X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 października 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mnie dziś też jajnik pobolewa i te mdłości są okropne :/
    Ale miesiąc temu też tak było..
    Ciężko jest się nie nastawiać skoro się czegoś bardzo pragnie!
    Czemu to nie może być takie proste, że chce dzidziusia i cyk jest?! :)

    Jutro mam wolne! oficjalnie mam długi weekend :)
    Potem znów za tydzień przy 2listopada, a potem znów na 11 listopada :)
    A że juz będę wiedzieć że jestem w ciąży to błogo będę sobie leniuchować :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc i spokojnej nocy dziewczyny, do jutra <3

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 października 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie już 23!
    Dobranoc kochane!! :)

    Margotka mam nadzieję że rano będziesz miała dla nas radosne wiadomości! :) Trzymam mocno, mocno kciuki!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czuje ze od wczoraj mam jakas infekcje, lekko mnie piecze albo swedzi (wiadoo gdzie)... Nie wiem czy uda mi sie jutro do lekarza umowic:/
    Ale moze kupie tantum rose i sie podlecze sama, co myslicie?

    Dobranoc kochaniutkie :)

    mungo lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    A wiec jak weszlam do gina no I najpierw mu zaczelam tlumaczyc pokazalam wykres . no I pojawilo sie plamienie jak sie rozbieralam . Zbadal mnie I odrazu stwierdzil nadrzerke , pozniej zrobil mi USG na lewym jajniku mam torbiel 3cm prawy jajnik jest ok bo pokazywal mi okolo 12 pecherzykow ale to nie wszystko mam polip 5na3 mm dostalam tabletki o nazwie Primolut' N 5mg mam je brac 3 razy dziennie na wywolanie miesiaczki I po miesiaczce 5 dni musze isc do niego czy polip sie wchlonol I czy torbiel sie zmniejsza juz wzielam jedna tabletke i mam je brac do 2 tygodzni a jak przyjdzie @ mam je odstawic . Owulacji u mnie nie bylo i nie bedzie w tym cyklu zalamalam sie az mu tam plakalam i przez cala droge wspanialy dzien


    Jestem z Toba Ewelinka .....u mnie tez sie posypalo wykrylam.sobie guzek onkolog potwierdzil leki na wspomaganie owulacji absolutnie odstawic wiec ze staran o dziecko musze zrezygnowac :-(chyba ze cud sie stanie i zajde bez wspomagaczy....cala noc nie przespalam natlok mysli :-(Mykam do pracy buziol

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z rana witam Was cieplutko....cala noc nie przespalam natlok mysli cholerny !!!:-(Zycze wam dobrego dnia zajrze tu wieczorkiem....Buziole...

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 października 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Dziewczyny czuje ze od wczoraj mam jakas infekcje, lekko mnie piecze albo swedzi (wiadoo gdzie)... Nie wiem czy uda mi sie jutro do lekarza umowic:/
    Ale moze kupie tantum rose i sie podlecze sama, co myslicie?

    Dobranoc kochaniutkie :)

    a wiesz, że mam dokładnie to samo :/
    tylko do mojej gieńki nawet na prywatną wizytę czeka się dwa tygodnie :/
    będę coś kombinować na własną rękę, tylko, że nie bardzo chcę sięgać po leki. Na razie to chyba po prostu poprzemywam rumiankiem i będę pić naturalne jogurty bez cukru. Mi to się czasami tak od stresu robi.

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 października 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle, to życzę wszystkim miłego dzionka :)
    parę godzin w pracy (oby szybko minęło) i zaczynamy weekend. a dziś imprezka się gruba szykuje :)
    będę pić póki mogę :P

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 25 października 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no i znów mnie pominęłaś :( ja 5 listopada testuję :)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kobietki :)
    Jestem mega wkurzona, ovu przesunęło mi owulkę na 22.10 gdzie ja jej nie czułam... Myśle że ovu się pomylił... Zwłaszcza że wczoraj i dzisiaj tempka wynosi 37.05.. Dziewczyny co o tym sądzicie????

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 25 października 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    w ogóle, to życzę wszystkim miłego dzionka :)
    parę godzin w pracy (oby szybko minęło) i zaczynamy weekend. a dziś imprezka się gruba szykuje :)
    będę pić póki mogę :P
    dziś szybko minie bo to PIĄTECZEK! hura! hura!

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 października 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny wlasnie pije kawke.
    Milego dzionka <3

    nezumi, Ruda27 lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 25 października 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza cześć :) mam dziś taki plan żeby jakoś przeżyć od posiłku do posiłku :D a potem pobyć trochę z mężem. strasznie się za nim stęskniłam bo cały czas go nie ma....

    iza30 lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    a wiesz, że mam dokładnie to samo :/
    tylko do mojej gieńki nawet na prywatną wizytę czeka się dwa tygodnie :/
    będę coś kombinować na własną rękę, tylko, że nie bardzo chcę sięgać po leki. Na razie to chyba po prostu poprzemywam rumiankiem i będę pić naturalne jogurty bez cukru. Mi to się czasami tak od stresu robi.

    Mungo nawet nie wiedzialam, ze sa takie donowe sposoby.. Czyli podmywac sie tam przegotowanym rumiankiem?
    Ja chyba kupie tantum rosa, mysle ze to jest bezpieczne.. Dzusiaj juz lepiej ale i tak cos czuje..

    W ogole to dzien dobry zabki :)
    Mam wolne powinnam se pospac, a przez to mierzenie wstaje o 7.30.. Tzn budze sie bo pozniej jeszcze leze ;p
    W sumie nie wiem czy ma sens sprawdzanie jeszcze tej mojej temp.. Jak to tak stoi :/

    Margotko my czekamy na pozytywne wiesci :))

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 25 października 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam moje sreduszka... mi tempka troche w góre... wczoraj nie było <3 bo odpadłam na tapczanie bardzoo zmeczona byłam ... macica mnie ciagniee sluz juz lepki... wiec mysle ze bedzie ok...maz mi gada rano jak bedzie to bedzie a jak nie to robimy dalej ale bez myslenia o tym...

    nezumi, Karolcia26, mungo lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • binia29 Przyjaciółka
    Postów: 71 41

    Wysłany: 25 października 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was laseczki. Jak widać na moim wykresie @ już się czai za rogiem. Doła na razie nie załapałam bo przecież mamy dzisiaj piąteczek :) i weekend.

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 25 października 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    witam moje sreduszka... mi tempka troche w góre... wczoraj nie było <3 bo odpadłam na tapczanie bardzoo zmeczona byłam ... macica mnie ciagniee sluz juz lepki... wiec mysle ze bedzie ok...maz mi gada rano jak bedzie to bedzie a jak nie to robimy dalej ale bez myslenia o tym...
    testujesz 5 listopada? czuję że bedzie dobrze.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 25 października 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie kobietki :D

    normalnie tak szalejecie ze nie nadążam za wami :)

    Ewelinka tule mocno <3 nie martw sie wyleczysz sie i będzie dzidzia zobaczysz :)

    mi owulke wyznaczyło na 22.10 ale <3 były 19.10 i dopiero 23.10 więc pewnie nici z tego cyklu :(

    iza30 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam wszystkim:)odkąd mierze temp rano o 7.30 to spać juz poźniej nie mogę:) mi sie tempka podniosla mam 36,8 oby szla w góre i możliwe ze owulka mi sie przesunęła z pon na wt?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 mi sie niby tez owulka przesunęła z 21 na 22

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ