X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranie z inofem badz innym suplementem
Odpowiedz

Staranie z inofem badz innym suplementem

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodałam mój wykres, ale jestem w tym debiutantką , za błędy oraz nie pełne informacje przepraszam:) Mierzyłam parę miesięcy temu temperaturę ale mnie to męczy,wykres wyglądał jak zęby rekina, wystarczyło że mniej spałam czy miałam większy stres, więc wolę testy owulacyjne...:P

    11 cykl starań
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 23 września 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    dodałam mój wykres, ale jestem w tym debiutantką , za błędy oraz nie pełne informacje przepraszam:) Mierzyłam parę miesięcy temu temperaturę ale mnie to męczy,wykres wyglądał jak zęby rekina, wystarczyło że mniej spałam czy miałam większy stres, więc wolę testy owulacyjne...:P


    Nie widać wykresu

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 września 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm w takim razie muszę wieczorem pokombinować

    11 cykl starań
  • LZuzia Przyjaciółka
    Postów: 76 25

    Wysłany: 23 września 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ja jestem średnio przekonana do suplementów Ale czego człowiek nie próbuje żeby tylko zajść Biorę drugie opakowanie OVARINu hmm efekty niewiem czy są po nim Bo dodatkowo biorę CYCLODYNON. Ostatnio miałam owulację i pęcherzyk 2cm ale mimo to nie udało się

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 24 września 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lzuzia , bralas do tego jeszcze jakieś leki przy tym pecherzyku ? Czy tak tylko monitorowaliscie ?

    11 cykl starań
  • LZuzia Przyjaciółka
    Postów: 76 25

    Wysłany: 24 września 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek tylko te co napisałam wcześniej, atak to sam monitoring...

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 24 września 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 24 września 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów mi tekst urwało napiszę później z kompa

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby następnym razem się udało, a wcześniej też ci tak ładnie rosły pęcherzyki? Czy zauważyłaś że po ovarinie jest lepiej? długo już go bierzesz? jA BIORE 3 miesiąc Inofem i dopiero w tym cyklu są duże zmiany więc chyba tzreba tym preparatom dać czasu:)

    11 cykl starań
  • LZuzia Przyjaciółka
    Postów: 76 25

    Wysłany: 25 września 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek u mnie w większości nie było owulacji mam PCOS więc tak bywa
    Ovarin dopiero jedno opakowanie. Jakiś szczególnych zmian nie widzę Ale chyba jeszcze mało czasu minęło. Myślałam brać Inofem, ale tak wyszło że Ovarin Zobaczymy jak będzie dalej. Teraz jak był ten 2 cm pęcherzyk miałam taką nadzieję, ale niestety przyszła @.
    Tyle razy się zawiodłam więc już nie testuje czekam...
    Powodzenia i życzę dwóch kreseczek:)

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm lekarz zalecił OVARIN ? inofem piję 2 razy dziennie, ma wiecej mioinozytolu, mimo że pisze raz dziennie biorę dwa razy dziennie ponieważ Miovarian ma prawie ten sam skład a producent zaleca 2 razy dziennie, a ja mam tyle nadwagi i taka ochote na te słodycze że twardo biorę po 2 , i mam teraz wielką nadzieję bo miałam pierwszy raz objawy owulacji, monitoringów wcześniej nie robiłam ale myśle ze cięzko u mnie z tą owulacją, bo tak często współzyliśmy w kilku miesiącach i ni nie było. Inofem jest od razu rozpuszczany i to jeszcze w letniej wodzie i uważam że ma lepszą przyswajalnosc, może warto zapytać ginekologa czy nie zmienić supla?

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 25 września 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie w ovarinie sa też inne vit, D i kwas foliowy ale może 1 saszetka inofemu do tego podkręciła by sprawe? hmmm bo ten mioinozytol jest ważny , Tobie także życzę powodzenia:)

    11 cykl starań
  • LZuzia Przyjaciółka
    Postów: 76 25

    Wysłany: 25 września 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak lekarz zalecił, w połowie cyklu znów idę na monitoring zobaczymy jak to będzie.
    Nie chce za dużo wszystkiego brać, jak jest od niedawna owulka to na razie zostaje przy tym pakiecie. Każdy organizm jest inny i leki też różnie działają
    Ale musimy pamiętać że nie każda owulacja musi zakończyć się ciążą Nawet zdrowe kobity starają się długo o dzidzie. Eh pocieszam się:)

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 25 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pilam Inofem naboznie przez kilka miesiecy i dalam spokoj. Jedyna roznica, to ta w portfelu. Zero roznicy w cyklach, ciazy nadal brak. Zostaje przy kwasie foliowym i witaminach. Ale moze akurat komus pomoze. Moja kuzynka pila Inofem , bo sie starala "juz" 6 miesiecy i nic, potem szybko zaszla. Ale to mogl byc akurat przypadek :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę 3 cykl Ovarin i też na razie bez efektu. a cholerstwo drogie jak nie wiem :/

  • LZuzia Przyjaciółka
    Postów: 76 25

    Wysłany: 26 września 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita niestety Ovarin jest drogi, myślałam że coś da Ile dziennie tabl bierzesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tabletki
    zamawiałam przez neta, bo wychodzi taniej ;)

  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 26 września 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam ovarin teraz 10 dzien pije inofem zauzwazylam ze owulacja jest juz 3 cykl w 12-13 dniu bardziej odczuwam prace jajnikow i to wszystko.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • LZuzia Przyjaciółka
    Postów: 76 25

    Wysłany: 26 września 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita ja też 2 i kupuje za 49 zł 60tabl

    Co do Ovarinu wszystko od organizmu, u mnie każda owulacja jest na wagę złota, myślałam że jeśli będzie to od razu zaciąże a tu jak widać nie jest to takie proste. Pewnie gdybym się nie starała ciąża łatwiej przychodzi:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LZuzia
    ja mam owulacje co miesiac i dupa :P

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ