X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Strzał za pierwszym razem jak często się zdarza?
Odpowiedz

Strzał za pierwszym razem jak często się zdarza?

Oceń ten wątek:
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam sobie nowe wpisy i tak się zastanawiam nad tematem od drugiej strony, tzn czy możliwe jest, że para jest zupełnie zdrowa a im nie wychodzi przez bardzo długi czas? z czego to może wynikać? czy zawsze gdy dość długo nie wychodzi jest jakiś powód zdrowotny?

    zawsze zakładałam, że jeśli jest się zdrowym to taki "strzał za pierwszym razem" powinien być normą...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    czytam sobie nowe wpisy i tak się zastanawiam nad tematem od drugiej strony, tzn czy możliwe jest, że para jest zupełnie zdrowa a im nie wychodzi przez bardzo długi czas? z czego to może wynikać? czy zawsze gdy dość długo nie wychodzi jest jakiś powód zdrowotny?

    zawsze zakładałam, że jeśli jest się zdrowym to taki "strzał za pierwszym razem" powinien być normą...

    Też tak myślałam. Synek-8letni wpadkowy :*, stwierdziliśmy, że czas najwyższy na rodzeństwo, i że najlepiej będzie zajść w ciążę w grudniu lub w styczniu. Jakież było moje zaskoczenie, że się nie udało!!! W lutym też się nie udało?!! Prolaktyna zbadana, nie palimy, "sportujemy" się troszkę, wiec jeden, no góra dwa cykle i będzie ciąża. Śluz przepiękny, rozciągliwy, ale na wszelki wypadek ostatnio używaliśmy żel Conceive+, dla lepszego środowiska i...NIC!
    Myślałam nad tym, myślałam i wymyśliłam, że może to wszystko są takie mega wczesne ciąże biochemiczne, i że w końcu któraś się uda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 17:46

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • anksunamun88 :-) Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 24 marca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    azibomba jak zrobi sie zwykły spermiogram, za 10 złotych bez żadnego skierowania to już się widzi zywotność plemników. wiadomo, że w bardziej specjalistyczne badania trzeba zagłębić się bardziej.

    termin przyjścia Agnieszki na świat to póki co 25 luty ;)
  • MMT Koleżanka
    Postów: 53 20

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży w 2 cyklu pilnowanym. Ciąża niestety obumarła ok. 10tc. 6 miesięcy na regenerację i teraz znów jestem w ciąży (mam nadzieję szczęśliwej) - zaszłam w 1 cyklu starań.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ