X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️
Odpowiedz

Styczeń - w oczekiwaniu na II kreski ❤️

Oceń ten wątek:
  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Przepiszcie mnie proszę na 1 stycznia bo jak się okazało wczoraj byla owu 😁😁😁
    To bedzie 1 cykl po poronieniu


    Kochana czyli na 1 stycznie jest nas już 4 do testowania! Pięknie! Trzymam kciuki za nas! Statystycznie napewno którejś się uda, a może poprawimy statystykę i Nowy Rok zaczniemy z przytupem i łącznie 8 kresek zobaczymy?😍💚🍀

    Achna lubi tę wiadomość

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    U mnie jak co miesiąc burczenie w terminie okolowoulacyjnym. Dziś 10dc i zaś burczy gdzieś eh
    Wydelo I krosty. Androgeny w natarciu masakra.
    Coś gdzie pobolewa ( ból owulacyjny) a testy nowe lh co kupiłam biel Hahah nigdy tak nie miałam.. Zawsze mi się to pokrywalo ze wzrostem lh także obstawiam że jakieś felerne bo jak się wybarwiają to są kolorowe i kontrolna wychodzi dziwnie
    Nie mówiąc że dziś mnie zalewa. W gaciach mokro a szyjka mega wysoko tyle że średnia.
    Więc może tak potrwać jeszcze
    Wkurza mnie ze się tak podle czuje. W okresie okolowoulacyjnym. Kiedyś tak nie miałam . Mam dosc wrrrr

    Owocnych starań 🎄❤️


    Ja mam odwrotnie. Czuję się świetnie w okresie okołoowulacyjnym.
    Ale nie smuć się, trzeba się cieszyć z tego czasu i wykorzystać go jak najlepiej 😍❤

    Życzę Ci powodzenia w tym cyklu, to szczególny czas więc zapewne wielu z nas uda się tym razem. 💚🍀

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata :) wrote:
    Kurcze, a mnie dopadło przeziębienie wczoraj, w pół dnia mnie rozłożyło, ciekawe jak to wpłynie na owulacje. Na pewno druga część wykresu będzie niemiarodajna 😔 ja jak jestem chora to jestem jak typowy facet, umieram..... 😭🤣

    Ja zaszłam akurat kiedy byłam chora, ale nie skończyło się to u mnie dobrze.

    Miasa lubi tę wiadomość

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norka01 wrote:
    Ja zaszłam akurat kiedy byłam chora, ale nie skończyło się to u mnie dobrze.

    Przykro mi bardzo 😔

    Ja z córką w pierwszej ciąży też byłam chora, ale wtedy to mnie tak rozłożyło że hej, zaraz po owulacji ból krzyża, gorączka, katar, gardło, no czułam się jak zwłoki, a jeszcze byliśmy wtedy na wakacjach za granicą, wakacje życia były 🙈 teraz to od córki się zarazilam 😔 zawsze łapie wszystko od niej. A mąż zawsze zdrowy, to jest sprawiedliwość.

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 wrote:
    Ja mam odwrotnie. Czuję się świetnie w okresie okołoowulacyjnym.
    Ale nie smuć się, trzeba się cieszyć z tego czasu i wykorzystać go jak najlepiej 😍❤

    Życzę Ci powodzenia w tym cyklu, to szczególny czas więc zapewne wielu z nas uda się tym razem. 💚🍀
    Dziękuję ❤️
    Też tak kiedyś miałam.
    A teraz jakieś cyrki😆
    Tyle dobrze ze zaszłam w 3 ciąże z tymi dolegliwościami więc wciąż jakieś szanse są.

    I z reguły dzień przed ovu łapie mnie ból owulacyjny, jest kumulacja i 2 dni mam takie wyprane. Teraz już się gorzej czuje i myślę żeby wziąść nospe lol.. Śluz rozciągliwy i mokro.. Ale testy jakieś Dziwne.. Z reguły przy tych objawach niewiele brakowało do pozytywa a co dopiero do Piku..
    No nic. Zobaczymy jutro jak się wybarwia
    I jak temp.
    I myślę czy dobrze wyliczyłam od kiedy mi się zaczął okres 😂 możliwe że to 11dc a nie 10. No nic.. To i tak nie ma znaczenia

    Może się uda. Zobaczymy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2020, 17:53

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • Junjul Autorytet
    Postów: 581 600

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę prosić o dopisanie do listy na 18 stycznia? Dzisiaj pierwszy dzien nowego cyklu i kolejny cykl starań 🙂

    Agata :) lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Junjul wrote:
    Czy mogę prosić o dopisanie do listy na 18 stycznia? Dzisiaj pierwszy dzien nowego cyklu i kolejny cykl starań 🙂

    To jesteśmy w tym razem, u mnie dziś też 1dc i też będę testować 18:)

    Junjul lubi tę wiadomość

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2022, 18:39

    Renia, Junjul lubią tę wiadomość

  • Renia Autorytet
    Postów: 256 131

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    U mnie też 1dc 😁

    Wpisałam się na 20.01 bo tak przewiduje małpę, ale będę testowała 18 jak Wy 😊

    😊😊😊 Liczę na to że to będzie dla nas szczęśliwy dzień!

    Otter lubi tę wiadomość

  • Aneta29 Nowa
    Postów: 5 27

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was 😊 mogę prosić o wpisanie na 9.01 :) czekam właśnie na owu którą prawdopodobnie wypadnie w ten magiczny dzień czyli 24.12 😍 mam nadzieję że będzie szczęśliwy 😊 trzymam za Was wszystkie mocno kciuki żeby jak najwięcej zieloności było w styczniu :)

    Agata :) lubi tę wiadomość

  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    Dziękuję ❤️
    Też tak kiedyś miałam.
    A teraz jakieś cyrki😆
    Tyle dobrze ze zaszłam w 3 ciąże z tymi dolegliwościami więc wciąż jakieś szanse są.

    I z reguły dzień przed ovu łapie mnie ból owulacyjny, jest kumulacja i 2 dni mam takie wyprane. Teraz już się gorzej czuje i myślę żeby wziąść nospe lol.. Śluz rozciągliwy i mokro.. Ale testy jakieś Dziwne.. Z reguły przy tych objawach niewiele brakowało do pozytywa a co dopiero do Piku..
    No nic. Zobaczymy jutro jak się wybarwia
    I jak temp.
    I myślę czy dobrze wyliczyłam od kiedy mi się zaczął okres 😂 możliwe że to 11dc a nie 10. No nic.. To i tak nie ma znaczenia

    Może się uda. Zobaczymy :)

    U mnie też cuda na kiju 😅 od wczoraj (8dc) rozciągliwy śluz i bóle owulacyjne. Zwykle ten śluz mam na 2 dni przed owu czyli 10-11dc i jest on bardziej gęsty, a ten teraz to trochę jak przy podnieceniu.. Zrobiłam test owu - bledziuteńki cień, a jajniki czuję, że pracują... No zobaczymy, może zbyt rozwodniony mocz 🤷🏻‍♀️ w sumie jestem po pracy, więc trudno się pilnować żeby nic nie pić. Ale jutro mam wolne, to będę sprawdzać 😅
    Niby apka pokazuje owu 26.12, jednak ja czuję, że będzie bliżej 24 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 00:46

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta29 wrote:
    Witam Was 😊 mogę prosić o wpisanie na 9.01 :) czekam właśnie na owu którą prawdopodobnie wypadnie w ten magiczny dzień czyli 24.12 😍 mam nadzieję że będzie szczęśliwy 😊 trzymam za Was wszystkie mocno kciuki żeby jak najwięcej zieloności było w styczniu :)


    U mnie akurat owulacja też przewidywana na 24 grudnia ❤️
    Gdyby nie poronienie to święta bym spędziła na porodówce więc może ten cykl po powrocie do starań będzie szczęśliwym cyklem. Tego i tobie życzę i nam wszystkim tutaj ❤️🥰

  • midzia Autorytet
    Postów: 286 472

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może cuda w te święta się zadzieją 😁 czego Wam życzę. Ja liczę na magię sylwestrowej nocy 😆🤭

    Agata😊, Luusia, Demonique86, Blanka1988 lubią tę wiadomość

    7cs - 2cs z kubeczkiem udany
    f2wlwn158b3j9560.png
    iv09k6nlk2fo43vg.png
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliet wrote:
    U mnie też cuda na kiju 😅 od wczoraj (8dc) rozciągliwy śluz i bóle owulacyjne. Zwykle ten śluz mam na 2 dni przed owu czyli 10-11dc i jest on bardziej gęsty, a ten teraz to trochę jak przy podnieceniu.. Zrobiłam test owu - bledziuteńki cień, a jajniki czuję, że pracują... No zobaczymy, może zbyt rozwodniony mocz 🤷🏻‍♀️ w sumie jestem po pracy, więc trudno się pilnować żeby nic nie pić. Ale jutro mam wolne, to będę sprawdzać 😅
    Niby apka pokazuje owu 26.12, jednak ja czuję, że będzie bliżej 24 😛

    Ból owulacyjny ciąg dalszy... Czuję jak wszystko pracuje.. Zrobię test i zobaczymy jak się to cholerstwo wybarwi

    Co do sluzu z podniecenia to mam podobnie.
    Mi apka wyznaczyla na 23 I może tak będzie
    przez to jak się czuje 😆 ale seksow brak jakoś 🤣

    Co do picia. Te 2 h jeszcze jakoś wytrwam ale ja i tak często popijam także już a co tam

    I zrobiłam sobie brewki i na razie jestem zakochana 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 10:21

    Juliet lubi tę wiadomość

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolipop wrote:
    Ból owulacyjny ciąg dalszy... Czuję jak wszystko pracuje.. Zrobię test i zobaczymy jak się to cholerstwo wybarwi

    Co do sluzu z podniecenia to mam podobnie.
    Mi apka wyznaczyla na 23 I może tak będzie
    przez to jak się czuje 😆 ale seksow brak jakoś 🤣

    Co do picia. Te 2 h jeszcze jakoś wytrwam ale ja i tak często popijam także już a co tam

    I zrobiłam sobie brewki i na razie jestem zakochana 😍


    Oj mi też ciężko wytrzymać bez picia bo ja to potrafię wypić z 4 litry samej wody dziennie i z 4 kubki x 500ml herbaty 🤣

    O dobrze że napisałaś o brewkach bo też muszę dzisiaj zrobić sobie hennę i regulacje 😁❤️

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dużo pije, a testy owu i tak piekne wyszły na szczęście 😁
    Temp poszła dziś w górę, wczoraj ewidentnie miałam owu, byl ostatni seks. Jutro jedziemy do rodziny więc słuszna przerwa od seksu, dobrze że zdążyliśmy 🔥

    Ja nadal nie czuję jajników, nic kompletnie, w nocy troszkę prawy jajnik coś zabolał ale naprawdę delikatnie.

    Teraz oczekiwanie na testowanie 😍 znając siebie będę testować kilka dni po owu już 🤣 mam 35 testów ciążowych z allegro to wykorzystam je a co 🙈

    Nasza córeczka ma teraz fazę na dzidzi, wszędzie gdzie widzi dzidzie wola - dzidzi dzidzi ❤️ a gdy pytamy czy chciałaby mieć dzidzie, zawsze odpowiada że tak, jak mnie to rozczula 😭

    Lolipop lubi tę wiadomość

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś teoretycznie 2 dni po ovu, temp poszła w górę, no ale żadnego bólu jak nigdy.... Chyba ten cykl sobie jaja ze mnie robi i ovu nie bylo, no ale w razie co to serduszkujemy 😄

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś owulaki znowu negatywne 😁
    https://naforum.zapodaj.net/e66fe8ee655d.jpg.html

    No ale co serduszkowania to nie patrzymy na to tylko idziemy wtedy kiedy mamy ochotę ❤️

  • Stysia16 Autorytet
    Postów: 425 628

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata😊 wrote:
    U mnie akurat owulacja też przewidywana na 24 grudnia ❤️
    Gdyby nie poronienie to święta bym spędziła na porodówce więc może ten cykl po powrocie do starań będzie szczęśliwym cyklem. Tego i tobie życzę i nam wszystkim tutaj ❤️🥰

    To zupełnie tak jak ja, gdyby nie poronienie to w tym miesiącu byłabym rodziła. Mam nadzieję że w styczniu będziemy się wspólnie cieszyć dwoma kreskami na teście 💚💚

    Agata😊 lubi tę wiadomość

    2/2023 💔 6tc poronienie
    12/2021💙mamy pięknego, wymarzonego chłopca👶
    2/2021 💔 6 tc poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie
    5/2020 💔 7 tc poronienie, łyżeczkowanie

    Ona
    29 lat
    zapracowana mama

    On
    28 lat
    bez nałogów
    mało aktywny tryb życia
    szczupły

    01/2023 chcemy drugiego bobasa :)
    Starania bez spiny, co będzie to będzie!
    3/2021 klinika leczenia niepłodności -> jest ok :)
  • Bąblinka Ekspertka
    Postów: 189 140

    Wysłany: 22 grudnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta29 wrote:
    Witam Was 😊 mogę prosić o wpisanie na 9.01 :) czekam właśnie na owu którą prawdopodobnie wypadnie w ten magiczny dzień czyli 24.12 😍 mam nadzieję że będzie szczęśliwy 😊 trzymam za Was wszystkie mocno kciuki żeby jak najwięcej zieloności było w styczniu :)

    U mnie też świątecznie, bo 25.12 (o ile Ovu się nie myśli), ale coś mam wrażenie, że będzie wcześniej - ahhh... gdybym tylko umiała się obsłużyć tymi testami owu - dla mnie to jakaś czarna magia.
    Możliwe, że będziemy testować jednego dnia :D już nie mogę się doczekać!

    Tak czy siak chyba już czas działać :D oby tylko nie popsztykać się z mężem do tego czasu ;)

    Dziewczyny - kibicuję Wam ze wszystkich sił i oby pomimo zimy czekał nas "zielony" a nie "biały" styczeń :D

    midzia lubi tę wiadomość

    Cuda się zdarzają - Kochamy Cię Syniu :-*
    relgj44jjbw1fjks.png

    Nasz drugi Cud - Kropeczka :-*
    l22ntv73ui67fz5g.png

    31.03.2021 💔 6 tc [*]
    09.05.2021 💔 6 tc [*]
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ