Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranie z inofem badz innym suplementem
Odpowiedz

Staranie z inofem badz innym suplementem

Oceń ten wątek:
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 168 19

    Wysłany: 22 września 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije od prawie miesiąca inofem jedynie co ZAUWAŻYŁAM straszny ból przy. @

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • sierpniowe_nadzieje Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 22 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)

    Ja pije inofolik od prawie miesiąca i to co obecnie zauważylam to to, ze stracilam calkowicie ochotę na słodycze, co jest dla mnie czymś wyjątkowo nietypowym, bo jestem osobą, która praktycznie codziennie miała ogromną poyrzebę i ochotę na słodkości, miewałam wieczorami takie napady, a o sytuacjach stresujących to już nie wspomnę.

    Także z osoby, która nie wierzyła, że uda się jej zrezygnować ze słodyczy stałam się tą, która słodyczy już nie potrzebuje...

    Moje pozostałe obserwacje:

    Mam duuuuużo więcej energii, skończyły mi się problemy z zasypianiem, a w ciągu dnia nie jestem senna (a nie zmianiałam w żaden sposób stylu życia).

    Nie wiem czy to zasługa Inofoliku, natomiast tego bym się dopatrywała.

    Tyle na chwilę obecną.

    Ps. Biorę narazie jedną saszetkę dziennie

    sierpniowe_nadzieje
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 września 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że jak bolą te janiki po Mio innozytolu to coś się dzieje dobrego

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 września 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety jak była ochota na słodycze to tak dalej jest , może potrzebuje więcej czasu. Czekam teraz do 3 października i będę robić test

    11 cykl starań
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 22 września 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:23

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 września 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dodatkowo jeszcze piję litry kawy:P chyba na zapas, :P jak zajde to zero kawusi i słodyczy hihi, w tym cyklu musi się udać siódemka to szcześliwa liczba

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 września 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę mi lepiej jak tutaj się zarejestrowałam , fajnie tak z kimś popisać się wesprzeć, czasami nie ma z kim o tym pogadać, bo inni to tylko napinka , a kiedy wy??? :P

    11 cykl starań
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 168 19

    Wysłany: 22 września 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ochota na słodycze minęła i jeszcze schudłam jakieś 3kg

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 22 września 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:23

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 22 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:23

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 września 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 października

    11 cykl starań
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 22 września 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny stosował ktoś może ten żel Sasmar Conceive Plus ?????? Jakieś opinie , pomógł komuś????

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 września 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 października ale postaram się na luzie do tego podejść , muszę sobie zapenic jakieś rozrywki do tego czasu

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 września 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Msmarmify damy radę, coś pisze i mi urywa teksty....

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 września 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestrzegam też korzystając z okazji przed lekami przeciwbolowymi nlpz typu np ibuprofen ketonal itd , one szkodzą na płodność , a wiadomo że lykamy tablety... A o tym się nie wie czasami

    11 cykl starań
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 22 września 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Hej dziewczyny stosował ktoś może ten żel Sasmar Conceive Plus ?????? Jakieś opinie , pomógł komuś????
    Ja stosowałam Conceive ale póki co efektów nie widzę. W sumie stosowałam tylko kilka razy bo jak zaczęłam pic inofem to śluz płodny mnie zaczął znów zalewać i nie było potrzeby dodawania "poślizgu".
    Ja już staram sie prawie rok ale ostatnio wymusiłam badania tarczycy i okazało się ze mam tsh powyżej 4. Od wczoraj na lekach. Może to pomoże :)

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 22 września 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalek wrote:
    Ja stosowałam Conceive ale póki co efektów nie widzę. W sumie stosowałam tylko kilka razy bo jak zaczęłam pic inofem to śluz płodny mnie zaczął znów zalewać i nie było potrzeby dodawania "poślizgu".
    Ja już staram sie prawie rok ale ostatnio wymusiłam badania tarczycy i okazało się ze mam tsh powyżej 4. Od wczoraj na lekach. Może to pomoże :)


    Dziękuję

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 23 września 2016, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:23

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 23 września 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:23

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 września 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny , moim zajęciem do weekendu są seriale hehe

    11 cykl starań
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ