDarc ja brałam inaczej niż w ulotce, bo od 3 do 5 dc po 2 tabletki. skutki uboczne jakie u siebie zauważyłam to uderzenia gorąca, mdłości i niestety trudności w zasypianiu i przespaniu całej nocy spokojnie. Do tego w okresie około owulacyjnym mega ból podbrzusza, bardzo dotkliwe zakuwania jajników i ból pochwy. Lekarz niestety mnie ostrzegał, że tak może być. No i co mnie najbardziej martwi zaczęłam przybierać na wadze - to niestety też skutek uboczny, chociaż ja też zaczęłam brać Dostinex, a on ma podobne skutki uboczne jak Clo, więc pewnie jedno do drugiego i trochę niefajnie się zrobiło :(

    No ale czego się nie robi, by spełnić marzenia ;)



    No to mnie nie pocieszyłaś, ale i tak spróbuje :) a jak z pęcherzykami, udało się jakieś wyhodować? byłaś na monitoringu, żeby zobaczyć co i jak ?

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 16 lipca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania - superaśnie! :)

    Ja już 3 dzień obserwuję temp. i codziennie mam jakieś spadki (obecnie 36,51...) ciekawe kiedy odbije

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 16 lipca 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekająca a na co bierzesz acard? bo mi to się zawsze z zawałem serca kojarzyło :)

  • Błękitna Autorytet
    Postów: 282 128

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) byłam wczoraj na becie drugi raz i chciałam skonsultować z Wami wynik :)

    13.07(poniedziałek) było tak: Beta HCG 34,2 mIU/ml
    a 15.07 (środa) tak: Beta HCG 105,1 mIU/ml

    Chyba przyrost jest ok?

    40cd9c1d8021b1f0fe6cce723c6af3a0.png

    178158129f.png
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blekitna - gratulacje!!!! :) duzo zdrowka dla Ciebie i fasolki :) no i spokojnych 9 miesiecy :)

    Błękitna lubi tę wiadomość

    dqpranli960fzv6r.png
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania123, Rudzialka Wam rowniez wielkie gratulacje!!!! Zdrowia i spokoju :) a potem blogiego macierzynstwa :D

    dqpranli960fzv6r.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "
    Hannia123 wrote:
    Zizi nie wiem czy przegapiłam i czegoś nie doczytałam, ale czy Ty masz już @? Zaglądałam na Twój wykres i nie wygląda jakby wszystko było już przesądzone. W drugiej ciąży pierwszy bladzioch mi wyszedł tydzień po terminie @ dopiero."

    pewnie dziś dostanę, bo brzuch juz boli. robiłam betę, negatywna na 100%, więc nadziei nie ma, niestety. w tym cyklu oczywiście:) Wczoraj miałam doła, potem się złościłam...i zafarbowałam się na rudo, z tego wsszystkiego. dziś już jestem optymistką;) przybywaj, @, oby po raz ostatni na dłużej;)

    Dzięki dziewczyny za wsparcie, ciepłe słowa są baaardzo pomocne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 08:21

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błekitna i Rudzialka, dużó zdrówka i pomyślności :)))) Zdawajcie relacje na bieżąco. mam nadzieje, e wkrótce do Was podołączamy:)))))

    Błękitna lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co myslicie o jedzeniu swiezego ananasa, jako srodka wspomagajacego zagniezdzanie zarodka?

    dqpranli960fzv6r.png
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane co myślicie o mojej owulce niby juz powinna byc ale jakos dzisiaj temp nie urosła na co szczerze mówiac liczyłam któras tak miała?
    f06ff106a94354fa20eed14e04c6f4ee.png

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    kochane co myślicie o mojej owulce niby juz powinna byc ale jakos dzisiaj temp nie urosła na co szczerze mówiac liczyłam któras tak miała?
    f06ff106a94354fa20eed14e04c6f4ee.png


    Spokojnie od pozytywnego masz 48 h na przyjście owulki, pozytywny test pokazuje że zbliża się owu a nie że już wystąpiła, dziś lub jutro na pewno przyjdzie:)

  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 16 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek a ktory masz dzien cyklu? I ilu dniowe masz cykle?
    A moze nie polegaj tak na 100% na mierzeniu tempki, tylko staraj sie nawet teraz :) ja osobiscie czuje fizycznie ze mam owulke, bo jajniki mnie napierdzielaja :) no i wieksza chec na przytulanie jest ;)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    dqpranli960fzv6r.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 16 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, gratuluję pozyt. testu:) Jak tam, będziesz robi bete?

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ