X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 9 października 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki:) Kurde ale musialam nadrabiac tak sie rozpisalyscie:)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 9 października 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kada24- trzymam mocno kciuki!!

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 9 października 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze faktycznie jedziecie tu ostro :)
    Mi do owulacji jescze daleko, kończe dopiero @, ale już się nie mogę doczekać :) i też obiecuje sobie że przed okresem testować nie bedę!! ach.. ale to mało realna obietnica :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 5 dpo a już mam wszystkie objawy ciąży ( która nie wiem czy nawet jest) :D oczywiście nie mogę się doczekać dnia @ żeby wszystko już było jasne i stresy czy się udało czy nie mieć już za sobą :P Szkoda że nie można przewinąć czasu do przodu żeby się uspokoić :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 9 października 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna to by było chyba za proste :) ale która by z nas tak nie chciała :)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 9 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam Dziewczyny wieczor mija? :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaS wrote:
    Ja mam 5 dpo a już mam wszystkie objawy ciąży ( która nie wiem czy nawet jest) :D oczywiście nie mogę się doczekać dnia @ żeby wszystko już było jasne i stresy czy się udało czy nie mieć już za sobą :P Szkoda że nie można przewinąć czasu do przodu żeby się uspokoić :)


    kurde, ja tak miałam pod koniec tamtego cyklu :/
    i jak tu się nie nakręcać :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    jak tam Dziewczyny wieczor mija? :)


    u mnie leniwie i mega śpiąco, ale muszę jeszcze Męża zaliczyć, w końcu płodne mamy :D

    Margotka87, evas lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustynaS wrote:
    Witajcie :) Od kilku dni czytam Wasze forum i w końcu postanowiłam się dołączyć do Waszego pociągu ( o ile mnie przyjmiecie) :) To jest mój pierwszy cykl poważnych starań o dzieciątko więc w sumie jestem świeżą staraczką i nie mam pojęcia co i jak :)ale wszystkiego się pomalutku uczę i wierzę że w końcu Nam się uda zobaczyć tą zieloną kropeczkę :)


    https://ovufriend.pl/graph/11be471e8804da68898d70186f6c483b
    no pewnie kochana ze Cie przyjmiemy siadaj I rozgosc sie : )

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 9 października 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wie ktoras z was może czy przepuklina nad pępkiem jest przeciwwskazaniem do zajścia w ciaze?:/ będę wwdzięczna za odp

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 9 października 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Martuśka ja mieszkam 100 km od Bydzi :)

    a skąd konkretnie jesteś? :)
    a ja niedawno wróciłam z pracy, szybkie wejście na ovf kąpiel i spać :p


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 9 października 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, ja ostatnio, jak się okazało, że zaszłam to zrobiłam grzecznie test pierwszego dnia po terminie spodziewanej @, chociaż już od dawna miałam go w domu! Zresztą wiedziałam, że się udało, bo nigdy prędzej nie miałam 3 dni z rzędu takich maleńkich plamień - 1 kropka na dzień i koniec, i chyba dlatego byłam spokojniejsza.
    Codziennie mam jakąś nową wkrętkę. Teraz jak tak analizuję poronienie to jedna rzecz mnie nurtuje. Tydzień po zrobieniu testu byłam u gin na nfz. Robił mi usg, ale stwierdził, że nie będzie zbyt wiele szukał, bo może więcej zaszkodzić niż pomóc...Pokazał mi, że "coś" się dzieje (czarna plama) i kazał przyjść za miesiąc, i tu pojawia się problem, czy faktycznie usg dowcipne w tak wczesnej ciąży może zaszkodzić? Bo tak wywnioskowałam z wypowiedzi tego pana dr.
    Witam nowe dziewczynki!:)
    U nas dzisiaj miły wieczorek - robiliśmy sobie na kolację domowe burgerki z sosem czosnkowym i teraz tak nas po tym czosnku grzeje, że hu hu :) Całe szczęście, że oboje lubimy go jeść, bo trochę "wali" :D

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 10 października 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie z rana ile miałam czytania ło hoho.. ale moja wina bo bardzo mam dużo pracy przenoszę sklep w inne miejsce i mam roboty po łokcie a jak wracam to padam na ryjek.. witam nowe kobitki oraz życzę spokojnej jazdy naszym pociągiem...
    U mnie nastrój zajefajny @ idzie sobie dziś tylko plamienie a mąż mój czeka jak na zbawienie aby serduszkowac bo biedak celibat miał od poprzedniej owulki... Już mówi że jajka mu ciążą:)
    Życzę dobrego dnia kochane złotka i będę wieczorem na bank:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 10 października 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Dziewczyny :) humor dzis nie dopisuje wszystko mnie wkurza:/ poczawxzy od tempki a konczac na podejrzeniu przepukliny ;/ jak nie urok to wiecie co :) milego i spokojnego dnia :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    czesc Dziewczyny :) humor dzis nie dopisuje wszystko mnie wkurza:/ poczawxzy od tempki a konczac na podejrzeniu przepukliny ;/ jak nie urok to wiecie co :) milego i spokojnego dnia :*
    Kochana przytulam mocno I wysylam budziaczki . Teraz potrzebne jest troche spokoju bo stress I denerwowanie nic nam nie pomoze .

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 10 października 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PORADA DNIA

    "Starasz się o dziecko już od jakiegoś czasu bez powodzenia? Nie poddawaj się, niezależnie jak długo starasz się zajść w ciążę Twoje szanse nie maleją. Czasami wystarczy zmiana jednego czynnika (np. w Twoim otoczeniu lub w organizmie Twoim lub partnera), a cykl może okazać się tym szczęśliwym! "

    TEN CYKL okaże się szczęśliwy moje drogie :D <3

    Ewelina23, gosia2020, celia lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, jestem przeszczęśliwa że mój @ sobie poszedł i napewno już nie wróci no chyba że za 9 miesięcy, zaczne teraz myśleć pozytywnie i napewno nie zmieni się mój humor do kobiet które będą już w zaawansowanej ciąży, no troche będzie mi przykro że one mają to wszystko za sobą, ale ja się nie poddam, będę walczyć do upadłego, bo wiem że mnie też takie szczęście spotka:) Także Ci którzy chcą a nie mogą, głowa do góry, ja wiem że w tym cyklu każda żakończy zieloną kropą :):):):):):) Buziaki!!!

    Plumb80, Ewelina23, evas, mycha28, celia, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymać :) Bo albo myślimy pozytywnie i robimy wszystko,aby zajść - albo nie zaczynajmy w ogóle starań.
    Przed nami te milsze dni - @ idzie i zaczynamy serduszkowanie dziewczyny :)
    Do boju !!!

    gosia2020, Ewelina23, myszkaazi, celia lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 10 października 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    I tak trzymać :) Bo albo myślimy pozytywnie i robimy wszystko,aby zajść - albo nie zaczynajmy w ogóle starań.
    Przed nami te milsze dni - @ idzie i zaczynamy serduszkowanie dziewczyny :)
    Do boju !!!
    Już się nie mogę doczekać tych lepszych dni :) U mnie dzisiaj dół jakiś... A od tego @ jestem tak słaba, że ledwo chodzę :|

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 10 października 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka sloneczka bylam dzis na becie czekam do jutra do 11 mysle ze bedzie dobrze..... a ciekawosc zzera!!!!!

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ