X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7.11 ale oby nie przyszła ;/ ale cóś czuje że ten cykl nie bedzie mój gdyż nic mnie nie boli i czuję sie ok;/

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Kada naprawdę bardzo was podziwiam za tak silną wolę walki o dzidzię i tak dużą wiarę! Musi się wam udać! zreszta mi też!
    Przecież nam wszystkim się uda :)

    Margotka dawaj nam jutro dobry przykład jak się to robi i wklejak teścior z dwoma krechami!! :)

    Ewelina strasznie mi przykro, ale najważniejsze że dowiedziałaś się skąd te plamienia! teraz tylko leki i chwila cierpliwości i wszystko wróci dp normy! zobaczysz niedługo znów będziecie próbować i to pozytywnie!
    Ściskam Cie kochana mocno! i zdrowiej man tu szybko!

    Kada testy najwcześniej wykrywają ciąże około 6dniową, a ciążą nazywamy moment zagnieżdzenia zarodka czyli to też jakieś 6dni od zapłodnienia, co daje w sumie 12dni od owulki. Więc tak czy siak najlepiej zaczekać do @ :/

    Ania oby te przepowiednie wróżki spełniły się wcześniej!! :)

    Myszkaazi to chyba powinnaś ta drugą temp. wpisać ;)

    mungo, Ewelina23 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze coś się ruszy Karolcia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e już wątpie;/ale cóż.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Karola, Kada naprawdę bardzo was podziwiam za tak silną wolę walki o dzidzię i tak dużą wiarę! Musi się wam udać! zreszta mi też!
    Przecież nam wszystkim się uda :)

    Margotka dawaj nam jutro dobry przykład jak się to robi i wklejak teścior z dwoma krechami!! :)

    Ewelina strasznie mi przykro, ale najważniejsze że dowiedziałaś się skąd te plamienia! teraz tylko leki i chwila cierpliwości i wszystko wróci dp normy! zobaczysz niedługo znów będziecie próbować i to pozytywnie!
    Ściskam Cie kochana mocno! i zdrowiej man tu szybko!

    Kada testy najwcześniej wykrywają ciąże około 6dniową, a ciążą nazywamy moment zagnieżdzenia zarodka czyli to też jakieś 6dni od zapłodnienia, co daje w sumie 12dni od owulki. Więc tak czy siak najlepiej zaczekać do @ :/

    Ania oby te przepowiednie wróżki spełniły się wcześniej!! :)

    Myszkaazi to chyba powinnaś ta drugą temp. wpisać ;)

    Uda nam się wszystkim,ja w to wierzę,bo przecież musi się udać :)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 października 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia będzie dobrze! :)

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 października 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi sie nam udac:) na kazda przyjdzie pora :)
    A mnie dzis strasznie jajniki bola masakra jakas za chwile trzeba uciekac na male barabara

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 to uciekaj :D mój mąż już spi:) a ja już mam nie płodne więc niech dpoczywa:D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 października 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka wyleczysz się i bedzie ok, zobaczysz, że wtedy od razu zaciążysz. muszisz mieć wszystko w środku w porządeczku (wiem, że to brzmi banalnie ale taka prawda). Najważniejsze, że się teraz o wszystkim dowiedziałaś, bo mam znajomą, u której torbiel odezwała się dopiero w 6 miesiącu i w 7 miała operację- teraz ma bliznę od mostka do spojenia łonowego- i mąż podpowiedział, zeby sobie tam zamek wytatuowała, żeby się blizna tak bardzo w oczy nie rzucała.
    ale mniejsza o to.
    pomyśl sobie co by było, gdybyś miała już w brzuszku dzidziusia i jego życie i Twoje byłyby zagrożone. Dobrze, że teraz wszystko wyszło.

    uszy do góry!!! masz nas!!! i z każdym gównem, za przeproszeniem, możesz do nas się zwracać- nikt Cię nie wyśmieje, ani nie pogoni. Kapiszi??

    jesteśmy z Tobą :):):)

    Plumb80, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga! uwaga! u mnie chyba jajcor lewy sie ruszyl...moze wkoncu??

    mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 Ty jestes rocznik 86?

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 października 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no najwyższa pora!! to do dzieła!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2013, 22:33

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anus to fajnie że chociaż wam się te jajca ruszaja bo mi za uja;(

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 października 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny zycze wam milej nocki kolorowych snow ja uciekam trzeba dzialac :) Dobranoc <3 do juterka buziaki

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 października 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a tak poza tym- zjedliśmy z małżem obiadek i pojechaliśmy na mały szopping, ale zostawiłam patelnię z polędwiczkami na kuchence, bo były jeszcze ciepłe. My wracamy do domu, a psiaczka moja zadowolona wita (ale tylko mnie do małża nie podchodziła), ja patrzę a u niej uszy mokre i poklejone (bo to spaniel jest więc ma uszy długie)- a ta mała bladziuga, pożarła moje polędwiczki :(:(:( wredna pożeraczka polędwiczek :(
    wlazła na kuchenkę, zwaliła pokrywkę z patelni i wmemłała nasz jutrzejszy obiad :/ trudno będzie dieta przedweekendowa ;)
    na pewno nam nie zaszkodzi :P

    spokojnej nocki babeczki :):):)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mungo moji tescie mają spaniela małpe gryzie wszystkich i też robi bałagan masakra tyle e on ma padaczke i leki bierze może po tych lekach go tak bierze na ataki na własiciceli, ale zawsze jak tam jade to jest zamknięty bo może ugryźć.Ja w domu rodzinnym w Zakopanem też mam spanielke ale suczke i jest do serca przyłoż przylepka nie to co ta małpka tesciów;)

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi a co oznacza śluz wodnisty ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Uwaga! uwaga! u mnie chyba jajcor lewy sie ruszyl...moze wkoncu??

    No brawo !!!!!! W takim razie - do dzieła !!! Podbijasz sypialnię dzisiaj Ty i Mąż :) Będą fajerwerki :) Owocnej i stosunkowo udanej nocy !!!!!

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 października 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    Mungo moji tescie mają spaniela małpe gryzie wszystkich i też robi bałagan masakra tyle e on ma padaczke i leki bierze może po tych lekach go tak bierze na ataki na własiciceli, ale zawsze jak tam jade to jest zamknięty bo może ugryźć.Ja w domu rodzinnym w Zakopanem też mam spanielke ale suczke i jest do serca przyłoż przylepka nie to co ta małpka tesciów;)
    no ja też mam suńkę :) jest zajebiaszcza generalnie, śpi pod kołdrą między nami w łózku, nawet jak mi jest za gorąco to jej to nie przeszkadza- wyłazi potem cała spocona :) po każdym spacerze wskakuje do wanny żeby jej łapki umyć, wszędzie za mną łazi, jak Ewelinki kot za nią :) ale jak zostaje sama w domu to się nudzi i np zjada buty- ale zawsze wybiera te nowe i najdroższe (obowiązkowo skórzane :/), zjadła tez kilka kabli i gazetnik (no przecież był skórzany), ale i tak jest kochana, bo jak przyjdzie i tak popatrzy tymi swoimi ślepkami, jak u kota ze shreka, to weź i się na nią gniewaj :):):)

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 ja mam 26 lat:)

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ