X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    karolcia gratulacje!! :-).

    ja niestety juz @ na calego :/ ale to nic :-). wiem ze teraz grudzien bedzie tym szczesliwym :-). po prostu musi byc :-) wrzucam na luz, juz testu wczesniej nie zrobie :-)
    nigdzie tez na inny watek na stale sie nie wybieram, zapisalam sie tylko na nastepne grudniowe testowanie :-). bo po prostu nie mam ochoty i czasu przesiadywac cale dnie na forum
    kupilam sobie wiesiolek, bo wczesniej musielismy uzywac zelu a to tez utrudnia ruch plemnikow wiec odstawiamy :-)
    co jeszcze moj maz nie pali juz prawie miesiac wiec mow ze teraz na pewno bedzie prosciej :-)
    no to karmelek polecimy razem bo cos czuje ze chyba do mnie tez za pare dni przyjdzie
    buziaki!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    karolcia gratulacje!! :-).

    ja niestety juz @ na calego :/ ale to nic :-). wiem ze teraz grudzien bedzie tym szczesliwym :-). po prostu musi byc :-) wrzucam na luz, juz testu wczesniej nie zrobie :-)
    nigdzie tez na inny watek na stale sie nie wybieram, zapisalam sie tylko na nastepne grudniowe testowanie :-). bo po prostu nie mam ochoty i czasu przesiadywac cale dnie na forum
    kupilam sobie wiesiolek, bo wczesniej musielismy uzywac zelu a to tez utrudnia ruch plemnikow wiec odstawiamy :-)
    co jeszcze moj maz nie pali juz prawie miesiac wiec mow ze teraz na pewno bedzie prosciej :-)

    buziaki!!
    no kochana takie podejscie jest super :* Trzymam kochana kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    karolcia gratulacje!! :-).

    ja niestety juz @ na calego :/ ale to nic :-). wiem ze teraz grudzien bedzie tym szczesliwym :-). po prostu musi byc :-) wrzucam na luz, juz testu wczesniej nie zrobie :-)
    nigdzie tez na inny watek na stale sie nie wybieram, zapisalam sie tylko na nastepne grudniowe testowanie :-). bo po prostu nie mam ochoty i czasu przesiadywac cale dnie na forum
    kupilam sobie wiesiolek, bo wczesniej musielismy uzywac zelu a to tez utrudnia ruch plemnikow wiec odstawiamy :-)
    co jeszcze moj maz nie pali juz prawie miesiac wiec mow ze teraz na pewno bedzie prosciej :-)

    buziaki!!
    no to polecimy razem bo ja cos czuje ze mnie za pare dni nawiedzi ;* i trzymam kciuki żeby się udalo

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane ale tutaj pustki :( u mnie temp jak na razie się utrzymuję ale nie robię sobie nadziei. Karolcia jeszcze raz gratuluję ciąży

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)
    jestesmy na nowym watku w oczekiwaniu na IIkreski = plotki staraczek, tam mozesz nas odwiedzic i podczytywac kochana <3

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)
    Munguś Kochanie! Nie martw się guzkiem. Mi tuż po poronieniu ginekolog wykryła i okazało się, że to tylko taka struktura gruczołów. Wszystko będzie dobrze! Mój cykl też chyba nieudany, bo brzuch zaczyna boleć jak na @ i różowy śluz się pojawił. Będę tęsknić :*

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)
    Trzymaj sie kochana <3 <3 buziaki

  • magda1986 Znajoma
    Postów: 30 13

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też niestety zaczełam nowy cykl:( ale licze że może ten bedzie udany:)

    Magda
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)

    Hej kochana.....ja tak.mialam 3tyg temu wszystko totalnie do dupy...tez namacalam sobie guzkanokazalonsie ze jest to gruczol zwykly wizyta prywatna we wrocku...a tydzien temu bylam w opolu na wizycie na NFZ i okazalo sie ze juz tego gruczolu nie mam ale za to w lewej piersi sa dwie torbiele....ale kontrola za 18mcy albo po laktacji ...

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciagle was sledze i podczytuje...:-)wieczor taki spiacy wiec dziergam bombeczki na choinke z tasiemek....ja po owulce zobaczymy co bedzie sie dzialo....nie mysle i nie nastawiam sie...a od grugniowego cyklu stymulacja...

    63b363a823.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski gdzie sie podziałyście????!


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    laski gdzie sie podziałyście????!
    na nowych watkach,

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    :/

    Wpadaj na W oczekiwaniu na || kreski = plotki staraczek

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh jakie tu pustki a kiedys to tu sie nie nadarzało z czytaniem::D

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
‹‹ 474 475 476 477 478
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ