X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 16 lipca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka jestes rocznik 89? Blekitna tez? I to Wasze pierwsze dzieciatka prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 17:48

    dqpranli960fzv6r.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna - ja bym poszła po L4. Co Ci zależy? Skoro masz stresującą pracę, a Twoim priorytetem jest fasolka to nad czym tu się zastanawiać?! Kochana! Walcz o swoje szczęście! :)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    poprosiłaś ginekologa o L4?

    oczywiście. Powiedziałam że mam stresującą pracę przy komputerze 8h dziennie, praca do 21:00. Bez problemu mi wypisał na 2 tyg.
    Kochana, walcz! wróć się do niego i poproś o L4. Nie powinnaś się teraz przemęczać. Ty i Twoja fasolka jesteście najważniejsze!
    Buziaki:*

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluś27 wrote:
    Rudzialka jestes rocznik 89? Blekitna tez? I to Wasze pierwsze dzieciatka prawda?
    No na którymś forum wyczytałam że mam rówieśniczkę Błękitną :)
    Moje pierwsze... ojej! Nie mogę w to uwierzyć! Będę m-a-m-ą :):)

  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    lekarz rodzinny mi nie da chyba zwolnienia na dwa tygodnie jeszcze bo już w tym tygodniu mi dała. Kurcze mam mega stresującą pracę i boję się że jak tam wrócę to będzie po fasolce
    Nawet tak nie mysl :( Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Wroc sie do lekarki albo pójdź do innej :) A poki co w pracy staraj sie nie brac do siebie nic...

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 16 lipca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    O Natka czyli moje miasto :):) zapraszamy hihi :):)

    my w tym roku póki co nie mamy żadnych planów troche ciezko z urlopami i może dopiero gdzies w październiku sie uda...chociaz wtedy zmieniam prace a raczej przechodze na wyższy lewel :D:D i tez nie wiadomo jak to bedzie.najwyżej bedą grudniowe wczasy :) ale tak naprawde to wakacje teraz baaaardzo by mi się przydały...

    HIHi dzieki:) Ja już sie nie moge doczekac oderwac od roboty i wszystkich stresow z nia zwiazanych....

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna! Marsz do lekarza i powiedz mu, że ma Ci dać zwolnienie na 2 tyg tak jak pisze Rudzialka. Musicie teraz o siebie dbać. Trzeba walczyć o swoje. Nie stresuj się, moje znajome też miały pierwsze usg w 6, 7 tyg dopiero. A jak Ci nie da na piękne oczy to zacznij ściemniać, że Cie kręgosłup boli, już nie będzie miał wyjścia. Bólu kręgoslupa Ci nie udowodnią :)

    Rudzialka tak! Będziesz mamusią :) Chciałabym sama się tak poczuć, ale jeszcze trochę poczekam :) Troszeczkę Wam kobitki zazdroszczę, ale tak pozytywnie :)
    Trzymajcie się ciepło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lila25 wrote:
    jest wykres i jest kolorowy :)


    Dzięki Lilka chociaż ty jedna sprawdziłaś ;)

    lila25 lubi tę wiadomość

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Dzięki Lilka chociaż ty jedna sprawdziłaś ;)

    oj, Ruby.. nie gniewaj sie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka wrote:
    oj, Ruby.. nie gniewaj sie:)

    nie gniewam :)

  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sprawdziłam :) ale już była informacja :)

    renate lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Natka30 Przyjaciółka
    Postów: 81 38

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też.. nie chciałam powtarzać ;)

    renate lubi tę wiadomość

    05a5dc343a95c3abdf4420765179411e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra niech wam będzie ;)

  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sprawdziłam!! ale fakt juz ktos napisał :)

    a jak tak jak nusia tez Wam zazdroszcze....troszke pozytywnie a troszke (nic na to nie poradze!) ale na smutno...i tak sobie ostatnio myśle i ta myśl staje sie coraz bardziej męcząca i częsta ze co bedzie jesli w ogóle nam nie wyjdzie.... może poprostu za dużo o tym wszystkim myśle, za dużo mam kontaktu z dziecmi i to dlatego

    ex2banlianb8bcf2.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh ja też zazdroszczę... ;)

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mówię mężowi, że wątek dopiero co się zaczął i już tak szczęśliwie i że to na pewno dobry znak (bo on już by bardzo chciał dzieciaczka, ale jest dzielny i mocno wierzy i czeka) :)

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 16 lipca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoanaDarc wrote:
    Nie trać nadziei, jeszcze nic nie jest przesądzone, ja jestem właśnie po luteinie i teraz czekam na @ ale póki co cisza, a brałam 3x1 przez 9 dni, chyba jakoś słabo na mnie działa :)

    Kochana ja nie tracę wiary, że się uda tylko, staram się podchodzić realnie do tematu, żeby znowu nie wyć przez tydzień, że 2 przylazła ...

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 16 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Dziewczyny, pytanie do biorących Luteinę. Gin wam przepisał bo macie problemy z @? (nieregularne cykle m.in?)

    Mi przepisał Luteinę, bo mam zbyt niski progesteron.

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 16 lipca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błękitna wrote:
    Byłam przed chwilą u ginekolog... jest mi trochę smutno bo powiedziała że na USG za wcześnie że jeszcze nic nie może potwierdzić i żebym sobie przyszła za 3 tygodnie a nie teraz. 4 tydzień to podobno za wcześnie żeby stwierdzić ciążę i że to że test wyszedł to nic nie znaczy... :( nie wiem co mam myśleć czy ja w końcu jestem w tej ciąży czy nie jestem? Myślałam że dostanę dzisiaj zwolnienie z pracy ale już nawet jej o to nie pytałam jak tak do mnie wyjechała, będę się dalej stresować w tej robocie...:(

    Kochana nie stresuj się na zapas - jesteś w ciąży i stresy sio sio ;
    Co do usg to faktycznie może być zbyt wcześnie by cokolwiek zobaczyć.

    Co do L-4 to rozumiem Cię w 100% też mam cholernie stresującą pracę i też chciałabym iść od razu na wolne jak tylko uda mi się zajść w ciążę :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 16 lipca 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała już tą "przyjemność" aplikowania sobie luteiny na dowcipnie?

    Ja dzisiaj mam to zrobić po raz pierwszy i jak zobaczyłam sprzęt + instrukcję jazdy to ogłupiałam i najnormalniej w świecie nie wiem jak sobie, z tym poradzę ;)

    Dzięki za wszelkie wskazówki :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ