X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe Groszki :) (2015)
Odpowiedz

Styczniowe Groszki :) (2015)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie co z Ewą99...

  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja ja mysle ze spokojnie mozesz test zrobic, bo nie zaszkodzi a jak nie wyjdzie a @ sie nie pojawi to zrobisz jeszcze jeden pozniej po prostu

    Majaaa lubi tę wiadomość

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:21

    Majaaa lubi tę wiadomość

  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli o Ewie to prawda, to pewnie nie ma głowy do odzywania sie, mozemy co najwyzej powdpierac ja myslami

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to robię jutro płytkowy pink test;) jeśli owulka faktycznie była 1 stycznia, to jutro będzie 17dpo...i dwa dni niby przed @. Zobaczymy, dam znać. Załamałam się, bo w watku grudniowym dziewczynie spadła beta...a dopiero kilka dni temu zaczęła się cieszyć:( czemu tak się dzieję? Wszystkie moje koleżanki zachodziły za pierwszym razem i żadna nie myślała o becie, teraz mają cudne dzieciaczki:/ a my tu się zamartwiamy, czekamy, odliczamy, potem część z nas się cieszy, a potem...jeszcze załamka. Nie potrafię tego zrozumieć.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, tez sie ostatnio nad tym zastanawialam, ze tak duzo na tymvforum zdarza sie poronien, ze az ciarki przechodza

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, że się martwicie, ale nie mam dobrych wieści :(
    Wczoraj ginka stwierdziła puste jajo :(((
    Jeśli szybciej się nie zacznie to na poniedziałek kolejne USG dla pewności i mam skierowanie na oddział na wywołanie i zabieg :(
    Potem histo-pat i kilka innych badań, ale pewnie i tak z nich nic nie wyjdzie. Jak większość mówi- może się zdarzyć. Czemu kurwa akurat nam i 1/4 babek na tym forum :(
    Barana który w sobotę stwierdził ciążę, próbują już jakiś czas podobno wywalić ze szpitala, a mój przypadek jest tylko kolejnym do tego powodem.
    Okropnie się czuję :( Po powrocie wczoraj do domu mąż się wcale nie odzywa, dzisiaj też się snuje jak śmierć :(
    Gdybyśmy wtedy trafili na lepszego lekarza, od razu stwierdziłby co jest grane, nie bolałoby tak mocno :(

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa bardzo mi przykro :( tulę mocno <3

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj się Ewcia!

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa tak mi przykro :( Lekarza za jaja powiesić! Tulę mocno :* <3

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa sciskamy cie mocno;)
    Najgorsi sa wladnie niekompetentni lekarze. Duzo sily dla Was teraz i pamietaj ze musicie sie teraz z mezem wspierac nawzajem, choc kazdy z was inaczej to przechodzi.

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa tak bardzo współczuje :(

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się kochana, przechodziłam to samo miesiąc temu... Bądźcie silni

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    wpadam dodać Wam otuchy <3 <3
    Ewcia wiem, że teraz żadne słowa nie ukoją tego co czujesz..My długo walczyliśmy o pierwszą ciąża ponad 2 lata i niestety szybko ją straciliśmy..może pomyślisz, że teraz mi się łatwo to wszystko "mówi" bo znowu Nam się udało..ale ta walka znowu trwała prawie 2 lata i pewnie gdybym się poddała nie doczekałabym tego CUDU. Mam nadzieję, że mąż w końcu się "odezwie" - bo bardzo ważne jest wsparcie bliskich. I nie martw się "dobrymi radami" od osób, które nie są po stracie i nie wiedzą co czujesz..mnie osobiście najbardziej wkurzało gadanie "co Ty się załamujesz przecież to był 6tc to jeszcze tam nic nie było" :| dla mnie od momentu II kresek to już było Nasze dziecko<3 - Kochana nie załamuj się <3 3mam za Was kciuki :* I pamiętaj "utracone dzieci nie umierają i nie odchodzą - one zmienią datę swojego przyjścia na świat" :) Buziaczki :*
    PS: gratuluję tym którym się powiodło - dbajcie o Was i spokojnych ciąż <3
    Podsyłam wiruski <3 <3
    My dziś świętujemy :) 50F20F25F20F2dF20POLOWINKI-660066ffffff352-1-0-2-DCglit52.gif
    3majcie się ciepło <3

    Helen lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Ewa tak mi przykro. :-(
    Nawet nie wiem co Ci powiedzieć w takiej sytuacji.
    Napewno wiem co czujesz i proponuje Ci zagladnać do Aniołkowych mam które sa tak ciepłe i daja tyle wsparcia że napewno jakoś podniosa Cie na duchu.
    Ja dostałam tam wiele wspatcia i zrozumienia. Nie możesz się poddawać musisz porozmawiać z mężem. On też to przeżywa tylko na swój sposób. Z mężczyz ciężko jest coś wyciagnać ale rozmowa Wam dobrze zrobi.
    Zawsze możesz na nas liczyć. Jakbyś miała pytania to pytaj. Ja sama mam 4 Aniołki w niebie i na sama myśl drżę czy wszystko tym razem będzie dobrze.
    Powodzenia kochana życzę. <3

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Dzięki dziewczyny, że się martwicie, ale nie mam dobrych wieści :(
    Wczoraj ginka stwierdziła puste jajo :(((
    Jeśli szybciej się nie zacznie to na poniedziałek kolejne USG dla pewności i mam skierowanie na oddział na wywołanie i zabieg :(
    Potem histo-pat i kilka innych badań, ale pewnie i tak z nich nic nie wyjdzie. Jak większość mówi- może się zdarzyć. Czemu kurwa akurat nam i 1/4 babek na tym forum :(
    Barana który w sobotę stwierdził ciążę, próbują już jakiś czas podobno wywalić ze szpitala, a mój przypadek jest tylko kolejnym do tego powodem.
    Okropnie się czuję :( Po powrocie wczoraj do domu mąż się wcale nie odzywa, dzisiaj też się snuje jak śmierć :(
    Gdybyśmy wtedy trafili na lepszego lekarza, od razu stwierdziłby co jest grane, nie bolałoby tak mocno :(
    to już na 100% wiadomo że puste?
    moja koleżanka też miała raz stwierdzone że puste, a teraz dzidzia rusza się w jej brzuszku, więc to zależy, czasami może się sytuacja odwrócić :)

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 nie śpieszcie się, skonsultujcie to też z innym lekarzem, nie wiem jakie kroki już poczyniliście. Do zabiegu podejdźcie ostrożnie i zróbcie dopiero jak będziecie na 100% pewni. Wspieram Was w myślach, bądźcie dzielni.

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Czesc dziewczyny.

    Na wstepie gratuluje wszystkim ciezarowkom i trzymam kciuki za kolejne!

    Wpadam zapytac o Ewe99..wlasnie zachwycona weszlam w Jej pamietnik i widze ze ciaza..a tu wpis, ze dzis rano pamietnik zakonczony. Czy ktoras z Was wie co u Niej? Odzywala sie? :(

    Pozdrawiam!
    o cześć Daisy, jak u Ciebie wszystko ok?
    Jak się czujesz?
    Pamiętam cię z lipcówek, jak mnie wspierałaś...:)

    feegu6l.png
  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki my juz po wizycie kontrolnej. Przyjmowal nas ten sam lekarz co ostatnio takze super. Tylko niestety w innym gabinecie (w Poradnii a nie na Oddziale) i byl tutaj duzo gorszy sprzet. Dlatego nie zobaczylismy zarodka. Ale pecherzyk na pewno jest osadzony w macicy i rosnie, jest duzo wiekszy niz ostatnio. Wg USG to 5t i 1 dzien. Zrobilismy tez bete - w poniedzialek odbierzemy wynik bo dzisiaj juz nie zdarzymy. A za tydzien w piatek wizyta kontrolna - przyjmie nas na Oddziale czyli tam gdzie jest dobry sprzet.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 13:30

    Maczek, werni lubią tę wiadomość

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 bardzo współczuję. Nie mówię, że wiem co czujesz, bo nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

    po prostu bardzo mocno przytulam i cały czas mam nadzieję.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ