X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 9 października 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Dziewczyny :) mnie tez dopadłą jakas infekcja :/

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane moje . Zycze wam milego dnia . buziole

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 9 października 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem ze Żnina, niedaleko Bydgoszczy :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 października 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję dziewczyny, że wczoraj kupiłam bilet na pociąg - @ przyszła! Jednak moja gin miała rację, że pierwsza po poronieniu może być meeega...Nigdy pierwszego dnia nie miałam takiego zalewu. Dzisiaj to już w ogóle nie mówię. Tylko ta krew jest inna, taka zdecydowanie bardziej czysta niż zwykle. Prawie żadnych skrzepów. Ja siedzę w domku, bo środy i piątki mam wolne. Miałam posprzątać, ale robiłam papierologię do szkoły, a teraz z miłą chęcią poszłabym na spacer, bo takie piękne słoneczko u mnie :)
    Martuśka ja mieszkam 100 km od Bydzi :)

    Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Melduję dziewczyny, że wczoraj kupiłam bilet na pociąg - @ przyszła! Jednak moja gin miała rację, że pierwsza po poronieniu może być meeega...Nigdy pierwszego dnia nie miałam takiego zalewu. Dzisiaj to już w ogóle nie mówię. Tylko ta krew jest inna, taka zdecydowanie bardziej czysta niż zwykle. Prawie żadnych skrzepów. Ja siedzę w domku, bo środy i piątki mam wolne. Miałam posprzątać, ale robiłam papierologię do szkoły, a teraz z miłą chęcią poszłabym na spacer, bo takie piękne słoneczko u mnie :)
    Martuśka ja mieszkam 100 km od Bydzi :)
    no to kochana rozgosc sie w naszym pociagu : ) I życze spokojnej podrozy do zielonego koniuszka :) pozdrawiam buziaczki : *

    myszkaazi, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 października 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no to kochana rozgosc sie w naszym pociagu : ) I życze spokojnej podrozy do zielonego koniuszka :) pozdrawiam buziaczki : *
    Wszystkie będziemy miały zielone na końcu, nie ma innej opcji :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    : ) Ja tez innej opcji nie widze . niech @ spade od was jak najszybciej I przychodzi owocna owulka a pozniej test to tylko formalnosc : )

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 października 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam sobie, że nie będę testować przed dniem @ i poczekam kilka dni po. Nie będę się niepotrzebnie stresować, co ma być to będzie. Chociaż obawiam się, że ciekawość mnie zeżre :D Nie mam w domu żadnych testów, nigdy nie kupuję u siebie w mieście, tylko zawsze przy okazji zakupów w jakiejś sieciówie, więc nie będzie mnie korciło. Owulacyjne też odpuszczam, zdaje się na naturę i będziemy tak od 12/13 do 19/20 dc się starać :) Tylko nie wiem z jaką częstotliwością, ale to chyba jak nam się będzie chciało. U Ciebie Ewelina to <3 jak "mrówków", więc się uda :)

    Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Obiecałam sobie, że nie będę testować przed dniem @ i poczekam kilka dni po. Nie będę się niepotrzebnie stresować, co ma być to będzie. Chociaż obawiam się, że ciekawość mnie zeżre :D Nie mam w domu żadnych testów, nigdy nie kupuję u siebie w mieście, tylko zawsze przy okazji zakupów w jakiejś sieciówie, więc nie będzie mnie korciło. Owulacyjne też odpuszczam, zdaje się na naturę i będziemy tak od 12/13 do 19/20 dc się starać :) Tylko nie wiem z jaką częstotliwością, ale to chyba jak nam się będzie chciało. U Ciebie Ewelina to <3 jak "mrówków", więc się uda :)
    hehe kochana bo mialam miec krotszy cykl bo raz mam 34 a raz 29 teraz wypadlo ten 29 ale owulki jeszcze nie ma a moja tempka stoi w miejscu wczoraj zaczol kuc mnie jajnik to tylko jak piotrek wrocil z pracy to go zaatakowalam bo mialam tez sluz rosciagliwy no I troszeczke tylko wylecialo po serduszkowaniu a reszte ladnie zostalo tam gdzie jest ich miejsce zobaczymy jeszcze owu nie wyznaczyl owulacj tempka nadal stoi wiec mam nadzieje ze na dniach mi wyznaczy

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki :)
    Ewelina - działaj Kobieto,działaj. Piotrek musi wytrzymać tempo ;) A z resztą - dla facetów im więcej,tym lepiej,ciągle im mało :)
    Mam nadzieję,że wszystkie dzisiaj w dobrych humorach !!!! Bo jak nie,to zaraz tam wyjdę z mojego przedziału i przylecę do Waszego i będzie dudnić w pociągu ;D Myślimy POZYTYWNIE na pozytywny test ;)

    A tutaj jeszcze myśl dla Was ode mnie i tego się trzymamy:
    " Nigdy nie jest za późno,
    Żeby zacząć od nowa,
    Żeby pójść inną drogą
    I raz jeszcze spróbować.
    Nigdy nie jest za późno
    By na stacji złych zdarzeń
    Złapać pociąg ostatni
    I dojechać do marzeń."

    To o naszym pociągu dziewczyny <3

    mungo, mycha28, celia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Cześć Dziewczynki :)
    Ewelina - działaj Kobieto,działaj. Piotrek musi wytrzymać tempo ;) A z resztą - dla facetów im więcej,tym lepiej,ciągle im mało :)
    Mam nadzieję,że wszystkie dzisiaj w dobrych humorach !!!! Bo jak nie,to zaraz tam wyjdę z mojego przedziału i przylecę do Waszego i będzie dudnić w pociągu ;D Myślimy POZYTYWNIE na pozytywny test ;)

    A tutaj jeszcze myśl dla Was ode mnie i tego się trzymamy:
    " Nigdy nie jest za późno,
    Żeby zacząć od nowa,
    Żeby pójść inną drogą
    I raz jeszcze spróbować.
    Nigdy nie jest za późno
    By na stacji złych zdarzeń
    Złapać pociąg ostatni
    I dojechać do marzeń."

    To o naszym pociągu dziewczyny <3
    Innego wyjscia nie ma ale I tak za wczesnie zaczelismy serdszkowac ale lepiej za wczesnie niz za pozno : ) humorek dzis dobry . Troche mam lenia nic mi sie nie chce I ta pogoda jest straszna raz slonce a za chwile deszcz leje

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 9 października 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :)

    podpowiedź tym zakatarzonym i tym, które coś zaczyna brać- w związku z tym, że czas ograniczyć do minimum lekarstwa (nie trujemy organizmu niepotrzebnie), domowy sposób, który zawsze działa:
    -herbatka z cytryną i imbirem, a miodem "zagryźć", albo dodać to takiej herbatki, która ma około 60 stopni, nie więcej, bo miodek nie podziała;
    -kanapeczki z czosnkiem;
    -a na zatkany nos: 50ml Krupniku + sok jabłkowy + cytrynka + pomarańczka + kilka goździków; to do majkrołejwa na jakąś minutkę, nawet nie całą (pyszotka)- tylko z tym lekarstwem kobitki nie przesadzamy :)

    i nie chorować mi tu, do roboty zaraz czas się brać :) :) :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki, ja wczoraj wieczorem załapałam doła:( i pokłóciłam sie ze swoim... ale dzis juz lepiej:)Tylko chyba pogoda sie psuje:(

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 9 października 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj bo baby to już tak mają, że jak zły humor, to najszybciej, najłatwiej wyżyć się na najbliższych- sama tak mam :) :)
    ale za to jak przyjemnie jest się później godzić :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    czesc dziewczynki, ja wczoraj wieczorem załapałam doła:( i pokłóciłam sie ze swoim... ale dzis juz lepiej:)Tylko chyba pogoda sie psuje:(
    Kochaniutka szybciutko naprawiaj relacje z mezem bo zaraz trzeba brac sie do dziela : ) I jak ci bedzie smutasno to napisz do nas a my napewno ci humorek poprawimy Ja tak samo mialam ostatnio ale popisalam z Anitka kochana I odrazu mi poprawila humorek : )

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Od kilku dni czytam Wasze forum i w końcu postanowiłam się dołączyć do Waszego pociągu ( o ile mnie przyjmiecie) :) To jest mój pierwszy cykl poważnych starań o dzieciątko więc w sumie jestem świeżą staraczką i nie mam pojęcia co i jak :)ale wszystkiego się pomalutku uczę i wierzę że w końcu Nam się uda zobaczyć tą zieloną kropeczkę :)


    https://ovufriend.pl/graph/11be471e8804da68898d70186f6c483b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2013, 18:03

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 9 października 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak sie ostatnio z moim mężem pokłóciłam to trzy dni były niemcy i nawet dwie noce spaliśmy osobno ( pierwsza poważna kłótnia po prawie 1,5 roku małżeństwa, prawie rozwodowa hehe :P ) ale przeszło mu bo już nie mógł wytrzymać bez mojego gadania :D i jeszcze mnie przeprosił chociaż tak do końca to nie była jego wina :P faceci to mało skomplikowane stworzenia :)

    mungo lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 9 października 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaS do pociągu przyjmujemy wszystkie dziewczynki, które mają poważny zamiar bycia mamusiami za 9 miesięcy :)
    także śmiało wsiadaj :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 9 października 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    ja jak sie ostatnio z moim mężem pokłóciłam to trzy dni były niemcy i nawet dwie noce spaliśmy osobno ( pierwsza poważna kłótnia po prawie 1,5 roku małżeństwa, prawie rozwodowa hehe :P ) ale przeszło mu bo już nie mógł wytrzymać bez mojego gadania :D i jeszcze mnie przeprosił chociaż tak do końca to nie była jego wina :P faceci to mało skomplikowane stworzenia :)

    potwierdzam :)
    mój mężuś 10 minut po awanturze nie wytrzyma, żeby do mnie nie przyleźć. Chociaż szczerze mówiąc, ja wolę te 10 minut spędzić w samotności i poukładać sobie całą awanturę w łepetynce. Jakoś mi tak wtedy cała złość przechodzi :) :D

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wolę być sama po kłótni lecz mój mąż nie zostawia mnie samej nawet na minutę dopóki się nie pogodzimy :D Ale wolę że chce dyskutować niż żeby mnie olał całkowicie :D

    mungo lubi tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ