X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny on leci do Nas :) Wszyskie dziewczyny ktore zaczely cykl 6.10 lub w bliskiej okolicy tej daty, zapraszamy, "w kupie razniej " :D

    ptak-dziecko.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 15:11

    Ania_84, Plumb80, Ewelina23, Paulia87, LadyK, mycha28, mungo, kajol32, AGA 30, gosia2020, Karolcia26, iza30, jaszczurka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 października 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmuję takiego Pana - Bociana z chęcią :D i jak zostawi mi niespodziankę będę dawała namiary na resztę wyczekujących :D

    Ewelina23, Paulia87, karola_aa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaczynamy Kochana :)
    Oby się nam udało. Mamy już u nas czwóreczkę fajnych dziewczyn,może jeszcze ktoś dołączy i razem dobiegniemy do mety !!! <3

    Ewelina23, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciukaski za Nas . oby te cycle zakonczyly sie zielonoscia . mua : * : * < 3 < 3

    Ania_84, Plumb80, benitka, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz troche humoru :)
    Dla planujacych dzieci!!!
    ________________________________________


    Twoje ubrania:

    Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę.

    Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.

    Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami.
    ________________________________________
    _____________

    Przygotowanie do porodu:

    Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.

    Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.

    Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży.
    ________________________________________
    ______________

    Ciuszki dziecięce:

    Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90
    stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.
    Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ________________________________________ ______________ Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. ________________________________________ ______________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ________________________________________ ______________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ________________________________________ ______________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ________________________________________ ______________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. ________________________________________ ______________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. ________________________________________ ______________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

    Ania_84, Ewelina23, Paulia87, mycha28, celia, mungo, aniczka, Majka86, turkawka, vanessa, monaaa85, _Cleo_, justa183, wyspa, Malinkowe oczekiwanie, Simba, Niania Basia, Dorotucha, Jus1985, Amaranta, kookana1987, jaszczurka, mika1987 lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 6 października 2013, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołacze :)

    Ewelina23, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączam dziś 1 dzień @... Ale dziewczynki zaraz już będzie po niej i do roboty bo ten cykl 06/10 jest Nasz kochane Pamiętajcie że żadna ma się nie wyłamać i zakończyć zieloną kropą:):):)
    Ania super że zażyłaś ten post.. Ukłon dla Ciebie:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 15:01

    Ewelina23, Plumb80 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i przyjmuję tego boćka z radochą....:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 6 października 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też :)

    relganli06k8eu81.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 6 października 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja 6.10 startuje z wami dziewczynki :) do boju :P

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 6 października 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieje, ze ten cykl bedzie dla was tym wysnionym:) Za wszystkie trzymam mocno kciuki i wysylam moc swierzutkich wirusko. Zarazajcie sie:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmujemy kochana z radością te wiruski.... Łapię Łapię Łapię:):)
    Mycha i takie nastawienie ma zostać do końca cyklu zakończonego zieloną wielką kropką:)Ale mam dziś mimo @ dobry nastrój no po prostu chce mi się żyć i zacząć starania już jak najszybciej aż mój mąż się ze mnie śmieje bo mam tak dobry humor a zazwyczaj jak dostaję @ to się smucę i łamię a tu niespodzianka dobry nastrój:):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 15:30

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana bo nie jesteś sama;)

    Ewelina23, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 6 października 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączam, dziś pierwszy dzień plamien na 3 dni przed @ czyli w środę powinna przyjść @....

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy na poście 06/10 bo to ten na pewno szczęśliwy dzień:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 6 października 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja @ mam od 04,10 czyli dziś trzeci dzień. Humor już dzis mi dopisuje bo w piątek to najchętniej weszłabym pod kołdre i przelezała cały dzień...

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 6 października 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja dziś zaczynam nowy cykl... o dziwo dostałam jakiegoś kopa i takiego olbrzymiego pozytywnego naładowania, że teraz to musi się udać:) do mojego clo dołożę wiesiołek, siemie lniane i żel conceive oraz dużo miłości i ciepłych wieczorków i MUSI SIĘ UDAĆ :)

    Paulia87, Plumb80 lubią tę wiadomość

    20120602580114.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyk mam pytanie co do wiesiołka chce go dziś kupić tylko jak ma go łykać bo mam cykle różne od 34 do 38 dni i nie wiadomo kiedy owulacja więc jak go mam brać..Pomożesz??
    Ja dołączam w tym cyklu testy owulacyjne plus cynk dla męża na ruchliwość plemników i ten wiesiołek tylko nie wiem do jakiego momentu mam go brać:(

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 6 października 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje wam kochane moje <3
    gdyby nie wy i twój wątek Aniu to wyła bym dziś cały dzień a tak dostałam nowa moc i mam siłę na dalszą walkę o moją kruszynkę :)
    paulina ja wiesiołka nie biorę do samej owulacji zawsze jak zaczyna się pojawiać bardziej rozciągliwy śluz to odstawiam tak na wszelki wypadek ;)
    LadyK powiedz coś o tym żelu conceive naprawde pomaga?

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 6 października 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauduniu milo że nas odwiedziłaś mam nadzieję że przez twoje wiruski rozpocznie się tu EPIDEMIA CIĄŻ :D

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ