X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli przy badaniu szyjki macicy będę widziała różnice tak??? Jak zacznie się rozciągliwy bardziej to już mam odstawić go?? Ile tych tabletek bierzesz??

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 6 października 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam najpierw po jednaj na dzień ostatnio po dwie ale czytałam że żeby były lepsze efekty trzeba brać nawet 3 dziennie i tak będę teraz brać rana w południe i wieczór.
    Na twoim wykesie widziałam że śluz rozciągliwy miałaś 19dc i szyjkę wysoko miekką i otwartą więc ja już bym nie brała od tego dnia.
    No ale ja nie jestem aż takim znawcą więc to jest tylko moje zdanie.
    Pij siemie tu nie trzeba uważać na owulkę tylko cały czas pić a efekty też są :)

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ladyk mam pytanie co do wiesiołka chce go dziś kupić tylko jak ma go łykać bo mam cykle różne od 34 do 38 dni i nie wiadomo kiedy owulacja więc jak go mam brać..Pomożesz??
    Ja dołączam w tym cyklu testy owulacyjne plus cynk dla męża na ruchliwość plemników i ten wiesiołek tylko nie wiem do jakiego momentu mam go brać:(
    Kochana wiesiolek bierzesz od 1dc do owulacji, czyli jak wukryje Ci owulacje test owu to wtedy ostatni dzien bierzesz, ale powiem Ci ze ja nie jestem zadowolona zbytnio z niego, teraz mam go jeszcze na 5 dni tak aby dokonczyc opakowanie i juz nie kupuje bo w moim przypadku szkoda kasy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do wiesiolka jeszcze to wyczytalam na innym forum ze dziewczynie gin powiedział ze jesli naprodukuje duzo sluzu dzieki wiesiolkowi to podobno ten sluz dziala jak anty na plemniki, a wiec jesli ktos nie ma wcale tego sluzu to ok, ale jesli chce sie go brac na poprawe to trzeba uwazac.

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 6 października 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam się do Was dziewczyny, ja zaczęłam nowy cykl 5.10, i mam nadzieję, że ten bocian jest pracowity i do mnie tez doleci! hihi :)

    Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż własnie też przeczytał o tym i zalazł mi kupowania go będę robiła testy owulacyjne pomogą i się uda Nam w tym cyklu nie ma innej możliwości.... Ale ten cynk dla męża kubie???

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Witamy... To najszczęśliwszy cykl więc doleci:)

    Plumb80, Martuśka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten bocian musi wkoncu do nas doleciec : )

    Plumb80, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 6 października 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 chętnie pomogę, ale nie wiele wiem... myśle, ze Ania ma większą wiedze. Widze tylko z wykresów że dużo kobiet miało po nim zielone zakończenie... ale nie wiem do kiedy go brać i jak.
    mycha 28, odnośnie żelu też sugeruje się opiniami dziewczyn, którym się udało. Przykładem jest Gosiaczek, pisała że kupuje i w tym cyklu się jeszcze udało:) może to nie tego zasługa, ale co szkodzi spróbować:) jedynie cena:)
    niestety mój drugi już lekarz nie zabardzo się mną i moim problemem przejmuje. dla niego staram sie za krótko i nie ma co przesadzać, więc próbuje sama coś poprawić.

    20120602580114.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyk to na prawdę trafiłaś na ch... lekarza sorry za wyrażenie ja trafiła na wspaniałego po łyżeczkowaniu dzwoni co tydzień do mnie i pyta jak się mam... To jest ostatni cykl u niego bo stwierdził że oddaje mnie po tym cyklu jak się nie uda do jego znajomego gina jakiegoś profesora od problemów z zajściem w ciążę i prowadzi je tylko do 3 miesiąca później wrócę do mojego.... Ale jak mi się nie uda w tym cyklu... Ale ja wiem że się uda czuje to po prostu.... Mąż także jest dobrej myśli będą testy owulacyjne i tyle możemy zrobić... Ale radziła bym poszukać innego lekarza...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 6 października 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda sie kochane! Pamietam jak ja siedzialam i wymyslalam co jeszcze brac, zeby sie udalo. Nie bylo to dawno bo AZ miesiac temu;p Cuda na kiju;pMi pomoglo chyba wyluzowanie:) Ja od poczatku tego cyklu nastawialam sie, ze w tym cylu pewnie tez sie nie uda;p Najlepiej o tym wie autorka:):) Hee Ania to ze mna przeszla;p

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 6 października 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie z tym problem... nie ma takiego dostępu ale poczekam jeszcze dwa cykle... i pewnie pójde do kliniki... nie bedzie wyboru:)

    20120602580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziewczyny rozkręciły !!! Ulala :D
    Wiecie co? Ja od samego rana,czując że @ przyjdzie - nie byłam smutna,tylk nastawiłam się pozytywnie. Wiem,że trzeba walczyć i się nie podłamywać,wkurzać,bo tylko same sobie wtedy szkodzimy.
    Od rana sieję optymizm u siebie na profilu,dziewczyny też dzisiaj pozytywnie nastawione.
    I tak ma być !!! Tylko w taki sposób - mając pozytywne myśli i wspierając się nawzajem - możemy osiągnąć sukces :)
    Zatem Kochane - cycki do przodu,głowa do góry i podbijamy ten cykl, a co !!!!
    Buziaki :D

    LadyK, Paulia87, mycha28, Ewelina23, Martuśka lubią tę wiadomość

  • LadyK Koleżanka
    Postów: 56 25

    Wysłany: 6 października 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze że Ania to dla wielu dziewczyn taki dobry duszek:) buziaki Kochana:*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20120602580114.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitko kochanie to co napisałaś superrrrrrr:) Tak takiego nastawienia nam brakuje tutaj UDA SIĘ NAM I KONIEC..... Cycki w przód..... Moje są giganty więc na pewno będę na samym przedzie co do cycków heheh:):):)
    A Aniulek no jasne dobry duszek:):):)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 6 października 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie wiesiołka to mi np. zaszkodził, zawsze miałam plamienia 3 dni przed i po @ to po 2 miesiącach stosowania wiesiołka, trafił mi się cykl 7 dni plamien przed i 5 po, więc ja po niego więcej nie sięgnę.
    Niestety jak Klaudiaa nie potrafię jeszcze wyluzować, chociaż w tym miesiącu już prawie mi się udało, teraz sobie trochę pochodzę do gina zobaczymy co powie, na szczęście nie olał mnie na początku :)

    Dodam, zaczyna mi brakować siły, mam nadzieję że to chwilowe załamanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 19:59

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 6 października 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę Rewelka kochana nie takie sprawy my kobiety bierzemy na barki uda się zobaczysz... Jestem po 2 poronieniach wiem co mówię.... Choć wiem że czasem brakuje sił mnie również wtedy sięgam po moje schowane w pudełeczko ciuszki po moich bliźniaczkach które poroniłam 05/04/2013 r siadam w kącie płaczę i gadam do siebie że po to tak się staram aby mieć to ukochane moje maleństwo ściskam ubranka i to dodaje mi sił.... Jesteśmy z Tobą:)

    rewelka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1118825lsfbkhvs0f.gif takiego malego aniolka kochane moje wam zycze I trzymam kciuki za nas wszytskie buziole dla was : *

    Plumb80, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kocham widok takiego maluszka . Chciala bym juz zeby byl taki malszek u nas w domku I lezal sobie w lozeczku az mi lezka poleciala ;///

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj kochane bo obrosnę tu Wam w piórka przez te pochwały ;) ale nie powiem ze to mnie milo nie połechtało tu i ówdzie:P

    Powiem wam dziewczyny ze naprawde kontakt z druga osoba ktora jest w tym samym momencie co ja(np. zaczyna tak samo cykl ;)) podnosi i to bardzo na duchu, bo tak to siedzi sie na forum i patrzy a ta zaszla i ta tez o i ta, a co ze mna ?? i doł... a tu jest nas mala grupka(oczywiscie zapraszamy tez inne kobitki)i jest raźniej :)



    Ps. A ja to Wam mowie ze w poprzednim cyklu to sie nam nie udało , bo wszystkie miejscowki ciazowe byly juz zajete, poprostu sie spoznilysmy na ten pociag ciazowy:)
    Ale teraz to juz przed czasem bedziemy stac na peronie z napisem"do ciazy"

    Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ