X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny on leci do Nas :) Wszyskie dziewczyny ktore zaczely cykl 6.10 lub w bliskiej okolicy tej daty, zapraszamy, "w kupie razniej " :D

    ptak-dziecko.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 15:11

    Ania_84, Plumb80, Ewelina23, Paulia87, LadyK, mycha28, mungo, kajol32, AGA 30, gosia2020, Karolcia26, iza30, jaszczurka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 października 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmuję takiego Pana - Bociana z chęcią :D i jak zostawi mi niespodziankę będę dawała namiary na resztę wyczekujących :D

    Ewelina23, Paulia87, karola_aa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaczynamy Kochana :)
    Oby się nam udało. Mamy już u nas czwóreczkę fajnych dziewczyn,może jeszcze ktoś dołączy i razem dobiegniemy do mety !!! <3

    Ewelina23, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciukaski za Nas . oby te cycle zakonczyly sie zielonoscia . mua : * : * < 3 < 3

    Ania_84, Plumb80, benitka, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz troche humoru :)
    Dla planujacych dzieci!!!
    ________________________________________


    Twoje ubrania:

    Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę.

    Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.

    Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami.
    ________________________________________
    _____________

    Przygotowanie do porodu:

    Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.

    Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.

    Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży.
    ________________________________________
    ______________

    Ciuszki dziecięce:

    Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90
    stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.
    Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ________________________________________ ______________ Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. ________________________________________ ______________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ________________________________________ ______________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ________________________________________ ______________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ________________________________________ ______________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. ________________________________________ ______________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. ________________________________________ ______________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

    Ania_84, Ewelina23, Paulia87, mycha28, celia, mungo, aniczka, Majka86, turkawka, vanessa, monaaa85, _Cleo_, justa183, wyspa, Malinkowe oczekiwanie, Simba, Niania Basia, Dorotucha, Jus1985, Amaranta, kookana1987, jaszczurka, mika1987 lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 6 października 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołacze :)

    Ewelina23, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączam dziś 1 dzień @... Ale dziewczynki zaraz już będzie po niej i do roboty bo ten cykl 06/10 jest Nasz kochane Pamiętajcie że żadna ma się nie wyłamać i zakończyć zieloną kropą:):):)
    Ania super że zażyłaś ten post.. Ukłon dla Ciebie:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 15:01

    Ewelina23, Plumb80 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i przyjmuję tego boćka z radochą....:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 6 października 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też :)

    relganli06k8eu81.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 6 października 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja 6.10 startuje z wami dziewczynki :) do boju :P

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 6 października 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieje, ze ten cykl bedzie dla was tym wysnionym:) Za wszystkie trzymam mocno kciuki i wysylam moc swierzutkich wirusko. Zarazajcie sie:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmujemy kochana z radością te wiruski.... Łapię Łapię Łapię:):)
    Mycha i takie nastawienie ma zostać do końca cyklu zakończonego zieloną wielką kropką:)Ale mam dziś mimo @ dobry nastrój no po prostu chce mi się żyć i zacząć starania już jak najszybciej aż mój mąż się ze mnie śmieje bo mam tak dobry humor a zazwyczaj jak dostaję @ to się smucę i łamię a tu niespodzianka dobry nastrój:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 15:30

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana bo nie jesteś sama;)

    Ewelina23, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 6 października 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączam, dziś pierwszy dzień plamien na 3 dni przed @ czyli w środę powinna przyjść @....

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy na poście 06/10 bo to ten na pewno szczęśliwy dzień:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 6 października 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja @ mam od 04,10 czyli dziś trzeci dzień. Humor już dzis mi dopisuje bo w piątek to najchętniej weszłabym pod kołdre i przelezała cały dzień...

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 6 października 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja dziś zaczynam nowy cykl... o dziwo dostałam jakiegoś kopa i takiego olbrzymiego pozytywnego naładowania, że teraz to musi się udać:) do mojego clo dołożę wiesiołek, siemie lniane i żel conceive oraz dużo miłości i ciepłych wieczorków i MUSI SIĘ UDAĆ :)

    Paulia87, Plumb80 lubią tę wiadomość

    20120602580114.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyk mam pytanie co do wiesiołka chce go dziś kupić tylko jak ma go łykać bo mam cykle różne od 34 do 38 dni i nie wiadomo kiedy owulacja więc jak go mam brać..Pomożesz??
    Ja dołączam w tym cyklu testy owulacyjne plus cynk dla męża na ruchliwość plemników i ten wiesiołek tylko nie wiem do jakiego momentu mam go brać:(

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 6 października 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje wam kochane moje <3
    gdyby nie wy i twój wątek Aniu to wyła bym dziś cały dzień a tak dostałam nowa moc i mam siłę na dalszą walkę o moją kruszynkę :)
    paulina ja wiesiołka nie biorę do samej owulacji zawsze jak zaczyna się pojawiać bardziej rozciągliwy śluz to odstawiam tak na wszelki wypadek ;)
    LadyK powiedz coś o tym żelu conceive naprawde pomaga?

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 6 października 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauduniu milo że nas odwiedziłaś mam nadzieję że przez twoje wiruski rozpocznie się tu EPIDEMIA CIĄŻ :D

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ