X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    karolcia gratulacje!! :-).

    ja niestety juz @ na calego :/ ale to nic :-). wiem ze teraz grudzien bedzie tym szczesliwym :-). po prostu musi byc :-) wrzucam na luz, juz testu wczesniej nie zrobie :-)
    nigdzie tez na inny watek na stale sie nie wybieram, zapisalam sie tylko na nastepne grudniowe testowanie :-). bo po prostu nie mam ochoty i czasu przesiadywac cale dnie na forum
    kupilam sobie wiesiolek, bo wczesniej musielismy uzywac zelu a to tez utrudnia ruch plemnikow wiec odstawiamy :-)
    co jeszcze moj maz nie pali juz prawie miesiac wiec mow ze teraz na pewno bedzie prosciej :-)
    no to karmelek polecimy razem bo cos czuje ze chyba do mnie tez za pare dni przyjdzie
    buziaki!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    karolcia gratulacje!! :-).

    ja niestety juz @ na calego :/ ale to nic :-). wiem ze teraz grudzien bedzie tym szczesliwym :-). po prostu musi byc :-) wrzucam na luz, juz testu wczesniej nie zrobie :-)
    nigdzie tez na inny watek na stale sie nie wybieram, zapisalam sie tylko na nastepne grudniowe testowanie :-). bo po prostu nie mam ochoty i czasu przesiadywac cale dnie na forum
    kupilam sobie wiesiolek, bo wczesniej musielismy uzywac zelu a to tez utrudnia ruch plemnikow wiec odstawiamy :-)
    co jeszcze moj maz nie pali juz prawie miesiac wiec mow ze teraz na pewno bedzie prosciej :-)

    buziaki!!
    no kochana takie podejscie jest super :* Trzymam kochana kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    karolcia gratulacje!! :-).

    ja niestety juz @ na calego :/ ale to nic :-). wiem ze teraz grudzien bedzie tym szczesliwym :-). po prostu musi byc :-) wrzucam na luz, juz testu wczesniej nie zrobie :-)
    nigdzie tez na inny watek na stale sie nie wybieram, zapisalam sie tylko na nastepne grudniowe testowanie :-). bo po prostu nie mam ochoty i czasu przesiadywac cale dnie na forum
    kupilam sobie wiesiolek, bo wczesniej musielismy uzywac zelu a to tez utrudnia ruch plemnikow wiec odstawiamy :-)
    co jeszcze moj maz nie pali juz prawie miesiac wiec mow ze teraz na pewno bedzie prosciej :-)

    buziaki!!
    no to polecimy razem bo ja cos czuje ze mnie za pare dni nawiedzi ;* i trzymam kciuki żeby się udalo

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane ale tutaj pustki :( u mnie temp jak na razie się utrzymuję ale nie robię sobie nadziei. Karolcia jeszcze raz gratuluję ciąży

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)
    jestesmy na nowym watku w oczekiwaniu na IIkreski = plotki staraczek, tam mozesz nas odwiedzic i podczytywac kochana <3

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)
    Munguś Kochanie! Nie martw się guzkiem. Mi tuż po poronieniu ginekolog wykryła i okazało się, że to tylko taka struktura gruczołów. Wszystko będzie dobrze! Mój cykl też chyba nieudany, bo brzuch zaczyna boleć jak na @ i różowy śluz się pojawił. Będę tęsknić :*

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)
    Trzymaj sie kochana <3 <3 buziaki

  • magda1986 Znajoma
    Postów: 30 13

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też niestety zaczełam nowy cykl:( ale licze że może ten bedzie udany:)

    Magda
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Czesc dziewczynki :)
    Pisalam juz Izie, ze odpuszczam poki co. Prowadze wykres, ale na razie nawet nie chce mi sie go udostepniac.
    Wszystko dlatego, ze w czasie dwoch najblizszych owulek nie bedzie mnie w domu, wiec najszybciej w lutym cos moze zaskoczyc:(
    No i we czwartek ide na usg piersi, bo wynalazlam u siebie guzek. :( nadaje sie teraz tyljo do watku `wszystko nie tak` :(
    Nie mam humoru, nie chce Was doliwac, temu nic nie pisze, ale zagladam do Was, podczytuje Was systematycznie :) i trzymam za Was kciuki :)
    Sorki za bledy, ale pisze z telefonu.

    Karolcia wielkue gratulacje i nudnej ciazy Ci zycze :)

    Buziaki robaczki moje :)

    Hej kochana.....ja tak.mialam 3tyg temu wszystko totalnie do dupy...tez namacalam sobie guzkanokazalonsie ze jest to gruczol zwykly wizyta prywatna we wrocku...a tydzien temu bylam w opolu na wizycie na NFZ i okazalo sie ze juz tego gruczolu nie mam ale za to w lewej piersi sa dwie torbiele....ale kontrola za 18mcy albo po laktacji ...

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciagle was sledze i podczytuje...:-)wieczor taki spiacy wiec dziergam bombeczki na choinke z tasiemek....ja po owulce zobaczymy co bedzie sie dzialo....nie mysle i nie nastawiam sie...a od grugniowego cyklu stymulacja...

    63b363a823.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski gdzie sie podziałyście????!


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    laski gdzie sie podziałyście????!
    na nowych watkach,

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :/


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    :/

    Wpadaj na W oczekiwaniu na || kreski = plotki staraczek

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh jakie tu pustki a kiedys to tu sie nie nadarzało z czytaniem::D

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
‹‹ 474 475 476 477 478
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ