X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania- zostac mama w 2014 roku :-)
Odpowiedz

Starania- zostac mama w 2014 roku :-)

Oceń ten wątek:
  • Klementyna Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 20 października 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia :) wrote:
    Hej dziewczyny!
    Mam pytanie do WAS. W piątek byłam u Medycyny Pracy i miałam robione badania wszystkie i wyszło,że mam Bardzo dużo bakterii w moczu i krwinek białych i mam natychmiast skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Powiedzcie mi czy mocz wpływ na to, że nie mogę zajść?
    tak

  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 20 października 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klementyna jak to trudno, dwie opcje tu albo tam. Ale jak widac weekend i malo kto tu zaglada. Ja obiada robie i tu wpadam . A potem na dwor spadam.

  • Klementyna Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 20 października 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam w planach spacer ale chwilowo mi trudno z lozka wyjsc :D
    zwale na meza bo wczoraj mu sie na mizianie zebralo a tak niesamowicie rozpuszkalnikiem smierdzial ze to przez te opary tyle spalam (mimo kompieli smierdzial)

  • oleska1983 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 20 października 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forumek działa chodźcie tam :)

  • nescafe Autorytet
    Postów: 468 286

    Wysłany: 20 października 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sie robi oleska :) haha ide tam

  • Anuska127 Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 20 października 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mogłybyście spojrzeć na mój wykres? :) niestety nie mogłam serduszkować w owulację, jednak zrobiłam to w 3 dzień wyższych temperatur- jak myślicie jest jakaś szansa? W niektórych źródłach podają, że tak, że dopiero 4 dzień wyższych temperatur rozpoczyna dni niepłodne, ale w sumie już nie wiem sama ;p

    a17edceddcbebb47e6061d8177dbea7e.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2013, 11:33

  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 20 października 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska127 wrote:
    Cześć dziewczyny! Mogłybyście spojrzeć na mój wykres? :) niestety nie mogłam serduszkować w owulację, jednak zrobiłam to w 3 dzień wyższych temperatur- jak myślicie jest jakaś szansa? W niektórych źródłach podają, że tak, że dopiero 4 dzień wyższych temperatur rozpoczyna dni niepłodne, ale w sumie już nie wiem sama ;p

    Szansa jest zawsze, ale czy faktycznie dojdzie do zaplodnienia to okaże się później :-)

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znów padło forum :P no cóż, ja i tak uciekam zjeść, a potem na obiad do tych teściów.Więc wpadnę do was na chwilkę po południu albo wieczorem, bo jeszcze muszę się na jutro pouczyć do szkoły ;) buźka!

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 20 października 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia :) wrote:
    Hej dziewczyny!
    Mam pytanie do WAS. W piątek byłam u Medycyny Pracy i miałam robione badania wszystkie i wyszło,że mam Bardzo dużo bakterii w moczu i krwinek białych i mam natychmiast skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Powiedzcie mi czy mocz wpływ na to, że nie mogę zajść?


    O jak fajnie, że poruszyłaś ten temat. Od liceum mam problem z pęcherzem i jak tylko chłodniej się robi, czuję dyskomfort przy sikaniu. Wyszły mi bakterie w moczu, zaleczałam to furaginem przez tydzień i myślałam, że będzie okej, ale dwa dni po odstawieniu wróciło.. Teraz już jest dobrze, ale wiem, że to chwilowe, bo coś tam się dzieje cały czas, ale wkurza mnie "bezsilność" lekarzy. na odpier*** wszystko przepisują.
    Miałyście takie problemy? Jak to zaleczyć raz a porządnie?

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Klementyna Znajoma
    Postów: 28 13

    Wysłany: 20 października 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalezy jaka to bakteria.
    u mojego meza wykryto Ureaplasma (aktualnie jestesmy na antybiotykach) ta bakteria przenosi na partnerow i moze powodowac problemy z zajsciem w ciazy a u faceta bezplodnosc.

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 20 października 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o w mordę.. założyłam wątek o pęcherzu, chętnie więcej się dowiem na ten temat..

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 października 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tu ktos ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2013, 09:49

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 29 października 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, jestescie ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 30 listopada 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chciałabym zostać mamą w 2014... Ale cóż... czas pokaże:-) Zyczę wszystkim staraczką powodzonka :)

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
‹‹ 10 11 12 13 14
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ